|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie moneybookers w weekendy nie robi przelewów do banków.
a czy zrobi przelew między 2 kontami moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
a czy przyjmie dzisiaj wpłaty z buka na mb? czy tylko miedzy kontami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
przyjmie, zrobi wszystko co zechcesz oprócz wypłaty na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam panowie , Legia wymęczyła wczoraj 3-1 ..:) ufff
Co na dzisiaj ciekawego macie na oku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Zapisywać się szybko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Tochigi +0,5 ! Omija + 0,5 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Braga Stuttgart West Ham Newcastle -Arsenal ov2,5 Blackburn-Wolves ov2,5 Hamburg-Herta ov2,5 Nurberg-Hannover ov2,5 Hoff-Dortmund 2 (tutaj statystyki bardziej przemawiaja ,za wieśniakami ,ale Dortmund mocny, a Hoff osłabione) Polonia Warszawa Wisła Kraków (śr kwale do lm) Fc Kopenhaga (wt kwale do lm) cos z tego trzeba logicznie wybrac..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Stirling Lions - NTC over 0.5 ht 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski   mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
BVB biorę O1,5 Kagawa,Gotze coś trafią może i nasz robert trafi (oby) dobry typem wydaje sie KAGAWA strzeli .. w meczu reprezentacji trafił 2 razy W dublu już poszło Wisła win - pierwszy mecz przed swoją publicznością nie spodziewam się jakiegoś szału ale 1-0,2-0 powinno wpaść . Polonia/Łks over 2,5 .. jeśli polonia faktycznie taka mocna piłkarsko jak to sami o sobie mówią i idą twardo na mistrza to takie spotkania muszą wygrywać wysoko . Zobaczymy ile w tym kłapania dziobem  . Bardziej się skłaniam ku wynikowi 2-1 dla Polonii . Łks jak zagra od początku z saganowskim i mięcielem to powinniśmy zobaczyć bramkę  Co do tego BVB dołożyć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski   mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem. Trudno żeby powiedział tak, skoro nie jest Polakiem. Co to sie na tym świecie dzieje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski   mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem. Trudno żeby powiedział tak, skoro nie jest Polakiem. Co to sie na tym świecie dzieje... Arboleda jest murzynem, a jak trzeba będzie to na kolanach do Smudy przyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski   mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem. A co Ty chcesz od trenera ... taki trener jaki związek , do puki Smuda nie był trenerem repry to potrafił gębę otworzyć i powiedzieć co mu leży na wątrobie ,a teraz go ustawili pod siebie i tańczy chłop jak mu lato zagra . I nie ma się co dziwić ze Melikson odmówił .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
A co Ty chcesz ode mnie? Mam mu klaskać? Robi z siebie debila to się z niego śmieją, normalka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
Matka Maora Meliksona jest Polką. To powoduje, że zawodnik Wisły Kraków mógłby występować w reprezentacji Franciszka Smudy. Po ostatnim meczu w barwach Izraela Melikson oświadczył jednak, że będzie grał w kadrze trenera Luisa Fernandeza.Udane występy Maora Meliksona w barwach Wisły Kraków i reprezentacji Izraela wywołały dyskusje na temat jego przydatności w kadrze Franciszka Smudy. W ostatnim meczu przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej Melikson strzelił dwie bramki. Jego występ dobrze ocenił trener "Białej Gwiazdy" Robert Maaskant. Sam zawodnik nie miał zbyt wiele do powiedzenia.
Po meczu z WKS Melikson rozmawiał z trenerem Luisem Fernandezem, który zapewne uprzedził go o powołaniach na kolejne mecze reprezentacji, już w eliminacjach do mistrzostw Europy. To oznaczałoby, że pomocnik Wisły nie mógłby grać dla reprezentacji Polski. - Polska ma gwarancję, że wystąpi w przyszłorocznym Euro, Izrael nie, ale ja całe życie spędziłem w Izraelu. Myślę, że żadnemu piłkarzowi urodzonemu i wychowanemu w Polsce nie byłoby łatwo po pół roku gry w, powiedzmy Bułgarii, zdecydować się na reprezentowanie jej barw - powiedział dla Przeglądu Sportowego Melikson.
Źródło: Przegląd Sportowy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski   mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem. Trudno żeby powiedział tak, skoro nie jest Polakiem. Co to sie na tym świecie dzieje... Jude nam nie trzeba,tak samo jak jakiegoś skośnookiego.Polska kolorowa nie jest 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|