Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Panowie moneybookers w weekendy nie robi przelewów do banków.

a czy zrobi przelew między 2 kontami moneybookers?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Robi.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
a czy przyjmie dzisiaj wpłaty z buka na mb? czy tylko miedzy kontami?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
przyjmie, zrobi wszystko co zechcesz oprócz wypłaty na konto.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Dzięki.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam panowie , Legia wymęczyła wczoraj 3-1 ..:) ufff

Co na dzisiaj ciekawego macie na oku ?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Bezdomny
Liga już założona ooo

http://fantasy.premierleague.com/

Kod do ligi : 1602763-343031

Dla odmiany gramy systemem head to head




Zapraszam do zabawy boks

Pozdrawiam toast


Zapisywać się szybko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Tochigi +0,5 ! Omija + 0,5 !

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Braga
Stuttgart
West Ham
Newcastle -Arsenal ov2,5
Blackburn-Wolves ov2,5
Hamburg-Herta ov2,5
Nurberg-Hannover ov2,5
Hoff-Dortmund 2 (tutaj statystyki bardziej przemawiaja ,za wieśniakami ,ale Dortmund mocny, a Hoff osłabione)
Polonia Warszawa
Wisła Kraków (śr kwale do lm)
Fc Kopenhaga (wt kwale do lm)
cos z tego trzeba logicznie wybrac..

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Stirling Lions - NTC over 0.5 ht boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski frown

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by LuisParker
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski frown

aplauz mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
BVB biorę O1,5 Kagawa,Gotze coś trafią może i nasz robert trafi (oby) dobry typem wydaje sie KAGAWA strzeli .. w meczu reprezentacji trafił 2 razy


W dublu już poszło
Wisła win - pierwszy mecz przed swoją publicznością nie spodziewam się jakiegoś szału ale 1-0,2-0 powinno wpaść .
Polonia/Łks over 2,5 .. jeśli polonia faktycznie taka mocna piłkarsko jak to sami o sobie mówią i idą twardo na mistrza to takie spotkania muszą wygrywać wysoko .
Zobaczymy ile w tym kłapania dziobem smile .
Bardziej się skłaniam ku wynikowi 2-1 dla Polonii . Łks jak zagra od początku z saganowskim i mięcielem to powinniśmy zobaczyć bramkę smile


Co do tego BVB dołożyć ?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by LuisParker
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski frown

aplauz mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem.

Trudno żeby powiedział tak, skoro nie jest Polakiem.

Co to sie na tym świecie dzieje...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by LuisParker
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski frown

aplauz mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem.

Trudno żeby powiedział tak, skoro nie jest Polakiem.

Co to sie na tym świecie dzieje...

Arboleda jest murzynem, a jak trzeba będzie to na kolanach do Smudy przyjdzie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by LuisParker
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski frown

aplauz mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem.

A co Ty chcesz od trenera ... taki trener jaki związek , do puki Smuda nie był trenerem repry to potrafił gębę otworzyć i powiedzieć co mu leży na wątrobie ,a teraz go ustawili pod siebie i tańczy chłop jak mu lato zagra .

I nie ma się co dziwić ze Melikson odmówił .

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
A co Ty chcesz ode mnie? Mam mu klaskać? Robi z siebie debila to się z niego śmieją, normalka.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
Matka Maora Meliksona jest Polką. To powoduje, że zawodnik Wisły Kraków mógłby występować w reprezentacji Franciszka Smudy. Po ostatnim meczu w barwach Izraela Melikson oświadczył jednak, że będzie grał w kadrze trenera Luisa Fernandeza.Udane występy Maora Meliksona w barwach Wisły Kraków i reprezentacji Izraela wywołały dyskusje na temat jego przydatności w kadrze Franciszka Smudy. W ostatnim meczu przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej Melikson strzelił dwie bramki. Jego występ dobrze ocenił trener "Białej Gwiazdy" Robert Maaskant. Sam zawodnik nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

Po meczu z WKS Melikson rozmawiał z trenerem Luisem Fernandezem, który zapewne uprzedził go o powołaniach na kolejne mecze reprezentacji, już w eliminacjach do mistrzostw Europy. To oznaczałoby, że pomocnik Wisły nie mógłby grać dla reprezentacji Polski. - Polska ma gwarancję, że wystąpi w przyszłorocznym Euro, Izrael nie, ale ja całe życie spędziłem w Izraelu. Myślę, że żadnemu piłkarzowi urodzonemu i wychowanemu w Polsce nie byłoby łatwo po pół roku gry w, powiedzmy Bułgarii, zdecydować się na reprezentowanie jej barw - powiedział dla Przeglądu Sportowego Melikson.

Źródło: Przegląd Sportowy

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by LuisParker
Melikson powiedział "NIE" dla Reprezentacji Polski frown

aplauz mądry chłop, nie chce w tym ciapatym śmietniku grać i z tak fantastycznym trenerem.

Trudno żeby powiedział tak, skoro nie jest Polakiem.

Co to sie na tym świecie dzieje...


Jude nam nie trzeba,tak samo jak jakiegoś skośnookiego.Polska kolorowa nie jest tongue

Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, burbon, rafal08, aker, forty, Lukasz111, Akhu, rymoholik, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,699 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1