|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
bylem u was co mieliscie taka serie w 4lidze ;p a nasz druzyna przyjechala i strzelila w 90min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
EURO 2012 BEDZIE NASZA PORAZKA! SMUDA CHCE Z GRUPY WYJSC  bede happy jak gola strzela  Pozostaje jeszcze opcja kupna wyjścia z grupy i dojścia do fazy pucharowej  . Jak koreańce na MS mogli to zrobić to tym bardziej my na Euro możemy  .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bezdomny ....
co myslisz o Mlotach / Arsenalu i Liverpoolu ? Arsenal powinien wygrać,L'pool spore problemy będzie mieć z odniesieniem zwycięstwa(minimaliści),co do WHU ciężko będzie o zwycięstwo.Doncaster znane jest z gry u siebie.WHU owszem w pierwszej kolejce sprawiło wam psikusa.Jedynym plusem jest kontuzja najlepszego strzelca gospodarzy Sharpa. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie, pilna sprawa.
Do osób mających konto w mbank
Wyśle kase z mojego mb na czyjeś, a ta osoba bo otrzymaniu kasy wyśle mi ze swojego mbanku na mój.
Ja pierwszy wysyłam. Jezeli ktoś ma troche czasu i chęci to bd prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Rangers Polonia W. Bayern M. Dynamo K. Genk Liverpool [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365 |
bylem u was co mieliscie taka serie w 4lidze ;p a nasz druzyna przyjechala i strzelila w 90min  na jesieni 14 zwyciestw i 1 porażka odnośnie dzisiejszego meczu to przy stawce 1,61 na 1x warto zaryzykować tym bardziej, ze Notecianka Unii niezbytnio leży. Po raz pierwszy od dawien dawna solidne zakupy w Pakości: Skonieczka z Elany, Chachuła z Solca, Lisiecki, Sirko i Wiśniewski z Janikowa. Do tego jeszcze Tabaczynski wypozyczony z Zawiszy. W sparingach gra wygladała całkiem przyzwoicie pomimo tego, że z mocarzami się nie mierzyli. Pierwszy mecz w Kleczewie przegrany 5-1 pomijam bo z tego co mi się wydaje i widziałem na własne oczy to na tą drużynę może w lidze nie być mocnych. W PP poległy u nich Słubice i niby głowny faworyt do awansu czyli Rypin. Teraz przyjedzie Kluczbork. Gwarancji 100% na typ nie daje ale sprobowac można. Dla bardziej odwaznych 1 przy stawce 3,2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
EURO 2012 BEDZIE NASZA PORAZKA! SMUDA CHCE Z GRUPY WYJSC  bede happy jak gola strzela  Pozostaje jeszcze opcja kupna wyjścia z grupy i dojścia do fazy pucharowej  . Jak koreańce na MS mogli to zrobić to tym bardziej my na Euro możemy  . lato juz przeciez na miech przed euro platynowego zaprasza na impre boniek bedzie (procz zalatwiania dupy )podawal zmrozonego szampana i toast no to michel za euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
jak grasz w necie to sobie dupnij honved -ferenc 1.5gola honvedu  rozje..ich dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
siema.... Jaki buk oprocz Tobetu daje 4 ligi? Bo mieli wczoraj mecz ktory mnie interesuje ale dzis juz go w ofercie nie ma betsafe tam pewnie tez go nie ma  wlasnie ze jest tylko ze znaczeni nizszym kursem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
masowka na polonie, jak dla mnie niski kurs a biorac pod uwage nieprzewidywalnosc poloni i wcale nie taka swietna forme bym nie ryzykowal. lks w koncu musi cos zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
dziś tylko Polonia, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
ŁKS dzis 3-0  przegra... z meczu na mecz lepiej o 1 bramke ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Panowie jak jest taki zakład Suma kartek (azjany) Powyżej 3 W przypadku 3 kartek jest zwrot??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 Gamba Osaka  @2.30 to jest pewa  a nie jakieś czarne koszule
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Dobry Over 2.5 się szykuje w meczu Bournemouth - Sheff. Wed.
Oprócz tego, z Wysp można pograć:
Barnsley i Dag&Red - OVER 2.5 Brighton X2 Stoke 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Dobry Over 2.5 się szykuje w meczu Bournemouth - Sheff. Wed.
Oprócz tego, z Wysp można pograć:
Barnsley i Dag&Red - OVER 2.5 Brighton X2 Stoke 1X siemano  widze ze tez zalozyles temat "polanskiemu mowie NIET " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
daab myslalem na tym 1x oczywiscie ale pewniejsza wydaje sie Sroda, Leszno jak wygra sie nie zdziwie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Wisła wygrala ostatnie 6 meczow w lidze z Zagłębiem. kurs 1.7 warty pogrania, zwlaszcza po ostatnich remisach Wisły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
 Gamba Osaka  @2.30 to jest pewa  a nie jakieś czarne koszule ja tam oglądałem ich ostatni mecz z leszczami z Fukuoki i twierdze że nie warto, a jak już grać to mocno uważać ze stawką.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|