Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
Pakość

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by daab
Pakość

bylem u was co mieliscie taka serie w 4lidze ;p a nasz druzyna przyjechala i strzelila w 90min tongue

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by ANALYTICS
EURO 2012 BEDZIE NASZA PORAZKA! SMUDA CHCE Z GRUPY WYJSC laugh
bede happy jak gola strzela wink

Pozostaje jeszcze opcja kupna wyjścia z grupy i dojścia do fazy pucharowej laugh laugh .
Jak koreańce na MS mogli to zrobić to tym bardziej my na Euro możemy laugh laugh .

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Uve87
Bezdomny ....

co myslisz o Mlotach / Arsenalu i Liverpoolu ?


Arsenal powinien wygrać,L'pool spore problemy będzie mieć z odniesieniem zwycięstwa(minimaliści),co do WHU ciężko będzie o zwycięstwo.Doncaster znane jest z gry u siebie.WHU owszem w pierwszej kolejce sprawiło wam psikusa.Jedynym plusem jest kontuzja najlepszego strzelca gospodarzy Sharpa.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Panowie, pilna sprawa.

Do osób mających konto w mbank

Wyśle kase z mojego mb na czyjeś, a ta osoba bo otrzymaniu kasy wyśle mi ze swojego mbanku na mój.

Ja pierwszy wysyłam.
Jezeli ktoś ma troche czasu i chęci to bd prosze.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Rangers
Polonia W.
Bayern M.
Dynamo K.
Genk
Liverpool
[email protected]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
Originally Posted by Kieras
Originally Posted by daab
Pakość

bylem u was co mieliscie taka serie w 4lidze ;p a nasz druzyna przyjechala i strzelila w 90min tongue
na jesieni 14 zwyciestw i 1 porażka

odnośnie dzisiejszego meczu to przy stawce 1,61 na 1x warto zaryzykować tym bardziej, ze Notecianka Unii niezbytnio leży. Po raz pierwszy od dawien dawna solidne zakupy w Pakości: Skonieczka z Elany, Chachuła z Solca, Lisiecki, Sirko i Wiśniewski z Janikowa. Do tego jeszcze Tabaczynski wypozyczony z Zawiszy. W sparingach gra wygladała całkiem przyzwoicie pomimo tego, że z mocarzami się nie mierzyli. Pierwszy mecz w Kleczewie przegrany 5-1 pomijam bo z tego co mi się wydaje i widziałem na własne oczy to na tą drużynę może w lidze nie być mocnych. W PP poległy u nich Słubice i niby głowny faworyt do awansu czyli Rypin. Teraz przyjedzie Kluczbork.
Gwarancji 100% na typ nie daje ale sprobowac można. Dla bardziej odwaznych 1 przy stawce 3,2.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by ANALYTICS
EURO 2012 BEDZIE NASZA PORAZKA! SMUDA CHCE Z GRUPY WYJSC laugh
bede happy jak gola strzela wink

Pozostaje jeszcze opcja kupna wyjścia z grupy i dojścia do fazy pucharowej laugh laugh .
Jak koreańce na MS mogli to zrobić to tym bardziej my na Euro możemy laugh laugh .


lato juz przeciez na miech przed euro platynowego zaprasza na
impre laugh

boniek bedzie (procz zalatwiania dupy )podawal zmrozonego szampana i toast no to michel za euro piwo laugh laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Uve87
Rangers
Polonia W.
Bayern M.
Dynamo K.
Genk
Liverpool
[email protected]

jak grasz w necie to sobie dupnij
honved -ferenc 1.5gola honvedu wink rozje..ich dzisiaj

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Kieras
Originally Posted by RaFiGW
siema.... Jaki buk oprocz Tobetu daje 4 ligi? Bo mieli wczoraj mecz ktory mnie interesuje ale dzis juz go w ofercie nie ma

betsafe tam pewnie tez go nie ma tongue

wlasnie ze jest tylko ze znaczeni nizszym kursem

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
masowka na polonie, jak dla mnie niski kurs a biorac pod uwage nieprzewidywalnosc poloni i wcale nie taka swietna forme bym nie ryzykowal. lks w koncu musi cos zagrac

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
dziś tylko Polonia, boks

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
ŁKS dzis 3-0 wink przegra... z meczu na mecz lepiej o 1 bramke ;]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Panowie jak jest taki zakład
Suma kartek (azjany)
Powyżej 3
W przypadku 3 kartek jest zwrot??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
boks Gamba Osaka boks @2.30
to jest pewa wink a nie jakieś czarne koszule

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Dobry Over 2.5 się szykuje w meczu Bournemouth - Sheff. Wed.

Oprócz tego, z Wysp można pograć:

Barnsley i Dag&Red - OVER 2.5
Brighton X2
Stoke 1X

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by APOLLYON
Dobry Over 2.5 się szykuje w meczu Bournemouth - Sheff. Wed.

Oprócz tego, z Wysp można pograć:

Barnsley i Dag&Red - OVER 2.5
Brighton X2
Stoke 1X

siemano wink widze ze tez zalozyles temat "polanskiemu mowie NIET "
grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
daab myslalem na tym 1x oczywiscie ale pewniejsza wydaje sie Sroda, Leszno jak wygra sie nie zdziwie

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Wisła wygrala ostatnie 6 meczow w lidze z Zagłębiem. kurs 1.7 warty pogrania, zwlaszcza po ostatnich remisach Wisły

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Biczu
boks Gamba Osaka boks @2.30
to jest pewa wink a nie jakieś czarne koszule

ja tam oglądałem ich ostatni mecz z leszczami z Fukuoki i twierdze że nie warto,
a jak już grać to mocno uważać ze stawką.

Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1