|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
A moje zdanie jest takie że dla mnie np. bardzo ważne jest to iż nawoj napisał że handi spokojnie wejdzie. A np. nie interesuje mnie to że ty masz jakieś tam przeczucia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak jak napisał tak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jak sobie przeczytałem .. najlepszy strzelec Chorwatów we wczorajszym meczyku Mirza Dzomba .. nabawił sie urazu (odnowiła mu sie kontuzja) I dzis raczej niepowinien wystapic .. Na dodatek z 5 ostatnich meczów miedzy tymi zespołami Norwegowie wygrali 5 razy .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak wiec typek na handi Norwegia wydaje siew miare bezpieczny .. Ja zagram singielka na "winkingów" 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Krajan,w sportingbecie under 60.5 w meczu danii. Druzyny te graly towarzysko u nas 3 miechy temu i byl remis po 32.No ale towarzysko.BiC bym nie gral,lecz szukal lepszych linii(np 56.5 na mecz SiCZw nordic-kurs lepszy).Ale zycze sukcesu. Under/over to zawsze loteria!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Under/over to zawsze loteria!! Absolutnie się z Tobą NIE zgadzam. Ja co prawda szczypiorniakiem się nie interesuję więc do końca nie wiem jak to wygląda w tej dyscyplinie ale mam ogromne doświadczenie w graniu under/over w koszykówce (w 99% są to undery) i z całą pewnością stwierdzam, iż nie ma w tej grze miejsca na loteryjność w przypadku zakładów under/over. Są bowiem zespoły typowo ofensywne jak i typowo defensywne i naprawdę zakład na under./over można przewidzieć. Sądzę iż w szczypiorniaku jest bardzo podobnie... Jedyne co mnie w tej grze doprowadza do furii to koszykarskie dogrywki, które partaczą co i rusz moje under (przykład najnowszy: Milwaukee - Detroit under po FT, over po OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />). A teraz dla rozluźnienia atmosfery tekst prosto z SB związany z ową tematyką (under/over) w odniesieniu do ME w piłce ręcznej: Dogrywka jeżeli się odbędzie, nie jest wiążąca dla zakładu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
w pozniejszej fazie beda mecze,które mogą miec dogrywki. Pamietam final IO bab,gdzie gralem mocno under i byla dogrywka.mnie bardziej chodzilo o to ze analitycy tez wiedzą o tym o czym piszesz i linie sa dobrze ustawione.To Ci gwarantuje.natomiast nie gwarantuje dzisiaj handi+ na Norwegow,ale mysle ze warto to zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Wiem, że w fazie pucharowej przy remisie będzie dogrywka. Aż tak głupi to ja jeszcze nie jestem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Under/over to zawsze loteria!! Absolutnie się z Tobą NIE zgadzam. Ja co prawda szczypiorniakiem się nie interesuję więc do końca nie wiem jak to wygląda w tej dyscyplinie ale mam ogromne doświadczenie w graniu under/over w koszykówce (w 99% są to undery) i z całą pewnością stwierdzam, iż nie ma w tej grze miejsca na loteryjność w przypadku zakładów under/over. Są bowiem zespoły typowo ofensywne jak i typowo defensywne i naprawdę zakład na under./over można przewidzieć. Sądzę iż w szczypiorniaku jest bardzo podobnie... Jedyne co mnie w tej grze doprowadza do furii to koszykarskie dogrywki, które partaczą co i rusz moje under (przykład najnowszy: Milwaukee - Detroit under po FT, over po OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />). A teraz dla rozluźnienia atmosfery tekst prosto z SB związany z ową tematyką (under/over) w odniesieniu do ME w piłce ręcznej: Dogrywka jeżeli się odbędzie, nie jest wiążąca dla zakładu!Ten tekst wcale nie jest pozbawiony sensu - jeżeli mam to rozumieć jako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - oczywiście w odniesieniu do meczy rozgrywanych systemem PO - półfinał i o poszczególne miejsca - co do meczy grupowych to faktycznie jest to uwaga na 5-tkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Co do furii - mam receptę - jeżeli grasz tylko undery - graj po prostu u naziemnych. A co do underów - to jak najbardziej się z tobę nie zgodzę - ostatnio faktuycznie jest tendencja częstrzego wchodzenia under ale napewno nie 99%. Ja jestem zwolennikiem grania over - i też nie mam powodów do narzekań. Off topic - dziś meczyk w NBA Tłoki-Misie - linia 175,5 - oba zespoły mocno underowe - wg. obliczeń 160pkt to max. - ale czy napewno??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084 |
Witam!
Gram tylko w BAWie i wedlug ich oferty znalazlem typ ktory powinnien wejsc,ale prosze o opinie
Rosja - Portugalia 53,5 under 1,85
Dzieki pozdrowionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Co myslicie o danii? Mierza oni wysoko. Graj dlugo pilka, natomiast przeciwnicy nieobliczalni, ale kurs oko. 1.50 wydaje mi sie wart wyzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ludziska , Rosja -4,5 szczególnie pytam speca od spredów Krajana po 1,9 czy warto brać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ostatni mecz między tymi ekipami to gladka wygrana Ruskich , ale Ruskie zawsze mnie przewiozą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Źle mnie zrozumiałeś KRAJAN - nie chodziło mi o to, że 99% spotkań kończy się rezultatami underowumi a o to, że wśród moich typów under/over 99% zajmują undery. Nie potrafię tego logicznie wyjaśnić ale undery zdecydowanie bardziej mi podchodzą i uwielbiam je grać, overów nie cierpię.
Undery z eurobasketu jak tylko mogę gram w SB (tutaj dogrywka nie jest wiążąca), zaś jeżeli chodzi o NBA to OT chyba wszędzie wliczają do zakładu. A do naziemnych mi niestety daleko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084 |
Do Tomo jak i Krajana:
Co myslicie o Rosja - Portugalia under 53,5???
i Dania 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Źle mnie zrozumiałeś KRAJAN - nie chodziło mi o to, że 99% spotkań kończy się rezultatami underowumi a o to, że wśród moich typów under/over 99% zajmują undery. Nie potrafię tego logicznie wyjaśnić ale undery zdecydowanie bardziej mi podchodzą i uwielbiam je grać, overów nie cierpię.
Undery z eurobasketu jak tylko mogę gram w SB (tutaj dogrywka nie jest wiążąca), zaś jeżeli chodzi o NBA to OT chyba wszędzie wliczają do zakładu. A do naziemnych mi niestety daleko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> OKI - faktycznie nie do końca Cię zrozumiałem - po prostu lubujesz się w underach - każden ma jakieś tam ulubione typy zakładów - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do bliskości bukuff - na pocieszenie - mam koło siebie STS-y 3szt. Profek i Toto - ale nie zachadzę tam od dobrych 2 lat - bo i po co - za dużo mam powodów aby tam nie grać - główny to podatek, gorsze kursy i LENISTWO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Ale nie róbmy z tego tematu QC i tak dosyć nabałaganiliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />. Poanalizuj i skrobnij zdanie co myślisz o underze w Detroit - ale to w temacie NBA!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Zeby nie było, że nie piszę na temat to po krótce zaprezentuję moje laickie prognozy ze szczypiora.
Mnie się dzisiaj dośc poważnie widzi over Madziarów (to tak w opozycja do tych moich ukochanych basketowych underków) bo z tego co przeglądam oraz czytam tu i uwzie Węgrzy są zdecydowanie ofensywną ekipą a i Serbowie wczoraj nie pokazali wcale gry defebsywnej - wręcz przeciwnie... Linia 56,5 nie wydaje mi się w tej sytuacji wysooka i powinna zostać połknięta. Dla porówniania gdzieniegdzie można znaleźć na ten mecz u/o 59,5.
Poza tym za głosem forum zagrąłem dzisiaj Norwegię +4.5, szkoda tylko że na +5,5 się nie załapałem.
A teraz siedzę w e wczorajszych wynikach i wyszukuję jakiegoś interesującego under/over na zawodników...
To takie moje laickie zdanie, proszę sobie nie zaprzątać nim głowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Poza tym za głosem forum zagrąłem dzisiaj Norwegię +4.5, szkoda tylko że na +5,5 się nie załapałem. już jest "Norway +3,5" za B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Co lepsze dania 1 po @1,65 czy Under 60,5 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Myśle ze over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084 |
Czy ktos przkona mnie na Rosja - Portugalia under 53,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Siemka jest ktoś z załogi kto wie jak broni Chorwacja teraz. Interesuje mnie zwłaszcza czy bronią na 6-0 czy raczej wyskoko z kimś wysuniętym!!! Prosze o szybką odpowiedz. Chodzi oto czy bedzie dobrze trzymany kołowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jak się już dowiesz to napisz co gramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1 |
ja postawilem dzis czysta 2 na Wegry z Serbia <lol> 2,38 kursik w prof Mimo wczorajszej porażki Wegrzy pokazali dobra gre i mysle ze 2 meczu nie oddadza juz.
Pozatym Mysle ze Dania - Islandia 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|