Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#485131 27/01/2006 15:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
W BAWie podniesli granice RUS - POR z 53,5 na 55,5 wiec puscilem grubo.

pozdro

Bonus: Unibet
#485132 27/01/2006 15:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Tomo juz nevermind chcialem dowalic na kjelinga z loke
bo jakos mi sie dzis niewidzi gra na koło u norwegów ale juz to zdjeli a 1,95 na kjelinga co mnie wczoraj uradował było niezłe

p.s. jak kogos interesuje u/o piłkarzy zapraszam do dyskusji 4449505

#485133 27/01/2006 15:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mnie interesuje ale dyskutować szerze powiedziawszy nie mam o czym vo po prostu na ręcznej się nie znam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak więc jak coś macie to piszcie.

#485134 27/01/2006 16:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5
Wczoraj faworyci niezawiedli więc dzisiaj licze na niespodzianki:
Szwajcaria-Polska 1 4,6
Węgry-Serbia i Cz.1 2,6
Hiszpania-Francja 2 2,15
Dałem na Szwajcarów bo myśle że Polacy dzisiaj zagrają słabszy mecz a Szwajcarzy jako gospodarze będą chcieli za wszelką cenę wygrać.

#485135 27/01/2006 16:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Polska gra jutro

#485136 27/01/2006 16:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Jeszcze widze cos takiego

Koksharov/Ivanov 1 1,95 zakład na gole

Chrisitainsen/Knudsen 1 2,18 zakład na gole

Niestety Kjeling/loke juz wycofali baw z oferty

Dodam sobie jeszcze Dania-Islandia -1,5 na danie 1,80 taka sympatia do wikingów!!!

#485137 27/01/2006 16:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Sprawdzanie unibetu-c.d.
SiCZ-Wegry-1x-1.58-2stawki

#485138 27/01/2006 16:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oto moja bardzo prymitywna i laicka analiza under/over zawodników na dzisiejsze spotkania oparta tylko i wyłącznie o dokonania wczorajsze:


Gabor Csazzar (Węgry) Poniżej 1,5 gola
Kolega zagrał wczoraj całe 5:32 min. oddając w tym czasie aż jeden strzał na bramkę. Jeżeli dzisiaj wystąpi w podobnym wymiarze czasowym i będzie rónie "aktywny" strzelecko to skończy się znowu bezbramkowo.

Toro Szabolcs (Węgry) Powyżej 1,5 gola
Wczoraj grając 30 minut ustrzelił 1 gola oddając 4 strzały na bramkę. Jak troszkę poprawi celownik to dzisiaj nastuka ze 2-3 bramki.

Alvaro Rodrigues (Portugalia) Powyżej 2,5 goli
Wczoraj grając 42 zdobył 2 gole ale oddał aż 8 strzałów na bramkę. Jeżeli dzisiaj choć odronbinę poprawi celownik to uzbiera ze 4 bramki.

Blazenko Lackovic (Chorwacja) Powyżej 3,5 goli
Najczęściej strzelający we wczorajszym spotkaniu zawodnik ekipy chorwackiej. Przy 9 strzałach jedynie 3 wpadły do bramki. Mam nadzieję, ze dzisiaj bardziej się postara...

Joachim Boldsen (Dania) Powyżej 3,5 goli
Wczoraj 6 goli przy 9 strzałach na bramkę. Jeżeli nawet dzisiaj wystąpiłby nieznacznie gorzej to i tak zakład powinien okazać się trafiony.

Michael Knudsen (Dania) Poniżej 4,5 goli
Wczoraj grając 30 minut strzelił 2 gole oddając jedynie 3 strząły na bramkę. Widać ma na boisku inne zadania niż zdobywanie bramek...


Proszę traktować te analizy z przymrużeniem oka bowiem po raz kolejny powtarzam - moja wiedza na temat piłki ręcznej jest naprawde minimalna.

#485139 27/01/2006 17:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Witam, wlasnie w tej chwili pierwszy raz czytam dzisiejsze forum i widze, ze masowka na over 56,5 w meczu Serbii z Wegrami zakonczy sie raczej porazka.

No ale ja nie o tym tutaj chcialem. Typ, ktory przykul moja uwage to jutrzejszy typ na Szwajcarie +4,5 @1,85 w BAW.

Szwajcarzy po przegranym pierwszym meczu z faworytami naszej grupy beda chcieli zapewne odniesc pierwsza wygrana, a okazja ku temu dobra, bo po wczorajszym meczu Polski z Ukraina nasunely mi sie pewne spostrzezenia. Owszem, wygralismy historyczny pierwszy mecz na ME, ale podniecenie mediow jest takie jakbysmy pokonali co najmniej Hiszpanow lub Niemcow. Jak dalo sie wczoraj zauwazyc Polska ze slaba Ukraina popelniala czasami niedopuszczalne bledy w obronie (na pochwale zasluguje tylko nasz bramkarz).

Natomiast Szwajcarzy niesieni dopingiem wlasnej publicznosci zaprezentowali pare ciekawych kombinacji. W koncowym rezultacie ulegli Slowencom tylko 4 bramkami, dlatego uwazam, ze jutrzejszy mecz bedzie na styku. Sadze, ze ktorys z teamow wygra to dwoma, gora trzema punktami. Dlatego:

Szwajcaria 8/10 +4,5 BAW

Pozdrawiam

w00fer

#485140 27/01/2006 18:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Szabolcs wczoraj 30 minut - dzisiaj 5:30.
Rodrigues wczoraj 42 minuty - dzisiaj 11.

Gdzie sens, gdzie logika...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#485141 27/01/2006 18:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Nawojowa-unibet 3-0.Brawo jugole!!!

#485142 27/01/2006 20:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Oto moja bardzo prymitywna i laicka analiza under/over zawodników na dzisiejsze spotkania oparta tylko i wyłącznie o dokonania wczorajsze:


Gabor Csazzar (Węgry) Poniżej 1,5 gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Kolega zagrał wczoraj całe 5:32 min. oddając w tym czasie aż jeden strzał na bramkę. Jeżeli dzisiaj wystąpi w podobnym wymiarze czasowym i będzie rónie "aktywny" strzelecko to skończy się znowu bezbramkowo.

Toro Szabolcs (Węgry) Powyżej 1,5 gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Wczoraj grając 30 minut ustrzelił 1 gola oddając 4 strzały na bramkę. Jak troszkę poprawi celownik to dzisiaj nastuka ze 2-3 bramki.

Alvaro Rodrigues (Portugalia) Powyżej 2,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Wczoraj grając 42 zdobył 2 gole ale oddał aż 8 strzałów na bramkę. Jeżeli dzisiaj choć odronbinę poprawi celownik to uzbiera ze 4 bramki.

Blazenko Lackovic (Chorwacja) Powyżej 3,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Najczęściej strzelający we wczorajszym spotkaniu zawodnik ekipy chorwackiej. Przy 9 strzałach jedynie 3 wpadły do bramki. Mam nadzieję, ze dzisiaj bardziej się postara...

Joachim Boldsen (Dania) Powyżej 3,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Wczoraj 6 goli przy 9 strzałach na bramkę. Jeżeli nawet dzisiaj wystąpiłby nieznacznie gorzej to i tak zakład powinien okazać się trafiony.

Michael Knudsen (Dania) Poniżej 4,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Wczoraj grając 30 minut strzelił 2 gole oddając jedynie 3 strząły na bramkę. Widać ma na boisku inne zadania niż zdobywanie bramek...


Proszę traktować te analizy z przymrużeniem oka bowiem po raz kolejny powtarzam - moja wiedza na temat piłki ręcznej jest naprawde minimalna.

Zawodnicy dzisiaj 4-2 więc jutro pobawię się w to dalej.
Do tego Norwegia +4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> bardzo ładnie i tylko overa Węgrów zabrakło do pełni szczęścia.
Mimo wszystko dzisiejszy dzień również zaliczam do udanych, mimo iż wysokość wygranej nie umywa się do tej z dnia wczorajszego.

Na dzień jutrzejszy tak wstępnie widzą mi się Szwajcarzy +4,5 ale czekam na opinie specjalistów...

#485143 27/01/2006 21:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzisiaj tez udany dzień.Najtrudniej bylo z handi+5.5 lub +4.5 na Norge,ale wszystko skonczyło sie dobrze.Jeżeli ktos skorzystal z moich typow to sie bardzo cieszę i jest mi miło.Czuję trochę niedosyt,ze nie zagralem tego grubiej.
Analityk z unibetu robi błędy i warto tam cos zagrać.
Własnie pęklem z samouwielbienia i na jutro typy podaje kolega Szymel,bo mnie muszą posklejać.

#485144 27/01/2006 22:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
No u mnie lepiej jeszcze niż wczoraj!!!
Straszne nerwy wyszły nieoczekiwanie z Rastvorcewem ale typ zagrałem bardzo grubo i co się okazało bardzo sie to opłacało
Do tego doszła Norwegia +5,5 więc naprawde super.
Z tych niżej granych to Koksharov wygrał z Iwankowem i Kjeling który przyprawił mnie o niedosyt gdzyz nie moglem jeszcze dowalic gdyz zaklad wycofali.

Nie siedli duńczycy ale to wina gwiazdora tych buraków z północy niemiec gdzyz jego goli zabrakło i do wygrania dani i do pokonania knudsena.

P.S. I bez krakania jutro tez damy rade !!!

#485145 27/01/2006 23:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dalszy ciąg mojej laickiej analizy:


Radoslav Antl (Słowacja) Poniżej 4,5 goli

Wczoraj przeciwko Francji zagrał nieco ponad 27 minut, w tym czasie oddał 2 strzały i zdobył jedną bramkę ...z rzutu karnego. A zatem wygląda na to, że nie jest to zawodnik wyjściowego składu a i etatowym wykonawcą karnych wydaje się być niejaki Polakovic a nie on. A i ogólnie cała Słowacja jako zespół nie powinna dobrze usposobionym Niemcom nastukać zbyt wielu bramek.
W związku z tym linia 4,5 wydaje się być totalnym nieporozumieniem no chyba że ja o czymś nie wiem. Szukam haka i szukam i nie bardzo potrafię go znaleźć...
Już ten typ zagrałem ale mam szczerą chęć przyłożyć jeszcze trochę gotówki. Jeżeli jednak jestem czegoś nieświadomy to proszę mnie szybko odwieźć od tego pomysłu.
Bo jak tak patrzę laicko na ten typ do wydaje mi się, że linia powinna wynosić 1,5 a nie 4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />


Bielecki zgodnie z przewidywaniami 6,5 i dla mnie nie do grania...

#485146 28/01/2006 00:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No to po konsultacjach z człowiekiem znającym się na rzeczy stwierdzam jedno znacznie, że ten typ wcale nie jest taki suuuper jak mi się na pierwszy rzut oka wydawał więc już nie dokładam kolejnej gotówki ale mimo wszystko w dalszym ciągu mój laicki rozum twierdzi, iż jest to typek warty gry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#485147 28/01/2006 08:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
co sadzicie o polsce na dzis ?

#485148 28/01/2006 09:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tymczasem bawię się dalej w typy na zawodników, które opierają się tylko i wyłącznie o 1 kolejkę spotkań:


Daniel Urbanowicz - Bartosz Jurecki
Jak widaomo Urbanowicza z powodu kontuzji nie było w składzie na pierwsze spotkanie. Dzisiaj będzie albo podobnie i znowu dostaniemy zwrociki albo może znajdzie się jednak jakimś cudem w meczowym protokole i zagra ze 3 minuty. Tymczasem Jurecki ze 2-3 bramki powinien bez problemu nastukać...

Joel Abati - Luc Abalo
Powody sa następujące:
1. W czwartek Abati pograł 52 minuty podczas gdy Abalo jedynie 23.
2. Abati zdobył w czwartek 6 goli, Abalo 2 bramki.
3. Abati był w pierwszym meczu etatowym wykonawcą rzutów karnych, a że szykuje się dzisiaj zacięty mecz z twardą i nieustępliwą obroną to tych karnych także powinno być kilka.


PS1 Zagrałem tez Helwetów +4,5 - liczę na w miarę wyrównany pojedynek, w którym ściany będą pomagać gospodarzom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
PS2 Ten Antl to podobno dobry jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
PS3 Eksperci brać się do roboty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
PS4 Ale się wkręciłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#485149 28/01/2006 10:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 400
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 400
Quote
co sadzicie o polsce na dzis ?

Ponawiam.

#485150 28/01/2006 10:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Polska bardzo dobrze zagrala z Ukraina.... ale trzeba powiedziec ze Ukraina to najslabsza druzyna w "naszej" grupie.Szwajcarzy mimo dopingu swoich kibicow i dobrej postawy bramkarze tez nic ciekawego nie pokazali ze Slowenia... choc trzeba przyznac ze Slowenia to najsilniejsza druzyna w naszej grupie .Mysle ze Polska wygra ten mecz ale liczylem na wyzszy kurs... ja osobiscie odpuszcze bo mysle ze mecz moze byc na styku ale mam nadzieje ze Polska wygra bo teoretycznie jest silniejszą druzyną.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,058 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1