|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084 |
W BAWie podniesli granice RUS - POR z 53,5 na 55,5 wiec puscilem grubo.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Tomo juz nevermind chcialem dowalic na kjelinga z loke bo jakos mi sie dzis niewidzi gra na koło u norwegów ale juz to zdjeli a 1,95 na kjelinga co mnie wczoraj uradował było niezłe
p.s. jak kogos interesuje u/o piłkarzy zapraszam do dyskusji 4449505
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Mnie interesuje ale dyskutować szerze powiedziawszy nie mam o czym vo po prostu na ręcznej się nie znam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Tak więc jak coś macie to piszcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5 |
Wczoraj faworyci niezawiedli więc dzisiaj licze na niespodzianki: Szwajcaria-Polska 1 4,6 Węgry-Serbia i Cz.1 2,6 Hiszpania-Francja 2 2,15 Dałem na Szwajcarów bo myśle że Polacy dzisiaj zagrają słabszy mecz a Szwajcarzy jako gospodarze będą chcieli za wszelką cenę wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Jeszcze widze cos takiego
Koksharov/Ivanov 1 1,95 zakład na gole
Chrisitainsen/Knudsen 1 2,18 zakład na gole
Niestety Kjeling/loke juz wycofali baw z oferty
Dodam sobie jeszcze Dania-Islandia -1,5 na danie 1,80 taka sympatia do wikingów!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Sprawdzanie unibetu-c.d. SiCZ-Wegry-1x-1.58-2stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Oto moja bardzo prymitywna i laicka analiza under/over zawodników na dzisiejsze spotkania oparta tylko i wyłącznie o dokonania wczorajsze:
Gabor Csazzar (Węgry) Poniżej 1,5 gola Kolega zagrał wczoraj całe 5:32 min. oddając w tym czasie aż jeden strzał na bramkę. Jeżeli dzisiaj wystąpi w podobnym wymiarze czasowym i będzie rónie "aktywny" strzelecko to skończy się znowu bezbramkowo.
Toro Szabolcs (Węgry) Powyżej 1,5 gola Wczoraj grając 30 minut ustrzelił 1 gola oddając 4 strzały na bramkę. Jak troszkę poprawi celownik to dzisiaj nastuka ze 2-3 bramki.
Alvaro Rodrigues (Portugalia) Powyżej 2,5 goli Wczoraj grając 42 zdobył 2 gole ale oddał aż 8 strzałów na bramkę. Jeżeli dzisiaj choć odronbinę poprawi celownik to uzbiera ze 4 bramki.
Blazenko Lackovic (Chorwacja) Powyżej 3,5 goli Najczęściej strzelający we wczorajszym spotkaniu zawodnik ekipy chorwackiej. Przy 9 strzałach jedynie 3 wpadły do bramki. Mam nadzieję, ze dzisiaj bardziej się postara...
Joachim Boldsen (Dania) Powyżej 3,5 goli Wczoraj 6 goli przy 9 strzałach na bramkę. Jeżeli nawet dzisiaj wystąpiłby nieznacznie gorzej to i tak zakład powinien okazać się trafiony.
Michael Knudsen (Dania) Poniżej 4,5 goli Wczoraj grając 30 minut strzelił 2 gole oddając jedynie 3 strząły na bramkę. Widać ma na boisku inne zadania niż zdobywanie bramek...
Proszę traktować te analizy z przymrużeniem oka bowiem po raz kolejny powtarzam - moja wiedza na temat piłki ręcznej jest naprawde minimalna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
Witam, wlasnie w tej chwili pierwszy raz czytam dzisiejsze forum i widze, ze masowka na over 56,5 w meczu Serbii z Wegrami zakonczy sie raczej porazka.
No ale ja nie o tym tutaj chcialem. Typ, ktory przykul moja uwage to jutrzejszy typ na Szwajcarie +4,5 @1,85 w BAW.
Szwajcarzy po przegranym pierwszym meczu z faworytami naszej grupy beda chcieli zapewne odniesc pierwsza wygrana, a okazja ku temu dobra, bo po wczorajszym meczu Polski z Ukraina nasunely mi sie pewne spostrzezenia. Owszem, wygralismy historyczny pierwszy mecz na ME, ale podniecenie mediow jest takie jakbysmy pokonali co najmniej Hiszpanow lub Niemcow. Jak dalo sie wczoraj zauwazyc Polska ze slaba Ukraina popelniala czasami niedopuszczalne bledy w obronie (na pochwale zasluguje tylko nasz bramkarz).
Natomiast Szwajcarzy niesieni dopingiem wlasnej publicznosci zaprezentowali pare ciekawych kombinacji. W koncowym rezultacie ulegli Slowencom tylko 4 bramkami, dlatego uwazam, ze jutrzejszy mecz bedzie na styku. Sadze, ze ktorys z teamow wygra to dwoma, gora trzema punktami. Dlatego:
Szwajcaria 8/10 +4,5 BAW
Pozdrawiam
w00fer
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Szabolcs wczoraj 30 minut - dzisiaj 5:30. Rodrigues wczoraj 42 minuty - dzisiaj 11.
Gdzie sens, gdzie logika...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Nawojowa-unibet 3-0.Brawo jugole!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Oto moja bardzo prymitywna i laicka analiza under/over zawodników na dzisiejsze spotkania oparta tylko i wyłącznie o dokonania wczorajsze:
Gabor Csazzar (Węgry) Poniżej 1,5 gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Kolega zagrał wczoraj całe 5:32 min. oddając w tym czasie aż jeden strzał na bramkę. Jeżeli dzisiaj wystąpi w podobnym wymiarze czasowym i będzie rónie "aktywny" strzelecko to skończy się znowu bezbramkowo.
Toro Szabolcs (Węgry) Powyżej 1,5 gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wczoraj grając 30 minut ustrzelił 1 gola oddając 4 strzały na bramkę. Jak troszkę poprawi celownik to dzisiaj nastuka ze 2-3 bramki.
Alvaro Rodrigues (Portugalia) Powyżej 2,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wczoraj grając 42 zdobył 2 gole ale oddał aż 8 strzałów na bramkę. Jeżeli dzisiaj choć odronbinę poprawi celownik to uzbiera ze 4 bramki.
Blazenko Lackovic (Chorwacja) Powyżej 3,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Najczęściej strzelający we wczorajszym spotkaniu zawodnik ekipy chorwackiej. Przy 9 strzałach jedynie 3 wpadły do bramki. Mam nadzieję, ze dzisiaj bardziej się postara...
Joachim Boldsen (Dania) Powyżej 3,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Wczoraj 6 goli przy 9 strzałach na bramkę. Jeżeli nawet dzisiaj wystąpiłby nieznacznie gorzej to i tak zakład powinien okazać się trafiony.
Michael Knudsen (Dania) Poniżej 4,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Wczoraj grając 30 minut strzelił 2 gole oddając jedynie 3 strząły na bramkę. Widać ma na boisku inne zadania niż zdobywanie bramek...
Proszę traktować te analizy z przymrużeniem oka bowiem po raz kolejny powtarzam - moja wiedza na temat piłki ręcznej jest naprawde minimalna. Zawodnicy dzisiaj 4-2 więc jutro pobawię się w to dalej. Do tego Norwegia +4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> bardzo ładnie i tylko overa Węgrów zabrakło do pełni szczęścia. Mimo wszystko dzisiejszy dzień również zaliczam do udanych, mimo iż wysokość wygranej nie umywa się do tej z dnia wczorajszego. Na dzień jutrzejszy tak wstępnie widzą mi się Szwajcarzy +4,5 ale czekam na opinie specjalistów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj tez udany dzień.Najtrudniej bylo z handi+5.5 lub +4.5 na Norge,ale wszystko skonczyło sie dobrze.Jeżeli ktos skorzystal z moich typow to sie bardzo cieszę i jest mi miło.Czuję trochę niedosyt,ze nie zagralem tego grubiej. Analityk z unibetu robi błędy i warto tam cos zagrać. Własnie pęklem z samouwielbienia i na jutro typy podaje kolega Szymel,bo mnie muszą posklejać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
No u mnie lepiej jeszcze niż wczoraj!!! Straszne nerwy wyszły nieoczekiwanie z Rastvorcewem ale typ zagrałem bardzo grubo i co się okazało bardzo sie to opłacało Do tego doszła Norwegia +5,5 więc naprawde super. Z tych niżej granych to Koksharov wygrał z Iwankowem i Kjeling który przyprawił mnie o niedosyt gdzyz nie moglem jeszcze dowalic gdyz zaklad wycofali.
Nie siedli duńczycy ale to wina gwiazdora tych buraków z północy niemiec gdzyz jego goli zabrakło i do wygrania dani i do pokonania knudsena.
P.S. I bez krakania jutro tez damy rade !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Dalszy ciąg mojej laickiej analizy:
Radoslav Antl (Słowacja) Poniżej 4,5 goli
Wczoraj przeciwko Francji zagrał nieco ponad 27 minut, w tym czasie oddał 2 strzały i zdobył jedną bramkę ...z rzutu karnego. A zatem wygląda na to, że nie jest to zawodnik wyjściowego składu a i etatowym wykonawcą karnych wydaje się być niejaki Polakovic a nie on. A i ogólnie cała Słowacja jako zespół nie powinna dobrze usposobionym Niemcom nastukać zbyt wielu bramek. W związku z tym linia 4,5 wydaje się być totalnym nieporozumieniem no chyba że ja o czymś nie wiem. Szukam haka i szukam i nie bardzo potrafię go znaleźć... Już ten typ zagrałem ale mam szczerą chęć przyłożyć jeszcze trochę gotówki. Jeżeli jednak jestem czegoś nieświadomy to proszę mnie szybko odwieźć od tego pomysłu. Bo jak tak patrzę laicko na ten typ do wydaje mi się, że linia powinna wynosić 1,5 a nie 4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Bielecki zgodnie z przewidywaniami 6,5 i dla mnie nie do grania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No to po konsultacjach z człowiekiem znającym się na rzeczy stwierdzam jedno znacznie, że ten typ wcale nie jest taki suuuper jak mi się na pierwszy rzut oka wydawał więc już nie dokładam kolejnej gotówki ale mimo wszystko w dalszym ciągu mój laicki rozum twierdzi, iż jest to typek warty gry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
co sadzicie o polsce na dzis ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Tymczasem bawię się dalej w typy na zawodników, które opierają się tylko i wyłącznie o 1 kolejkę spotkań:
Daniel Urbanowicz - Bartosz Jurecki Jak widaomo Urbanowicza z powodu kontuzji nie było w składzie na pierwsze spotkanie. Dzisiaj będzie albo podobnie i znowu dostaniemy zwrociki albo może znajdzie się jednak jakimś cudem w meczowym protokole i zagra ze 3 minuty. Tymczasem Jurecki ze 2-3 bramki powinien bez problemu nastukać...
Joel Abati - Luc Abalo Powody sa następujące: 1. W czwartek Abati pograł 52 minuty podczas gdy Abalo jedynie 23. 2. Abati zdobył w czwartek 6 goli, Abalo 2 bramki. 3. Abati był w pierwszym meczu etatowym wykonawcą rzutów karnych, a że szykuje się dzisiaj zacięty mecz z twardą i nieustępliwą obroną to tych karnych także powinno być kilka.
PS1 Zagrałem tez Helwetów +4,5 - liczę na w miarę wyrównany pojedynek, w którym ściany będą pomagać gospodarzom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> PS2 Ten Antl to podobno dobry jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> PS3 Eksperci brać się do roboty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> PS4 Ale się wkręciłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 400 |
co sadzicie o polsce na dzis ? Ponawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Polska bardzo dobrze zagrala z Ukraina.... ale trzeba powiedziec ze Ukraina to najslabsza druzyna w "naszej" grupie.Szwajcarzy mimo dopingu swoich kibicow i dobrej postawy bramkarze tez nic ciekawego nie pokazali ze Slowenia... choc trzeba przyznac ze Slowenia to najsilniejsza druzyna w naszej grupie .Mysle ze Polska wygra ten mecz ale liczylem na wyzszy kurs... ja osobiscie odpuszcze bo mysle ze mecz moze byc na styku ale mam nadzieje ze Polska wygra bo teoretycznie jest silniejszą druzyną.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|