Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#485151 28/01/2006 10:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Analitycy B&W to jacys totalni pomyleńcy - co chwila robią literówki w nazwiskach zawodników a poza tym na każdym kroku można spotkać u/o na zawodników których w 1 kolejce spotkań nie było w składzie, no chyba że oni mają jakieś podwójne nazwiska...

Co byście powiedzieli na parę Tkaczyk - Grabarczyk?

Chyba także warto zagrać Niemcy -7,5 po 2.10 w UB oraz Słowacja +11,5 po 1.80 w Interwetten.
Ewentualna strata będzie niewielka a przy wygranej Niemców róznicą 8-11 bramek mamy pełnię szczęścia.

Bonus: Unibet
#485152 28/01/2006 11:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Moją uwage zwrócił mecz Niemcy-Słowacja.Wydaje mi isę dobrym typem -3,5 do przerwy na Niemców.W pierwszym meczu Słowacja przegrała 10 do przerwy z Francja a Niemcy prowadzili 16:15 z Hiszpanią.Wiadomo ze Słowacja to najsłabszy zespół tej grupy i jak sie nie myle wynik z tym zespołem nie będzie miał znaczenia (oczywiscie jeżeli zajmnie ostatnie miejsce).Sadze że Niemcy do przerwy zagrają na 100% możliwości i po przerwie bedą kontrolować spotkanie.Myślami będą przy bardzo ważnym meczu z Francją.Tak wiec mój typ to -3,5 do przerwy na Niemców.

#485153 28/01/2006 11:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
typ z baw
chyba cos im sie pokrecilo

kto rzuci wiecej bramek w meczu
tkaczyk - grabarczyk 1 @2.18

tkaczyk lider druzyny wobec kontuzji wleklaka jedyny srodkowy bedzie caly mecz na parkiecie
grabarczyk z przodu gra niewiele na kole 1 opcja jest jurecki jedyne z czego moze rzucic to posrednia kontra

jak dla mnie promocja w baw

laduje za pol konta
mam nadzieje ze nie ma zadnej podpuchy

#485154 28/01/2006 11:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
tomo czemu Twoim zdaniem Bielecki nie do grania 6.5 ? w takiej formie to powinno być powyżej 7 chyba ?

#485155 28/01/2006 11:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Quote
typ z baw
chyba cos im sie pokrecilo

kto rzuci wiecej bramek w meczu
tkaczyk - grabarczyk 1 @2.18

tkaczyk lider druzyny wobec kontuzji wleklaka jedyny srodkowy bedzie caly mecz na parkiecie
grabarczyk z przodu gra niewiele na kole 1 opcja jest jurecki jedyne z czego moze rzucic to posrednia kontra

jak dla mnie promocja w baw

laduje za pol konta
mam nadzieje ze nie ma zadnej podpuchy


Jak to przeczytałem to za cale konto chcialem zagrac...ale gdzie Ty masz w BAW taka pare?????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#485156 28/01/2006 11:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
To bardzo dobry typ
sam zagrałem na tkaczyka 1 za 2,18
analityk patrzył chyba tylko na 1 kolejke wogle niezagłebiając sie w temat.
Dziś mecz będzie dużo trudniejszy i własnie dlatego licze ze to Tkaczyk poprowadzi naszych.

Z tąd i Bielecki under 6,5

Jurecki-Urbanowicz 1 najwyżej bedzie zwrot

I zaryzykuje Nillson over 0,5 ( wobec kontuzji Wleklaka to ma sens zwłaszcza ze wielka 3 nie moze grac sama cały meczyk)

Narazie tyle

#485157 28/01/2006 11:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
jeszcze rano było...widać BAW zauważyło i wycofali :-/

#485158 28/01/2006 11:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
tez wlasnie zastanawiam sie nad zaryzykowanie ze nillson zdobedzie przynajmniej jedna bramke co o tym sadzicie

#485159 28/01/2006 12:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Obserwowałem B&W non stop wczoraj w godzinach ok. 23:00 - 1:00 i dzisiaj mniej więcej od 9:30 i to co oni wyprawiają z zakładami na dzisiejsze mecze ME to jest jedna wielka parodia.
Co chwila zdejmują jakieś zakłady u/o na zawodników i h2h na zawodników zastępując te zakłady innymi.
Niektórych zakłądów na zawodników nie sposób uświadczyć w ofercie dłużej niż 30 minut, trzeba być czujnym...

#485160 28/01/2006 12:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
tomo co myslisz o nillsonie

#485161 28/01/2006 12:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Bardzo możliwe, że stuknie 1-2 bramki ale ja ten zakłąd sobie raczej podaruje bo i tak zagrałem już dzisiaj bardzo duuużo.

#485162 28/01/2006 12:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Jeszcze niemcy -3,5 do przerwy

I lijewski z tkaczykiem za 2,55 na lije

#485163 28/01/2006 12:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
I do kompletu Słowenia -3,5 do przerwy wygląda dobrze.

#485164 28/01/2006 12:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Nikt nic nie pisze o meczu dnia Hiszpania-Francja a tam lekko na Hiszpanow mozna sprobowac ... kurs zachecajacy.

#485165 28/01/2006 14:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jak tak dalej pójdzie to chyba wyleczę się ze szczypiorniaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#485166 28/01/2006 14:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
dlaczego tomo

#485167 28/01/2006 14:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
OKI TO urbanowicz jest w składzie więc liczymy na jureskiego bartka!!!
Do boju polska!!!

#485168 28/01/2006 15:47
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Pierwsza myśl po dwóch dniach imprezy - strona mistrzostw jest do kitu. Chodzi powoli jak żółw, a o użyteczności można tylko pomażeć. Już drugi dzień muszę się z nią męczyć, dziś jest jeszcze gorzej, bo na BAW nie ma live. Czy w jakimkolwiek meczu podają czas? nie. Można się tylko domyślać po zawodnikach. Top-up jest również zbyt powolny. Ach gdzie jest ta wygoda z Mistrzostw Europy Pań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#485169 28/01/2006 15:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Jak nie ma czasu
http://www.euro06.com/CMS_Static/Scoreboard.asp?root_id=28

Nad druga druzyna masz czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wystarczy troszke sie rozejrzec a nie tylko marudzic : ]

#485170 28/01/2006 16:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Quote
Szwajcarzy po przegranym pierwszym meczu z faworytami naszej grupy beda chcieli zapewne odniesc pierwsza wygrana, a okazja ku temu dobra, bo po wczorajszym meczu Polski z Ukraina nasunely mi sie pewne spostrzezenia. Owszem, wygralismy historyczny pierwszy mecz na ME, ale podniecenie mediow jest takie jakbysmy pokonali co najmniej Hiszpanow lub Niemcow. Jak dalo sie wczoraj zauwazyc Polska ze slaba Ukraina popelniala czasami niedopuszczalne bledy w obronie (na pochwale zasluguje tylko nasz bramkarz).

Natomiast Szwajcarzy niesieni dopingiem wlasnej publicznosci zaprezentowali pare ciekawych kombinacji. W koncowym rezultacie ulegli Slowencom tylko 4 bramkami, dlatego uwazam, ze jutrzejszy mecz bedzie na styku. Sadze, ze ktorys z teamow wygra to dwoma, gora trzema punktami. Dlatego:

Szwajcaria 8/10 +4,5 BAW


Polska 31-31. Bardzo ladny mecz, caly czas gra sie toczyla w okolicy remisu..TEn mecz potwierdzil, ze musimy popracowac nad obrona...Jestem ciekwy jakie linie zostana wystawione na jutrzejsze spotkanie BAW!

Pozdrawiam

w00fer

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1