|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Analitycy B&W to jacys totalni pomyleńcy - co chwila robią literówki w nazwiskach zawodników a poza tym na każdym kroku można spotkać u/o na zawodników których w 1 kolejce spotkań nie było w składzie, no chyba że oni mają jakieś podwójne nazwiska...
Co byście powiedzieli na parę Tkaczyk - Grabarczyk?
Chyba także warto zagrać Niemcy -7,5 po 2.10 w UB oraz Słowacja +11,5 po 1.80 w Interwetten. Ewentualna strata będzie niewielka a przy wygranej Niemców róznicą 8-11 bramek mamy pełnię szczęścia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Moją uwage zwrócił mecz Niemcy-Słowacja.Wydaje mi isę dobrym typem -3,5 do przerwy na Niemców.W pierwszym meczu Słowacja przegrała 10 do przerwy z Francja a Niemcy prowadzili 16:15 z Hiszpanią.Wiadomo ze Słowacja to najsłabszy zespół tej grupy i jak sie nie myle wynik z tym zespołem nie będzie miał znaczenia (oczywiscie jeżeli zajmnie ostatnie miejsce).Sadze że Niemcy do przerwy zagrają na 100% możliwości i po przerwie bedą kontrolować spotkanie.Myślami będą przy bardzo ważnym meczu z Francją.Tak wiec mój typ to -3,5 do przerwy na Niemców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14 |
typ z baw chyba cos im sie pokrecilo
kto rzuci wiecej bramek w meczu tkaczyk - grabarczyk 1 @2.18
tkaczyk lider druzyny wobec kontuzji wleklaka jedyny srodkowy bedzie caly mecz na parkiecie grabarczyk z przodu gra niewiele na kole 1 opcja jest jurecki jedyne z czego moze rzucic to posrednia kontra
jak dla mnie promocja w baw
laduje za pol konta mam nadzieje ze nie ma zadnej podpuchy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
tomo czemu Twoim zdaniem Bielecki nie do grania 6.5 ? w takiej formie to powinno być powyżej 7 chyba ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
typ z baw chyba cos im sie pokrecilo
kto rzuci wiecej bramek w meczu tkaczyk - grabarczyk 1 @2.18
tkaczyk lider druzyny wobec kontuzji wleklaka jedyny srodkowy bedzie caly mecz na parkiecie grabarczyk z przodu gra niewiele na kole 1 opcja jest jurecki jedyne z czego moze rzucic to posrednia kontra
jak dla mnie promocja w baw
laduje za pol konta mam nadzieje ze nie ma zadnej podpuchy Jak to przeczytałem to za cale konto chcialem zagrac...ale gdzie Ty masz w BAW taka pare?????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
To bardzo dobry typ sam zagrałem na tkaczyka 1 za 2,18 analityk patrzył chyba tylko na 1 kolejke wogle niezagłebiając sie w temat. Dziś mecz będzie dużo trudniejszy i własnie dlatego licze ze to Tkaczyk poprowadzi naszych.
Z tąd i Bielecki under 6,5
Jurecki-Urbanowicz 1 najwyżej bedzie zwrot
I zaryzykuje Nillson over 0,5 ( wobec kontuzji Wleklaka to ma sens zwłaszcza ze wielka 3 nie moze grac sama cały meczyk)
Narazie tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
jeszcze rano było...widać BAW zauważyło i wycofali :-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52 |
tez wlasnie zastanawiam sie nad zaryzykowanie ze nillson zdobedzie przynajmniej jedna bramke co o tym sadzicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Obserwowałem B&W non stop wczoraj w godzinach ok. 23:00 - 1:00 i dzisiaj mniej więcej od 9:30 i to co oni wyprawiają z zakładami na dzisiejsze mecze ME to jest jedna wielka parodia. Co chwila zdejmują jakieś zakłady u/o na zawodników i h2h na zawodników zastępując te zakłady innymi. Niektórych zakłądów na zawodników nie sposób uświadczyć w ofercie dłużej niż 30 minut, trzeba być czujnym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52 |
tomo co myslisz o nillsonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Bardzo możliwe, że stuknie 1-2 bramki ale ja ten zakłąd sobie raczej podaruje bo i tak zagrałem już dzisiaj bardzo duuużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Jeszcze niemcy -3,5 do przerwy
I lijewski z tkaczykiem za 2,55 na lije
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
I do kompletu Słowenia -3,5 do przerwy wygląda dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Nikt nic nie pisze o meczu dnia Hiszpania-Francja a tam lekko na Hiszpanow mozna sprobowac ... kurs zachecajacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jak tak dalej pójdzie to chyba wyleczę się ze szczypiorniaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
OKI TO urbanowicz jest w składzie więc liczymy na jureskiego bartka!!! Do boju polska!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Pierwsza myśl po dwóch dniach imprezy - strona mistrzostw jest do kitu. Chodzi powoli jak żółw, a o użyteczności można tylko pomażeć. Już drugi dzień muszę się z nią męczyć, dziś jest jeszcze gorzej, bo na BAW nie ma live. Czy w jakimkolwiek meczu podają czas? nie. Można się tylko domyślać po zawodnikach. Top-up jest również zbyt powolny. Ach gdzie jest ta wygoda z Mistrzostw Europy Pań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Jak nie ma czasu http://www.euro06.com/CMS_Static/Scoreboard.asp?root_id=28Nad druga druzyna masz czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wystarczy troszke sie rozejrzec a nie tylko marudzic : ]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
Szwajcarzy po przegranym pierwszym meczu z faworytami naszej grupy beda chcieli zapewne odniesc pierwsza wygrana, a okazja ku temu dobra, bo po wczorajszym meczu Polski z Ukraina nasunely mi sie pewne spostrzezenia. Owszem, wygralismy historyczny pierwszy mecz na ME, ale podniecenie mediow jest takie jakbysmy pokonali co najmniej Hiszpanow lub Niemcow. Jak dalo sie wczoraj zauwazyc Polska ze slaba Ukraina popelniala czasami niedopuszczalne bledy w obronie (na pochwale zasluguje tylko nasz bramkarz).
Natomiast Szwajcarzy niesieni dopingiem wlasnej publicznosci zaprezentowali pare ciekawych kombinacji. W koncowym rezultacie ulegli Slowencom tylko 4 bramkami, dlatego uwazam, ze jutrzejszy mecz bedzie na styku. Sadze, ze ktorys z teamow wygra to dwoma, gora trzema punktami. Dlatego:
Szwajcaria 8/10 +4,5 BAW Polska 31-31. Bardzo ladny mecz, caly czas gra sie toczyla w okolicy remisu..TEn mecz potwierdzil, ze musimy popracowac nad obrona...Jestem ciekwy jakie linie zostana wystawione na jutrzejsze spotkanie BAW! Pozdrawiam w00fer
|
|
|
Link skopiowany do schowka