jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo
i jeszcze zapomniałeś wspomnieć, że ban dla Valdesa na 8 spotkań
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo
i jeszcze zapomniałeś wspomnieć, że ban dla Valdesa na 8 spotkań
powinien być karny ale z drugiej strony jak Marcelo skosił Pedro ;>
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo
rzeczywiscie im pomagają Khedira nawet kartki nie zobaczył
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo
rzeczywiscie im pomagają Khedira nawet kartki nie zobaczył
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo
rzeczywiscie im pomagają Khedira nawet kartki nie zobaczył
chcial kopnac w pilke, nie widzial abidala wiec za co kartka?