Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#485191 29/01/2006 11:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
zgadzam sie tomo
Dzi SLowency duzo lepiej beda grac w obronie i ciezko bedzie Polakom strzelac bramki. Kto wie czy taktyka nie bedzie na Karola i zeby walil swoje bomby z dalszych odleglosci
Po takim kursie warto sprboowac i dla mnie 4/10 na Bieleckiego
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#485192 29/01/2006 12:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Ja dziś lekko na Polaków stawiam (2/10). Myślę, że kursy przesacowali bo mecz zdecydowanie z tych fifty-fifty. Wczoraj Słoweńce męczyli się niesamowicie z Ukrainą. Polacy zawsze ostro grali w obronie i myślę, że dziś się sprężą bo mają świadomość, że z 1pkt w dalszej fazie dużo nie zdziałają. Wyczytałem też, że w ekipie Słowenii podmęczenie. A co do naszych to wczorajszy wynik jest w/g mnie w głównej mierze przez niską skuteczność naszych liderów. Poza tym myślę, że sam Rutenka to za mało.

#485193 29/01/2006 12:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Do tego zagrałem Węgrów +2,5 poniwaqż dla Islandii jest to mecz bez znaczenia a najlepsi ich zawodnicy powinni dzisiaj wypoczywać przed kolejną fazą rozgrywek a nie się pocić na boisku.
Węgrzy bez względu na wynik pojadą do domu ale z pewnością zechcą pożegnać się zwycięsko z ta imprezą.
W związku z powyższym w grę wchodzi jak najbardziej zwycięstwo Węgrów za @2.75 ale ja chyba nie zaszaleje...

Zagrałem także dubel Norwegia + Szwajcaria. Obie ekipy spotkają się w pojedynkach bezpośrednio decydujących o awansie - Wikingowie wydają się być zdecydowanie silniejsi od Portugalczyków a Szwajcarii pomogą dzisiaj ściany.

#485194 29/01/2006 12:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Quote
Ja dziś lekko na Polaków stawiam (2/10). Myślę, że kursy przesacowali bo mecz zdecydowanie z tych fifty-fifty. Wczoraj Słoweńce męczyli się niesamowicie z Ukrainą. Polacy zawsze ostro grali w obronie i myślę, że dziś się sprężą bo mają świadomość, że z 1pkt w dalszej fazie dużo nie zdziałają. Wyczytałem też, że w ekipie Słowenii podmęczenie. A co do naszych to wczorajszy wynik jest w/g mnie w głównej mierze przez niską skuteczność naszych liderów. Poza tym myślę, że sam Rutenka to za mało.

z tą obronią bym nie przesadzał , wczoraj stracili 31 bramek , wszystkie bramk zza kołnierza praktycznie

#485195 29/01/2006 12:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
hmm ciekawa informacja odnosnie meczu Polski, i jak widac kursy jzu delikatnie ida w gore na Słownie Polska - Słowenia [sport.gazeta.pl]

#485196 29/01/2006 13:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
W związku z powyższym dograłem jeszcze Polskę +2,5 oraz 2 następujące zakłady na zawodników:


Pascal Hens (Niemcy) Powyżej 1,5 goli
W pierwszym spotkaniu 9 goli na 1 strzałów, w drugim 1 gol na 1 oddany strzał. Niech dzisiaj wyciągnie sobie z tego średnią, a może być i trochę poniżej średniej. W UB linia na tego zawodnika wynosi 3,5.

Michel Volker - Christian Zeitz
Zeitz w pierwszym spotkaniu 6 goli na 11 strzałów - Volker zagrał zagrał jedynie nieco ponad 3 minuty i bramek żadnych nie ustrzelił.
Wczoraj ze Słowacją Zeitz 4/8 - Volker zagrał jedynie 13 minut i zdobył w tym czasie także 4 gole ale w tym 3/3 z karnych.

#485197 29/01/2006 13:28
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835

#485198 29/01/2006 13:30
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Dwa posty do skasowania, pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#485199 29/01/2006 14:13
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Witam.
Z mojej strony na dzis 1 typ:

How many goals will Martin Engeler (SUI) score? (Player must be in match squad)

Typ Over 3.5 6/10

W meczu z polakami Martin rzucił 9 bramek w tym 4 z karnych natomiast wczesniej 4 bramki ze słoweńcami.Typ tylko na podstawie 2 pierwszych spotkań.Jak będzie zobaczymy.

Pozdro!!!

#485200 29/01/2006 14:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Zgadzam się z przedmówcą - typ zagrany. Do tego polecam:

Rastlav Tabacko (Słowacja) Powyżej 1,5 goli
We wczorajszym spotkaniu przeciwko drużynie Niemiec zdobył 5 goli oddając 13 strzałów na bramkę!

#485201 29/01/2006 21:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
"Najbardziej mi pasuje Dania-87-96 za 2.7"
Dania-29+28+33=90 bramek+typ Pallaziego(dzięki): Szwajsaria 77 i wiecej-tez 2.7 ...i wiecej kasy na koncie w B&W.
W dlugoterminowych 2-0 dla Polski(na razie)

#485202 29/01/2006 22:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
Macie jakies swoje typy na najblizsze mecze?

#485203 30/01/2006 07:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Kolega Szymyl z Płocka,jego pytaj.
P.s.Kiedy betawin rozliczy il.bramek w 1 rundzie?
Teraz czy dopiero po zakonczeniu mistrzostw?

#485204 30/01/2006 07:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No mam nadzieje że już dziś to zrobią.
Powiedź nawój jak sądzisz, czy ten zakłąd Niemcy 1-6 ma realne szanse wejścia, tzn. czy Słowenia jest na tyle mocna żeby ograć trio Spain, Feancja i Niemcy. Ja sądze że do półfinału powinny awansować Spain i Francja, a Niemachy powalczą o 5-te miejsce ale czy to nie koncert życzeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#485205 30/01/2006 08:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
nawoj przestań pajacować za przeproszeniem, jesteś moderatorem a zachowujesz się jak dziecko któremu zabrano zabawki z piaskownicy.

jak nie masz ochoty dzielić się z nami typami to nie musisz, typuj sobie sam ale też takie zachowanie jak ostatnio prezentujesz tj chwalenie sie typami po zakonczonych meczach to nie jest tolerowane w przypadku zwykłych użytkowników a już w przypadku moderatora zasługuje na surową karę

jaki Ty dajesz przykład innym użytkownikom!

jak masz coś do wyjaśnienia z szymelem to róbcie to na priv, a nie zachowujecie się jak dzieci, szczególnie tobie nawoj to nie przystoi

#485206 30/01/2006 08:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Panowie pasujemy i bierzemy się ostro do roboty - jak narazie te ME są całkiem całkiem dochodowe (przynajmniej dla mnie) - wczoraj tylko jeden zonk.
Dajcie spokój Waśniom - na tym nic nie ugramy
Nawój - - zakładam nowy temat na 2 etap mistrzostw - tu i tak już przewałkowaliśmy 10 stron.
Pozdrowienia dla Wszystkich.

#485207 30/01/2006 08:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
KRAJAN to nie chodzi o waśnie tylko o zachowanie nawoja które nie przystoi zwykłym użytkownikom a już tym bardziej moderatorom. I nie chodzi o to żeby znowu zasłonę dymną na zachowanie nawoja. Nawoj zrozum że nie jesteś osobą niezastąpioną i nie rób z siebie "gwiazdorka". Jeśli nie chces z podawać typów to nie podawaj a jeśli chcesz podzielić się typami to dziel się typami i analizami a nie zachowuj jak rozkapryszone dziecko.

#485208 30/01/2006 09:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Mam pomysł - aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji - proponuję załozyć t6emat pod nazwą - PODSUMOWANIE DNIA - tu się chwalimy - ja jestem zdecydowanie za (napewno będę w tym temacie się udzielał - niezależnie od wyników) - po prostu jeżeli ktoś zechce podsumować swoje typy proponowane w temacie "dziennym" może sobie dokonywać podsumowania - łącznie z komentarzami pomeczowymi - a jeżeli ktoś nie będzie chciał tego czytać - po prostu nie będzie do tego tematu zaglądał. Coś podobnego było w temacie tenisowym - i bardzo fajnie wyglądało. Napewno ten temat w niczym nie przeszkodzi - a jak ktoś będzie chciał to po prostu nie będzie z tego korzystał. Ja od siebie powiem tyle że posty pomeczowe (nie tylko suche chwalenie) - są równie przydatne jak posty przedmeczowe.
Np:
dryżna X - drużyna Y - buźka
"tak sądziłem ale bardzo jestem zdziwiony dobrą postawą bramkarza cccc"
albo:
spokojnie by wszedł gdyby nie końcówka pierwszej i drugiej połowy"
- to może być pożyteczne pod kątem następnych spotkań -
np. uwaga odemnie - Norwegia ma bardzo mocne końcówki (pewnie świetne przygotowanie kondycyjne) - i już na livie troszkę na tym spostrzeżeniu zarobiłem - stawiając wyniki - to porażek lub zwycięstw:
itd....
- wniosek o założenie tego tematu - poddaję do dyskusji - jak będzie akceptacja to się pojawi - jak nie to po prostu nie - a po pojawieniu się go wszystkie posty z podsumowaniem poszczególnych meczyków - powinny bezwzględnie być usuwane przez osoby do tego uprawnione

#485209 30/01/2006 09:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Mam pomysł - aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji - proponuję załozyć t6emat pod nazwą - PODSUMOWANIE DNIA - tu się chwalimy - ja jestem zdecydowanie za (napewno będę w tym temacie się udzielał - niezależnie od wyników) - po prostu jeżeli ktoś zechce podsumować swoje typy proponowane w temacie "dziennym" może sobie dokonywać podsumowania - łącznie z komentarzami pomeczowymi - a jeżeli ktoś nie będzie chciał tego czytać - po prostu nie będzie do tego tematu zaglądał. Coś podobnego było w temacie tenisowym - i bardzo fajnie wyglądało. Napewno ten temat w niczym nie przeszkodzi - a jak ktoś będzie chciał to po prostu nie będzie z tego korzystał. Ja od siebie powiem tyle że posty pomeczowe (nie tylko suche chwalenie) - są równie przydatne jak posty przedmeczowe.
Np:
dryżna X - drużyna Y - buźka
"tak sądziłem ale bardzo jestem zdziwiony dobrą postawą bramkarza cccc"
albo:
spokojnie by wszedł gdyby nie końcówka pierwszej i drugiej połowy"
- to może być pożyteczne pod kątem następnych spotkań -
np. uwaga odemnie - Norwegia ma bardzo mocne końcówki (pewnie świetne przygotowanie kondycyjne) - i już na livie troszkę na tym spostrzeżeniu zarobiłem - stawiając wyniki - to porażek lub zwycięstw:
itd....
- wniosek o założenie tego tematu - poddaję do dyskusji - jak będzie akceptacja to się pojawi - jak nie to po prostu nie - a po pojawieniu się go wszystkie posty z podsumowaniem poszczególnych meczyków - powinny bezwzględnie być usuwane przez osoby do tego uprawnione
oczywiście z tematu "dziennego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#485210 30/01/2006 09:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Odpowiadam Sebkosowi:Niemcy w tej chwili wydaja mi się zdecydowanie mocniejsza ekipa niz zespoly z naszej grupy.Ale strzezonego itd.w zwiazku z czym jako kontre do zakladu niemcy top 6 proponuję handi + na Slowenię.Myśle że linia bedzie ustalona dobrze i jest szansa na oba typy.
P.s Idę do innej piaskownicy.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,217 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,240
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1