|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jeśli faktycznie nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu to idź.
Kończę wątek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jeśli faktycznie nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu to idź. Kończę wątek. Roman weź ty sie ... uspokuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Rób porządki lepiej na górze bo syf jak cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS. Nawój daj spokój...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
sebkos a ty swojego kosza pilnuj zaś nawoj adwokatów nie potrzebuje.
Co do nawoja jeśli ktoś jest moderatorem to wymagać możemy choć podstaw dobrego zachowania a obrażanie się na innych i robienie sobie kpin w odpowiedzi na pytania innych na forum w stylu "zapytaj SZYMELA" z powodu prywatnych porachunków to zdecydowanie nie przystoi...
Ktoś kiedyś napisał do nawoja że nie potrafi znieść krytyki, ja się zapytam nawoj - czy nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu?
Ja do Ciebie nawoj nic nie mam tylko nie lubię jak ktoś swoją bytnośc na forum ogranicza do chwalenia sie typami a jeszcze dodatkowo kpi z innych i wywyższa się.
Nawoj apeluję o rozsądek, zamiast toczyc jakies prywatne gierki lepiej skupmy się wspólnie na ogrywaniu buków.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Dla mnie po 3 bardzo owocnych dniach ten wczorajszy nie był już taki wspaniały, jakbym tak zebrał do kupy twe wszystkie zakłądy z wczorajszych spotkań to pewnie wyjdę gdzieś w okolicach zera, a wystarczyłoby żeby kolega Pascal Hensa potrefił przy 8 oddanych strzałach zdobyć 2 gole ale jak widać to dla niego zbyt skomplikowane...
Nie zawiedli mnie wczoraj Węgrzy, o których pomyślałem od razu gdy tylko pojawiły się kursy - szkoda ze poszło tylko +2,5 a nie odważyłem się na czystą wygraną po @2.75 ale i tak nie ma co narzekać. Dobrze także Norwedzy a z zawodników nie zawiedli Bielecki, Zeitz i Engeler, gorzej ze Szwajcarią, Kjellingiem i wspomnianym już Hensem.
Pierwsze 4 dni mistrzostw można jednak śmiało uznać za udane i z nadzieją że te kolejne nie będą gorsze oddalam się do nowego tematu...
P.S. nawoj przeginasz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
Ani razu nie udzielilem sie w tym temacie a jak widac jestem glownym sprawca zamieszania jakie tu wystapilo.Napisalem do nawoja na qlasi czacie co mysle o jego pomeczowych komentarzach w temacie z analizami.I celowo zrobilem to na qlasi aby tam uzyskac ewentualna odpowiedz i nie zasmiecac tego tematu.Ale jak widac nawoj wzial to sobie mocno do serca i przez nastepne dni stalem sie jego obiektem drwin (juz nie mowie o przekrecaniu nicka.) Udzielam sie glownie w tematach: pilka, kosz, tenis(choc nie robie tego zbyt czesto, ale jezeli juz, to z niezlym skutkiem...) I nie wymagaj ode mnie zebym na Twoje zawolanie podawal tu typy (choc zapewne chcialbys, zeby byly one nietrafne, pewnie lepiej bys sie wtedy poczul... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jako takie pojecie o recznej mam (kiedys byla to moja pasja) glownie ze wzgledu na miasto z ktorego pochodze i znajomosc z paroma zawodnikami. Z mojej strony to koniec tej malo pozytecznej "polemiki" a kolejny moj post w tym dziale na pewno bedzie na temat.
Pomysl KRAJANA z podsumowaniem dnia moim zdaniem jak najbardziej trafny. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Ja jeszcze wtrące swoje "3 grosze"....
Nie siedziałem na quasi kiedy SZYMEL napisał co sądzi o analizach nawoja,ale właściwie (tu pytanie do SZYMELA) po co to robiłeś ? Nie wiem po co w ogóle "czepiacie się" nawoja...Wszyscy znamy styl pisania jego postów i każdy z Was powininen to zaakceptować.Facet zna się na handballu jak mało kto i z całym szacunkiem dla Ciebie SZYMEL(pomimo tego,że jesteśmy z tego samego miasta) zdecydowanie bardziej wolę czytać "suche typy" nawoja niż Twoje notabene już nie wiem kiedy to było,bo raczej ostatnio nie udzielasz się w dziale.
Żeby nie było jakiś niedomówień ,nie znam się z nawojem osobiście i nie występuję w roli jego adwokata , jednak rozumiem Jego zachowanie i miał prawo się zdenerwować.To już nie pierwszy raz kiedy ktoś z forum Go atakuje o jakieś "pierdoły" - przecież liczy się wiedza i skuteczność TYPÓW ,a tą nawoj ma b.dobrą !
A co do moderatorów ( czyli również do mnie ) Nikt z nas nie prosił się o "moda" , jedynie zasygnalizował chęć spróbowania.Jak tak bardzo przeszkadzają Wam "zieloni" , nie potafią się zachować , nie mają chociażby podstaw kultury to zgłoście sprawę "górze" i niech ustali kompetentną osobę,która będzie należy sprawowała swoją funkcję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Ale burdel tu Panowie zrobiliście... Skasujcie te wszystkie posty bo aż żal czytać (mój oczywiście też)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam palazzi racji troche masz w tym ale do przesady!! Giertyszek pisze dobrze W jednym z tematow tez mi sie "dostalo zJeby" za to ze niby wypominam nawojowi jakies tam bledy. Bez jaj!! Nie odpowiada tu komus to co jest to proste jak drut wystarcvzy zaprzestac pisania i tyle...a tekst typu "Idę do innej piaskownicy. " , nie bede komentowal bo szkoda slow Nic na sile, nikt nikogo nie zmusza... Nic do Nawoja nie mam ale jego charakter pisma naprawde potrtafi czasem wyprowadzic w rownowagi, sam to juz odczulem I jeszcze wypowiedzneia typu: sam cos napisz madrego itp... zastanow sie co piszesz, zajrzyj do dzialu Bundesligi przejrzyj mecze moje ktore podawalem oraz analize i sprawdz wyniki... mam nadzieje ze na drugi raz tkaiego czegos juz nie napiszesz Koncze Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
odpowiadam, mnie palazzi nie chodzi o styl postów nawoja, zgoda że liczy się skuteczność i co do formy można przymknąć czasem oko, ja osobiście już dawno przyjąłem do wiadomości taki styl pisania nawoja i mi to nie przeszkadza
a rzecz tyczy się nie o styl pisania nawoja tylko o to że zachowuje się w ostatnim czasie jak "obrośnięty w piórka" któremu złego słowa nie można powiedzieć, nawet jeśli jest to konstruktywna krytyka oraz o to że robi sobie kpiny i drwiny z nas wszystkich swoimi postami (sprawa z SZYMELEM który mu zwrócił uwagę właśnie na chwalenie się wygranymi) i jeszcze celowo (?) nas denerwuje podając ile to wygrał PO zakończonym meczu nie podając typów (w ostatnim czasie) przed meczami - to na pewno nie przystoi nie tylko moderatorowi ale i każdemu zwykłemu użytkownikowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Panowie podsumowując : każdy z nas ma po części rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wobec tego najlepszym rozwiązaniem będzie , jeśli powiemy temu tematowi :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
I zabieramy się za 2 rundę ME w Szwajcarii ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Palazzi [szefie] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Po prostu zamknij temat [masz do tego uprawnienia] bo i tak jak dobrze widzę mamy II część tematu o ME <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|