Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#485171 28/01/2006 16:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Chyba jednak się nie wyleczę bo po fatalnym początku dnia (Niemcy - Słowacja) teraz w obu spotkaniach WSZYSTKO weszło przepięknie!

Teraz jeszcze tylko poproszę o Słowenię -3,5 HT a potem zachęcam do śledzenia na bieżąco ruchów na B&W i do wyłapywania kolejnych błędów analityków...

Bonus: Unibet
#485172 28/01/2006 19:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Niemcy -3,5 HT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Słowenia -3,5 HT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Niemcy -7,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Słowacja +11,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Szwajcaria +4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Tkaczyk - Grabarczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Urbanowicz - Jurecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Abati - Abalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Radoslav Antl poniżej 4,5 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> (ten typ to była jedna wielka pomyłka)
Słowenia po @1.40 @2.05 i @2.30 na livebettingu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Bonusy w Expie i UB obrócone na Niemcach i Słoweńcach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />


Ogólnie rzecz biorąc był to dla mnie trzeci z rzędu bardzo udany dzień.

Analitycy B&W co i rusz popełniają błędy zestawiając zawodników w h2h oraz ilość goli na poszczególnych zawodników i trzeba z tego korzystać - jutro 8 spotkań więc spora szansa na takie rarytasy ale tutaj trzeba być bardzo czujnym bowiem strasznie mieszają z tą ofertą i bywają typy widniejące w ofercie max. 30 minut.
Oczywiście wypatrywanie dobrych typów na u/o zawodników oraz h2h zawodników to główne zadanie na dzień jutrzejszy.

Kolejna rzecz jakiej nauczyłem się grając basket a tutaj się to potwierdza - ujemne spready to jedno wielkie i jak nie ruszam ich już od dawna w koszu tak teraz nie będę ich ruszał w szczypiorniaku, za to dodatnie jak uwielbiałem w koszu tak i tutaj bardzo mi podchodzą.
To sytuacja analogiczna do opisywanej wcześniej awersji do overów.
Fakty są bezwzględne - wszystkie dodatnie spready na te ME trafione, wszystkie ujemne uwalone - dobrze że tych pierwszych było więcej.

Zastanawiam się już nad jutrzejszymi spotkaniami ale najpierw pytanie podstawowe:
Jak wyglądają zasady wyjścia z grupy i kto z kim będzie grał w kolejnej fazie?
I jak wygląda punktacja za wygraną i remis w meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nie śmiejcie się z tych pytań - ja w dalszym ciągu dopiero raczkuję w szczypiorniaku...

#485173 28/01/2006 20:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
U mnie dzisiaj bylo tak:
Zdarzenie Typ Wynik Stawka Kurs Wygrana
2006-01-28 11:47 Kombinacyjny Słowacja - Niemcy (1X2) Niemcy Niemcy
Szwajcaria - Polska (Handicap) Szwajcaria +4,5 Szwajcaria +4,5
100.00 1.89 189.00
2006-01-28 08:42 Pojedynczy Szwajcaria - Polska (Who will score more goals in the match? D. Urbanowicz/B. Jurecki (Both must be in match squad)) Jurecki Jurecki
180.00 2.18 392.40
2006-01-28 08:37 Kombinacyjny Szwajcaria - Polska (1X2) X X
Słowacja - Niemcy (1X2) Niemcy Niemcy
19.85 15.30 303.71
2006-01-27 23:29 Kombinacyjny Ukraina - Słowenia (1X2) Słowenia Słowenia
Słowacja - Niemcy (1X2) Niemcy Niemcy
Szwajcaria - Polska (Handicap) Szwajcaria +4,5 Szwajcaria +4,5
71.80 2.08 149.34
Czekam nadal na dobre typy kolegi Szymal z Plocka.!!

#485174 28/01/2006 21:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No dobra poznałem już zasady kwalifikacji i dalszych gier (dzięki Romek) a zatem ciężar gatunkowy jutrzejszych spotkań jest następujący:


Słowenia - Polska ---> mecz o punkty do kolejnej fazy rozgrywek
Szwajcaria - Ukraina ---> mecz o awans do kolejnej fazy rozgrywek (remis = Szwajcaria)

Niemcy - Francja ---> mecz o punkty do kolejnej fazy rozgrywek
Hiszpania - Słowacja ---> mecz o nic

Węgry - Islandia ---> mecz o nic
Dania - Serbia i Czarnogóra ---> mecz o punkty do kolejnej fazy rozgrywek

Chorwacja - Rosja ---> mecz o punkty do kolejnej fazy rozgrywek
Portugalia - Norwegia ---> mecz o awans o kolejnej fazy rozgrywek (remis = Portugalia)


Wnioski nasuwają się same...

#485175 28/01/2006 22:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Akurat piszac mecz o nic nie masz racji.

#485176 28/01/2006 22:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Może wyjaśnisz dlaczego?

#485177 28/01/2006 22:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Np dlaczego piszesz ze mecz:
Hiszpania - Słowacja ---> mecz o nic
Przeciez Hiszpania przegrywajac go traci 2 pkt w nastepnej fazie rozgrywek?
Czy moze sie myle?

Co do meczu Wegier to spece na PS mowili ze o wszystkim zadecyduje ich ostatni mecz z Islandia ... wiec nie wiem ...

#485178 28/01/2006 22:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Sorki Wegrzy jednak juz na 100% poza turniejem ale podobno trener Islandi ma dac odpoczac podstawowym graczom przed kolejna faza turnieju.

#485179 28/01/2006 22:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Z informacji posiadanych przeze mnie wynika, że w kolejnej fazie rozgrywek nie bierze się pod uwagę bilansu z drużynami, które odpadły.

A takimi właśnie odpadającymi zespołami są Słowacja (nawet wygrywając z Hispzanią i zrównując się punktami z Francją bez względu na wynik Francuzów odpadają ponieważ przegrali bezpośredni mecz) i Węgry (nawet wygrywając z Islandią i zrównując się punktami z Serbią i Czarnogórą bez względu na wynik SiC odpadają ponieważ przegrali bezpośredni mecz).

I właśnie dlatego są to mecze o pietruszkę...


Jeżeli jednak moje info dotyczące niewliczania punktów z zespołami odpadającymi jest błędne to proszę mnie natychmiast poprawić!

#485180 28/01/2006 23:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Kolega ma racje licza sie tylko mecze z druzynami ktore awansowaly z grupy a nie z tymi ktore zajely osttanie miejsce. Na jutro widze Norwegie ktorą mozna wedlug mnei spokojnie dolozyc do jakies dubla lub tripla i wyslac grubiej ... za mniejsza stawke proponuje Niemcy -Francja-1 <Francuzi nie mieli zbytnio szans z Hiszpanami natomiast nasi zachodni sasiedzi ladnie powalczyli. Do tego wynik z tego spotkanai bedzie sie im liczym w dalszej fazie rozgrywek.

#485181 28/01/2006 23:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nie jestem ekspertem w tej dziedzinie wiec chcialbym sie poradzic odnosnie tych meczy:

Slowena-Polska 1
Szwajcaria-Ukraina 1
Chorwacja-Rosja 1
Wegry-Islandia 2

#485182 28/01/2006 23:50
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
moje zdanie jest takie ze warto postawic na Szwajcarow w meczu z Ukraina. Mecz o wejscie do kolejnej fazy, Ukraina dzisiaj powalczyla ze Slowenia, a raczej dokladnie mowiac to Slowenia walczyla sama ze soba ze swoja wielka slaboscia w dzisiejszym meczu. Kurs jak narazie w betandwin 1,60 na Szwajcarow !!!!

Do dtego mysle ze mozna dorzucic Norwegie i mamy ladny dubelek na niedziele z pilki recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#485183 29/01/2006 08:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 24
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 24
czy z grupy wychodzą 2 drużyny bo się w ogólne nie znam na tym tongue

#485184 29/01/2006 09:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś małe szaleństwo - ostatni dzień zmagań I rundy rozgrywek - 8 spotkań - wiele myśli - rózne kombinacje - sporo kuponów - ale wiekszość za drobnicę (głównie rozpisy 2/4 i 2/3 z niewielką ilością pewniaków (jeden rozpis nazwalem go nawojowy - dlaczego - łatwo się domysleć.
Nie bede ich wszystkich wypisywal bo i po co napisze co widze najbardziej prawdopodobne:

1/ Słowenia - Polska 1 /1.65/ i 1(-1,5) /1.80/ 5/10; 4/10
Ważny mecz ze strategicznego pkt. widzenia. Stawiam na faworytów - wczoraj mieli słabszy dzień, ale dziś po niezłym op.... od trenera napewno podejdą do meczu skoncentrowani. Smutne - ale przewiduję ładną jazdę z naszymi Orłami - w wiekszości rozpisów i gdzie niegdzie jako P.

2/ Portugalia - Norwegia 2 /1.20-1.30/ 2(-3,5) /1.85/ 8/10 4/10
Prosta sprawa Norwegia jakchce se jeszcze pograć musi to spotkanie wygrać - a że potencjal ma wiekszy to i wygra tylko czy zlamie -3,5??? wydaje mi się że dziś poludniowcy doznają najwyższej porazki na tych mistrzostwach.

3/ Germany - France 2 /1.75/ 4/10
Stawiam na wiekszą dojrzalość Żabojadów, bardzo częst mecze pomiędzy tymi druzynami toczyły sie na styku +/-1,2 bramki - dlatego nie dają -hp. ciekawostka - nie daję również X - do "Nawojowego"

4/ Hungary - Iceland 1 /2.50-2.65/ 3/10, X - do Nawojowego
Dzis pewnikiem zagra drugi skład Wyspiarzy (ale nie ma co sie dziwić) wegrzy będą za wszelka cene zaznaczyć swoją obecność na tych ME - może im sie uda - potencjałem specjalnie od Islandczykow nie odstają.

5/ Croatia - Russia 2 /3.15/ 2/10; 2(+2,5) 4/10 i X do Nawojowego.
Ciężki mecz - prawdziwy sprawdzian dla obu ekip - nie sądze aby ktoś tu wygrał wyraźnie - kryterium wyboru - lepszy kurs.

6/ Szwajcaria - Ukraina 1(-2,5) 3/10 i X do :Nawojowego - rozpis 1P+2/4 P Słowacja)
Mecz o byt - gospodarzom pomogą ściany ... Ukraina dośc juz nerwów z szargała - ew. X który też daje awans Helwetom.

7/ Denmark - Serbia and Montenegro 2 /2.65/ 3/10 2(+2,5) 5/10 i X
Typ troszkę subiektywny z sentymentu do SiCz i niechęci do duńczyków - bez uzasadnienia.

8/ Hiszpania - Słowacja - odpuszaczam

Tyle odemnie - sory za taka litanię - a teraz czekam na kontrargumenty?

#485185 29/01/2006 09:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
Szajcarzy musza to spotkanie wygrac zeby zapewnic sobie awans do kolejnej rundy, no ewentualnie wystarczy im remis ale przeciez nie beda grali na remis, bo wystarczy jedna przypadkowa strata pilki i Szwajcarzy moga ten mecz przegrac. Ukraincy slabo spisuja sie w obronie, Szwajcarzy tez nienajlepiej bronia, ale za to wyprowadzaja szybkie kontry i grja szybko. Mysle ze jak najbardziej do rozwazenia jest OVER 57,5 kurs 1,85

Kolejny Over przewiduje w meczu Norwegia - Portugalia Linia ustawiona przez analitykow na wysokosci 55,5 po kursie 1,85 Portugalia potrafi rzucac bramki, potrafi grac szybko , obrona nienajlepsza, a Norwegowie musza ten mecz wygrac, zatem zapowiada sie atrakcyjny mecz

#485186 29/01/2006 10:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15
prognozuje ze Słowency pojadą ostro z naszymi Orłami dzis..

#485187 29/01/2006 10:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Poszły już 2 pierwsze typki zawodnicze, oczywiście w dalszym ciągu podstawą do ich grania są dla mnie tylko i wyłącznie statystyki z dotychczasowych spotkań rozegranych w Szwajcarii


Blazenko Lackovic (Chorwacja) Powyżej 3,5 goli

W spotkaniu z Portugalią zdobył jedynie 3 gole ale oddał aż 9 strzałów na bramkę, przeciwko Norwegii przy takiej samej liczbie oddanych strzałów zdobył tych goli już 5. W obu spotkaniach grał po ok. 33 minuty. Jeżeli w dniu dzisiejszym będzie podobnie aktywny strzelecko a skuteczność utrzyma na poziomie ok 50% to powinien nastukać 4-5 goli.


Kristian Kjelling - Frank Loke

Kjelling to zdecydowanie najaktywniejszy strzelecko zawodnik Wikingów, w dotychczasowych spotkaniach oddał odpowiednio 13 i 10 strzałów na bramkę i zdobył po 6 goli.
Loke rzuca zdecydowanie mniej ale imponuje na tych ME skutecznością - odpowiednio 5/5 i 4/4 w dotychczasowych spotkaniach. Sądzę jednak, że taka skuteczność nie może utrzymywać się bez końca a nawet jak obaj wyrobią dzisiaj swoje normy to i tak lepszy będzie Kjelling.

#485188 29/01/2006 10:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Co do meczu Szwajcaria-Ukraina mam pewne obawy. Szwajcarzy nie moga przegrac zeby awansowac.... ...ciazy nad nimi presja i jestem ciekawy jak sobie z nia poradzą .Sa gospodarzami imprezy i wymaga sie od nich awansu. Od Ukrainy niczego sie nie wymaga ... bedzie grala na luzie a po niezbyt udanym poczatku mistrzostw i przegrnaej z Polska zagrali bardzo dobry mecz ze Slowenia.... ktos powie ze Slowenai grala slabo.... ja powiem ze tak nie bylo - Ukraina zagrala przyzwoity mecz i moze dzisiaj namieszac Szwajcarom. Dla mnie no bet choc faworytami sa gospodarze jednak nei warto inwestowac w nich wiekszej kasy. Stauber jak narazie gra swietne zawody.... ale przeciez kiedys musi miec slabszy dzien. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#485189 29/01/2006 11:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tkaczyk - Bielecki

Jednak Karol to główny motor napędowy naczej drużyny a Grzesiu Tkaczyk nie strzela zbyt wiele.

#485190 29/01/2006 11:48
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Tez to mam Tomo.

Poza tym wydaje mi sie Nilsson ponizej 1,5 dosyc prawdopodobne. Dawid z mniej wymygajacymi zespolami strzelal odpowiednio 0/1 bramek.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, forty), 1,356 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1