|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
City -1 x over 3.5 kartki x over 5.5 rogów (Ist half) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Młody , czego Ci szkoda w tym Bełchatowie ? 2 tysi kibiców i podatków które płacimy na kaprys prezesa kopalni - jazda z nimi do II ligi już pora z przebiegu meczu mi szkoda, bo to nie był mecz na 0-3 moim zdaniem. A sam Bełchatów nie spadnie, tam jest całkiem niezła paczka na środek tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
no no, szykuje sie niezla batalia Lech-Legia o korone jak wisla zlapie odpowiedni rytm, to spokojnie sie wlaczy do tej walki Wisła to w tym sezonie ma priorytet LM jak przeskoczą APOEL to oleją ligę (środek tabeli )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
no no, szykuje sie niezla batalia Lech-Legia o korone jak wisla zlapie odpowiedni rytm, to spokojnie sie wlaczy do tej walki Oczywiście, że się włączy i wydaje się być faworytem w tej walce. Na "papierze" mają najlepszą ekipę w lidze. Chyba, że awansują do LM - to może być sporą przeszkodą jeśli chodzi o rozgrywki ligowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
no no, szykuje sie niezla batalia Lech-Legia o korone jak wisla zlapie odpowiedni rytm, to spokojnie sie wlaczy do tej walki lepiej niech się śpieszy z tym rytmem bo będzie jak w tym kawale ze spoconą dupą Johna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
no no, szykuje sie niezla batalia Lech-Legia o korone jak wisla zlapie odpowiedni rytm, to spokojnie sie wlaczy do tej walki wystarczy, ze wejdzie do LM i sie nie wlaczy SPOKOJNIE twoje marzenie... mają tak szeroką kadrę że spokojnie powalczą na dwóch frontach. W przypadku Wisły nie powtórzy się sytuacja jaką zgotował sobie Lech. A po za tym po ewentualnym awansie presja z nich zejdzie i już na luzie i po mistrza i co najmniej 3 miejsce w grupie LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Moim zdaniem najlepszą ekipę ma warszawska Polonia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no no, szykuje sie niezla batalia Lech-Legia o korone jak wisla zlapie odpowiedni rytm, to spokojnie sie wlaczy do tej walki wystarczy, ze wejdzie do LM i sie nie wlaczy SPOKOJNIE twoje marzenie... mają tak szeroką kadrę że spokojnie powalczą na dwóch frontach. W przypadku Wisły nie powtórzy się sytuacja jaką zgotował sobie Lech. A po za tym po ewentualnym awansie presja z nich zejdzie i już na luzie i po mistrza i co najmniej 3 miejsce w grupie LM  tradycyjny STEK BZDUR, ktorego nawet nie chce mi sie komentowac i przyjmuje go z usmiechem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Moim zdaniem najlepszą ekipę ma warszawska Polonia. hool's ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
no no, szykuje sie niezla batalia Lech-Legia o korone jak wisla zlapie odpowiedni rytm, to spokojnie sie wlaczy do tej walki wystarczy, ze wejdzie do LM i sie nie wlaczy SPOKOJNIE twoje zdanie, poki co nie masz zbyt przekonujacych argumentow na nie  poki co trzymaja sie czolowki i to jest najwazniejsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
stwierdzam po prostu fakt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ciekawa bedzie walka w I lidze o awans do polskiej LM...
ja na razie nie widze faworytow, a jak juz typowac to zbyt wielu trzeba byloby napisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
JAAABBBLLLOOONNNKKKIIIII GOOOOLLLL ! over a 2,10 izzi !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Moim zdaniem najlepszą ekipę ma warszawska Polonia. hool's ?  nie hools, tylko piłkarską 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
tradycyjny STEK BZDUR, ktorego nawet nie chce mi sie komentowac i przyjmuje go z usmiechem  stek bzdur to na Kałuży co 2 tyg można oglądać więc proszę nie komentuj bo obiektywizmu w twoich wypowiedziach tyle co mięsa w parówkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zgadzam się z młodym, mają ekipe na 1-3 miejsca spokojnie, ani Wisla, ani Legia czy Lech takiego srodka nie maja... tylko musze sie zgrac i nie siać konfliktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no no, szykuje sie niezla batalia Lech-Legia o korone jak wisla zlapie odpowiedni rytm, to spokojnie sie wlaczy do tej walki wystarczy, ze wejdzie do LM i sie nie wlaczy SPOKOJNIE twoje zdanie, poki co nie masz zbyt przekonujacych argumentow na nie  poki co trzymaja sie czolowki i to jest najwazniejsze. ledwo remis ze sredniutkim Widzewem, remis na Polonii ( dobry wynik ), zupelnie nieprzekonujaca i w srednim stylu ( wiem wiem, ale wygrana i pkt sie licza ) z Zaglebiem - to wyglada duzo bladziej od Legii czy Lecha na ta chwile - DLATEGO, BO MYSLA TYLKO O LM a w grupie zapewne bedzie TAK SAMO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
stwierdzam po prostu fakt  Ktoś tam pisał rok temu pisał , że Roma zdobędzie LM. Myślałem , że już bardziej dojebać nie można , a jednak... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ojro 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|