|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
i nie było ostro,za to łatwo w Belchatowie. Lech [email protected]  Teraz City hc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Eintracht 2 bramka @1.72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ojj paskudna kontuzja w Geteborg koleś chyba złamał nogę w kolanie ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo  jak Polonia zlapie rytm to i o puchary moze byc ciezko, bo jak na mistrza i grajacego w LM wszyscy beda na 120% zmobilizowani a "gwiazdorzy" moga odstawiac nogi, zeby za wszelka cene pokazac sie w LM - tu jest walka o wlasna kariere, kontrakty, rozwoj... dajcie spokoj.... o czym Wy piszecie?? o pologroclinie?? co to za klub? prezesik ma hajsu ,a na kopanej nie zna sie... oni nie zdobeda majstra nawet i za 20 lat!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Apoel,Apoelem, Valerenga, Valerengą.. tylko nie zapomnijcie,że Wisła ma Meliksona, który robi różnicę, trenere z jajami, a nie Skorżę piczkę i grajków, którzy widać,że chcą do LM awansować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo  jak Polonia zlapie rytm to i o puchary moze byc ciezko, bo jak na mistrza i grajacego w LM wszyscy beda na 120% zmobilizowani a "gwiazdorzy" moga odstawiac nogi, zeby za wszelka cene pokazac sie w LM - tu jest walka o wlasna kariere, kontrakty, rozwoj... powiedzial Legionista dajcie spokoj.... o czym Wy piszecie?? o pologroclinie?? co to za klub? prezesik ma hajsu ,a na kopanej nie zna sie... oni nie zdobeda majstra nawet i za 20 lat!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo  jak Polonia zlapie rytm to i o puchary moze byc ciezko, bo jak na mistrza i grajacego w LM wszyscy beda na 120% zmobilizowani a "gwiazdorzy" moga odstawiac nogi, zeby za wszelka cene pokazac sie w LM - tu jest walka o wlasna kariere, kontrakty, rozwoj...  co ty bierzesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo  jak Polonia zlapie rytm to i o puchary moze byc ciezko, bo jak na mistrza i grajacego w LM wszyscy beda na 120% zmobilizowani a "gwiazdorzy" moga odstawiac nogi, zeby za wszelka cene pokazac sie w LM - tu jest walka o wlasna kariere, kontrakty, rozwoj... dajcie spokoj.... o czym Wy piszecie?? o pologroclinie?? co to za klub? prezesik ma hajsu ,a na kopanej nie zna sie... oni nie zdobeda majstra nawet i za 20 lat! powiedzial Legionista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przepraszam ja też jestem Legionistą, ale rozmawiamy o piłce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo  jak Polonia zlapie rytm to i o puchary moze byc ciezko, bo jak na mistrza i grajacego w LM wszyscy beda na 120% zmobilizowani a "gwiazdorzy" moga odstawiac nogi, zeby za wszelka cene pokazac sie w LM - tu jest walka o wlasna kariere, kontrakty, rozwoj...  co ty bierzesz?  przepraszam, wszyscy graja dla Wisly, pod Wisle, nie mysla o sobie i w ogole WISLA BEDZIE MISTRZEM SWIATA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Kto sędziuje w Manchesterze?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
wybacz, ale masz chyba zbyt bujna wyobraznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Rasialdo wraca do polish league 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wybacz, ale masz chyba zbyt bujna wyobraznie  siedz w tym Malborku i obserwuj z daleka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
podbijam , panowie Legioniści piłkarzy swoich nie rozpoznajecie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo  jak Polonia zlapie rytm to i o puchary moze byc ciezko, bo jak na mistrza i grajacego w LM wszyscy beda na 120% zmobilizowani a "gwiazdorzy" moga odstawiac nogi, zeby za wszelka cene pokazac sie w LM - tu jest walka o wlasna kariere, kontrakty, rozwoj... dajcie spokoj.... o czym Wy piszecie?? o pologroclinie?? co to za klub? prezesik ma hajsu ,a na kopanej nie zna sie... oni nie zdobeda majstra nawet i za 20 lat! powiedzial Legionista  a jak  i kibice- banda piknikow ps. dziwie sie Wam ze macie z nimi zgode, ktorej lech nie uznaje/ nie uznawal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Rasialdo wraca do polish league  gdzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
podbijam , panowie Legioniści piłkarzy swoich nie rozpoznajecie ?  no chyba jasne ze mlody Borysiuk, a z lewej to wiadomo ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mateekk a coz ma Lech do naszych zgod ? my tez paru ukladow Lechitow nie uznawalismy, nasza zgoda (KSP-KSC) to KAWAL HISTORII
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
City -1 x over 3.5 kartki x over 5.5 rogów (Ist half)  ciężko o to będzie Swansea typowych walczaków w kadrze nie ma.Tak dla przypomnienia poprzedni sezon 46 spotkań : 57 żółtek,2 czerwa.Man City 38 spotkań : 73 żółtka,5 czerw.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|