|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
przegladam info sportowe i........ i trrafiam na informacje ze pozyskamy do kadry kolejnego pilkarza ktory ma nasze korzenie ...tym razem pochodzenie szwedzkie... wkurw...mnie to !! ilu jeszcze patalachow zagosci w naszej kadrze?? nawiazujac do Szwecji... narzuca mi sie skojarzenie,ze nasza kadra to STOL SZWEDZKI... znajdziesz tu wszystko   Najpierw się przeloguj. haha  dokładnie przykra sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Co za koleś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
manchester biało-niebieski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
NEC i MC jazda po pierwsze gole!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka? - Nie widzę ich. Żadnych szans? - Żadnych. Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić? - Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być. ANDRZEJ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
macie jakiś dobry stream do City ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka? - Nie widzę ich. Żadnych szans? - Żadnych. Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić? - Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być. ANDRZEJ  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
cioty po 0-0 HT masuwka nie moze łatwo wejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka? - Nie widzę ich. Żadnych szans? - Żadnych. Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić? - Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być. ANDRZEJ  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty a czytales, ze Szatalow zagral taka taktyka bo wiedzial, ze Lechia ma zajebiscie wysoko wysunieta obrone ? dlatego zagral wylacznie jeden napastnik ( najszybszy w druzynie )a na bokach bardzo wysunieci Saidi, Suvorov, Visniakows
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Elfsborg 3333333333333333333333
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma??? jakis urlop przedluzony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Craaxa będzie jeszcze groźna  Visniakovsa jak pokażę podobną rundę co wiosnę widzę w wielkiej Legii  tylko ta obrona wiecznie marna, chociaż Żytko w Bytomiu był bardzo dobry to widać w Cracovii każdy gra partacza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach. najpierw trzeba mniec to w ofercie:P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
w tej kolejce jeszcze nie wygrał gospodarz w Anglii takze wynik moze byc tylko jeden
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Craaxa będzie jeszcze groźna  Visniakovsa jak pokażę podobną rundę co wiosnę widzę w wielkiej Legii  tylko ta obrona wiecznie marna, chociaż Żytko w Bytomiu był bardzo dobry to widać w Cracovii każdy gra partacza  wroci Suart, Radomski bedzie gral stopera z Kosanovicem albo Nawotczynskim, z drugiej strony Nykiel i bedzie GIT
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty a czytales, ze Szatalow zagral taka taktyka bo wiedzial, ze Lechia ma zajebiscie wysoko wysunieta obrone ? dlatego zagral wylacznie jeden napastnik ( najszybszy w druzynie )a na bokach bardzo wysunieci Saidi, Suvorov, Visniakows widzialem tez jak probowali czasami atakowac pozycyjnie i to im w ogole nie wychodzilo. moze caly czas powinni grac na niedzielana dlugie pilki? jedna na 10 moze do niego dojdzie. tylko nie wiem ile on moze tak biegac. zreszta dobre bylo jak sie wkur... na swoich kolegow z druzyny ostatnio 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|