Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 35 1 2 23 24 25 26 27 34 35
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by mateekk
przegladam info sportowe i........
i trrafiam na informacje ze pozyskamy do kadry kolejnego pilkarza ktory ma nasze korzenie ...tym razem pochodzenie szwedzkie...
wkurw...mnie to !! ilu jeszcze patalachow zagosci w naszej kadrze?? confused
nawiazujac do Szwecji... narzuca mi sie skojarzenie,ze nasza kadra to STOL SZWEDZKI... znajdziesz tu wszystko puke
laugh

Najpierw się przeloguj.

haha laugh dokładnie

przykra sprawa laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Co za koleś laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
manchester biało-niebieski grin

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
NEC i MC jazda po pierwsze gole!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka?
- Nie widzę ich.

Żadnych szans?
- Żadnych.

Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić?
- Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być.


ANDRZEJ piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
macie jakiś dobry stream do City ?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by craax
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka?
- Nie widzę ich.

Żadnych szans?
- Żadnych.

Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić?
- Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być.


ANDRZEJ piwo

piwo grin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
cioty po 0-0 HT
masuwka nie moze łatwo wejsc tongue

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by craax
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka?
- Nie widzę ich.

Żadnych szans?
- Żadnych.

Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić?
- Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być.


ANDRZEJ piwo
aplauz

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty


laugh laugh

a czytales, ze Szatalow zagral taka taktyka bo wiedzial, ze Lechia ma zajebiscie wysoko wysunieta obrone ? dlatego zagral wylacznie jeden napastnik ( najszybszy w druzynie )a na bokach bardzo wysunieci Saidi, Suvorov, Visniakows


Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Elfsborg 3333333333333333333333

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma???
jakis urlop przedluzony?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Craaxa będzie jeszcze groźna piwo Visniakovsa jak pokażę podobną rundę co wiosnę widzę w wielkiej Legii smile

tylko ta obrona wiecznie marna, chociaż Żytko w Bytomiu był bardzo dobry to widać w Cracovii każdy gra partacza smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by GaloGalo
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach.

najpierw trzeba mniec to w ofercie:P

Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Originally Posted by vecchio cucs
Brasov po win !
m

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
w tej kolejce jeszcze nie wygrał gospodarz w Anglii takze wynik moze byc tylko jeden

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
Craaxa będzie jeszcze groźna piwo Visniakovsa jak pokażę podobną rundę co wiosnę widzę w wielkiej Legii smile

tylko ta obrona wiecznie marna, chociaż Żytko w Bytomiu był bardzo dobry to widać w Cracovii każdy gra partacza smile

wroci Suart, Radomski bedzie gral stopera z Kosanovicem albo Nawotczynskim, z drugiej strony Nykiel i bedzie GIT

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty


laugh laugh

a czytales, ze Szatalow zagral taka taktyka bo wiedzial, ze Lechia ma zajebiscie wysoko wysunieta obrone ? dlatego zagral wylacznie jeden napastnik ( najszybszy w druzynie )a na bokach bardzo wysunieci Saidi, Suvorov, Visniakows

widzialem tez jak probowali czasami atakowac pozycyjnie i to im w ogole nie wychodzilo. moze caly czas powinni grac na niedzielana dlugie pilki? jedna na 10 moze do niego dojdzie. tylko nie wiem ile on moze tak biegac. zreszta dobre bylo jak sie wkur... na swoich kolegow z druzyny ostatnio laugh

Strona 25 z 35 1 2 23 24 25 26 27 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1