|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Izzzi Monaco, po pierwsze dlatego że miałem go w dublu z Kei, a ten umoczył, na kuponach jak mi nie wchodzi to tylko jeden mecz, ile by ich nie było. Po drugie Haas tragedia. A na jutro coś z Denko, Anderson, Karlovic Zgadzam sie z typami na jutro, tylko troche Anderson mnie martwi, bo uj wie co Xmenowi strzeli do głowy  Malisse to idiota, ostatnimi czasy sprawia wrażenie jakby gra w tenisa zbytnio go nie interesowała. Widziałem nie tak dawno mecz, który totalnie odpuścił. A Anderson całkiem, całkiem sobie radzi. Jak będzie w miarę swój serwis trzymał, to Belg połamie się sam i to nie raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
Mam mega emocje na noc... chela konczy mi kupon na 4700 zl...8 meczy ako 110 stawka 50 zl.... i zostaje chela...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Mam mega emocje na noc... chela konczy mi kupon na 4700 zl...8 meczy ako 110 stawka 50 zl.... i zostaje chela... to chyba same dogi usttrzeliłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Mam mega emocje na noc... chela konczy mi kupon na 4700 zl...8 meczy ako 110 stawka 50 zl.... i zostaje chela... ja to juz bym kontre zagrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no to ładnie Jun, tylko chyba trochę po fakcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Mam mega emocje na noc... chela konczy mi kupon na 4700 zl...8 meczy ako 110 stawka 50 zl.... i zostaje chela... Lepiej sobie skontruj, chytry dwa razy traci. Mi Lechia wczoraj kończyła na 5k i jeszcze w przerwie się zastanawiałem czy za parę stówek nie pograć remisu po kursie 5. Jak się skończyło nie muszę chyba pisać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
Mertic bonda errani scheepers rys verdi chela f.lopez ... i w sts sie ako 110 uzbieralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Mam mega emocje na noc... chela konczy mi kupon na 4700 zl...8 meczy ako 110 stawka 50 zl.... i zostaje chela... ale to chyba u ziemniaka grałes albo problemy z matma?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
no to ładnie Jun, tylko chyba trochę po fakcie czy ja wiem. 0 19 to bylo, czyli po meczu Cetkovskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
Nie zagram kontry bo nie mam konta na necie wiec pozostaje wiara w chele
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
groth As i DF 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
Jakby co to u ziemniaka podatek jest ok 2800 bo mam to na 3 kupony rozbite.... za 23 23 i 4 zl... to mam po 2223 zl po 2 razy i raz cos ok 400 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Izzzi Monaco, po pierwsze dlatego że miałem go w dublu z Kei, a ten umoczył, na kuponach jak mi nie wchodzi to tylko jeden mecz, ile by ich nie było. Po drugie Haas tragedia. A na jutro coś z Denko, Anderson, Karlovic Zgadzam sie z typami na jutro, tylko troche Anderson mnie martwi, bo uj wie co Xmenowi strzeli do głowy  Malisse to idiota, ostatnimi czasy sprawia wrażenie jakby gra w tenisa zbytnio go nie interesowała. Widziałem nie tak dawno mecz, który totalnie odpuścił. A Anderson całkiem, całkiem sobie radzi. Jak będzie w miarę swój serwis trzymał, to Belg połamie się sam i to nie raz  ponoc Malisse ma federacja skazac za dawne wystepki z Wickmayer wiec cholera wie co on ma w glowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Jakby co to u ziemniaka podatek jest ok 2800 bo mam to na 3 kupony rozbite.... za 23 23 i 4 zl... to mam po 2223 zl po 2 razy i raz cos ok 400 zl a nie 2280 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Groth skrót w pół SWOJEGO kortu , 2x df , metrowy out i break Petka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
groth 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
petka 3-2* trzymaj podanie teraz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|