Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 31 1 2 9 10 11 12 13 30 31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by craax
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by craax
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ?

Tak. nie mam powodu nie wierzyć. To jest młoda, ambitna i zgrana grupa piłkarzy, którzy wiedzą, czego chcą. Najbardziej liczę na Rosicky'ego i Arszawina. O Wojtku, wspominać nie muszę. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Van Persie...

musze sie jeszcze zastanowic, im blizej meczu tym blizej mi do nich a od rana raczej bylem skierowany w strone +1.5 Udine


za to Kopenhaga zaczyna mi wygladac coraz lepiej, nie widze atutow Czechow do chocby remisu w Danii

O to to to grin
Ja już pograłem boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by marzano
Twente Benfika ma być over boks

Arsenal niech sobie wygrywa... byle under wpadł boks

boks

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Undery wszędzie, będzie murowanie..,

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
sklad, kadra Arsenalu .. ma ktos pod reka ?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by TriumfWoli
Po najprostrzej lini oporu :
[email protected] & [email protected]


Lyon już nie taki jak kiedyś. W lidze coraz częściej zdarzają im się wpadki z jakimiś wyrobnikami. A Rubin to trochę niedoceniany, dobrze poukładany zespół. Nie będzie żabom łatwo.
Zastanawiałem się też nad X2 do rozpisu, ale uznałem, że za dużo by musiało tych niespodzianek dzisiaj być i odpuściłem ten mecz. Dla mnie no bet po takim kursie.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Ot taki zestaw ;

- Sturm x2
- Twente over
- Udine + 1,5
- Crewe over
- MK Dons over

Vamos !!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Jak piszą Rosjanie Rubin ma najsłabszych napastników w lidze... za to bronić się umieją doskonale... under 2.5 - tyle że kurs za niski jak dla mnie, a przy odrobinie szczęścia remis jest do osiągnięcia...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by marzano
Twente Benfika ma być over boks

Arsenal niech sobie wygrywa... byle under wpadł boks

boks

widze co wieczor standard vecchio,apo grin pozdro ziomy piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by craax
sklad, kadra Arsenalu .. ma ktos pod reka ?

?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by craax
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ?

Tak. nie mam powodu nie wierzyć. To jest młoda, ambitna i zgrana grupa piłkarzy, którzy wiedzą, czego chcą. Najbardziej liczę na Rosicky'ego i Arszawina. O Wojtku, wspominać nie muszę. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Van Persie...

To samo można napisać o Udine tongue
No to ja dodam jeszcze atut własnego boiska, o wiele lepszego trenera (IMO).

Z tą obroną Arsenalu, nawet Di Natale im nie pomoże. Włosi nie strzelą gola w Londynie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by craax
Originally Posted by craax
sklad, kadra Arsenalu .. ma ktos pod reka ?

?
Szczesny; Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs; Song, Ramsey, Rosicky; Walcott, Gervinho, Chamakh.


Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by TriumfWoli
Po najprostrzej lini oporu :
[email protected] & [email protected]


Lyon już nie taki jak kiedyś. W lidze coraz częściej zdarzają im się wpadki z jakimiś wyrobnikami. A Rubin to trochę niedoceniany, dobrze poukładany zespół. Nie będzie żabom łatwo.
Zastanawiałem się też nad X2 do rozpisu, ale uznałem, że za dużo by musiało tych niespodzianek dzisiaj być i odpuściłem ten mecz. Dla mnie no bet po takim kursie.


Wiem,wiem.Ogladam Lyon na beizaco i... wlasnie dlatego ich stawiam.Taka wpadka jak ostatnio,to najzwyczajniej w swiecie mega pech(polecam skrót).

Za to ogladalem Kazan z Dynamem i z CSKA- słabo,zadnego wrazenia na mnei nie zrobili.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by marzano
Jak piszą Rosjanie Rubin ma najsłabszych napastników w lidze... za to bronić się umieją doskonale... under 2.5 - tyle że kurs za niski jak dla mnie, a przy odrobinie szczęścia remis jest do osiągnięcia...

też chciałem dać under ale 1,61 to za mało - nie ma value więc finger weg

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Składy:

Arsenal: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Ramsey, Walcott, Rosicky, Gervinho, Chamakh.
Subs: Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Djourou, Arshavin, Jenkinson, Frimpong, Bendtner.
Udinese: Handanovic, Ekstrand, Benatia, Larangeira, Neuton, Agyemang-Badu, Isla, Asamoah, Pinzi, Armero, Di Natale.
Subs: Belardi, Denis, Vydra, Abdi, Pasquale, Doubai, Fabbrini.
Referee: Kevin Blom (Holland)

* * *

OLYMPIQUE LYON:
Lloris - Réveillère , Lovren, B.Koné , Cissokho, Briand - Källström, Gonalons, Bastos , B.Gomis - Lisandro (cap)

Subs:
Vercoutre, Gassama, Umtiti, S.Koné, Pjanic, Pied, Belfodil

RUBIN KAZAŃ:
Ryzhikov - Kvirkvelia, Bocchetti, Sharonov (cap), Kuzmin - Noboa, Natcho, Kaleshin, Gökdeniz, Kasaev - Dyaduyn

Subs:
Arlauskis - , Kislyak, A.Medvedev, Dzhalilov, Orazsakhedov, Lebedenko, Nemov

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by marzano
Twente Benfika ma być over boks

Arsenal niech sobie wygrywa... byle under wpadł boks

boks

widze co wieczor standard vecchio,apo grin pozdro ziomy piwo

No cześć piwo football is comming back więc nie da rady - nic innego się nie liczy laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by craax
Originally Posted by vecchio cucs
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs

wiekszosc rozsadnych gra dzis Sturm smile piwo

Crystal Palace hmmm, ja gram gosci DNB jednak
To w takim razie liczysz, że Coventry w końcu coś strzeli grin
UNDER 2.5 jest w tym meczu najlepszą opcją, bo CP to nie ekipa kanonierów.


chyba,że Jutkiewicz strzeli laugh
tam nie ma kto grać,Eastwood kontuzjowany jest !McSheffrey smirk
10 minut mieszkam od Coventry i fanatyki tego szitowskiego klubu mówią mi w pracy co tam jest grane grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by marzano
Twente Benfika ma być over boks

Arsenal niech sobie wygrywa... byle under wpadł boks

boks

widze co wieczor standard vecchio,apo grin pozdro ziomy piwo
Witaj piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
FC Twente: Nikolay Mihaylov - Tim Cornelisse, Peter Wisgerhof, Douglas, Dwight Tiendalli - Denny Landzaat, Wout Brama, Willem Janssen - Emir Bajrami, Luuk de Jong, Bryan Ruiz.

Benfica: Artur - Maxi Pereira, Luisao, Ezequiel Garay, Emerson - Javi Garcia, Pablo Aimar - Axel Witsel, Nicolas Gaitan, Nolito - Oscar Cardozo.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by marzano
Twente Benfika ma być over boks

Arsenal niech sobie wygrywa... byle under wpadł boks

boks

widze co wieczor standard vecchio,apo grin pozdro ziomy piwo

No cześć piwo football is comming back więc nie da rady - nic innego się nie liczy laugh


futbol----->baby----->piwo albo ew. zamiana piwo-baby laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
mówisz Apo under CP ? hmmm ... chyba dorzucę

Strona 11 z 31 1 2 9 10 11 12 13 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, JelineK, aker), 536 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1