|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ? Tak. nie mam powodu nie wierzyć. To jest młoda, ambitna i zgrana grupa piłkarzy, którzy wiedzą, czego chcą. Najbardziej liczę na Rosicky'ego i Arszawina. O Wojtku, wspominać nie muszę. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Van Persie... musze sie jeszcze zastanowic, im blizej meczu tym blizej mi do nich a od rana raczej bylem skierowany w strone +1.5 Udine za to Kopenhaga zaczyna mi wygladac coraz lepiej, nie widze atutow Czechow do chocby remisu w DaniiO to to to  Ja już pograłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Undery wszędzie, będzie murowanie..,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
sklad, kadra Arsenalu .. ma ktos pod reka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Lyon już nie taki jak kiedyś. W lidze coraz częściej zdarzają im się wpadki z jakimiś wyrobnikami. A Rubin to trochę niedoceniany, dobrze poukładany zespół. Nie będzie żabom łatwo. Zastanawiałem się też nad X2 do rozpisu, ale uznałem, że za dużo by musiało tych niespodzianek dzisiaj być i odpuściłem ten mecz. Dla mnie no bet po takim kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Ot taki zestaw ;
- Sturm x2 - Twente over - Udine + 1,5 - Crewe over - MK Dons over
Vamos !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Jak piszą Rosjanie Rubin ma najsłabszych napastników w lidze... za to bronić się umieją doskonale... under 2.5 - tyle że kurs za niski jak dla mnie, a przy odrobinie szczęścia remis jest do osiągnięcia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
widze co wieczor standard vecchio,apo  pozdro ziomy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
sklad, kadra Arsenalu .. ma ktos pod reka ? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ? Tak. nie mam powodu nie wierzyć. To jest młoda, ambitna i zgrana grupa piłkarzy, którzy wiedzą, czego chcą. Najbardziej liczę na Rosicky'ego i Arszawina. O Wojtku, wspominać nie muszę. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Van Persie... To samo można napisać o Udine  No to ja dodam jeszcze atut własnego boiska, o wiele lepszego trenera (IMO). Z tą obroną Arsenalu, nawet Di Natale im nie pomoże. Włosi nie strzelą gola w Londynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
sklad, kadra Arsenalu .. ma ktos pod reka ? ? Szczesny; Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs; Song, Ramsey, Rosicky; Walcott, Gervinho, Chamakh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Lyon już nie taki jak kiedyś. W lidze coraz częściej zdarzają im się wpadki z jakimiś wyrobnikami. A Rubin to trochę niedoceniany, dobrze poukładany zespół. Nie będzie żabom łatwo. Zastanawiałem się też nad X2 do rozpisu, ale uznałem, że za dużo by musiało tych niespodzianek dzisiaj być i odpuściłem ten mecz. Dla mnie no bet po takim kursie. Wiem,wiem.Ogladam Lyon na beizaco i... wlasnie dlatego ich stawiam.Taka wpadka jak ostatnio,to najzwyczajniej w swiecie mega pech(polecam skrót). Za to ogladalem Kazan z Dynamem i z CSKA- słabo,zadnego wrazenia na mnei nie zrobili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Jak piszą Rosjanie Rubin ma najsłabszych napastników w lidze... za to bronić się umieją doskonale... under 2.5 - tyle że kurs za niski jak dla mnie, a przy odrobinie szczęścia remis jest do osiągnięcia... też chciałem dać under ale 1,61 to za mało - nie ma value więc finger weg
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Składy:
Arsenal: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Ramsey, Walcott, Rosicky, Gervinho, Chamakh. Subs: Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Djourou, Arshavin, Jenkinson, Frimpong, Bendtner. Udinese: Handanovic, Ekstrand, Benatia, Larangeira, Neuton, Agyemang-Badu, Isla, Asamoah, Pinzi, Armero, Di Natale. Subs: Belardi, Denis, Vydra, Abdi, Pasquale, Doubai, Fabbrini. Referee: Kevin Blom (Holland)
* * *
OLYMPIQUE LYON: Lloris - Réveillère , Lovren, B.Koné , Cissokho, Briand - Källström, Gonalons, Bastos , B.Gomis - Lisandro (cap)
Subs: Vercoutre, Gassama, Umtiti, S.Koné, Pjanic, Pied, Belfodil
RUBIN KAZAŃ: Ryzhikov - Kvirkvelia, Bocchetti, Sharonov (cap), Kuzmin - Noboa, Natcho, Kaleshin, Gökdeniz, Kasaev - Dyaduyn
Subs: Arlauskis - , Kislyak, A.Medvedev, Dzhalilov, Orazsakhedov, Lebedenko, Nemov
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
widze co wieczor standard vecchio,apo  pozdro ziomy  No cześć  football is comming back więc nie da rady - nic innego się nie liczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs wiekszosc rozsadnych gra dzis Sturm  Crystal Palace hmmm, ja gram gosci DNB jednak To w takim razie liczysz, że Coventry w końcu coś strzeli UNDER 2.5 jest w tym meczu najlepszą opcją, bo CP to nie ekipa kanonierów. chyba,że Jutkiewicz strzeli  tam nie ma kto grać,Eastwood kontuzjowany jest !McSheffrey  10 minut mieszkam od Coventry i fanatyki tego szitowskiego klubu mówią mi w pracy co tam jest grane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
widze co wieczor standard vecchio,apo  pozdro ziomy  Witaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
FC Twente: Nikolay Mihaylov - Tim Cornelisse, Peter Wisgerhof, Douglas, Dwight Tiendalli - Denny Landzaat, Wout Brama, Willem Janssen - Emir Bajrami, Luuk de Jong, Bryan Ruiz.
Benfica: Artur - Maxi Pereira, Luisao, Ezequiel Garay, Emerson - Javi Garcia, Pablo Aimar - Axel Witsel, Nicolas Gaitan, Nolito - Oscar Cardozo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
widze co wieczor standard vecchio,apo  pozdro ziomy  No cześć  football is comming back więc nie da rady - nic innego się nie liczy  futbol----->baby----->piwo albo ew. zamiana piwo-baby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
mówisz Apo under CP ? hmmm ... chyba dorzucę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|