|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bristol karny  ??????? missed Maynard Kasper obronił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
No właśnie mówię, że to które pije podchodzi pod Książęce, dlatego się dziwię  Najlepsze prosto z beczki w browarze, mieszkam 1 km od browaru, zapachy przyjemne rankiem. Zapachem mozna sie najebac  True 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Bristol karny  ??????? missed Maynard Kasper obronił  qrwa a mam over
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Dinamo Zagrzeb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Na razie Wisła cieniutko pewnie skończy sie remisem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Bristol karny  ??????? missed Maynard Kasper obronił  Schmeichel ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Cardiff 0-1  hahaha Brighton ''czarny koń'' Mam taki dubel na cały sezon: Brighton w TOP 5 + Huddersfield w TOP 4. widzę Apo ,że lubisz długoterminowo mrozić kasę - jak na tym wychodzisz ? Miałem tylko kilka w zeszłym sezonie. Niezbyt udane, bo większość z nich była na turnieje. Ten jest pierwszy, jeśli chodzi o piłkę angielską. Czytałem troche o Brighton przed sezonem i mam nadzieję, że jakoś dociągną ten sezon w "5". Na pewno łatwo nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Interesuje mnie dziś tylko jedna bramka dla Wisły, z karnego, z nogi, głowy, kolanem, wkulana, odbita, wrzucona, wepchnięta, szmata, bomba, w okno, w róg, w środek, po rękach bramkarza, po nodze obrońcy, z wiatrem, pod wiatr, od słupka, pod poprzeczkę, za kołnierz, pod brzuchem ... NIEWAŻNE JAK  Byle Wisła wygrała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Mnie dziwi, że taki Nunez gra w Wiśle, za darmo go wypożyczyli ? W polskiej lidze kilku lepszych się znajdzie na tej pozycji, a Wisła to przecież mistrz Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
No właśnie mówię, że to które pije podchodzi pod Książęce, dlatego się dziwię  Najlepsze prosto z beczki w browarze, mieszkam 1 km od browaru, zapachy przyjemne rankiem. Zapachem mozna sie najebac  weź przestań napij się z ziomkami z Jamajki ich wynalazków z parapetu to padniesz  ja taką lekcję dostałem ponad 2 lata temu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bristol karny  ??????? missed Maynard Kasper obronił  Schmeichel ? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
No właśnie mówię, że to które pije podchodzi pod Książęce, dlatego się dziwię  Najlepsze prosto z beczki w browarze, mieszkam 1 km od browaru, zapachy przyjemne rankiem. Zapachem mozna sie najebac  to masz zajebiscie slaby leb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
-error]Interesuje mnie dziś tylko jedna bramka dla Wisły, z karnego, z nogi, głowy, kolanem, wkulana, odbita, wrzucona, wepchnięta, szmata, bomba, w okno, w róg, w środek, po rękach bramkarza, po nodze obrońcy, z wiatrem, pod wiatr, od słupka, pod poprzeczkę, za kołnierz, pod brzuchem ... NIEWAŻNE JAK  Byle Wisła wygrała  Czyli 18:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
-error]Interesuje mnie dziś tylko jedna bramka dla Wisły, z karnego, z nogi, głowy, kolanem, wkulana, odbita, wrzucona, wepchnięta, szmata, bomba, w okno, w róg, w środek, po rękach bramkarza, po nodze obrońcy, z wiatrem, pod wiatr, od słupka, pod poprzeczkę, za kołnierz, pod brzuchem ... NIEWAŻNE JAK  Byle Wisła wygrała  Myślisz że 1-0 wystarczy do awansu (chociaż wątpię czy nawet tę jedną strzelą)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_div_1/14471754.stmGestede wejdzie w 2 połowie i coś pokula  , chłopak dobrze się pokazał z WHU i Bristolem. Cardiff + X na live  Cardiff ma 5-5-0 14:5 u siebie z nimi. Trzymamy tendencje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Te studio w przerwie meczu to jest już na prawdę paranoja. Niedługo nawet nic nie będą mówić, tylko "Zapraszamy na 2 połowę meczu" i reklamy.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
-error]Interesuje mnie dziś tylko jedna bramka dla Wisły, z karnego, z nogi, głowy, kolanem, wkulana, odbita, wrzucona, wepchnięta, szmata, bomba, w okno, w róg, w środek, po rękach bramkarza, po nodze obrońcy, z wiatrem, pod wiatr, od słupka, pod poprzeczkę, za kołnierz, pod brzuchem ... NIEWAŻNE JAK  Byle Wisła wygrała  Myślisz że 1-0 wystarczy do awansu (chociaż wątpię czy nawet tę jedną strzelą) Raczej postawił na 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
No właśnie mówię, że to które pije podchodzi pod Książęce, dlatego się dziwię  Najlepsze prosto z beczki w browarze, mieszkam 1 km od browaru, zapachy przyjemne rankiem. Zapachem mozna sie najebac  weź przestań napij się z ziomkami z Jamajki ich wynalazków z parapetu to padniesz  ja taką lekcję dostałem ponad 2 lata temu ... tzw mamochuana zajebista jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
-error]Interesuje mnie dziś tylko jedna bramka dla Wisły, z karnego, z nogi, głowy, kolanem, wkulana, odbita, wrzucona, wepchnięta, szmata, bomba, w okno, w róg, w środek, po rękach bramkarza, po nodze obrońcy, z wiatrem, pod wiatr, od słupka, pod poprzeczkę, za kołnierz, pod brzuchem ... NIEWAŻNE JAK  Byle Wisła wygrała  otototo;) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|