Niestety zajmuję się..."> Niestety zajmuję się...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#48596 27/11/2003 15:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 104
O
member
member
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 104
Zajrzałem tutaj i skorzystałem.Założyłem sobie konto na Lay107 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niestety zajmuję się tylko sportamieuropejskim.Czy Ci z was, którzy grają handicapy na sporty amerykańskie podajecie gdzieś swoje typy? A może są jakieś stronki z typami na handicapy sportów USA? Z góry dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#48597 27/11/2003 16:32
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
Quote
Oryginalnie wysłał oloii:
[qb]Zajrzałem tutaj i skorzystałem.Założyłem sobie konto na Lay107 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niestety zajmuję się tylko sportamieuropejskim.Czy Ci z was, którzy grają handicapy na sporty amerykańskie podajecie gdzieś swoje typy? A może są jakieś stronki z typami na handicapy sportów USA? Z góry dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
szukaj tu. [top50handicappers.com] Może znajdziesz.

#48598 27/11/2003 17:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
NFL Football Game Spread
Thu 11/27 303
Packers, Green Bay -6½ -107
Lions, Detroit +6½ -107

panowie wytłumaczcie mi.

To jest oryginalny kurs z lay107.com

i jak to teraz sie ma z gra. na drugi przykladowo:
Lions, Detroit +6½ -107
stawiam 2 $ i co dalej . zakladam ze ta druzyna wygra......ile wygrywam.

pozdrawiam

#48599 27/11/2003 18:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Wpisujesz tyle ile chcesz wygrać; potem wszystko wyliczy się samoczynnie.

#48600 28/11/2003 10:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Napisali mi cos takiego:

According to our posted rules for the test drive you are eligble for the following withdrawel

Balance 129$
Less
Initial amount 25 -
Neteller fees 15 -

If you put in your withdrawel request for $89 we will approve your withdrawel

Co to ma znaczyc ze mam wziasc wyplacic 89$?[/qb]
tak[/qb]
Może byłem wyjątkiem ale mi jakoś udało się wypłacic na Neteller całą ugraną kwote (133$) bez potrącenia opłaty za Neteller, łącznie z 25$ bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48601 06/12/2003 05:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ta promocja jest nadal aktualna? I czy trzeba użyć jakiegoś specjalnego linka żeby uzyskać te 25$ free na dobry początek?

#48602 06/12/2003 09:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał REALista:
[qb]Czy ta promocja jest nadal aktualna? I czy trzeba użyć jakiegoś specjalnego linka żeby uzyskać te 25$ free na dobry początek?[/qb]
Promocja była aktualna do końca listopada

#48603 06/12/2003 21:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
Bardzo prosze o kontakt osobe ktorej udalo sie wyplacic z lay107 na gadugadu nr 1251355
Z gory dzieki

#48604 09/01/2004 15:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
O ile inne rodzaje zakładu rozgryzłem o tyle chciałbym prosić aby ktoś mądrzejszy rozpracował takie rodzaje zakładu:

IF- Win or Tie
IF - Win Only

Z góry serdeczne dzięki!!!

#48605 10/07/2004 05:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
A czy ktos wypłacał od nich kasę w innej formie niz na Netellera?

#48606 11/07/2004 01:52
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Chyba nikt nie wypłacał kumpel wysyłał do nich tony e-maili straszył ich nawet robił co tylko mogł i nie wypłacili wiec na tej podstawie podejrzewam ze nikt nie wypłacił buk niczego sobie , nie warto go ruszac

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1