|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Przypominam o peffce z okregowki piotrkowskiej - Mechanik Radomsko @1.65 z jakiej okazji ta peffa? kurs mi pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Przypominam o peffce z okregowki piotrkowskiej - Mechanik Radomsko @1.65 ułożone ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Pewka to Polonia W. x2 plus Nole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792 |
Chyba nie ułożony, ale mamy w tym sezonie tylko jeden cel - awans, wiec takie mecze z takimi leszczami trzeba wygrywac. Grabka przegrala pierwszy mecz 4:0. My wygralismy w meczu na wodzie 3:1, ale druga polowa wygladala bardzo dobrze. W ogole nie przegralismy meczu od prawie roku. W zeszlym sezonie wygralismy z nimi dwa razy. Dziwi taki wysoki kurs, ale powinnismy spokojnie dac rade. Takze polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Chyba nie ułożony, ale mamy w tym sezonie tylko jeden cel - awans, wiec takie mecze z takimi leszczami trzeba wygrywac. Grabka przegrala pierwszy mecz 4:0. My wygralismy w meczu na wodzie 3:1, ale druga polowa wygladala bardzo dobrze. W ogole nie przegralismy meczu od prawie roku. W zeszlym sezonie wygralismy z nimi dwa razy. Dziwi taki wysoki kurs, ale powinnismy spokojnie dac rade. Takze polecam  Pewnie dlatego taki kurs bo wyjazdowe spotkanie. Ja mam na dzisiaj juz swoje pewki wiec granie tego typu glownie z sentymentu jaki masz do swojego klubu odpada No ale oczywiscie dla grających  aby weszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792 |
Wygralismy z nimi w zeszłym sezonie u siebie 6:0, a na wyjezdzie 7:3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Stream do Urawy ktoś posiada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Wygralismy z nimi w zeszłym sezonie u siebie 6:0, a na wyjezdzie 7:3   aaaaaa tego nie napisales  no to jeszcze pomyslimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
co myslicie o Aston Villa? Graja z Blackburn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
Ja mysle o 1  bo Blackburn ostatnio kiepsko u siebie z Wolves.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Ja mysle o 1  bo Blackburn ostatnio kiepsko u siebie z Wolves. Mysle tak samo ale nie wiem czy ryzykowac bo chce grubiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Liverpool DNB 2 ? no proste
Wigan x2 ? czemu nie, Swansea zbyt filigranowa druzyna na Premier League
Hull DNB, Brighton DNB - zdecydowani faworyci w moich oczach Wigan bym nie polecał. Swansea broniło się dzielnie do 1:0 a Wigan dosyć osłabione. Nie widziałem ich w pierwszej kolejce co prawda ale nie wiem czy to jest dobry bet. Prędzej szukałbym handi na łabędzie. Swansea 1 po dobrym kursie bardzo dobry bet, DNB po 1.50 peffka Wigan gra padlinę na wyjazadach największą w lidze, z kolei Walijczycy w debiucie na własnym boisku będą wściekle gryźć trawę, w pierwszym meczu zagrali - mimo wyniku - na dobrym poziomie, gdyby nie Kun, pewnie 1:0 byłoby... Frycowe już zapłacili dziś pora na pierwsze punkty, ich komplet bardzo możliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Urawa DNB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Urawa DNB  na mecz przygotowany ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Urawa next goal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
albo 2ka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Urawa DNB  na mecz przygotowany ?  ktory? Korony? pewnie, wlasnie wstalem po nocce i sie ogarniam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Urawa DNB  na mecz przygotowany ?  ktory? Korony? pewnie, wlasnie wstalem po nocce i sie ogarniam  no Korony, Korony, będziesz blisko Wiślaków, to już montujesz jakieś bomby domowej produkcji? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Urawa DNB  na mecz przygotowany ?  ktory? Korony? pewnie, wlasnie wstalem po nocce i sie ogarniam  no Korony, Korony, będziesz blisko Wiślaków, to już montujesz jakieś bomby domowej produkcji?  Wisla nie przyjezdza 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|