|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52 |
Mam pytanie,czy mozna na konto tego bukmachera wplacic pieniadze karta inteligo?jaka jest najlepsza i najszybsza metoda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52 |
Probowalem wplacic karta inteligo i wystepuje blad.Wybieram jako karte debetowa i w opcjach jako vise electron,moze ktos wplacal ostatnio tam pieniadze i wie w czym problem??
Sorry, this process could not be completed. If this problem persists please contact our 24-hour helpline on +44 (0)870 600 0479 quoting reference"-506".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Witam. Moze ktoś coś powiedzieć o W.Hillu i jego zakładach live ??? Jakie głownie zakłady sie u nich pojawiają i jak bardzo są rozbudowane.. Czy wogole mozna liczyc na podtknięcia tego znanego booka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
kurde wpisuje po raz kolejny numer swojej karty 16 cyfr tylko nie wiem co to issue number?! i nic! Mam te same problemy koles wczesniej. Prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb]kurde wpisuje po raz kolejny numer swojej karty 16 cyfr tylko nie wiem co to issue number?! i nic! Mam te same problemy koles wczesniej. Prosze o pomoc[/qb] Kod Issue - nie jest konieczny, a z tego co sie orientuje jest to jakis nr emisyjny, BTW Zalowaz ze nalezyw ybrac opcje VISA a nie VE jesli masz karte inteligo. Info na ten temat powyzej. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb] veryfikowales moze dane konta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb] Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb] Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.[/qb] No wlasnie nie do konca tak jest...wczesniej u Hilla nie gralem, a z wyplatami od innych bukuw, nie bylo zadnych problemow...kasa jest na koncie(nawet dostalem smsa odpowiedniego ;-)) , zreszta sprawdzalem, jest w pozycji zablokowane....heh, ale zeby az na caly miesiac?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
To mozna do hilla wpłacic zwykłakarta visa electron????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52 |
Napewno mozna karta Inteligo VE,tylko trzeba wszedzie zaznaczac jako Visa.Wplata na konto po kilku sekundach,tak samo w expekcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Adiq, blokada jest na cały miesiąc, ale nie dotyczy wszystkich transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał leszcz: [qb]To mozna do hilla wpłacic zwykłakarta visa electron????[/qb] VE Inteligo nie jest "zwykłą kartą visa electron".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Adiq, blokada jest na cały miesiąc, ale nie dotyczy wszystkich transakcji.[/qb] Tak, wiem, ale to co wygralem u Hilla jest zablokowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bywa...jak ogram znowu Hilla na wieksza kase, to sprawdze czy na innym koncie tez tak bede miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb] Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.[/qb] qwerty możesz rozwinac Swoja mysl ? (chyba nie jestem uwazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
ryvin, Inteligo ma skłonności do zamrażania na okres 30 dni transferów zza granicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Czy od Hilla jest tylko jedna możliwośc wypłaty (tzn. tak ,że blokują) czy da się to jakoś obejść?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|