Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48607 20/11/2003 23:25
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
Mam pytanie,czy mozna na konto tego bukmachera wplacic pieniadze karta inteligo?jaka jest najlepsza i najszybsza metoda?

Bonus: Unibet
#48608 20/11/2003 23:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Mozna. Najszybsza: karta

#48609 21/11/2003 17:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
Probowalem wplacic karta inteligo i wystepuje blad.Wybieram jako karte debetowa i w opcjach jako vise electron,moze ktos wplacal ostatnio tam pieniadze i wie w czym problem??

Sorry, this process could not be completed. If this problem persists please contact our 24-hour helpline on +44 (0)870 600 0479 quoting reference"-506".

#48610 21/11/2003 18:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Wybierz po prostu VISA.

#48611 21/11/2003 18:28
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
Dzieki,udalo sie.

#48612 24/11/2003 17:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Witam.
Moze ktoś coś powiedzieć o W.Hillu i jego zakładach live ???
Jakie głownie zakłady sie u nich pojawiają i jak bardzo są rozbudowane..
Czy wogole mozna liczyc na podtknięcia tego znanego booka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdro

#48613 24/11/2003 18:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
kurde wpisuje po raz kolejny numer swojej karty 16 cyfr tylko nie wiem co to issue number?! i nic! Mam te same problemy koles wczesniej. Prosze o pomoc

#48614 24/11/2003 19:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]kurde wpisuje po raz kolejny numer swojej karty 16 cyfr tylko nie wiem co to issue number?! i nic! Mam te same problemy koles wczesniej. Prosze o pomoc[/qb]
Kod Issue - nie jest konieczny, a z tego co sie orientuje jest to jakis nr emisyjny, BTW
Zalowaz ze nalezyw ybrac opcje VISA a nie VE jesli masz karte inteligo. Info na ten temat powyzej.

pozdr

#48615 24/11/2003 20:58
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?

#48616 24/11/2003 21:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb]
veryfikowales moze dane konta ?

#48617 24/11/2003 21:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb]
Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.

#48618 24/11/2003 21:30
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb]
Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.[/qb]
No wlasnie nie do konca tak jest...wczesniej u Hilla nie gralem, a z wyplatami od innych bukuw, nie bylo zadnych problemow...kasa jest na koncie(nawet dostalem smsa odpowiedniego ;-)) , zreszta sprawdzalem, jest w pozycji zablokowane....heh, ale zeby az na caly miesiac?!?

#48619 24/11/2003 21:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
To mozna do hilla wpłacic zwykłakarta visa electron????

#48620 24/11/2003 21:45
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
Napewno mozna karta Inteligo VE,tylko trzeba wszedzie zaznaczac jako Visa.Wplata na konto po kilku sekundach,tak samo w expekcie.

#48621 24/11/2003 21:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Adiq, blokada jest na cały miesiąc, ale nie dotyczy wszystkich transakcji.

#48622 24/11/2003 21:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]To mozna do hilla wpłacic zwykłakarta visa electron????[/qb]
VE Inteligo nie jest "zwykłą kartą visa electron".

#48623 24/11/2003 22:42
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Adiq, blokada jest na cały miesiąc, ale nie dotyczy wszystkich transakcji.[/qb]
Tak, wiem, ale to co wygralem u Hilla jest zablokowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
bywa...jak ogram znowu Hilla na wieksza kase, to sprawdze czy na innym koncie tez tak bede miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48624 25/11/2003 00:32
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb]
Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.[/qb]
qwerty możesz rozwinac Swoja mysl ?
(chyba nie jestem uwazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#48625 25/11/2003 01:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
ryvin, Inteligo ma skłonności do zamrażania na okres 30 dni transferów zza granicy.

#48626 25/11/2003 01:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Czy od Hilla jest tylko jedna możliwośc wypłaty (tzn. tak ,że blokują) czy da się to jakoś obejść?

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1