|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
18.01 England - League 2 Boston Utd. - I
Pozdrawiam arekm
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
18.01 England - League 2 Boston Utd. - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Pozdrawiam arekm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18 |
Chievo - Juventus IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Arezzo III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
[i] Podsumowanie 18.01AC Chievo Verona VI [ Linked Image] Arezzo IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
20.01 Châteauroux - IV Montpellier - II
21.01 Southampton - VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
22.01 Almeria - VI Boavista - IV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Dzis rozpoczyna sie Puchar Narodów Afryki. Jest dobra okazja do grania tego turnieju progresją na remis. Można to zrobić, bo pierwsze 16 meczy rozgrywan rozgrywanych jest w różych godzinach. Ten system był z powodzeniem testowany na tym forum. Założeniem grającego - czyli nas - jest zakład, że w 16 pierwszych spotkaniach padną jakiś remisy. W temacie o tym turnieju (w innym dziale) kolega @Juan Roman Riquelme napisał "piłka afrykańska jest bardzo wyrównana". Jakby jeszcze ktoś mógł potwierdzić te słowa jakimiś danym dotyczącymi najdłuższych serii a Africa Nations Cup to byśmy w tydzień zarobili trochę zarobili.
Dziś: Egipt - Libia g.18.00
Sobota: Maroko - WKS g.13.00 Togo - RD Kongo g.19.00 Kamerun - Angola g.21.00
Niedziela: Tunezja - Zambia g.16.15 RPA - Gwinea g.19.00
Poniedziałek: Nigeria - Ghana 16.15 Zimbabwe - Senegal g.19.00
Wtorek: Libia - WKS g.16.15 Egipt - Maroko g.19.00
Środa: Angola - DR Kongo g.16.15 Kamerun - Togo g.19.00
Czwartek: Zambia - Gwinea g.16.15 Tunezja - RPA g.19.00
Piątek: Ghana - Senegal g.16.15 Nigeria - Zimbabwe g.19.00
Pozdrawiam
PS. Mam prośbę, żeby więcej osób udzielało sie w tym temacie . Bo czytam, że sporo osób gra ale się nie pucuje do tego. A takie podawanie swoich typów na forum pomaga innym grającym wybrać coś dla siebie i nie przeoczyć jakiegoś meczu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18 |
a co myślicie o graniu progresji na zwycięstwo Ajaccio - ich statystyki to 16 meczy bez zwycięstwa, jak narazie tylko jedno zwycięstwo w lidze. W poprzednich sezonach najmniej zwycięstw w sezonie to 6 -8.
Jakie jest Wasze zdanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
Dzis rozpoczyna sie Puchar Narodów Afryki. Jest dobra okazja do grania tego turnieju progresją na remis. Można to zrobić, bo pierwsze 16 meczy rozgrywan rozgrywanych jest w różych godzinach. Ten system był z powodzeniem testowany na tym forum. Założeniem grającego - czyli nas - jest zakład, że w 16 pierwszych spotkaniach padną jakiś remisy. W temacie o tym turnieju (w innym dziale) kolega @Juan Roman Riquelme napisał "piłka afrykańska jest bardzo wyrównana". Jakby jeszcze ktoś mógł potwierdzić te słowa jakimiś danym dotyczącymi najdłuższych serii a Africa Nations Cup to byśmy w tydzień zarobili trochę zarobili.
Dziś: Egipt - Libia g.18.00
Sobota: Maroko - WKS g.13.00 Togo - RD Kongo g.19.00 Kamerun - Angola g.21.00
Niedziela: Tunezja - Zambia g.16.15 RPA - Gwinea g.19.00
Poniedziałek: Nigeria - Ghana 16.15 Zimbabwe - Senegal g.19.00
Wtorek: Libia - WKS g.16.15 Egipt - Maroko g.19.00
Środa: Angola - DR Kongo g.16.15 Kamerun - Togo g.19.00
Czwartek: Zambia - Gwinea g.16.15 Tunezja - RPA g.19.00
Piątek: Ghana - Senegal g.16.15 Nigeria - Zimbabwe g.19.00
Pozdrawiam
PS. Mam prośbę, żeby więcej osób udzielało sie w tym temacie . Bo czytam, że sporo osób gra ale się nie pucuje do tego. A takie podawanie swoich typów na forum pomaga innym grającym wybrać coś dla siebie i nie przeoczyć jakiegoś meczu.
Pozdrawiam to jest dobry plan, ja tak zagram i tak samo podpisuje sie pod prosba kolegi o wypowiedz doswiadczonych w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
a co myślicie o graniu progresji na zwycięstwo Ajaccio - ich statystyki to 16 meczy bez zwycięstwa, jak narazie tylko jedno zwycięstwo w lidze. W poprzednich sezonach najmniej zwycięstw w sezonie to 6 -8.
Jakie jest Wasze zdanie ? Masz 5 postów na tym forum, w tym 2 w nie odpowiednich tematach. Zastanów się trochę zanim coś napiszesz - nie zaśmiecaj tematów. Sevilla V Reims III Brest IV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Afrykanska pilka owszem, bardzo wyrownana ale nie nalezy to interpretowac ze czesto padaja remisy - odwrotnie zespoly te niezwykle rzadko okwituja w remisy. Jesli zajrzycie w statystyki poprzednich PNA lub eliminacji do MS to sie zgodzicie. Skoro jestesmy juz w temacie progresji to proponowalbym jednak granie na niefaworyta, czyli na zwyciestwo druzyny nizej notowanej. Zyski bylyby czestsze i lepsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
[...] Jesli zajrzycie w statystyki poprzednich PNA lub eliminacji do MS to sie zgodzicie. [...] No mi właśnie chodzi o to, żeby ktoś zapodał te statystyki (nawet linki), do których możnaby zajrzeć. Bo ja jznalazłem tylko dane dotyczące Pucharu Narodów w 2004 r. I na pierwszy crzut oka wygląda to całkim przyjemnie. Faza drupowa[color:"blue"]24[/color] spotkania [color:"red"]7 [/color] remisów Cwierćfinały[color:"blue"]4[/color] mecze [color:"red"]1 [/color] remis Półfinały + 2 finały[color:"blue"]4[/color] mecze [color:"red"]1 [/color] remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85 |
Brest II Arezzo I Crotone I
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 20.01 Brest VI[Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
21.01 Le Mans VII Rennes VII Blackpool V Chester City V Crotone V Boavista I Preston I Boston United I Real Zaragoza I
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Wczoraj jeden strzał zamknął Châteauroux III i Brest V ale padła mi płyta główna ;-( i mogłem co najwyżej skrobać ołówkiem po monitorze...
A teraz dalej lecą:
Wolves IV @3.2 Metz V @2.90 Toulouse VI @2.75
plus wymyśliłem sobie taki eksperyment i zobaczymy jak to pójdzie, jeden kupon z dwoma remisami ;-)
Bordeaux+Lens @10.44
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85 |
20.01.06 Brest II<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka