Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Po bardzo udanych ostatnich dniach na dziś kolejna modyfikacja, oba typy stawiam na x/x a nie zwykłe x, różnica w kursie odczuwalna.

Bastia I typ x/x @3.90
Valenciennes I typ x/x @3.90

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
English League Championship Southampton ( 2poziom - 7 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Spain 2 Almeria ( 2 - 7 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Italy B Crotone ( 1 - 9 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Francja 1 Rennes ( 1 - 13 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Francja 1 Le Mans ( 1 - 11 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Niedziela:

Almería - VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
NAC - VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Siena - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
22.01.06
Tunisia-Zambia I

23.01.06
Nigeria-Ghana naszczescie nie obstawiłem
Zimbabwe-Senegal II

Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
Afrykanska pilka nas nie rozpieszcza - dobrze,ze progresje na remis zaczalem grac trzeciego dnia,a nie pierwszego! no ale juz chyba blisko zebrania afrykanskiego zlota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zastanawiam sie jeszcze nad konkretnym wynikiem 0:0

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
24.01
Chester City VI

Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
25.01
Southampton - IX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Nie specjalnie mi się chce wierzyć w remnis Libii ale gram to. Bardziej liczę na remis Maroko z gospodarzami (Egiptem) Jeśli dziś remisik nie padnie to ja padne, bo dusi mnie też NHL.

Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Ja się zastanawiam czy granie progresji x w takim np PNA to nie jest robienie czegoś na siłę. Jasne, remis padnie, statystyki pokazują, że padają, itd. Ale to zawsze są specyficzne rozgrywki i ciężej przewidzieć x niż w kilku zwykłych ligach dostępnych na codzień. I kiedy piszesz Marcovia, ze "padniesz", bo dusi Cię też NHL to zastanawiam się czy podążasz we właściwą stronę. Czy nie lepiej grać spokojnie Francję, niższe ligi w Anglii, zwycięstwa w NHL (też progi ofc) zamiast ładować się w coś, co być może da szybki zysk, ale moze wsadzić Cię na minę.

Specjalnie wyboldowałem "zastanawianie się", bo nie mam na myśli żadnej krytyki, ot przelewam myśli na forum.

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Notts County I @3.15

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Quote
24.01
Chester City VI

Od ilu meczy nie mieli remisu????

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
dziś 10 mecz od ostatniego ligowego remisu (2:2 z Rochdale na wyjeździe)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
Libia tak szybko stracila pierwsza bramke.. cos sie zapowiada,ze dopiero na remis mozna bedzie liczyc w meczu Egiptu..

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Notts County I - przyznaje, że skserowałem ten typ od bcn1899

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Notts County I - przyznaje, że skserowałem ten typ od bcn1899

Po to tu KIDD jesteśmy właśnie ;-)

Swoją drogą to miłe, że odwiedzający ten temat wspierają się, a nie wyśmiewają, oskarżają i krytykują. A to przecież rzadkość :-(

--
pzdr.bcn1899 *...soy antimadridista...*

Dołączył: Nov 2005
Posty: 22
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 22
Egypt - Morocco I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Egypt - Morocco I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Może to głupi zwyczaj, ale przyjeło się podawać typy przed, a nie po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

--
pzdr.bcn1899 *...soy antimadridista...*

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Może to głupi zwyczaj, ale przyjeło się podawać typy przed, a nie po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To bardzo dobry zwyczaj i jedyny dopuszczalny na tym forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Egypt- Maroko x
co z tego jak mecz temu zaliczyłem bankruta :/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Z dzisiejszą datą, jeszcze ciepłe wyniki:

Notts County - VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Canvey Island - VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Gravesend - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Chester City - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Miłej nocki.

Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1