|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Po bardzo udanych ostatnich dniach na dziś kolejna modyfikacja, oba typy stawiam na x/x a nie zwykłe x, różnica w kursie odczuwalna.
Bastia I typ x/x @3.90 Valenciennes I typ x/x @3.90
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18 |
English League Championship Southampton ( 2poziom - 7 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Spain 2 Almeria ( 2 - 7 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Italy B Crotone ( 1 - 9 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Francja 1 Rennes ( 1 - 13 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Francja 1 Le Mans ( 1 - 11 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Niedziela:
Almería - VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> NAC - VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Siena - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85 |
22.01.06 Tunisia-Zambia I
23.01.06 Nigeria-Ghana naszczescie nie obstawiłem Zimbabwe-Senegal II
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
Afrykanska pilka nas nie rozpieszcza - dobrze,ze progresje na remis zaczalem grac trzeciego dnia,a nie pierwszego! no ale juz chyba blisko zebrania afrykanskiego zlota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zastanawiam sie jeszcze nad konkretnym wynikiem 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
25.01 Southampton - IX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Nie specjalnie mi się chce wierzyć w remnis Libii ale gram to. Bardziej liczę na remis Maroko z gospodarzami (Egiptem) Jeśli dziś remisik nie padnie to ja padne, bo dusi mnie też NHL.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Ja się zastanawiam czy granie progresji x w takim np PNA to nie jest robienie czegoś na siłę. Jasne, remis padnie, statystyki pokazują, że padają, itd. Ale to zawsze są specyficzne rozgrywki i ciężej przewidzieć x niż w kilku zwykłych ligach dostępnych na codzień. I kiedy piszesz Marcovia, ze "padniesz", bo dusi Cię też NHL to zastanawiam się czy podążasz we właściwą stronę. Czy nie lepiej grać spokojnie Francję, niższe ligi w Anglii, zwycięstwa w NHL (też progi ofc) zamiast ładować się w coś, co być może da szybki zysk, ale moze wsadzić Cię na minę.
Specjalnie wyboldowałem "zastanawianie się", bo nie mam na myśli żadnej krytyki, ot przelewam myśli na forum.
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Notts County I @3.15
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Od ilu meczy nie mieli remisu????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
dziś 10 mecz od ostatniego ligowego remisu (2:2 z Rochdale na wyjeździe)
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
Libia tak szybko stracila pierwsza bramke.. cos sie zapowiada,ze dopiero na remis mozna bedzie liczyc w meczu Egiptu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Notts County I - przyznaje, że skserowałem ten typ od bcn1899
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Notts County I - przyznaje, że skserowałem ten typ od bcn1899 Po to tu KIDD jesteśmy właśnie ;-) Swoją drogą to miłe, że odwiedzający ten temat wspierają się, a nie wyśmiewają, oskarżają i krytykują. A to przecież rzadkość :-( -- pzdr.bcn1899 *...soy antimadridista...*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 22 |
Egypt - Morocco I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Egypt - Morocco I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Może to głupi zwyczaj, ale przyjeło się podawać typy przed, a nie po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -- pzdr.bcn1899 *...soy antimadridista...*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Może to głupi zwyczaj, ale przyjeło się podawać typy przed, a nie po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To bardzo dobry zwyczaj i jedyny dopuszczalny na tym forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
Egypt- Maroko x co z tego jak mecz temu zaliczyłem bankruta :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Z dzisiejszą datą, jeszcze ciepłe wyniki:
Notts County - VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Canvey Island - VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Gravesend - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Chester City - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Miłej nocki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka