|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
zna ktoś terminarz i godziny meczy 1/4 pucharu afryki ??? Sory za off topic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Niedziela:
Estrela Amadora - VII Espanyol - III Almería - VII Malaga - IV
Jesdno wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Jak tak dalej będzie, to stanę się bankrutem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
zna ktoś terminarz i godziny meczy 1/4 pucharu afryki ??? Sory za off topic 3 February MATCH 1 Egypt v DR Congo (18:00) MATCH 2 Guinea or Tunisia v Runner-Up Gp D (14:00) 4 February MATCH 3 Cameroon v Ivory Coast (18:00) MATCH 4 Winner Gp D v Guinea or Tunisia (14:00)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Wtorek:
St. Etienne - Toulouse
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 29.01 Padova V [Linked Image] Sevilla FC VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pro Patria Calcio III przel. Acireale III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Real Saragossa II [Linked Image] Giulianova Calcio I przel. UD Melilla I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Huesca I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
zna ktoś terminarz i godziny meczy 1/4 pucharu afryki ??? Sory za off topic 3 February MATCH 1 Egypt v DR Congo (18:00) MATCH 2 Guinea or Tunisia v Runner-Up Gp D (14:00) 4 February MATCH 3 Cameroon v Ivory Coast (18:00) MATCH 4 Winner Gp D v Guinea or Tunisia (14:00) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Na którym poziomie macie PNA?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Ipswich I @3.20 Macclesfield I @3.20
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Ipswich I @3.20 Macclesfield I @3.20 Hmm, gwoli ścisłości to Macclesfield II a nie I :-) -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Bristol Rovers - V Queens PR - I Ipswich - I
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
31.01 Preston - I Middlesbrough - I
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Bristol Rovers I Leeds I Brighton I Preston I Shieffield+Luton I,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Afrykanska pilka owszem, bardzo wyrownana ale nie nalezy to interpretowac ze czesto padaja remisy - odwrotnie zespoly te niezwykle rzadko okwituja w remisy. Jesli zajrzycie w statystyki poprzednich PNA lub eliminacji do MS to sie zgodzicie. Skoro jestesmy juz w temacie progresji to proponowalbym jednak granie na niefaworyta, czyli na zwyciestwo druzyny nizej notowanej. Zyski bylyby czestsze i lepsze. Mam nadzieje ze kolega ktoremu radzilem odpuscic remisy w PNA nie gral zbyt powaznie. Ja sam nie gralem wysokimi stawkami progresja na underdoga, choc dzis chwycilem bagatela kurs 20 (!!!) na Zimbabwe. Wszystkim tym ktorzy jeszcze nie zaczeli polecam grac progresja na UD w tych zawodach, wydaje mi sie ze juz w systemie drabinkowym jeszcze z 2 takie mecze moga wpasc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
Afrykanska pilka owszem, bardzo wyrownana ale nie nalezy to interpretowac ze czesto padaja remisy - odwrotnie zespoly te niezwykle rzadko okwituja w remisy. Jesli zajrzycie w statystyki poprzednich PNA lub eliminacji do MS to sie zgodzicie. Skoro jestesmy juz w temacie progresji to proponowalbym jednak granie na niefaworyta, czyli na zwyciestwo druzyny nizej notowanej. Zyski bylyby czestsze i lepsze. Mam nadzieje ze kolega ktoremu radzilem odpuscic remisy w PNA nie gral zbyt powaznie. Ja sam nie gralem wysokimi stawkami progresja na underdoga, choc dzis chwycilem bagatela kurs 20 (!!!) na Zimbabwe. Wszystkim tym ktorzy jeszcze nie zaczeli polecam grac progresja na UD w tych zawodach, wydaje mi sie ze juz w systemie drabinkowym jeszcze z 2 takie mecze moga wpasc. UD czyli under 2,5 i jak grać ,proponujesz "klasyczna" progresje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
UD,czyli underdogi-jak kolega wyżej wspomniał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
Banfield II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka