Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 25 1 2 4 5 6 7 8 24 25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
zna ktoś terminarz i godziny meczy 1/4 pucharu afryki ???
Sory za off topic

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Niedziela:

Estrela Amadora - VII
Espanyol - III
Almería - VII
Malaga - IV

Jesdno wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Jak tak dalej będzie, to stanę się bankrutem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
Quote
zna ktoś terminarz i godziny meczy 1/4 pucharu afryki ???
Sory za off topic

3 February
MATCH 1
Egypt v DR Congo (18:00)
MATCH 2
Guinea or Tunisia v Runner-Up Gp D (14:00)

4 February
MATCH 3
Cameroon v Ivory Coast (18:00)
MATCH 4
Winner Gp D v Guinea or Tunisia (14:00)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Wtorek:

St. Etienne - Toulouse

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Podsumowanie 29.01
Padova V [Linked Image]
Sevilla FC VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pro Patria Calcio III przel.
Acireale III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Real Saragossa II [Linked Image]
Giulianova Calcio I przel.
UD Melilla I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Huesca I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Quote
Quote
zna ktoś terminarz i godziny meczy 1/4 pucharu afryki ???
Sory za off topic

3 February
MATCH 1
Egypt v DR Congo (18:00)
MATCH 2
Guinea or Tunisia v Runner-Up Gp D (14:00)

4 February
MATCH 3
Cameroon v Ivory Coast (18:00)
MATCH 4
Winner Gp D v Guinea or Tunisia (14:00)


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Na którym poziomie macie PNA?

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Ipswich I @3.20
Macclesfield I @3.20

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Ipswich I @3.20
Macclesfield I @3.20

Hmm, gwoli ścisłości to Macclesfield II a nie I :-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Banfield II

Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Banfield II

Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Bristol Rovers - V
Queens PR - I
Ipswich - I

Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
31.01
Preston - I
Middlesbrough - I

Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Bristol Rovers I
Leeds I
Brighton I
Preston I
Shieffield+Luton I,

Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Quote
Afrykanska pilka owszem, bardzo wyrownana ale nie nalezy to interpretowac ze czesto padaja remisy - odwrotnie zespoly te niezwykle rzadko okwituja w remisy. Jesli zajrzycie w statystyki poprzednich PNA lub eliminacji do MS to sie zgodzicie. Skoro jestesmy juz w temacie progresji to proponowalbym jednak granie na niefaworyta, czyli na zwyciestwo druzyny nizej notowanej. Zyski bylyby czestsze i lepsze.

Mam nadzieje ze kolega ktoremu radzilem odpuscic remisy w PNA nie gral zbyt powaznie. Ja sam nie gralem wysokimi stawkami progresja na underdoga, choc dzis chwycilem bagatela kurs 20 (!!!) na Zimbabwe. Wszystkim tym ktorzy jeszcze nie zaczeli polecam grac progresja na UD w tych zawodach, wydaje mi sie ze juz w systemie drabinkowym jeszcze z 2 takie mecze moga wpasc.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Quote
Quote
Afrykanska pilka owszem, bardzo wyrownana ale nie nalezy to interpretowac ze czesto padaja remisy - odwrotnie zespoly te niezwykle rzadko okwituja w remisy. Jesli zajrzycie w statystyki poprzednich PNA lub eliminacji do MS to sie zgodzicie. Skoro jestesmy juz w temacie progresji to proponowalbym jednak granie na niefaworyta, czyli na zwyciestwo druzyny nizej notowanej. Zyski bylyby czestsze i lepsze.

Mam nadzieje ze kolega ktoremu radzilem odpuscic remisy w PNA nie gral zbyt powaznie. Ja sam nie gralem wysokimi stawkami progresja na underdoga, choc dzis chwycilem bagatela kurs 20 (!!!) na Zimbabwe. Wszystkim tym ktorzy jeszcze nie zaczeli polecam grac progresja na UD w tych zawodach, wydaje mi sie ze juz w systemie drabinkowym jeszcze z 2 takie mecze moga wpasc.


UD czyli under 2,5 i jak grać ,proponujesz "klasyczna" progresje??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
UD,czyli underdogi-jak kolega wyżej wspomniał

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Banfield II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
1.02
Saint Etienne I

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Boca Juniors - V poziom

Strona 6 z 25 1 2 4 5 6 7 8 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1