|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
San Lorenzo Chester Ascoli Sevilla Crotone Almeria
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
mniejsza o motywy, ale przedwczoraj zapragnąłem zagrać wariata, no i tylko na zasadzie ciekawostki podzielę się z Wami efektami, podkreślam "ciekawostkę" bo nic nie zamierzam udowadaniać czy prowadzić PP, ot taki wariat progresyjny opracowany przez zespol "ugh... necrototal..." z ławeczkowskiej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
od czwartku rano gram progresją remisową całą ofertę buka ;-) głupie? no jasne, jak diabli :-) ale co mi tam, gram. gram oczywiście tak, że jadę mecz po meczu, więc jeśli mecze nakładają się czasowo to wybieram jeden
oto krótki zapis wyników:
Singapore - Denmark <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Zambia - Gwinea <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Tunezja - Płd Afryka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Juve - Roma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Deportivo Cuenca - Goiás <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Ashdod SC - Maccabi Petach Tikva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Ghana - Senegal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Reims - Grenoble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Notthingham - Barnsley <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Cesena - Rimini <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Pacos Ferreira - Boavista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Defensor Sporting - Independiente <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Reims, Rimini i Barnsley grały w niemal tym samym czasie, ale grałem je w swojej zwykłej progresji, więc wierzyłem w te remisy i dlatego rozpisałem stawkę na te trzy zespoły, jak widać skutecznie podwójnie ;-)
-- pzdr.bcn1899 *...soy antimadridista...*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Clyde I @3.40 Hamilton I @3.40 Chester I @3.20 Oxford I @3.20
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Sobota:
Bournemouth - I Morecambe - I Gravesend - III Bury - VII Darlington - I Bristol Rovers - IV Chester City - III SC Freiburg - IV Larisa - II Ross County - I St. Johnstone - II Piacenza - III Siena - II Crotone - VII Nantes - I
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 27.01 Boavista Porto II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
28.01 Le Mans UC 72 VIII Wacker Burghausen V Rennes VIII Chester City VII Crotone VI Boston United II FC Piacenza I Verona I Hercules I
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 401 |
Też pobawię się z wami - może coś wygram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Boston United I Verona I Hercules I
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
Witam wydaje mi się,że dobrą drużyną do grania progresji na x jest zespół Banfield z ligi argentyńskiej. Ich bilans w 19 meczach to 5-13-1. Dziś właśnie rusza runda rewanżowa. Najbliższe mecze to: Round 20 Banfield - Racing Club 28.01.2006 Round 21 Quilmes - Banfield 31.01.2006 Round 22 Banfield - Tiro Federal Rosario 05.02.2006 tak więc Banfield I
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
Ups, zdrzemnalem sie... 28.01. Bradford - I Darlington - I Brescia - I
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
Grałem progresję w pucharze Afryki i oto moje małe podsumowanie.
Egipt - Libia 3-0
Maroko - WKS 0-1 Togo - RD Kongo 0-2 Kamerun - Angola 3-1
Tunezja - Zambia 4-1 RPA - Gwinea 0-2
Nigeria - Ghana 1-0 Zimbabwe - Senegal 0-2
Libia - WKS 1-2 Egipt - Maroko 0-0
Angola - DR Kongo 0-0 Kamerun - Togo 2-0
Zambia - Gwinea 1-2 Tunezja - RPA 2-0
Ghana - Senegal 1-0 Nigeria - Zimbabwe 2-0
Egipt - WKS 3-1
Podsumowując to jestem po tym turnieju bankrut, niedść że tylko 2 remisy to jeszcze jeden po drugim, zawiodłem sie na farmerach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
Podsumowując to jestem po tym turnieju bankrut, niedść że tylko 2 remisy to jeszcze jeden po drugim Jak to mozliwe? Stosujac "klasyczna" progresje, czyli zwiekszajac podwojnie stawke w kolejnym stopniu w Twojej systuacji i tak wychodzisz na plus. Chyba, ze zagrales inaczej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
Podsumowując to jestem po tym turnieju bankrut, niedść że tylko 2 remisy to jeszcze jeden po drugim Jak to mozliwe? Stosujac "klasyczna" progresje, czyli zwiekszajac podwojnie stawke w kolejnym stopniu w Twojej systuacji i tak wychodzisz na plus. Chyba, ze zagrales inaczej... Stosowałem klasyczną progresję ale zabrakło mi kasy dosłownie przed tym meczem, a zabrakło bo równolegle grałem inne progresje, błąd:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Gijon I @2.75 Invernress I @3.50
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 28.01 Le Mans UC 72 VIII [Linked Image] Wacker Burghausen V [Linked Image] Rennes VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chester City VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Crotone VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Boston United II [Linked Image] FC Piacenza I [Linked Image] Verona I przeloz. Hercules I [Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Sobota:
Bournemouth - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Morecambe - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Gravesend - III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Bury - VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Darlington - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Bristol Rovers - IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Chester City - III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> SC Freiburg - IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Larisa - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ross County - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> St. Johnstone - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Piacenza - III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Siena - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Crotone - VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Niedziela: Albacete - I Estrela Amadora - VII Espanyol - III Almería - VII Malaga - IV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Sobotnie mecze: Le Mans - VII poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Rennes - VII poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> PSG - V poziom nie odbył się
Niedziela: Huelva - I poziom Ciudad de Murcia - I poziom Castellon CD - I poziom Eibar - I poziom
Boca Juniors - IV poziom
Padova - I poziom Spezia - I poziom Salernitana - I poziom Pavia - I poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
27.01 Boavista - V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
28.01. Bradford - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Darlington - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Brescia - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
29.01 Almeria - VII Lorca - I Valladoli - I
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
29.01 Padova V Sevilla FC VI Pro Patria Calcio III Acireale III Real Saragossa II Giulianova Calcio I UD Melilla I Huesca I[/b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
29.01 Almeria - VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Lorca - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Valladoli - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Weekend:
Sevilla VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Arezzo IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
+ może coś skseruję od bcn1899 - nic nie skserowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Niedziela: Huelva - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ciudad de Murcia - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Castellon CD - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Eibar - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Boca Juniors - IV poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Padova - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Spezia - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Salernitana - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pavia - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka