|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
31.01 Preston - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Middlesbrough - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Bristol Rovers - V [ Linked Image] Queens PR - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ipswich - I [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
1.02 Saint Etienne I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
na najbliższy w-end:
Inverness II Oxford II Chester II Barnsley II Valenciennes x/x II Basta x/x II Bordeaux + Lens III
i może Metz VII
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
04.02 Preston - II Middlesbrough - II Darlington - II 05.02 Lorca - II Brescia - II Boavista - VI Almeria - VIII
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Weekend:
Rennes - VIII poziom PSG - V poziom Huelva - II poziom Castellon - II poziom Boca Juniors - VI poziom Cittadella - II poziom Spezia - II poziom Salernitana - II poziom Pavia - II poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314 |
A gra ktoś Puchar Narodów Afryki na remisy? Ja do tej pory grałem i było nawet nawet, ale ostatnie mecze były rozgrywane w tym samym czasie po 2, więc stawka szybciej rosła i teraz nie wiem czy pogodzić się ze stratą, czy dalej się w to pchać. Miałbym kasy na 4 poziomy i nie wiem za bardzo co robić. Wiem, że mi nie napiszecie, ale chciałbym wiedziec kto jeszcze to gra??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
ja gralem progresje na ilosc bramek w I polowie w PNA. kursy oscylowaly miedzy 3,0-3,5 trafiel chyba za 4 razem.Niem wiem czy teraz bedzie mozna stawiac ilosc bramek w I polowie,jak tak to chyba cos postawie. W Afryce gra się szybką piłke ale ze skutecnościa jest troche gorzej.Mysle ze jednak w tej fazie sa juz na tyle dobrzy napastnicy ze powinni lepisj wykorzystywac okazje do strzelenia bramki, z drugiej strony druzyny beda uwazniej grac w obronie aby nie stracic szybko bramki i nie gonic pozniej wyniku.co o tym sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210 |
Panowie, a co myślicie o Olympiakosie? Bilans 15-0-2, do końca sezonu bez remisu chyba nie ujadą. Można spróbować, tymbardziej, że kursy niekiedy nawet 7,0 (jak mecz z Kallitheą w poniedziałek) - także stawki jakoś szybko nie będą rosły. Na te przewidziane XIII poziomów (czyli do końca sezonu) można się rzucić. Hm?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 65 |
Olympiakos Piraeus 1 - 1 Xanthi Skoda wczoraj w pucharze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Panowie, a co myślicie o Olympiakosie? Ja Olympiakos grałem przez kilka kolejek (do meczu z Panathinaikosem włącznie), ale robię kilka kolejek przerwy albo nawet z nich zrezygnuję. Mają imponujący bilans...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210 |
Olympiakos Piraeus 1 - 1 Xanthi Skoda wczoraj w pucharze Miałem na myśli tylko ligę. Łączenie wszystkich rozgrywek nie raz wyszło mi bokiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229 |
ja gralem progresje na ilosc bramek w I polowie w PNA. kursy oscylowaly miedzy 3,0-3,5 trafiel chyba za 4 razem.Niem wiem czy teraz bedzie mozna stawiac ilosc bramek w I polowie,jak tak to chyba cos postawie. W Afryce gra się szybką piłke ale ze skutecnościa jest troche gorzej.Mysle ze jednak w tej fazie sa juz na tyle dobrzy napastnicy ze powinni lepisj wykorzystywac okazje do strzelenia bramki, z drugiej strony druzyny beda uwazniej grac w obronie aby nie stracic szybko bramki i nie gonic pozniej wyniku.co o tym sadzicie? Tak ja gram..niestety:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
3.02 Boavista Porto III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
---===---===---===---===---===---===---
4.01 Chester City VIII Preston North End III Hellas Verona I Huesca II Rennes I Crotone VII Saint-Étienne II
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
04.02: Stuttgart I Lens I
05.02 Racing Santander I
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52 |
Sobota:
Queens PR - II Coventry - I Morecambe - II Halifax - I Bury - VIII Darlington - II Notts County - I Wrexham - I Chester City - IV SC Freiburg - V Siena - III Crotone - VIII Nantes - I
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka