Middlesbrough - I Middlesbrough - I
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 25 1 2 5 6 7 8 9 24 25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
31.01
Preston - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Middlesbrough - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Bristol Rovers - V [Linked Image]
Queens PR - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ipswich - I [Linked Image]

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
1.02
Saint Etienne I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
na najbliższy w-end:

Inverness II
Oxford II
Chester II
Barnsley II
Valenciennes x/x II
Basta x/x II
Bordeaux + Lens III

i może Metz VII

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
3.02.

Arezzo V

Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
Chester II
Bury II

Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
04.02
Preston - II
Middlesbrough - II
Darlington - II
05.02
Lorca - II
Brescia - II
Boavista - VI
Almeria - VIII

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Weekend:

Rennes - VIII poziom
PSG - V poziom
Huelva - II poziom
Castellon - II poziom
Boca Juniors - VI poziom
Cittadella - II poziom
Spezia - II poziom
Salernitana - II poziom
Pavia - II poziom

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
3.02
Boavista Porto III

Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
A gra ktoś Puchar Narodów Afryki na remisy? Ja do tej pory grałem i było nawet nawet, ale ostatnie mecze były rozgrywane w tym samym czasie po 2, więc stawka szybciej rosła i teraz nie wiem czy pogodzić się ze stratą, czy dalej się w to pchać. Miałbym kasy na 4 poziomy i nie wiem za bardzo co robić.
Wiem, że mi nie napiszecie, ale chciałbym wiedziec kto jeszcze to gra??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
ja gralem progresje na ilosc bramek w I polowie w PNA. kursy oscylowaly miedzy 3,0-3,5 trafiel chyba za 4 razem.Niem wiem czy teraz bedzie mozna stawiac ilosc bramek w I polowie,jak tak to chyba cos postawie. W Afryce gra się szybką piłke ale ze skutecnościa jest troche gorzej.Mysle ze jednak w tej fazie sa juz na tyle dobrzy napastnicy ze powinni lepisj wykorzystywac okazje do strzelenia bramki, z drugiej strony druzyny beda uwazniej grac w obronie aby nie stracic szybko bramki i nie gonic pozniej wyniku.co o tym sadzicie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Panowie, a co myślicie o Olympiakosie?
Bilans 15-0-2, do końca sezonu bez remisu chyba nie ujadą.
Można spróbować, tymbardziej, że kursy niekiedy nawet 7,0 (jak mecz z Kallitheą w poniedziałek) - także stawki jakoś szybko nie będą rosły. Na te przewidziane XIII poziomów (czyli do końca sezonu) można się rzucić. Hm?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 65
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 65
Olympiakos Piraeus 1 - 1 Xanthi Skoda wczoraj w pucharze

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Quote
Panowie, a co myślicie o Olympiakosie?
Ja Olympiakos grałem przez kilka kolejek (do meczu z Panathinaikosem włącznie), ale robię kilka kolejek przerwy albo nawet z nich zrezygnuję. Mają imponujący bilans...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Quote
Olympiakos Piraeus 1 - 1 Xanthi Skoda wczoraj w pucharze

Miałem na myśli tylko ligę.
Łączenie wszystkich rozgrywek nie raz wyszło mi bokiem.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Quote
ja gralem progresje na ilosc bramek w I polowie w PNA. kursy oscylowaly miedzy 3,0-3,5 trafiel chyba za 4 razem.Niem wiem czy teraz bedzie mozna stawiac ilosc bramek w I polowie,jak tak to chyba cos postawie. W Afryce gra się szybką piłke ale ze skutecnościa jest troche gorzej.Mysle ze jednak w tej fazie sa juz na tyle dobrzy napastnicy ze powinni lepisj wykorzystywac okazje do strzelenia bramki, z drugiej strony druzyny beda uwazniej grac w obronie aby nie stracic szybko bramki i nie gonic pozniej wyniku.co o tym sadzicie?


Tak ja gram..niestety:/

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
3.02
Boavista Porto III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


---===---===---===---===---===---===---

4.01
Chester City VIII
Preston North End III
Hellas Verona I
Huesca II
Rennes I
Crotone VII
Saint-Étienne II

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
04.02:
Stuttgart I
Lens I

05.02
Racing Santander I

Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Sobota:

Queens PR - II
Coventry - I
Morecambe - II
Halifax - I
Bury - VIII
Darlington - II
Notts County - I
Wrexham - I
Chester City - IV
SC Freiburg - V
Siena - III
Crotone - VIII
Nantes - I

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Lincoln City - I

Strona 7 z 25 1 2 5 6 7 8 9 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1