"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 25 1 2 6 7 8 9 10 24 25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Arezzo V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
PNA
Tunezja-Nigeria 1-1 III stopien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Doba spadam z afryki ponieważ nie jest zbytnio remisodajną imprezą

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Znalazłem fajny algorytm. Paris Saint Germain remisuje regularnie co 4 mecze. A jak wiadomo każda seria... Tylko nie wiem, czy odczekać 4 mecze, czy zaczynać progresje na remis od najbliższej kolejki?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
No tak, dość śmiesznie to wygląda z tą różnicą że co 5 meczy;)

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
4.01
Chester City VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Preston North End III [Linked Image]
Hellas Verona I [Linked Image]
Huesca II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Rennes I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Crotone VII [Linked Image]
Saint-Étienne II [Linked Image]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Stuttgart I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Lens I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
5.02
Pro Patria III
Acireale IV
Giulianova I
UD Melilla II
Rennes I
FC Sevilla VII
SS Lanciano II
Trabzonspor I
Ionikos Nikea I
Proodeftiki I
AC Monza Brianza 1912 I
Sassari Torres I
Córdoba I

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Lincoln City - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Banfield III

Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Sobota:

Queens PR - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Coventry - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Morecambe - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Halifax - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Bury - VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Darlington - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Notts County - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Wrexham - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Chester City - IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Siena - III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Crotone - VIII[Linked Image]
Nantes - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Niedziela:
Larisa - III
PAOK - I
Estrela Amadora - VIII
Almería - VIII
Gaziantepspor - II

Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
Quote
Znalazłem fajny algorytm. Paris Saint Germain remisuje regularnie co 4 mecze. A jak wiadomo każda seria... Tylko nie wiem, czy odczekać 4 mecze, czy zaczynać progresje na remis od najbliższej kolejki?

Od jakiegos czasu podobny dyngs wystepuje z Troyes, ale chyba za wczesnie na wyciaganie jakichkolwiek wnioskow...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Niedziela:
Larisa - III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
PAOK - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Estrela Amadora - VIII[Linked Image]
Almería - VIII[Linked Image]
Gaziantepspor - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Bilans:

Rennes - VIII poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> - zakończyłem progresję (przekroczyłem założony próg)
PSG - V poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Huelva - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Castellon - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Boca Juniors - VI poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Cittadella - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Spezia - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Salernitana - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pavia - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
04.02
Preston - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Middlesbrough - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Darlington - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
05.02
Lorca - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Brescia - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Boavista - VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Almeria - VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Z racji tego, że jestem nowym użytkownikiem chciałbym poradzić się o wiele lepszych graczy co sądzą o progresji na remis w najbliższym czasie na: Middlesborough , Wolverhampton i Lens? Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Z racji tego, że jestem nowym użytkownikiem chciałbym poradzić się o wiele lepszych graczy co sądzą o progresji na remis w najbliższym czasie na: Middlesborough , Wolverhampton i Lens? Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Loteria - jak zresztą remis każdej innej drużyny.

Z weekendu:
Sevilla ( chyba VII ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
No to ja SIę ODNIOSę DO Middlesborough. Myślę, że to dobra drużyna do grania progresją na remis. Kiedy jeszcze nie grałem remisów to pamiętam, że zwsze odpuszczałem Middlesborough, bo zawsze remisowali. Później o tym zapomniałem. Widzę, że nie wiele się zmieniło w ich graniu. Dobrze, że mi o nich przypomniałeś. Jeszcze nie wiem, czy zacząć ich grać od jutra (puchar), czy zająć sie tylko ligą? Co do reszty nie zabieram głosu.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Loteria - jak zresztą remis każdej innej drużyny.

Niby loteria, ale losowi można pomóc wybierając właśnie zespoły, ktore częściej niż inne remisują. (Tu ofc można dać kilka kontr, ale nie w tym rzecz...) Dokonań Boro nie znam, Wolves sam gram w miarę regularnie, o Lens wielokrotnie pisał Eska, pokazując dlaczego wg niego lepiej grać Lens niż inne zespoły... (jeśli nie mylę nicków).

A Ty KIDD co taki pesymistyczny dziś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 52
Wtorek:
ledwie zdążyłem Bury - IX [Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2
Witam wszytkich

co sądzicie o nastepujących meczach:

Fiorentina - Inter x
Nijmegen - Feyenoord x
M'Gladbach - Schalke x
Stuttgart - Brema x

jestem poczatkującym graczem i bardzo prosiłbym o jakies opinie z góry dzieki:]

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Inverness II (bo w ten pechowy w-end odpuściłem sobie puchar, wynik ofc 2:2)
Messina I

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

Strona 8 z 25 1 2 6 7 8 9 10 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1