Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48647 19/02/2004 01:57
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Tak jak napisał Chuligan. Max stawka zależy od zdarzenia. Np. na jeden z meczów NBA mogę dzisiaj postawić prawie 25 000$

Bonus: Unibet
#48648 19/02/2004 02:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
>>> Stach.no dobrze a jaki jest kurs na tą druzyne NBA? interesuje mnie ile mozna wygrac na czysto. czyli jak bys postawił 25000 $ to ile bys był do przodu w przypadku trafieniea? Z góry dzieki

#48649 19/02/2004 02:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Na przykład
Dallas 1,55 x 27 165 $
SA Spurs 1,35 x 42 257 $
LA Lakers (-3) 1,90 x 16 717 $
SA Spurs (-6,5) 1,90 x 16 717$

#48650 20/02/2004 16:08
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Quote
Oryginalnie wysłał Ezquerro:
[qb]Czy do kasyna W. Hilla mogę wpłacić cash za pomocą Netellera? na stronie jest logo netellera, ale nigdzie nie znalazlem zapisu w regulaminie.[/qb]
Nikt nie wpłacał do W.Hilla z Netellera ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#48651 21/02/2004 05:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5
a czy w WH mozna obstawiac 1x lub x2 bo cos nie moge znalezc????

#48652 22/02/2004 04:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Oryginalnie wysłał Romualdo:
[qb]a czy w WH mozna obstawiac 1x lub x2 bo cos nie moge znalezc????[/qb]
Niestety raczej nie można.

#48653 25/05/2004 16:18
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb]
Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.[/qb]
No wlasnie nie do konca tak jest...wczesniej u Hilla nie gralem, a z wyplatami od innych bukuw, nie bylo zadnych problemow...kasa jest na koncie(nawet dostalem smsa odpowiedniego ;-)) , zreszta sprawdzalem, jest w pozycji zablokowane....heh, ale zeby az na caly miesiac?!?[/qb]
MAm ten sam problem. Czy w zablokowanych srodkach taka wplata widnieje ze znakiem "-". Bo u mnie jest z minusem. Mam nadzieje ze po miesiacu zostanie dodana do konta .

#48654 27/05/2004 15:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31
otworzylem niedawno u nich konto wplacalem netellerem czy ktos wie ile idzie od nich wyplata na netellera bo ja czekam juz 3 dzien i czy trzeba wysylac jakies skany dowodu itp z gory dzieki za odpowiedz

#48655 27/05/2004 15:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Oni obsługują Neteller?

#48656 27/05/2004 16:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Obsługują, musisz tylko zmienić swoją standordową formę wpłaty, jeśli masz inną.

#48657 27/05/2004 18:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Qrcze- w payments nie ma nic na ten temat. Moglbys podac jakis link na ich stronie gdzie o tym jest napisane? A moze jeszcze Moneybookers obsluguja ?

#48658 27/05/2004 19:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Pewnie coś w ich helpie jest, ja dowiedziałem się od znajomego. Na pewno działa, sprawdzone. Moneybookers nie obsługują, przynajmniej z tego co wiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48659 27/05/2004 21:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31
Cyborg jesli wyplacales na netellera mozesz powiedziec ile to trwa mniej wiecej? z gory dzieki

#48660 27/05/2004 21:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
Halo , witam mam nastepujacy problem:

W finale LM zagralem w Specials ze Bookings bedzie under 25 i wg po meczowych statystykach było 24 faule na co w W.Hillu nie uznali tego i dostałem mesage ze nie weszło to zdarzenie - czy ktos mi moze z tym pomoc bo nie rozumiem tego a poza tym wydaje mi sie ze stracenie od tak kilkudziesieciu jeuro nie jest tez najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Z gory dzieki za odpowiedzi i sugestie !!!

#48661 27/05/2004 22:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 48
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 48
Quote
Oryginalnie wysłał xQbczan:
[qb]Halo , witam mam nastepujacy problem:

W finale LM zagralem w Specials ze Bookings bedzie under 25 i wg po meczowych statystykach było 24 faule na co w W.Hillu nie uznali tego i dostałem mesage ze nie weszło to zdarzenie - czy ktos mi moze z tym pomoc bo nie rozumiem tego a poza tym wydaje mi sie ze stracenie od tak kilkudziesieciu jeuro nie jest tez najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Z gory dzieki za odpowiedzi i sugestie !!![/qb]
Nie chodzilo o liczbę faulu !!!
żółta karta = 10 pktów
czerwona = 25 pktów

Czyli jeśli były więcej niż 2 żółte kartki w meczu to przegrałeś....

#48662 28/05/2004 00:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
Quote
Oryginalnie wysłał premier:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał xQbczan:
[qb]Halo , witam mam nastepujacy problem:

W finale LM zagralem w Specials ze Bookings bedzie under 25 i wg po meczowych statystykach było 24 faule na co w W.Hillu nie uznali tego i dostałem mesage ze nie weszło to zdarzenie - czy ktos mi moze z tym pomoc bo nie rozumiem tego a poza tym wydaje mi sie ze stracenie od tak kilkudziesieciu jeuro nie jest tez najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Z gory dzieki za odpowiedzi i sugestie !!![/qb]
Nie chodzilo o liczbę faulu !!!
żółta karta = 10 pktów
czerwona = 25 pktów

Czyli jeśli były więcej niż 2 żółte kartki w meczu to przegrałeś....[/qb]
Wielkie Dzieki !!! Teraz bede wiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro

#48663 28/05/2004 01:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał zirocool:
[qb]Cyborg jesli wyplacales na netellera mozesz powiedziec ile to trwa mniej wiecej? z gory dzieki[/qb]
Na razie tylko wpłacałem z Netellera. Na jakiejś stronie czytałem że gościowi pieniądze szły 2 dni, ale to oczywiście niepotwierdzone.

#48664 01/06/2004 19:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Czy Hill oferuje zakłady na wynik pierwszej połowy w piłce nożnej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Znalazłem tylko na HT/FT :rolleyes:

#48665 02/06/2004 03:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam swojich Adherent-ow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))
Ostatnio mnie nie bylo i maolo gralem przez neta a tym bardziej u hill-a ale po 6 m-ca powrocilem z podwojnym pawerem:))

O co chodzi mi:

Uzywam karty inteligo, ale dostalem nowa karte inteligo bo tamta mi juz wygasla(waznosc karty)
i teraz gdzie ja sie zmienia numer karty wtych opcjach zebym mogl wplacic kase, jak sie domyslam to chyba w "Change Registered Payment Type" i jesli tak to tylko numer zmieniam i to wystarczy ? prosze o potwierdzenie moich podejrzen i jak mi sie wydaje karta inteligo jest caly czas obslugiwana u hill-a ? pozdro

#48666 03/06/2004 01:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jezeli ktos ma info to niech da znac na te zadane pytanie a tu mam drugie pytanie czy Hill wyplaca jeszcze kase na karte ? bo zauwazylem tam jakis"bank Transfer" jakies przelewy na rachunek bankowy...dlatego sie pytam czy hill wyplaca kase na karte visa?
dzieki

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,712 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1