|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Tak jak napisał Chuligan. Max stawka zależy od zdarzenia. Np. na jeden z meczów NBA mogę dzisiaj postawić prawie 25 000$
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
>>> Stach.no dobrze a jaki jest kurs na tą druzyne NBA? interesuje mnie ile mozna wygrac na czysto. czyli jak bys postawił 25000 $ to ile bys był do przodu w przypadku trafieniea? Z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Na przykład Dallas 1,55 x 27 165 $ SA Spurs 1,35 x 42 257 $ LA Lakers (-3) 1,90 x 16 717 $ SA Spurs (-6,5) 1,90 x 16 717$
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Oryginalnie wysłał Ezquerro: [qb]Czy do kasyna W. Hilla mogę wpłacić cash za pomocą Netellera? na stronie jest logo netellera, ale nigdzie nie znalazlem zapisu w regulaminie.[/qb] Nikt nie wpłacał do W.Hilla z Netellera ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5 |
a czy w WH mozna obstawiac 1x lub x2 bo cos nie moge znalezc????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Oryginalnie wysłał Romualdo: [qb]a czy w WH mozna obstawiac 1x lub x2 bo cos nie moge znalezc????[/qb] Niestety raczej nie można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Oryginalnie wysłał Adiq: [qb] Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]Wyplacilem z Hilla na inteligo i ku mojemu zdumieniu zauwazylem, ze mam blokade dostepnosci srodkow na 1 miesiac...co jest tego powodem? wie ktos? ktos mial juz tego typu problemy?[/qb] Gdy się uważnie czyta forum, to nie powinno to być żadną niespodzianką; taka jest polityka Inteligo i nie chodzi tu tylko o wypłatę z William Hill.[/qb] No wlasnie nie do konca tak jest...wczesniej u Hilla nie gralem, a z wyplatami od innych bukuw, nie bylo zadnych problemow...kasa jest na koncie(nawet dostalem smsa odpowiedniego ;-)) , zreszta sprawdzalem, jest w pozycji zablokowane....heh, ale zeby az na caly miesiac?!?[/qb] MAm ten sam problem. Czy w zablokowanych srodkach taka wplata widnieje ze znakiem "-". Bo u mnie jest z minusem. Mam nadzieje ze po miesiacu zostanie dodana do konta .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31 |
otworzylem niedawno u nich konto wplacalem netellerem czy ktos wie ile idzie od nich wyplata na netellera bo ja czekam juz 3 dzien i czy trzeba wysylac jakies skany dowodu itp z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Obsługują, musisz tylko zmienić swoją standordową formę wpłaty, jeśli masz inną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Qrcze- w payments nie ma nic na ten temat. Moglbys podac jakis link na ich stronie gdzie o tym jest napisane? A moze jeszcze Moneybookers obsluguja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Pewnie coś w ich helpie jest, ja dowiedziałem się od znajomego. Na pewno działa, sprawdzone. Moneybookers nie obsługują, przynajmniej z tego co wiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31 |
Cyborg jesli wyplacales na netellera mozesz powiedziec ile to trwa mniej wiecej? z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144 |
Halo , witam mam nastepujacy problem:
W finale LM zagralem w Specials ze Bookings bedzie under 25 i wg po meczowych statystykach było 24 faule na co w W.Hillu nie uznali tego i dostałem mesage ze nie weszło to zdarzenie - czy ktos mi moze z tym pomoc bo nie rozumiem tego a poza tym wydaje mi sie ze stracenie od tak kilkudziesieciu jeuro nie jest tez najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Z gory dzieki za odpowiedzi i sugestie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2002
Posty: 48 |
Oryginalnie wysłał xQbczan: [qb]Halo , witam mam nastepujacy problem:
W finale LM zagralem w Specials ze Bookings bedzie under 25 i wg po meczowych statystykach było 24 faule na co w W.Hillu nie uznali tego i dostałem mesage ze nie weszło to zdarzenie - czy ktos mi moze z tym pomoc bo nie rozumiem tego a poza tym wydaje mi sie ze stracenie od tak kilkudziesieciu jeuro nie jest tez najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Z gory dzieki za odpowiedzi i sugestie !!![/qb] Nie chodzilo o liczbę faulu !!! żółta karta = 10 pktów czerwona = 25 pktów Czyli jeśli były więcej niż 2 żółte kartki w meczu to przegrałeś....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144 |
Oryginalnie wysłał premier: [qb] Oryginalnie wysłał xQbczan: [qb]Halo , witam mam nastepujacy problem:
W finale LM zagralem w Specials ze Bookings bedzie under 25 i wg po meczowych statystykach było 24 faule na co w W.Hillu nie uznali tego i dostałem mesage ze nie weszło to zdarzenie - czy ktos mi moze z tym pomoc bo nie rozumiem tego a poza tym wydaje mi sie ze stracenie od tak kilkudziesieciu jeuro nie jest tez najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Z gory dzieki za odpowiedzi i sugestie !!![/qb] Nie chodzilo o liczbę faulu !!! żółta karta = 10 pktów czerwona = 25 pktów Czyli jeśli były więcej niż 2 żółte kartki w meczu to przegrałeś....[/qb] Wielkie Dzieki !!! Teraz bede wiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał zirocool: [qb]Cyborg jesli wyplacales na netellera mozesz powiedziec ile to trwa mniej wiecej? z gory dzieki[/qb] Na razie tylko wpłacałem z Netellera. Na jakiejś stronie czytałem że gościowi pieniądze szły 2 dni, ale to oczywiście niepotwierdzone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Czy Hill oferuje zakłady na wynik pierwszej połowy w piłce nożnej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Znalazłem tylko na HT/FT :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
witam swojich Adherent-ow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))) Ostatnio mnie nie bylo i maolo gralem przez neta a tym bardziej u hill-a ale po 6 m-ca powrocilem z podwojnym pawerem:))
O co chodzi mi:
Uzywam karty inteligo, ale dostalem nowa karte inteligo bo tamta mi juz wygasla(waznosc karty) i teraz gdzie ja sie zmienia numer karty wtych opcjach zebym mogl wplacic kase, jak sie domyslam to chyba w "Change Registered Payment Type" i jesli tak to tylko numer zmieniam i to wystarczy ? prosze o potwierdzenie moich podejrzen i jak mi sie wydaje karta inteligo jest caly czas obslugiwana u hill-a ? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jezeli ktos ma info to niech da znac na te zadane pytanie a tu mam drugie pytanie czy Hill wyplaca jeszcze kase na karte ? bo zauwazylem tam jakis"bank Transfer" jakies przelewy na rachunek bankowy...dlatego sie pytam czy hill wyplaca kase na karte visa? dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka