|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady? Ja widze scenariusz taki : W pierwszych 15min spotkania APOEL strzela bramke . (połowa z nas oglądających wyłącza telewizor)
Spotkanie pod dyktando gospodarzy. Narzucają nam swój styl gry, Wiślacy są bezradni. Na nasze szczęście 1:0 do HT.
Druga połowa bez zmian. APOEL ciśnie i ok. 60minuty 2:0 dla gospodarzy. Szał macicy na stadionie w Grecji, piłkarze dostają orgazmu.
Wynik taki utrzymuje się do 90minuty kiedy to BOSKI MAŁECKI czaruje 3ch obrońców Nikozji, zaczarował nawet sam siebie i strzela bramkę w koncowce na 2:1 . Po meczu wypowiedzi specjalistów sportowych że Wisła nie zasłużyła, ble ble bla bla Statystyki 74% Posiadanie piłki 26% 19 Sytuacje bramkowe 1 14 Strzały na bramkę 1 5 Strzały niecelne 0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly. nikt nie robi. wiadomo, ze mecz bedzie ciezki, ale w tym momencie to wisla ma przewage gola a apoel nie jest jakas super swietna druzyna, co pokazal w krakowie. wiec tak czy siak szanse sa wyrownane z lekka przewaga wisly, bo maja tego gola do przodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
obiektywnie to apoel 5 wpakuje, gwiazdy w chuj, klepią piłkę, jak po sznureczku lata, do tego 40stopni, zawodnicy wisly po 30 minutach nie beda mieli sily - tak mowil Wojtuś Kowalczyk, mecz juz jest rozstrzygniety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
przeciez oni jak tam strzelą to bedzie zyciowy ssukcess a w to nie wierze bo grali dno i caly czas to robią Apoel to peeffa i nie ma co gadac  1 kontra i do widzenia. To samo było mówione o grze z Litexem a tu proszę Wisła komplet zwycięstw w el. LM. Ja dziś gram czysty X. Remis najbardziej mi się widzi. APOEL pokazał że to nie ogóry ale też nie ma się czym tak podniecać. Wisła powinna to wykorzystać. O WIN będzie ciężko ale remis - jak najbardziej w zasięgu. Nie po to w Kielcach grały rezerwy i ME by teraz nie mieć sił powalczyć przez 90min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Zagrzeb awans @ 1.45 + Genk awans @ 1.85 6/10 Genk awans @ 1.85 + Kijów awans @ 1.08 4/10 Villareal awans @ 1.42 + Graz awans @ 1.50 4/10 Genki napierać dzisiaj  Yellow submarines to samo  duzo szczescia bedziesz potrzebowac z tym Genkiem. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach jakie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
craax, ważne dla mnie jest to ze Wislacy wygrywajac u siebie 1:0 wywieźli dobry wynik bo wystarczy ze strzelą w Nikozji jedną i gospodarze beda zmuszeni do strzelenia 3 bramek w co nie wierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju "
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady? Ja widze scenariusz taki : W pierwszych 15min spotkania APOEL strzela bramke . (połowa z nas oglądających wyłącza telewizor)
Spotkanie pod dyktando gospodarzy. Narzucają nam swój styl gry, Wiślacy są bezradni. Na nasze szczęście 1:0 do HT.
Druga połowa bez zmian. APOEL ciśnie i ok. 60minuty 2:0 dla gospodarzy. Szał macicy na stadionie w Grecji, piłkarze dostają orgazmu.
Wynik taki utrzymuje się do 90minuty kiedy to BOSKI MAŁECKI czaruje 3ch obrońców Nikozji, zaczarował nawet sam siebie i strzela bramkę w koncowce na 2:1 . Po meczu wypowiedzi specjalistów sportowych że Wisła nie zasłużyła, ble ble bla bla Statystyki 74% Posiadanie piłki 26% 19 Sytuacje bramkowe 1 14 Strzały na bramkę 1 5 Strzały niecelne 0 czy piszesz o tym samym apoelu, ktory podawal sobie pilke 20 metrow przed polem karnym wisly a im blizej bramki tym bardziej sie gubil i nie potrafil stworzyc sobie sytuacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach jakie?  szal macicy na stadionie w Grecji wynik 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady? ponieważ: - jest słaba na wyjazdach, ot taki bilans Mistrza Polski na wyjazdach w zeszłym sezonie 6-3-6 17:18  - w podobnej sytuacji kilka lat temu też oczywiście nie wykorzystali szansy - jeśli ktoś zna się na piłce zauważył kto lepszy był na boisku w pierwszym meczu - APOEL/Cypryjskie zespoły to zdecydowanie drużyny własnego boiska - pogoda, która zdecydowanie przemawia za przyzwyczajonymi do niej gospodarzami a jak nie zagra Melikson to już w ogóle ich nie widze. strzelą bramkę w miarę szybko, to i mój typ spokojnie może wejść APOEL -2 6.40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Zagrzeb awans @ 1.45 + Genk awans @ 1.85 6/10 Genk awans @ 1.85 + Kijów awans @ 1.08 4/10 Villareal awans @ 1.42 + Graz awans @ 1.50 4/10 Genki napierać dzisiaj  Yellow submarines to samo  duzo szczescia bedziesz potrzebowac z tym Genkiem. Powodzenia wiem, Żydki w o niebo lepszej sytuacji, ale bety pograne na kilka dni przed pierwszym spotakniem, w Izraelu Maccabi duużo lepsze, ale mimo to fartem Genk strzeliło kontaktową i to daje nadzieję. Na wyjazdach Maccabi dużo słabsze, poza tym na ławce dziś Denier... liczę na efekt świeżej miotły  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju " Nawet jeśli nie zagra to nie ma co beczeć bo nie można opierać gry na 1 zawodniku. Jest Wilk, Nunez, Garguła. Wiadomo że oni 3 razem pewnie nie zrobią tyle zamieszania w obronie co 1 Melikson ale oni grają bardziej defensywnie co w tym spotkaniu może być kluczowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju " Nawet jeśli nie zagra to nie ma co beczeć bo nie można opierać gry na 1 zawodniku. Jest Wilk, Nunez, Garguła. Wiadomo że oni 3 razem pewnie nie zrobią tyle zamieszania w obronie co 1 Melikson ale oni grają bardziej defensywnie co w tym spotkaniu może być kluczowe... no nie wiem, dla mnie w pierwszym meczu istnieli w ofensywie tylko Melikson i Małecki, reszta odstaje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady? ponieważ: - jest słaba na wyjazdach, ot taki bilans Mistrza Polski na wyjazdach w zeszłym sezonie 6-3-6 17:18  - w podobnej sytuacji kilka lat temu też oczywiście nie wykorzystali szansy - jeśli ktoś zna się na piłce zauważył kto lepszy był na boisku w pierwszym meczu- APOEL/Cypryjskie zespoły to zdecydowanie drużyny własnego boiska - pogoda, która zdecydowanie przemawia za przyzwyczajonymi do niej gospodarzami a jak nie zagra Melikson to już w ogóle ich nie widze. strzelą bramkę w miarę szybko, to i mój typ spokojnie może wejść APOEL -2 6.40  hmm to dlaczego nie potrafili sobie stworzyc sytuacji praktycznie zadnej skoro sa tacy dobrzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Tak, jakby to byla Wisla sprzed kilku lat to Polscy zawodnicy by to spierdolili pewnie, ale dzis bedzie tylko Sobol i Malecki, a reszta najemnikow da Wisle awans w koncu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju " Nawet jeśli nie zagra to nie ma co beczeć bo nie można opierać gry na 1 zawodniku. Jest Wilk, Nunez, Garguła. Wiadomo że oni 3 razem pewnie nie zrobią tyle zamieszania w obronie co 1 Melikson ale oni grają bardziej defensywnie co w tym spotkaniu może być kluczowe... A kto w APOELu istnial w ofensywie? no nie wiem, dla mnie w pierwszym meczu istnieli w ofensywie tylko Melikson i Małecki, reszta odstaje
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|