Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 32 1 2 28 29 30 31 32
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady?

Ja widze scenariusz taki :

W pierwszych 15min spotkania APOEL strzela bramke futbol . (połowa z nas oglądających wyłącza telewizor)

Spotkanie pod dyktando gospodarzy. Narzucają nam swój styl gry, Wiślacy są bezradni. Na nasze szczęście 1:0 do HT.

Druga połowa bez zmian. APOEL ciśnie i ok. 60minuty futbol 2:0 dla gospodarzy. Szał macicy na stadionie w Grecji, piłkarze dostają orgazmu.

Wynik taki utrzymuje się do 90minuty kiedy to BOSKI MAŁECKI czaruje 3ch obrońców Nikozji, zaczarował nawet sam siebie i strzela bramkę w koncowce na 2:1 futbol .


Po meczu wypowiedzi specjalistów sportowych że Wisła nie zasłużyła, ble ble bla bla


Statystyki
74% Posiadanie piłki 26%
19 Sytuacje bramkowe 1
14 Strzały na bramkę 1
5 Strzały niecelne 0

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Krystian
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly.

nikt nie robi. wiadomo, ze mecz bedzie ciezki, ale w tym momencie to wisla ma przewage gola a apoel nie jest jakas super swietna druzyna, co pokazal w krakowie. wiec tak czy siak szanse sa wyrownane z lekka przewaga wisly, bo maja tego gola do przodu

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
obiektywnie to apoel 5 wpakuje, gwiazdy w chuj, klepią piłkę, jak po sznureczku lata, do tego 40stopni, zawodnicy wisly po 30 minutach nie beda mieli sily - tak mowil Wojtuś Kowalczyk, mecz juz jest rozstrzygniety.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Kieras
przeciez oni jak tam strzelą to bedzie zyciowy ssukcess a w to nie wierze bo grali dno i caly czas to robią

Apoel to peeffa i nie ma co gadac tongue


1 kontra i do widzenia. To samo było mówione o grze z Litexem a tu proszę Wisła komplet zwycięstw w el. LM. Ja dziś gram czysty X. Remis najbardziej mi się widzi. APOEL pokazał że to nie ogóry ale też nie ma się czym tak podniecać. Wisła powinna to wykorzystać. O WIN będzie ciężko ale remis - jak najbardziej w zasięgu. Nie po to w Kielcach grały rezerwy i ME by teraz nie mieć sił powalczyć przez 90min tongue


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Danielsan
Zagrzeb awans @ 1.45 + Genk awans @ 1.85 6/10

Genk awans @ 1.85 + Kijów awans @ 1.08 4/10

Villareal awans @ 1.42 + Graz awans @ 1.50 4/10

Genki napierać dzisiaj boks boks
Yellow submarines to samo boks

duzo szczescia bedziesz potrzebowac z tym Genkiem.
Powodzenia

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Bager piwo

A slyszeliscie o tym, ze redakcja ORANGE SPORT info byla przed sezonem u wrozki i pytali ponoc o zespoly z polskiej ligi? I wrozka powiedziala co do Wisly, ze nie wejdą do LM bo kontuzji dostanie kluczowy zawodnik grin

nie wiem co o tym sądzic laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by craax
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach

jakie? smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Krystian
Bager piwo

A slyszeliscie o tym, ze redakcja ORANGE SPORT info byla przed sezonem u wrozki i pytali ponoc o zespoly z polskiej ligi? I wrozka powiedziala co do Wisly, ze nie wejdą do LM bo kontuzji dostanie kluczowy zawodnik grin

nie wiem co o tym sądzic laugh laugh laugh

laugh laugh laugh

nie wiem czy śmiać się czy płakać laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
craax, ważne dla mnie jest to ze Wislacy wygrywajac u siebie 1:0 wywieźli dobry wynik bo wystarczy ze strzelą w Nikozji jedną i gospodarze beda zmuszeni do strzelenia 3 bramek w co nie wierze.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju "

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Bager
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady?

Ja widze scenariusz taki :

W pierwszych 15min spotkania APOEL strzela bramke futbol . (połowa z nas oglądających wyłącza telewizor)

Spotkanie pod dyktando gospodarzy. Narzucają nam swój styl gry, Wiślacy są bezradni. Na nasze szczęście 1:0 do HT.

Druga połowa bez zmian. APOEL ciśnie i ok. 60minuty futbol 2:0 dla gospodarzy. Szał macicy na stadionie w Grecji, piłkarze dostają orgazmu.

Wynik taki utrzymuje się do 90minuty kiedy to BOSKI MAŁECKI czaruje 3ch obrońców Nikozji, zaczarował nawet sam siebie i strzela bramkę w koncowce na 2:1 futbol .


Po meczu wypowiedzi specjalistów sportowych że Wisła nie zasłużyła, ble ble bla bla


Statystyki
74% Posiadanie piłki 26%
19 Sytuacje bramkowe 1
14 Strzały na bramkę 1
5 Strzały niecelne 0

czy piszesz o tym samym apoelu, ktory podawal sobie pilke 20 metrow przed polem karnym wisly a im blizej bramki tym bardziej sie gubil i nie potrafil stworzyc sobie sytuacji?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Bager
Originally Posted by craax
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach

jakie? smile

szal macicy na stadionie w Grecji


wynik 2-1

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Bager
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady?

ponieważ:
- jest słaba na wyjazdach, ot taki bilans Mistrza Polski na wyjazdach w zeszłym sezonie 6-3-6 17:18 laugh
- w podobnej sytuacji kilka lat temu też oczywiście nie wykorzystali szansy
- jeśli ktoś zna się na piłce zauważył kto lepszy był na boisku w pierwszym meczu
- APOEL/Cypryjskie zespoły to zdecydowanie drużyny własnego boiska
- pogoda, która zdecydowanie przemawia za przyzwyczajonymi do niej gospodarzami

a jak nie zagra Melikson to już w ogóle ich nie widze.

strzelą bramkę w miarę szybko, to i mój typ spokojnie może wejść

APOEL -2 6.40 boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by Danielsan
Zagrzeb awans @ 1.45 + Genk awans @ 1.85 6/10

Genk awans @ 1.85 + Kijów awans @ 1.08 4/10

Villareal awans @ 1.42 + Graz awans @ 1.50 4/10

Genki napierać dzisiaj boks boks
Yellow submarines to samo boks

duzo szczescia bedziesz potrzebowac z tym Genkiem.
Powodzenia
wiem,
Żydki w o niebo lepszej sytuacji,
ale bety pograne na kilka dni przed pierwszym spotakniem,
w Izraelu Maccabi duużo lepsze, ale mimo to fartem Genk strzeliło kontaktową i to daje nadzieję. Na wyjazdach Maccabi dużo słabsze,
poza tym na ławce dziś Denier... liczę na efekt świeżej miotły laugh
wink

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Uve87
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju "


Nawet jeśli nie zagra to nie ma co beczeć bo nie można opierać gry na 1 zawodniku. Jest Wilk, Nunez, Garguła. Wiadomo że oni 3 razem pewnie nie zrobią tyle zamieszania w obronie co 1 Melikson ale oni grają bardziej defensywnie co w tym spotkaniu może być kluczowe...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju "


Nawet jeśli nie zagra to nie ma co beczeć bo nie można opierać gry na 1 zawodniku. Jest Wilk, Nunez, Garguła. Wiadomo że oni 3 razem pewnie nie zrobią tyle zamieszania w obronie co 1 Melikson ale oni grają bardziej defensywnie co w tym spotkaniu może być kluczowe...

no nie wiem, dla mnie w pierwszym meczu istnieli w ofensywie tylko Melikson i Małecki, reszta odstaje

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by AG
Originally Posted by Bager
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady?

ponieważ:
- jest słaba na wyjazdach, ot taki bilans Mistrza Polski na wyjazdach w zeszłym sezonie 6-3-6 17:18 laugh
- w podobnej sytuacji kilka lat temu też oczywiście nie wykorzystali szansy
- jeśli ktoś zna się na piłce zauważył kto lepszy był na boisku w pierwszym meczu
- APOEL/Cypryjskie zespoły to zdecydowanie drużyny własnego boiska
- pogoda, która zdecydowanie przemawia za przyzwyczajonymi do niej gospodarzami

a jak nie zagra Melikson to już w ogóle ich nie widze.

strzelą bramkę w miarę szybko, to i mój typ spokojnie może wejść

APOEL -2 6.40 boks

hmm to dlaczego nie potrafili sobie stworzyc sytuacji praktycznie zadnej skoro sa tacy dobrzy?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Tak, jakby to byla Wisla sprzed kilku lat to Polscy zawodnicy by to spierdolili pewnie,
ale dzis bedzie tylko Sobol i Malecki, a reszta najemnikow da Wisle awans w koncu.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by AG
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
Melikson choby noge zlamal to dzis zagra by sie wypromowac do jakiegos klubu w europie a nie gnic w tym " Naszym pieknym Kraju "


Nawet jeśli nie zagra to nie ma co beczeć bo nie można opierać gry na 1 zawodniku. Jest Wilk, Nunez, Garguła. Wiadomo że oni 3 razem pewnie nie zrobią tyle zamieszania w obronie co 1 Melikson ale oni grają bardziej defensywnie co w tym spotkaniu może być kluczowe...

A kto w APOELu istnial w ofensywie?

no nie wiem, dla mnie w pierwszym meczu istnieli w ofensywie tylko Melikson i Małecki, reszta odstaje

Strona 30 z 32 1 2 28 29 30 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1