|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach jakie?  szal macicy na stadionie w Grecji wynik 2-1 1) chodzi o greków 2) mysle ze jest taka mozliwosc zeby bylo 2:1 jak i 5:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady? ponieważ: 1) jest słaba na wyjazdach, ot taki bilans Mistrza Polski na wyjazdach w zeszłym sezonie 6-3-6 17:18  2) w podobnej sytuacji kilka lat temu też oczywiście nie wykorzystali szansy 3) jeśli ktoś zna się na piłce zauważył kto lepszy był na boisku w pierwszym meczu 4) APOEL/Cypryjskie zespoły to zdecydowanie drużyny własnego boiska 5) pogoda, która zdecydowanie przemawia za przyzwyczajonymi do niej gospodarzami 1) Prawie w kazdym meczy na wyjezdzie strzela bramke a wiadomo jak to dzis ich ustawi 2) Jesli porownujesz druzyne z meczu z Panatą do dzisiejszego z ktorej wystapi chyba 1 zawodnik no to szacunek dla Ciebie za wyobraznie  3) Jesli ktos sie zna na pilce to wie, ze nawet samo posiadanie pilki czesto nie ma znaczenia, a klepanie w srodku pola bez tworzenia klarownych sytuacji to juz w ogole... 4) Ten APOEL zremisowal u siebie 0-0 ze.. Slovanem 5) Pogoda  Szkoda juz pisac cokolwiek na ten temat, pisalismy juz o tym wczoraj a jesli ogladales wczorajszy magazyn ekstraklasy o 21 i sluchales wypowiedzi Borka no to sam wiesz o czy mowie Trzeba czekac i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
śmiejecie się ze Slovanu, a myślicie że Wisła by ich izi oklepała? wątpię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Z jakiej racji Melikson to jest kluczowy grajek Wisły? W pierwszym meczu praktycznie nie istniał a ktoś inny wziął na siebie ofensywny ciężar gry.Bardziej kluczowym graczem to jest chyba Chaves na obronie, Jaliens mimo wszystko wykonuje także dużą pracę w defensywie, z przodu ma kto strzelać, w obronie na tym pułapie to ja nie wiedzę zmienników prócz Jovanovica na skrzydle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ZURICH +2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Z jakiej racji Melikson to jest kluczowy grajek Wisły? W pierwszym meczu praktycznie nie istniał a ktoś inny wziął na siebie ofensywny ciężar gry.Bardziej kluczowym graczem to jest chyba Chaves na obronie, Jaliens mimo wszystko wykonuje także dużą pracę w defensywie, z przodu ma kto strzelać, w obronie na tym pułapie to ja nie wiedzę zmienników prócz Jovanovica na skrzydle. a to ciekawe... Slovan - kto wie jakby Wisle z nimi poszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  chyba juz wiem jak typowales zdobycz punktowa lecha w LE rok temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wiecie ze rewanz z Panatą byl 23 sierpnia, nie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.  jak oni wejda do LM to beda po pierwsza 5 na koniec sezonu to w jakich pucharach zagraja ? chyba krajowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wiecie ze rewanz z Panatą byl 23 sierpnia, nie  ? ooo - historia zatoczy kolo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty. mozna znalezc na tym forum jeszcze troche takich kompromitujacych wypowiedzi tego osobnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty. mozna znalezc na tym forum jeszcze troche takich kompromitujacych wypowiedzi tego osobnika  oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.  jak oni wejda do LM to beda po pierwsza 5 na koniec sezonu to w jakich pucharach zagraja ? chyba krajowym  A jak nie wejdą to zagrają w LE więc o czym ty pierdolisz? Za samo wejście do LM dostaje się z 7-8 mln euro, Lech tyle nie zarobił wychodząc z grupy, jest kasa na dalsze inwestycje dla klubu.Piszesz o rozumie więc go użyj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd  wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty. mozna znalezc na tym forum jeszcze troche takich kompromitujacych wypowiedzi tego osobnika  oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie  tak jak po meczach z litexem, w ktorych to przepowiadales sromotna porazke wisly? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie  na tenisie to Ty zazwyczaj po porannym boksowaniu zawsze pozniej zygasz i placzesz, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dziecinne licytacje 7-8 mln ? gdzies czytalem o 5-5,5 - tak czy siak OGROMNA KASA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie  Nikt tutaj nie daję peffy na awans Wisły. Nie awansują to trudno oby po walce. Ja dalej upieram się przy swoim że remis dzisiaj będzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|