Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 32 1 2 29 30 31 32
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by craax
Originally Posted by Bager
Originally Posted by craax
Bager widze przynajmniej dwie mega pomylki w Twoich prognozach

jakie? smile

szal macicy na stadionie w Grecji


wynik 2-1

1) chodzi o greków

2) mysle ze jest taka mozliwosc zeby bylo 2:1 jak i 5:0

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by AG
Originally Posted by Bager
Dlaczego uważacie ze Wisła nie da rady?

ponieważ:
1) jest słaba na wyjazdach, ot taki bilans Mistrza Polski na wyjazdach w zeszłym sezonie 6-3-6 17:18 laugh
2) w podobnej sytuacji kilka lat temu też oczywiście nie wykorzystali szansy
3) jeśli ktoś zna się na piłce zauważył kto lepszy był na boisku w pierwszym meczu
4) APOEL/Cypryjskie zespoły to zdecydowanie drużyny własnego boiska
5) pogoda, która zdecydowanie przemawia za przyzwyczajonymi do niej gospodarzami

1) Prawie w kazdym meczy na wyjezdzie strzela bramke a wiadomo jak to dzis ich ustawi
2) Jesli porownujesz druzyne z meczu z Panatą do dzisiejszego z ktorej wystapi chyba 1 zawodnik no to szacunek dla Ciebie za wyobraznie wink
3) Jesli ktos sie zna na pilce to wie, ze nawet samo posiadanie pilki czesto nie ma znaczenia, a klepanie w srodku pola bez tworzenia klarownych sytuacji to juz w ogole...
4) Ten APOEL zremisowal u siebie 0-0 ze.. Slovanem
5) Pogoda laugh laugh Szkoda juz pisac cokolwiek na ten temat, pisalismy juz o tym wczoraj a jesli ogladales wczorajszy magazyn ekstraklasy o 21 i sluchales wypowiedzi Borka no to sam wiesz o czy mowie

Trzeba czekac i tyle smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
śmiejecie się ze Slovanu, a myślicie że Wisła by ich izi oklepała?
wątpię.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Z jakiej racji Melikson to jest kluczowy grajek Wisły? W pierwszym meczu praktycznie nie istniał a ktoś inny wziął na siebie ofensywny ciężar gry.Bardziej kluczowym graczem to jest chyba Chaves na obronie, Jaliens mimo wszystko wykonuje także dużą pracę w defensywie, z przodu ma kto strzelać, w obronie na tym pułapie to ja nie wiedzę zmienników prócz Jovanovica na skrzydle.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ZURICH +2 tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by royalflush
Z jakiej racji Melikson to jest kluczowy grajek Wisły? W pierwszym meczu praktycznie nie istniał a ktoś inny wziął na siebie ofensywny ciężar gry.Bardziej kluczowym graczem to jest chyba Chaves na obronie, Jaliens mimo wszystko wykonuje także dużą pracę w defensywie, z przodu ma kto strzelać, w obronie na tym pułapie to ja nie wiedzę zmienników prócz Jovanovica na skrzydle.

a to ciekawe...

Slovan - kto wie jakby Wisle z nimi poszlo

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin

chyba juz wiem jak typowales zdobycz punktowa lecha w LE rok temu laugh

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin


wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin


wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.

piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
wiecie ze rewanz z Panatą byl 23 sierpnia, niegrin?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin


wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.

laugh jak oni wejda do LM to beda po pierwsza 5 na koniec sezonu to w jakich pucharach zagraja ? chyba krajowym laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystian
wiecie ze rewanz z Panatą byl 23 sierpnia, niegrin?

ooo - historia zatoczy kolo grin

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin


wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.

mozna znalezc na tym forum jeszcze troche takich kompromitujacych wypowiedzi tego osobnika laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by huge
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin


wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.

mozna znalezc na tym forum jeszcze troche takich kompromitujacych wypowiedzi tego osobnika laugh

oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin


wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.
laugh jak oni wejda do LM to beda po pierwsza 5 na koniec sezonu to w jakich pucharach zagraja ? chyba krajowym laugh

A jak nie wejdą to zagrają w LE więc o czym ty pierdolisz? Za samo wejście do LM dostaje się z 7-8 mln euro, Lech tyle nie zarobił wychodząc z grupy, jest kasa na dalsze inwestycje dla klubu.Piszesz o rozumie więc go użyj

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by huge
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Uve87
sercem i rozumiem powinnismy byc za APOEL-em wiem ze sie Wam to nie spodoba ale patrzcie obiektywnie wejsc do LM i dostac 6 meczy po dupie z niklymi szansami na jaki kolwiek punkt to wstyd grin


wstyd to twoja wypowiedź. Nawet jak nic nie ugrają w LM to kasowo odskoczą na kilka lat całej ekstraklasie, będą wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia, i w przyszłym roku znowu będą mieli szansę na awans i mocniejsi o walkę o punkty.

mozna znalezc na tym forum jeszcze troche takich kompromitujacych wypowiedzi tego osobnika laugh

oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie laugh

tak jak po meczach z litexem, w ktorych to przepowiadales sromotna porazke wisly? laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Uve87
oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie laugh

na tenisie to Ty zazwyczaj po porannym boksowaniu zawsze pozniej zygasz i placzesz, piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dziecinne licytacje smile


7-8 mln ? gdzies czytalem o 5-5,5 - tak czy siak OGROMNA KASA

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Uve87
oj bedziecie plakac dzis po meczu bedziecie laugh


Nikt tutaj nie daję peffy na awans Wisły. Nie awansują to trudno oby po walce. Ja dalej upieram się przy swoim że remis dzisiaj będzie

Strona 31 z 32 1 2 29 30 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1