Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 82 1 2 3 4 5 6 81 82
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
niech rosnie kurs na Wisłe pieknie hehehe smile kurwa widze ze bukmacherzy stawiaja wyzej SLovan niz Wisle smile a przeciez Slovan u nich zremisowal :)cypryjczycy niby dobrze graja ale ja wierze w wyjazdowe zwyciestwa Wisły APoel-Wisła 1-2

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Originally Posted by Dziabor
ja mam awans Apoelu, jak wejdzie to bedzie radosc z kasy i z tego ze jednak na porazakach polskich druzyn mozna zarobic, jak nie wejdzie to bedzie radosc z awansu polskiej druzyny do LM, co by nie bylo bedzie dobrze tongue

dobre podejscie, sam chyba tak zrobie, nawet jak sie dzisiaj przegra tzn ze Wisla awansuje, to stawiam dom wink ze w fazie grupowej dadza zarobic (porazki z handi u usiebie z druzyna z 1 koszyka itd) i sie odrobi z nawiazka grin

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
grajcie bigg na wisle to przynajmniej apoel izi wejdzie smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
jedno jest pewne, ktos dzis bedzie zarobiony grin piwo

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
LECHIA 0-4 po 50minutach laugh

z ŁKS'em laugh świat się kończy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
LKS po piatego gola @3.60 boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Lechia 1, ale lipa

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
WISŁA wygra 2-1 boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.

skurvysyny

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
W zespole z Zurichu nie zagrają: BÉDA [obr. 15/0] pauzujący za kartki, ZOUAGHI [pom. 29/3], ALPHONSE [nap. 26/10],
MARGAIRAZ [pom. 27/5] i rezerwowy napastnik Kukuruzovic. Niepewny występu jest TEIXEIRA [obr. 26/4]. Dla mnie bayern pefka dnia helmuty nawet po 2-0 u siebie nie odpuszcza taki narod

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Originally Posted by jezior
WISŁA wygra 2-1 boks

Z taka gra jak w Krakowie na pewno laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Kluczem do awansu będzie szybko strzelony gol przez Krakowian.

Naprawdę mecz który niby pewna 1 po tym co APOEL zagrał w Krakowie a zaś taka mała nadzieja że Wisła jednak może coś z tego zrobić.Najlepszym rozwiązaniem na ten mecz jest kupienie sobie 4-paku piwa i usiąść i oglądać w spokoju.

Mam nadzieje że dziś po tylu latach oczekiwań będziemy mogli śmiało powiedzieć że Polska drużyna zagra na jesienie w tych jakże prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów.


Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Originally Posted by jezior
WISŁA wygra 2-1 boks

Z taka gra jak w Krakowie na pewno laugh
dokładnie ... dobry komentarz ...

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Krystian
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.

skurvysyny

a moze oddali hołd ofiarom a nie Nazistom nie czytaj jakis głupot

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Originally Posted by jezior
WISŁA wygra 2-1 boks

Z taka gra jak w Krakowie na pewno laugh


a przypomnij kto z taka gra wygral tamto spotkanie?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Krystian
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.

skurvysyny

a moze oddali hołd ofiarom a nie Nazistom nie czytaj jakis głupot

najlepiej wejdz im do d... jeszcze

Izraelskie media cytują rzecznika muzeum, Jarosława Mansfelta, który stwierdził, że głupota ludzka nie zna granic.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Krystian
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.

skurvysyny

z tego co wiem to sama wizyta nie przysporzyla klopotu tylko to ze na yt pojawily sie filmiki z tej wizyty gdzie podkladem muzycznym byly jakies utwory chwalace nazistow

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by Krystian
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.

skurvysyny

z tego co wiem to sama wizyta nie przysporzyla klopotu tylko to ze na yt pojawily sie filmiki z tej wizyty gdzie podkladem muzycznym byly jakies utwory chwalace nazistow

a to nie wiedziałem widziałem tylko zdjecia szalików to jebac ich

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by Krystian
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.

skurvysyny

z tego co wiem to sama wizyta nie przysporzyla klopotu tylko to ze na yt pojawily sie filmiki z tej wizyty gdzie podkladem muzycznym byly jakies utwory chwalace nazistow

no tak ale robili podczas wizyty zdjecia ktore sa wlasnie w tym filmie

tutaj szczegoly

http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/441574,w-muzeum-auschwitz-kibice-z-cypru-oddali-hold-nazistom,id,t.html

dojebac im dzis za to i tyle

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Najlepszym rozwiazaniem byloby zeby Apoel wygral, ale awanasowala Wisla wink Wilk syty i owca cała gorzej tym co postawili na awans Apoelu ooo

Strona 4 z 82 1 2 3 4 5 6 81 82

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1