|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
niech rosnie kurs na Wisłe pieknie hehehe  kurwa widze ze bukmacherzy stawiaja wyzej SLovan niz Wisle  a przeciez Slovan u nich zremisowal :)cypryjczycy niby dobrze graja ale ja wierze w wyjazdowe zwyciestwa Wisły APoel-Wisła 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
ja mam awans Apoelu, jak wejdzie to bedzie radosc z kasy i z tego ze jednak na porazakach polskich druzyn mozna zarobic, jak nie wejdzie to bedzie radosc z awansu polskiej druzyny do LM, co by nie bylo bedzie dobrze  dobre podejscie, sam chyba tak zrobie, nawet jak sie dzisiaj przegra tzn ze Wisla awansuje, to stawiam dom  ze w fazie grupowej dadza zarobic (porazki z handi u usiebie z druzyna z 1 koszyka itd) i sie odrobi z nawiazka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
grajcie bigg na wisle to przynajmniej apoel izi wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
jedno jest pewne, ktos dzis bedzie zarobiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
LECHIA 0-4 po 50minutach  z ŁKS'em  świat się kończy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
LKS po piatego gola @3.60 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
WISŁA wygra 2-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.
skurvysyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
W zespole z Zurichu nie zagrają: BÉDA [obr. 15/0] pauzujący za kartki, ZOUAGHI [pom. 29/3], ALPHONSE [nap. 26/10], MARGAIRAZ [pom. 27/5] i rezerwowy napastnik Kukuruzovic. Niepewny występu jest TEIXEIRA [obr. 26/4]. Dla mnie bayern pefka dnia helmuty nawet po 2-0 u siebie nie odpuszcza taki narod
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
WISŁA wygra 2-1  Z taka gra jak w Krakowie na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kluczem do awansu będzie szybko strzelony gol przez Krakowian.
Naprawdę mecz który niby pewna 1 po tym co APOEL zagrał w Krakowie a zaś taka mała nadzieja że Wisła jednak może coś z tego zrobić.Najlepszym rozwiązaniem na ten mecz jest kupienie sobie 4-paku piwa i usiąść i oglądać w spokoju.
Mam nadzieje że dziś po tylu latach oczekiwań będziemy mogli śmiało powiedzieć że Polska drużyna zagra na jesienie w tych jakże prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
WISŁA wygra 2-1  Z taka gra jak w Krakowie na pewno  dokładnie ... dobry komentarz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.
skurvysyny a moze oddali hołd ofiarom a nie Nazistom nie czytaj jakis głupot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
WISŁA wygra 2-1  Z taka gra jak w Krakowie na pewno  a przypomnij kto z taka gra wygral tamto spotkanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.
skurvysyny a moze oddali hołd ofiarom a nie Nazistom nie czytaj jakis głupot najlepiej wejdz im do d... jeszcze Izraelskie media cytują rzecznika muzeum, Jarosława Mansfelta, który stwierdził, że głupota ludzka nie zna granic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.
skurvysyny z tego co wiem to sama wizyta nie przysporzyla klopotu tylko to ze na yt pojawily sie filmiki z tej wizyty gdzie podkladem muzycznym byly jakies utwory chwalace nazistow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.
skurvysyny z tego co wiem to sama wizyta nie przysporzyla klopotu tylko to ze na yt pojawily sie filmiki z tej wizyty gdzie podkladem muzycznym byly jakies utwory chwalace nazistow a to nie wiedziałem widziałem tylko zdjecia szalików to jebac ich
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Podczas wizyty w Polsce kibice APOEL-u ponownie przysporzyli Cypryjczykom sporo wstydu. Udali się do dawnego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, gdzie oddawali cześć nazistom. Na youtube trafiły filmiki ukazujące szale APOEL-u wywieszone tuż przy piecach krematoryjnych.
skurvysyny z tego co wiem to sama wizyta nie przysporzyla klopotu tylko to ze na yt pojawily sie filmiki z tej wizyty gdzie podkladem muzycznym byly jakies utwory chwalace nazistow no tak ale robili podczas wizyty zdjecia ktore sa wlasnie w tym filmie tutaj szczegoly http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/441574,w-muzeum-auschwitz-kibice-z-cypru-oddali-hold-nazistom,id,t.html dojebac im dzis za to i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
Najlepszym rozwiazaniem byloby zeby Apoel wygral, ale awanasowala Wisla  Wilk syty i owca cała gorzej tym co postawili na awans Apoelu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|