|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
moze ktos jeszcze ma niepotrzebny bon??bo z checia skorzystam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
rowniez skorzystam co do niepotrzebnego bonu na BAH..moje gg 1999969 z gory wielkie dzieki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
Czy ktoś ma niepotrzebne bony do bet-at-home? Jeśli tak to czy użyczyłby mi ich? W razie pozytywnego rozpatrzenia mojej prośby prosze o kontakt na gg:5465137. Z góry dzięki i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Jako iz nie gram w BaH prosze o to kod ktory przyszedl mi od nich na meila (5 zl) : 5TAP1-XYVYF-77YF2-5Y8SZ-YCTKXE Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43 |
ajj juz chyba nigdy mi sie nie uda wylapac kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zawsze pojawiam sie nieco za pozno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Ciacho z jakiej to kampani miałes ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773 |
Sa w bet-at-home zaklady live bo jakos nie widze ich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Nie zakladów live. Ja się ich pytałem czy będa to mówili że tak. Tylko coś wolno wprowadzają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Ciacho z jakiej to kampani miałes ? Moze z ligi typerow, nie mam pojecia,nigdy nie gralem u nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
ostatnio dawali z fotka.pl albo z bajer.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
WOW bet-at-home się postaral i dali wreszcie promocje 50% od wpłaty maks do 400zł czyli jak wpłacamy 800zł dostajemy maksymalna kwote.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
Ja mam pytanie jeżeli wpłacę przypuszczalnie 100zł otrzymam 50zł i musze obrócić te 50zł czy 150zł 3x ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Do betathome wplaca sie pieniadze na konto w BPH. CZyli moge zrobic przelew z mbanku , dobrze rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
jako ze w BAH szarpneli sie na nowa promocje chcialem sie o nich czegos dowiedziec a jak przegladam ten temat to caly czas widze "sprzedam bon" "kto ma bon".... wiec moze ktos powie czy to wiarygodny buk, jak dlugo idzie wyplata itp swoja droga czy dorbze rozumie ten regulamin promocji, wyplate mozna dokonac po 5 lutym? czyli jak sie zarejestruje dzisiaj to wyplata najwczesniej 6 a jak sie zarejestruje 4 lutego to za dwa dni... dziwne to troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ja mam pytanie jeżeli wpłacę przypuszczalnie 100zł otrzymam 50zł i musze obrócić te 50zł czy 150zł 3x ? 150 x 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Do -PL- Moim zdaniem wiarygodny nie mialem z nimi zadnego problemu. Co do wplaty to czas zalezy od rodzaju..karta idzie szybko kilkanascie minut (nie liczac pierwszej dluzej), natomiast za pomoca poczty normalnie 3 robocze dni...Wyplate mozesz zrobic wczesniej,ale wtedy zostanie odjeta kwota bonusowa, o ile sie nie myle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
Wie ktoś może co jest ? zleciłem w sobotę popołudniu w BAH by mi wyplacili na konto 50 zł...i ta kwota dalej do teraz nie zostala odjeta z mojego konta gracza...troche mnie zaczyna martwic ta sytuacja, az rano napisalem do nich maila w tej sprawie i dalej ani zadnej odpowiedzi ani nie odjeli mi tej kwoty z konta gracza..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
co do bonusu to wszystko fajnie, ale z regulaminu: "Dla wpłaconej kwoty wraz z dopisaną kwotą bonusu wymagany jest minimalny kurs (dla zakładu pojedynczego lub kombinacyjnego) w wysokości 1,5" czyli chyba robiąc obrót trzeba grać takim lub wyższym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jeśli tak to ja dziękuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
czyli chyba robiąc obrót trzeba grać takim lub wyższym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jeśli tak to ja dziękuję  A co w tym złego? ;-) -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Do betathome wplaca sie pieniadze na konto w BPH. CZyli moge zrobic przelew z mbanku , dobrze rozumiem? I jeszce jedno, po jakim kursie srednio stawiacie i za ile gracie
|
|
|
Link skopiowany do schowka