Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#487084 21/01/2006 18:56
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
moze ktos jeszcze ma niepotrzebny bon??bo z checia skorzystam

Bonus: Unibet
#487085 22/01/2006 13:17
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
rowniez skorzystam co do niepotrzebnego bonu na BAH..moje gg 1999969 z gory wielkie dzieki !

#487086 22/01/2006 14:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
Czy ktoś ma niepotrzebne bony do bet-at-home? Jeśli tak to czy użyczyłby mi ich? W razie pozytywnego rozpatrzenia mojej prośby prosze o kontakt na gg:5465137. Z góry dzięki i pozdrawiam.

#487087 22/01/2006 21:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Jako iz nie gram w BaH prosze o to kod ktory przyszedl mi od nich na meila (5 zl) : 5TAP1-XYVYF-77YF2-5Y8SZ-YCTKXE
Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487088 22/01/2006 21:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
ajj juz chyba nigdy mi sie nie uda wylapac kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zawsze pojawiam sie nieco za pozno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#487089 22/01/2006 21:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
Ciacho z jakiej to kampani miałes ?

#487090 22/01/2006 21:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
Sa w bet-at-home zaklady live bo jakos nie widze ich.

#487091 22/01/2006 21:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
Nie zakladów live. Ja się ich pytałem czy będa to mówili że tak. Tylko coś wolno wprowadzają.

#487092 22/01/2006 21:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
Ciacho z jakiej to kampani miałes ?

Moze z ligi typerow, nie mam pojecia,nigdy nie gralem u nich.

#487093 22/01/2006 21:45
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
ostatnio dawali z fotka.pl albo z bajer.pl

#487094 22/01/2006 23:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
WOW bet-at-home się postaral i dali wreszcie promocje 50% od wpłaty maks do 400zł czyli jak wpłacamy 800zł dostajemy maksymalna kwote.

#487095 23/01/2006 11:21
Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Ja mam pytanie jeżeli wpłacę przypuszczalnie 100zł otrzymam 50zł i musze obrócić te 50zł czy 150zł 3x ?

#487096 23/01/2006 11:34
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Do betathome wplaca sie pieniadze na konto w BPH. CZyli moge zrobic przelew z mbanku , dobrze rozumiem?

#487097 23/01/2006 11:41
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
jako ze w BAH szarpneli sie na nowa promocje chcialem sie o nich czegos dowiedziec a jak przegladam ten temat to caly czas widze "sprzedam bon" "kto ma bon"....
wiec moze ktos powie czy to wiarygodny buk, jak dlugo idzie wyplata itp
swoja droga czy dorbze rozumie ten regulamin promocji, wyplate mozna dokonac po 5 lutym? czyli jak sie zarejestruje dzisiaj to wyplata najwczesniej 6 a jak sie zarejestruje 4 lutego to za dwa dni... dziwne to troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#487098 23/01/2006 11:47
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Ja mam pytanie jeżeli wpłacę przypuszczalnie 100zł otrzymam 50zł i musze obrócić te 50zł czy 150zł 3x ?
150 x 3

#487099 23/01/2006 11:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Do -PL-
Moim zdaniem wiarygodny nie mialem z nimi zadnego problemu.
Co do wplaty to czas zalezy od rodzaju..karta idzie szybko kilkanascie minut (nie liczac pierwszej dluzej), natomiast za pomoca poczty normalnie 3 robocze dni...Wyplate mozesz zrobic wczesniej,ale wtedy zostanie odjeta kwota bonusowa, o ile sie nie myle.

#487100 23/01/2006 12:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
Wie ktoś może co jest ? zleciłem w sobotę popołudniu w BAH by mi wyplacili na konto 50 zł...i ta kwota dalej do teraz nie zostala odjeta z mojego konta gracza...troche mnie zaczyna martwic ta sytuacja, az rano napisalem do nich maila w tej sprawie i dalej ani zadnej odpowiedzi ani nie odjeli mi tej kwoty z konta gracza..

#487101 23/01/2006 12:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
co do bonusu to wszystko fajnie, ale z regulaminu:

"Dla wpłaconej kwoty wraz z dopisaną kwotą bonusu wymagany jest minimalny kurs (dla zakładu pojedynczego lub kombinacyjnego) w wysokości 1,5"

czyli chyba robiąc obrót trzeba grać takim lub wyższym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jeśli tak to ja dziękuję tongue

#487102 23/01/2006 12:10
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
czyli chyba robiąc obrót trzeba grać takim lub wyższym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jeśli tak to ja dziękuję tongue

A co w tym złego? ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

#487103 23/01/2006 12:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Quote
Do betathome wplaca sie pieniadze na konto w BPH. CZyli moge zrobic przelew z mbanku , dobrze rozumiem?


I jeszce jedno, po jakim kursie srednio stawiacie i za ile gracie

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1