|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Zyziek zawsze tak jest że pierwsza wpłata to trzeba sporo czekać. Przy następnej to po wysłaniue e-maila ze skanem dowodu wpłaty od 4 do 15 minut. Ich rekord w szybkości zaksięgowania kasy na moim koncie to 4 minuty heh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1 |
sprzedam bon do bet-at-home o wartosci 5zl przelew MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
sprzedam bon do bet-at-home o wartosci 5zl przelew MB
Kontakt GG:6209867
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Osoby zarejestrowane w pewnym portalu dostały bon 5 PLN do wykorzystania w bet-at-home. W jakim portalu np.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jezeli ktos ma na zbyciu jakis bon chetnie przyjme, na pewno sie dogadamy...zapraszam na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Osoby zarejestrowane w pewnym portalu dostały bon 5 PLN do wykorzystania w bet-at-home. W jakim portalu np. nie istotne , bo i tak juz za pozno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
coś zaczęli rozdawać,ja też dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Moge komus sprzedac bon do bet-at-home za 3zl na moneybookers jak ktos chetny nie pisze na pw
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
mich89 na bajer.pl dostałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Witaj!
Cieszymy się, że możemy wszystkim użytkownikom liga-typerow.pl przekazać gratis Bon pieniężny w wysokości 5,-- PLN
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
a ja dostałem kiedys bon na obstawka.pl na meila mi przyszedl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Witaj!
Cieszymy się, że możemy wszystkim użytkownikom liga-typerow.pl przekazać gratis Bon pieniężny w wysokości 5,-- PLN
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> My tez sie cieszymy , ja tez dostałem,mam nadzieje ze to nie ostatni raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Mam 2 bony z kampanii na bajer.pl moge sie wymienić na bony z innej kampanii.Jak by co to na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ile wynosi minimalna wypłata w bet-at-home?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Znow mam promocje. To juz drugi bonusik z bajer.pl, ktory podaruje. Tak wiec za trzy minutki podam na forum no i kto pierwszy ten lepszy. Gotowi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
No to hop:
99HLX-6J9YK-WJP79-B6MFT-V9ZER6
Najszybszy wygrywa. Bonus z bajer.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
No to hop:
99HLX-6J9YK-WJP79-B6MFT-V9ZER6
Najszybszy wygrywa. Bonus z bajer.pl 1,3 EUR na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Takich ludzi na forum się chwali !!! A nie takich co chcą kasy za bona 5PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Dobra idę analizować tenisa i piłkę - trzeba koledze odwdzięczyć się i dać na dobrego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdrawiam, Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Nie ma sprawy. Po prostu teraz na koncie pocztowym znalazlem. Ja bym z tego juz nie mogl skorzystac ale jak ma sie zmarnowac to niech ktos wykorzysta. zycze dobrego rozmnożenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Zauwazylem w BAH ze mozna generowac tam kody bonusu za 15,30,50 i 100 zl . Czy ktos wie jak dlugo te kody ida na maila ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka