a jeśli tak to..."> a jeśli tak to...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#487104 23/01/2006 12:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Quote
czyli chyba robiąc obrót trzeba grać takim lub wyższym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jeśli tak to ja dziękuję tongue

A co w tym złego? ;-)

no wlasnie co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#487105 23/01/2006 13:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to w tym zlego, ze nie mozna grac o kursie 1.000000001 i uciekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie rozumiem niktorych, zamiast wplacic i pograc jak normalny typer to graja na obrot i wyplacaja, w 80% ten obrot sie nie udaje, bo bedzie niespodzianka jakas, wedlug mnie dobrze robi BAH dawajac taki punkt do regulaminu

#487106 23/01/2006 13:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

#487107 23/01/2006 13:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
to w tym zlego, ze nie mozna grac o kursie 1.000000001 i uciekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie rozumiem niktorych, zamiast wplacic i pograc jak normalny typer to graja na obrot i wyplacaja, w 80% ten obrot sie nie udaje, bo bedzie niespodzianka jakas, wedlug mnie dobrze robi BAH dawajac taki punkt do regulaminu

a ja nie rozumiem takich ludzi, którzy śmieją się z innych bo grają niższe kursy. A powiedz mi co się liczy kurs czy zysk? Lepiej grać kursy 2< ale nie mieć zysków czy po 1.0001 ale mieć zysk??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#487108 23/01/2006 14:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Własnie, czlowieku ktos postawi 1.000zł na kurs 1.2 i jest gorszy do tego co za 10zł da ako 5? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
LICZY SIE TYLKO ZYSK!

#487109 23/01/2006 14:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus

#487110 23/01/2006 14:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
Quote
Quote
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus

a jesli mam na koncie powiedzmy 170 zl..i wyplacam teraz 150 i wplacam je znowu to dochodzi mi 75 zl jakby ?

#487111 23/01/2006 14:31
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus
weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd.....
BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali.....
"Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!!

#487112 23/01/2006 14:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
zastanawia mnie co to znaczy: Dla wpłaconej kwoty wraz z dopisaną kwotą bonusu wymagany jest minimalny kurs (dla zakładu pojedynczego lub kombinacyjnego) w wysokości 1,5.
tzn ze kazdy zaklad w tym kombinacyjnym ma miec minimum 1,5 czy razem tzn np mozna zagrac 1,25*1,25 ??

#487113 23/01/2006 14:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
licze sie AKO kuponu moze to byc kilka zakladow po kursie 1,1 ale koncowe ako musi byc 1.5! boshe..

#487114 23/01/2006 14:35
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Quote
Quote
Quote
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus
weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd.....
BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali.....
"Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!!

Wlasnie sie zblazniles sam. Bonus jest dla wszystkich.. PIERWSZA WPLATA miedzie 23.01 - 5.02. Dosyc to logiczne..

#487115 23/01/2006 14:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
Quote
Quote
Quote
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus
weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd.....
BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali.....
"Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!!


PITER,YAHO -> zdecydujcie sie !!! ja rowniez myslalem ze na poczatku to jest bonus tylko dla tych co po raz pierwszy do nich wplacaja...ale teraz wyczytalem ze "Dokonaj wpłaty między 23.01.2006, a 5.02.2006, do godz.: 24:00 na swoje konto gracza. Na swoją pierwszą wpłatę w tym czasie otrzymasz 50% Bonusu. " czyli tu nie jest mowa o ogolnie pierwszej wplacie na konto gracza tylko pierwszej wplacie w tym okresie !!

#487116 23/01/2006 14:36
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Quote
Quote
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus
weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd.....
BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali.....
"Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!!

Wlasnie sie zblazniles sam. Bonus jest dla wszystkich.. PIERWSZA WPLATA miedzie 23.01 - 5.02. Dosyc to logiczne..
No właśnie wyraźnie pisze "pierwsza wplata" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#487117 23/01/2006 14:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
a jesli mam na koncie powiedzmy 170 zl..i wyplacam teraz 150 i wplacam je znowu to dochodzi mi 75 zl jakby ?

#487118 23/01/2006 14:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
CO ZA LUDZIE..

#487119 23/01/2006 14:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
to w tym zlego, ze nie mozna grac o kursie 1.000000001 i uciekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie rozumiem niktorych, zamiast wplacic i pograc jak normalny typer to graja na obrot i wyplacaja, w 80% ten obrot sie nie udaje, bo bedzie niespodzianka jakas, wedlug mnie dobrze robi BAH dawajac taki punkt do regulaminu

LOL, czyli ten co korzysta z promocji, gra jaknajbezpieczniej by zrobić obrót i wypłaca to nie jest "normalny typer" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dla mnie liczy się tylko zysk, nie biorę udziału w jakichś zawodach na największy trafiony kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#487120 23/01/2006 14:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Quote
Quote
Quote
Quote
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus
weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd.....
BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali.....
"Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!!


PITER,YAHO -> zdecydujcie sie !!! ja rowniez myslalem ze na poczatku to jest bonus tylko dla tych co po raz pierwszy do nich wplacaja...ale teraz wyczytalem ze "Dokonaj wpłaty między 23.01.2006, a 5.02.2006, do godz.: 24:00 na swoje konto gracza. Na swoją pierwszą wpłatę w tym czasie otrzymasz 50% Bonusu. " czyli tu nie jest mowa o ogolnie pierwszej wplacie na konto gracza tylko pierwszej wplacie w tym okresie !!

Dokladnie tak jest. Przyjmuja rzecz jasna wykladnie gramtyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#487121 23/01/2006 14:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?

dla wszystkich to jest bonus
weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd.....
BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali.....
"Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!!


PITER,YAHO -> zdecydujcie sie !!! ja rowniez myslalem ze na poczatku to jest bonus tylko dla tych co po raz pierwszy do nich wplacaja...ale teraz wyczytalem ze "Dokonaj wpłaty między 23.01.2006, a 5.02.2006, do godz.: 24:00 na swoje konto gracza. Na swoją pierwszą wpłatę w tym czasie otrzymasz 50% Bonusu. " czyli tu nie jest mowa o ogolnie pierwszej wplacie na konto gracza tylko pierwszej wplacie w tym okresie !!

Dokladnie tak jest. Przyjmuja rzecz jasna wykladnie gramtyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote]

kLAYMAN-SORKI, juz sam sie zamieszkalem przez nich wszystkich.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />czyli jak jest wg Ciebie ? i np gdy teraz mam kwotę 170zł na koncie..wypłacam stamtąd 150 i wpłacam je znowu czy dochodzi mi wtedy 75 zł ?

#487122 23/01/2006 14:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />kLAYMAN-SORKI, juz sam sie zamieszkalem przez nich wszystkich.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />czyli jak jest wg Ciebie ? i np gdy teraz mam kwotę 170zł na koncie..wypłacam stamtąd 150 i wpłacam je znowu czy dochodzi mi wtedy 75 zł ? [/quote]

Wydaje mi sie tak powinno byc, ale musieliby ci wyplacic przed 5.02 i ponowna wplata tez musi byc przed 5.02. Powinno sie uda, a tak poza tym to nic nie tracisz.

#487123 23/01/2006 14:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />kLAYMAN-SORKI, juz sam sie zamieszkalem przez nich wszystkich.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />czyli jak jest wg Ciebie ? i np gdy teraz mam kwotę 170zł na koncie..wypłacam stamtąd 150 i wpłacam je znowu czy dochodzi mi wtedy 75 zł ?

Wydaje mi sie tak powinno byc, ale musieliby ci wyplacic przed 5.02 i ponowna wplata tez musi byc przed 5.02. Powinno sie uda, a tak poza tym to nic nie tracisz. [/quote]

klayman wyslalem Ci prywatna wiadomosc odbierz

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1