|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
czyli chyba robiąc obrót trzeba grać takim lub wyższym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jeśli tak to ja dziękuję  A co w tym złego? ;-) no wlasnie co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to w tym zlego, ze nie mozna grac o kursie 1.000000001 i uciekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie rozumiem niktorych, zamiast wplacic i pograc jak normalny typer to graja na obrot i wyplacaja, w 80% ten obrot sie nie udaje, bo bedzie niespodzianka jakas, wedlug mnie dobrze robi BAH dawajac taki punkt do regulaminu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to w tym zlego, ze nie mozna grac o kursie 1.000000001 i uciekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie rozumiem niktorych, zamiast wplacic i pograc jak normalny typer to graja na obrot i wyplacaja, w 80% ten obrot sie nie udaje, bo bedzie niespodzianka jakas, wedlug mnie dobrze robi BAH dawajac taki punkt do regulaminu a ja nie rozumiem takich ludzi, którzy śmieją się z innych bo grają niższe kursy. A powiedz mi co się liczy kurs czy zysk? Lepiej grać kursy 2< ale nie mieć zysków czy po 1.0001 ale mieć zysk??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Własnie, czlowieku ktos postawi 1.000zł na kurs 1.2 i jest gorszy do tego co za 10zł da ako 5? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LICZY SIE TYLKO ZYSK!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus a jesli mam na koncie powiedzmy 170 zl..i wyplacam teraz 150 i wplacam je znowu to dochodzi mi 75 zl jakby ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd..... BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali..... "Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
zastanawia mnie co to znaczy: Dla wpłaconej kwoty wraz z dopisaną kwotą bonusu wymagany jest minimalny kurs (dla zakładu pojedynczego lub kombinacyjnego) w wysokości 1,5. tzn ze kazdy zaklad w tym kombinacyjnym ma miec minimum 1,5 czy razem tzn np mozna zagrac 1,25*1,25 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
licze sie AKO kuponu moze to byc kilka zakladow po kursie 1,1 ale koncowe ako musi byc 1.5! boshe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd..... BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali..... "Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!! Wlasnie sie zblazniles sam. Bonus jest dla wszystkich.. PIERWSZA WPLATA miedzie 23.01 - 5.02. Dosyc to logiczne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd..... BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali..... "Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!! PITER,YAHO -> zdecydujcie sie !!! ja rowniez myslalem ze na poczatku to jest bonus tylko dla tych co po raz pierwszy do nich wplacaja...ale teraz wyczytalem ze "Dokonaj wpłaty między 23.01.2006, a 5.02.2006, do godz.: 24:00 na swoje konto gracza. Na swoją pierwszą wpłatę w tym czasie otrzymasz 50% Bonusu. " czyli tu nie jest mowa o ogolnie pierwszej wplacie na konto gracza tylko pierwszej wplacie w tym okresie !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd..... BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali..... "Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!! Wlasnie sie zblazniles sam. Bonus jest dla wszystkich.. PIERWSZA WPLATA miedzie 23.01 - 5.02. Dosyc to logiczne.. No właśnie wyraźnie pisze "pierwsza wplata" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
a jesli mam na koncie powiedzmy 170 zl..i wyplacam teraz 150 i wplacam je znowu to dochodzi mi 75 zl jakby ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
to w tym zlego, ze nie mozna grac o kursie 1.000000001 i uciekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie rozumiem niktorych, zamiast wplacic i pograc jak normalny typer to graja na obrot i wyplacaja, w 80% ten obrot sie nie udaje, bo bedzie niespodzianka jakas, wedlug mnie dobrze robi BAH dawajac taki punkt do regulaminu LOL, czyli ten co korzysta z promocji, gra jaknajbezpieczniej by zrobić obrót i wypłaca to nie jest "normalny typer" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dla mnie liczy się tylko zysk, nie biorę udziału w jakichś zawodach na największy trafiony kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd..... BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali..... "Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!! PITER,YAHO -> zdecydujcie sie !!! ja rowniez myslalem ze na poczatku to jest bonus tylko dla tych co po raz pierwszy do nich wplacaja...ale teraz wyczytalem ze "Dokonaj wpłaty między 23.01.2006, a 5.02.2006, do godz.: 24:00 na swoje konto gracza. Na swoją pierwszą wpłatę w tym czasie otrzymasz 50% Bonusu. " czyli tu nie jest mowa o ogolnie pierwszej wplacie na konto gracza tylko pierwszej wplacie w tym okresie !! Dokladnie tak jest. Przyjmuja rzecz jasna wykladnie gramtyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
[quote]mam pytanie, czy ten bonus jest udzielany tylko tym którzy beda wplacac do BAH po raz pierwszy - czyli nowym uzytkownikom, czy jesli ja np wplacalem do tej pory tylko pierwszą i jedyną wpłatę, gdy teraz wpłacę też otrzymam bonus ? dla wszystkich to jest bonus weź się nie błaźnij .... nie wprowadzaj ludzi w błąd..... BONUS TYLKO dla nowych lub tych co jeszcze niegdy do niech nie wpłacali..... "Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty " !!! PITER,YAHO -> zdecydujcie sie !!! ja rowniez myslalem ze na poczatku to jest bonus tylko dla tych co po raz pierwszy do nich wplacaja...ale teraz wyczytalem ze "Dokonaj wpłaty między 23.01.2006, a 5.02.2006, do godz.: 24:00 na swoje konto gracza. Na swoją pierwszą wpłatę w tym czasie otrzymasz 50% Bonusu. " czyli tu nie jest mowa o ogolnie pierwszej wplacie na konto gracza tylko pierwszej wplacie w tym okresie !! Dokladnie tak jest. Przyjmuja rzecz jasna wykladnie gramtyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote] kLAYMAN-SORKI, juz sam sie zamieszkalem przez nich wszystkich.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />czyli jak jest wg Ciebie ? i np gdy teraz mam kwotę 170zł na koncie..wypłacam stamtąd 150 i wpłacam je znowu czy dochodzi mi wtedy 75 zł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />kLAYMAN-SORKI, juz sam sie zamieszkalem przez nich wszystkich.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />czyli jak jest wg Ciebie ? i np gdy teraz mam kwotę 170zł na koncie..wypłacam stamtąd 150 i wpłacam je znowu czy dochodzi mi wtedy 75 zł ? [/quote]
Wydaje mi sie tak powinno byc, ale musieliby ci wyplacic przed 5.02 i ponowna wplata tez musi byc przed 5.02. Powinno sie uda, a tak poza tym to nic nie tracisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />kLAYMAN-SORKI, juz sam sie zamieszkalem przez nich wszystkich.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />czyli jak jest wg Ciebie ? i np gdy teraz mam kwotę 170zł na koncie..wypłacam stamtąd 150 i wpłacam je znowu czy dochodzi mi wtedy 75 zł ? Wydaje mi sie tak powinno byc, ale musieliby ci wyplacic przed 5.02 i ponowna wplata tez musi byc przed 5.02. Powinno sie uda, a tak poza tym to nic nie tracisz. [/quote] klayman wyslalem Ci prywatna wiadomosc odbierz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|