Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#487164 24/01/2006 15:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
to sprawia ze bonus jest srednio atrakcyjny;
przyznam ze nigdy nie grałem w tym buku, jaką mają marżę??

Napisz po prostu, ze nie masz dobrego pomyslu jak skorzystac z tego bonusa. Granie kursow 1,5 czy surebetow na -2% to nie jest dobry pomysl.
Bonus 50% od depozytu nie jest jest srednio atrakcyjny tylko bardzo atrakcyjny tym bardziej, ze kwota jest spora.

Wojtek

Bonus: Unibet
#487165 24/01/2006 16:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
nie rozumiem czemu granie surebetow w granicy -2% nie jest dobrym pomyslem?

#487166 24/01/2006 16:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Na pewno jest to lepszy pomysl niz granie kursow 1,5 ale moze ktos wymysli cos lepszego?

Wojtek

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
spójrzmy na to ze statystycznego punktu widzenia:
trzeba zagrać 3 razy za cały depozyt + bonus z kursem minimum 1,5;
załóżmy że zagramy tak z minimalnym wymaganym kursem:
prawdopodobieństwo (p.) tego że wejdzie wynosi 1/(1,5) czyli 66%, ale żeby wygrać musimy zagrac tak 3 razy czyli (choć zdarzenia są osobne) musimy te p. pomnożyć więc:
1. p. tego że wygra się 100% depozytu (50% bonusa i 50% wygrane za kursy 1,5) wynosi 28% (66% do sześcianu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
2. p. tego że conajmniej wyjdziemy na zero (czyli trafimy dwa razy) wynosi 43% (66%*66%) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
dalej są już bardziej skomplikowane obliczenia, ale ważny jest punkt 2 - oznacza to że statystycznie buk... zarobi na tej promocji bo mniej niż połowa ludzi ma szanse wyjść na zero;
do tego trzeba dodać skandaliczną marżę tego buka;
nieźle sobie ten bonus wykombinowali;
w związku z powyższym trudno to w ogóle nazwać bonusem, przecież to czysty zysk dla buka;
do tego trzeba dodać czynniki zewnętrzne takie jak pazerność gracza, emocje i osobiste sympatie, granie pod presją tłumu itd. ;
jedynie granie surebetów lub prawie surebetów ma jakiś sens ale przy takiej marży jak oni mają bardzo ciężko coś będzie znaleźć (każdy ujemny procent to (przy założeniu kursu 1,5) 5% (20zł przy bon. 400zł) odjęte z bonusa w każdym zakładzie, czyli grając różnice większe niż 5% niezarobi się na takich wymianach NIC));

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no ale grajac sury w granicach -2% ktore da sie znalesc, dla chcacego nic trudnego ;-) i do tego mozna zawsze postarac sie przewidziec wyniki i sprubowac przylozyc za all tak zeby wtopa byla na przyklad na BAH??

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
(...) trudno to w ogóle nazwać bonusem, przecież to czysty zysk dla buka (...)

Nirtz, powiedz proszę, że żartujesz? :-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
a jak można nazwać sytuację gdy prawdopodobieństwo tego że wyjdzie się na zero jest mniejsze niż 50% (dokładnie 43%) i to w najbardziej sprzyjających dla gracza warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pojedynczy gracz może mieć szczęście lub nie ale gdy w grę wchodzą tysiące graczy zaczyna działać rachunek prawdopodobieństwa;
ale jest jeden sposób żeby to obejść - porównywanie kursów z innymi bukami i szukanie surebetów nawet tych ujemnych;

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Ok, w sumie to bez znaczenia. Ja taką i inną promocję traktuję jak prezent. Uśmiecham się, mówię dziękuję, obracam i wypłacam. Przynajmniej do tej pory wypłacałem. Ale może mnie ów r-k prawdopodobieństwa wciągnie.

Pzdr i powodzenia,

--
pzdr.bcn1899 *...soy antimadridista...*

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
A ja mam pytanie dotyczące opinii na temat tego bukmachera. Na sportbookreview bet-at-home oceniony został bardzo słabo, na D. Skąd wynika tak słaba ocena? Czy ktoś miał problem z wypłatą pieniędzy od tego bukmachera. Zastanawiam się nad wykorzytaniem bonusa w 100%, ale chciałbym mieć pewność, że pieniądze nie rozpłyną się w powietrzu :]

Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
mam problem z live supportem, jak na niego wchodzę to wyskakuje mi okienko z "Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem hc2.humanclick.com."
ktoś już tak miał i jakoś poradził?

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
spróbuj na IE. nie wszystkie stronki (a zwłaszcza bukmacherów) chodzą na operach, firefoxach, czy innych mozillach...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
ile trzeba czekac az kasa wplynie na konto gracza wyslalem kase w piatek i jeszcze niemam co mam robic???

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
o ile sie nie myle to do 5 dni roboczych, czyli do jutra (?).

Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
spróbuj na IE. nie wszystkie stronki (a zwłaszcza bukmacherów) chodzą na operach, firefoxach, czy innych mozillach...

no właśnie próbowałem od razu i w IE i Operze ale w IE wyskakuje to samo co w firefoxie, a w Operze wyskakuje okienko i sie nie ładuje nic :/

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Quote
A ja mam pytanie dotyczące opinii na temat tego bukmachera. Na sportbookreview bet-at-home oceniony został bardzo słabo, na D. Skąd wynika tak słaba ocena? Czy ktoś miał problem z wypłatą pieniędzy od tego bukmachera. Zastanawiam się nad wykorzytaniem bonusa w 100%, ale chciałbym mieć pewność, że pieniądze nie rozpłyną się w powietrzu :]

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Mozna do tego buka wplacac i wyplacac przez MB ? Ile trwa wyplata ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Quote
A ja mam pytanie dotyczące opinii na temat tego bukmachera. Na sportbookreview bet-at-home oceniony został bardzo słabo, na D. Skąd wynika tak słaba ocena? Czy ktoś miał problem z wypłatą pieniędzy od tego bukmachera. Zastanawiam się nad wykorzytaniem bonusa w 100%, ale chciałbym mieć pewność, że pieniądze nie rozpłyną się w powietrzu :]

Z tego co wiem buck wiarygodny. Ocenami w SBR nie ma sie za bardzo co przejmowac (mozna sie jakos zorientowac gdzie nie grac ale niewiele wiecej)

co z tego, ze 5dimes ma tam ocene A jesli be powodu anuluja wygrane zaklady i blokuja konta za to, ze sie obstawia to samo co ktos inny (a niby skad gracz ma wiedziec co inni obstawiaja?). Pewnie placa pieniadze i maja dobra ocena a b-a-h nie placi i ma slabsza.

Przez MB nie mozna wplacac. Przelew z tego co wiem idzie od kilku godzin do kilku dni. Pierwsza wplata zwykle dluzej niz nastepne.

Wojtek

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Jakies pol roku temu jak bettingstar24 rozdawal za free po 10 euro i zeby je wyplacic trzeba bylo zagrac co najmniej 3 kupony po kursie min. 1,5 a minimalna kwtoa wyplaty byla 30 euro to nikt nie narzekal. Gorzej jak juz ktos musi wniesc swoj wklad, wtedy dopiero zaczynaja sie narzekania. Ale dla chcacego nic trudnego i taki bonus mozna obrocic, a buka puscic w skarpetkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#487182 26/01/2006 15:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Witam. Mam do sprzedania 7 bonów do Bet-At-Home. Sprzedam je tylko zaufanym osobą(takim które jakiś czas siedzą na tym forum).
Bony mają wartość 5 i 15 złotych. sprzedam je o 2-3 złote taniej. Pozdrawiam.

ZAINTERESOWANI PISAĆ NA PRIV.
Moge pierwszy podać kod bonu a potem zapłata

#487183 26/01/2006 16:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Witam. Mam do sprzedania 7 bonów do Bet-At-Home. Sprzedam je tylko zaufanym osobą(takim które jakiś czas siedzą na tym forum).
Bony mają wartość 5 i 15 złotych. sprzedam je o 2-3 złote taniej. Pozdrawiam.

ZAINTERESOWANI PISAĆ NA PRIV.
Moge pierwszy podać kod bonu a potem zapłata

frajerów szukaj gdzie indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1