|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
to sprawia ze bonus jest srednio atrakcyjny; przyznam ze nigdy nie grałem w tym buku, jaką mają marżę?? Napisz po prostu, ze nie masz dobrego pomyslu jak skorzystac z tego bonusa. Granie kursow 1,5 czy surebetow na -2% to nie jest dobry pomysl. Bonus 50% od depozytu nie jest jest srednio atrakcyjny tylko bardzo atrakcyjny tym bardziej, ze kwota jest spora. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
nie rozumiem czemu granie surebetow w granicy -2% nie jest dobrym pomyslem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Na pewno jest to lepszy pomysl niz granie kursow 1,5 ale moze ktos wymysli cos lepszego?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
spójrzmy na to ze statystycznego punktu widzenia: trzeba zagrać 3 razy za cały depozyt + bonus z kursem minimum 1,5; załóżmy że zagramy tak z minimalnym wymaganym kursem: prawdopodobieństwo (p.) tego że wejdzie wynosi 1/(1,5) czyli 66%, ale żeby wygrać musimy zagrac tak 3 razy czyli (choć zdarzenia są osobne) musimy te p. pomnożyć więc: 1. p. tego że wygra się 100% depozytu (50% bonusa i 50% wygrane za kursy 1,5) wynosi 28% (66% do sześcianu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> 2. p. tego że conajmniej wyjdziemy na zero (czyli trafimy dwa razy) wynosi 43% (66%*66%) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dalej są już bardziej skomplikowane obliczenia, ale ważny jest punkt 2 - oznacza to że statystycznie buk... zarobi na tej promocji bo mniej niż połowa ludzi ma szanse wyjść na zero; do tego trzeba dodać skandaliczną marżę tego buka; nieźle sobie ten bonus wykombinowali; w związku z powyższym trudno to w ogóle nazwać bonusem, przecież to czysty zysk dla buka; do tego trzeba dodać czynniki zewnętrzne takie jak pazerność gracza, emocje i osobiste sympatie, granie pod presją tłumu itd. ; jedynie granie surebetów lub prawie surebetów ma jakiś sens ale przy takiej marży jak oni mają bardzo ciężko coś będzie znaleźć (każdy ujemny procent to (przy założeniu kursu 1,5) 5% (20zł przy bon. 400zł) odjęte z bonusa w każdym zakładzie, czyli grając różnice większe niż 5% niezarobi się na takich wymianach NIC));
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no ale grajac sury w granicach -2% ktore da sie znalesc, dla chcacego nic trudnego ;-) i do tego mozna zawsze postarac sie przewidziec wyniki i sprubowac przylozyc za all tak zeby wtopa byla na przyklad na BAH??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
(...) trudno to w ogóle nazwać bonusem, przecież to czysty zysk dla buka (...) Nirtz, powiedz proszę, że żartujesz? :-) -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
a jak można nazwać sytuację gdy prawdopodobieństwo tego że wyjdzie się na zero jest mniejsze niż 50% (dokładnie 43%) i to w najbardziej sprzyjających dla gracza warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pojedynczy gracz może mieć szczęście lub nie ale gdy w grę wchodzą tysiące graczy zaczyna działać rachunek prawdopodobieństwa; ale jest jeden sposób żeby to obejść - porównywanie kursów z innymi bukami i szukanie surebetów nawet tych ujemnych;
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Ok, w sumie to bez znaczenia. Ja taką i inną promocję traktuję jak prezent. Uśmiecham się, mówię dziękuję, obracam i wypłacam. Przynajmniej do tej pory wypłacałem. Ale może mnie ów r-k prawdopodobieństwa wciągnie.
Pzdr i powodzenia,
-- pzdr.bcn1899 *...soy antimadridista...*
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
A ja mam pytanie dotyczące opinii na temat tego bukmachera. Na sportbookreview bet-at-home oceniony został bardzo słabo, na D. Skąd wynika tak słaba ocena? Czy ktoś miał problem z wypłatą pieniędzy od tego bukmachera. Zastanawiam się nad wykorzytaniem bonusa w 100%, ale chciałbym mieć pewność, że pieniądze nie rozpłyną się w powietrzu :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
mam problem z live supportem, jak na niego wchodzę to wyskakuje mi okienko z "Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem hc2.humanclick.com." ktoś już tak miał i jakoś poradził?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
spróbuj na IE. nie wszystkie stronki (a zwłaszcza bukmacherów) chodzą na operach, firefoxach, czy innych mozillach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
ile trzeba czekac az kasa wplynie na konto gracza wyslalem kase w piatek i jeszcze niemam co mam robic???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
o ile sie nie myle to do 5 dni roboczych, czyli do jutra (?).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
spróbuj na IE. nie wszystkie stronki (a zwłaszcza bukmacherów) chodzą na operach, firefoxach, czy innych mozillach... no właśnie próbowałem od razu i w IE i Operze ale w IE wyskakuje to samo co w firefoxie, a w Operze wyskakuje okienko i sie nie ładuje nic :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
A ja mam pytanie dotyczące opinii na temat tego bukmachera. Na sportbookreview bet-at-home oceniony został bardzo słabo, na D. Skąd wynika tak słaba ocena? Czy ktoś miał problem z wypłatą pieniędzy od tego bukmachera. Zastanawiam się nad wykorzytaniem bonusa w 100%, ale chciałbym mieć pewność, że pieniądze nie rozpłyną się w powietrzu :]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Mozna do tego buka wplacac i wyplacac przez MB ? Ile trwa wyplata ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
A ja mam pytanie dotyczące opinii na temat tego bukmachera. Na sportbookreview bet-at-home oceniony został bardzo słabo, na D. Skąd wynika tak słaba ocena? Czy ktoś miał problem z wypłatą pieniędzy od tego bukmachera. Zastanawiam się nad wykorzytaniem bonusa w 100%, ale chciałbym mieć pewność, że pieniądze nie rozpłyną się w powietrzu :] Z tego co wiem buck wiarygodny. Ocenami w SBR nie ma sie za bardzo co przejmowac (mozna sie jakos zorientowac gdzie nie grac ale niewiele wiecej) co z tego, ze 5dimes ma tam ocene A jesli be powodu anuluja wygrane zaklady i blokuja konta za to, ze sie obstawia to samo co ktos inny (a niby skad gracz ma wiedziec co inni obstawiaja?). Pewnie placa pieniadze i maja dobra ocena a b-a-h nie placi i ma slabsza. Przez MB nie mozna wplacac. Przelew z tego co wiem idzie od kilku godzin do kilku dni. Pierwsza wplata zwykle dluzej niz nastepne. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Jakies pol roku temu jak bettingstar24 rozdawal za free po 10 euro i zeby je wyplacic trzeba bylo zagrac co najmniej 3 kupony po kursie min. 1,5 a minimalna kwtoa wyplaty byla 30 euro to nikt nie narzekal. Gorzej jak juz ktos musi wniesc swoj wklad, wtedy dopiero zaczynaja sie narzekania. Ale dla chcacego nic trudnego i taki bonus mozna obrocic, a buka puscic w skarpetkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Witam. Mam do sprzedania 7 bonów do Bet-At-Home. Sprzedam je tylko zaufanym osobą(takim które jakiś czas siedzą na tym forum). Bony mają wartość 5 i 15 złotych. sprzedam je o 2-3 złote taniej. Pozdrawiam.
ZAINTERESOWANI PISAĆ NA PRIV. Moge pierwszy podać kod bonu a potem zapłata
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam. Mam do sprzedania 7 bonów do Bet-At-Home. Sprzedam je tylko zaufanym osobą(takim które jakiś czas siedzą na tym forum). Bony mają wartość 5 i 15 złotych. sprzedam je o 2-3 złote taniej. Pozdrawiam.
ZAINTERESOWANI PISAĆ NA PRIV. Moge pierwszy podać kod bonu a potem zapłata frajerów szukaj gdzie indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|