|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Bet-at-home to solidna firma...Wypłacałem 2 tys i spokojnie, szybko doszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
A przy wypłacie trzeba wysłać im skan dokumentów? Czy obejdzie się bez tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
witam zrobilem dzis wyplate na konto bankowe Pojawil sie komunbikat: Gratulujemy wygranej! Twoja wypłata została już zlecona!
Gwarantowane emocje i dobra zabawa! Twój bet-at-home.com Team
Ale pieniadze nadal mam na koncie? tez tak mielsicie? bo przy innych bukach w takim momencie mi zawsze pieniadze z konta zdejmowali dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
witam zrobilem dzis wyplate na konto bankowe Pojawil sie komunbikat: Gratulujemy wygranej! Twoja wypłata została już zlecona!
Gwarantowane emocje i dobra zabawa! Twój bet-at-home.com Team
Ale pieniadze nadal mam na koncie? tez tak mielsicie? bo przy innych bukach w takim momencie mi zawsze pieniadze z konta zdejmowali dzieki za odpowiedz Nom też tak mam jak i pewnie każdy kto tam gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kase odejmują dopiero jak naprawde przelew zostanie zrealizowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ?? 150 pln wpalcasz drugie tyle dostajesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ?? 150 pln wpalcasz drugie tyle dostajesz Hagi skąd to info? na stronie BaH nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ?? 150 pln wpalcasz drugie tyle dostajesz Hagi skąd to info? na stronie BaH nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dokładnie , na stronie nic nie ma o takiej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
haha jak sie rzucili jak dzik na szyszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Maciek jak mu dają bonusa to pisze maile z prośbami do supportu żeby mu go zabrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
to jest ta promocja czy jej nie ma?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
pomylka zaszla, domin dobrze napisal byla do 5 tego Pozdrawiam i sorka za zamieszanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Do 5 lutego to był promocja 50% cash od depozytu. Aż do 400 zł. Czyli jeśli wpłaciłeś 150 zł to dostawałeś tylko 75 zł. A jesli wpłaciłeś 8 stów to dostawałeś 400.
I niech ktoś z wypłacających napisze, czy przed pierwszą wypłatą trzeba wysyłać im skan dokumentów. Napisałem do supportu ale widzę, że on działa tak jak w BetAndWin, czyli nie działa :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
wejdz na live chata i zagadaj szybka i fachowa obsługa. Na maila faktycznie możesz czekać wieki, chociaż z tego co wiem to odpowiadają w kilka godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
wejdz na live chata i zagadaj szybka i fachowa obsługa. Na maila faktycznie możesz czekać wieki, chociaż z tego co wiem to odpowiadają w kilka godzin Odnosonie livesupport to mi osobiscie nie dziala. Klikam juz od paru dni i nic. Pisalem do nich maile i zero odzewu, zreszta zapraszam na moj temat : "bet-at-home______ZŁODZIEJE!!!!!!!" Osobiscie nikomu nie polecam tego buka !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Witam, mam pytanie , czy jak zrealizuje bon 5 zl to bede mogl w przyszlosci skorzystac z jakiejs promocji?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Witam, mam pytanie , czy jak zrealizuje bon 5 zl to bede mogl w przyszlosci skorzystac z jakiejs promocji? servus! Ja osobiscie realizowalem juz kiedys bon 5 zl i pozniej byla promocja 50% wiecej od wplaconej sumy i dopisali mi. Jak juz wyzej napisalem ODRADZAM grania w tuym buku , wejdz i przeczytaj w moim temacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka