Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#487244 06/02/2006 15:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Bet-at-home to solidna firma...Wypłacałem 2 tys i spokojnie, szybko doszło.

Bonus: Unibet
#487245 06/02/2006 18:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
A przy wypłacie trzeba wysłać im skan dokumentów? Czy obejdzie się bez tego?

#487246 06/02/2006 20:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
witam
zrobilem dzis wyplate na konto bankowe
Pojawil sie komunbikat:
Gratulujemy wygranej! Twoja wypłata została już zlecona!

Gwarantowane emocje i dobra zabawa! Twój bet-at-home.com Team

Ale pieniadze nadal mam na koncie? tez tak mielsicie? bo przy innych bukach w takim momencie mi zawsze pieniadze z konta zdejmowali
dzieki za odpowiedz

#487247 06/02/2006 20:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ??

#487248 06/02/2006 20:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
witam
zrobilem dzis wyplate na konto bankowe
Pojawil sie komunbikat:
Gratulujemy wygranej! Twoja wypłata została już zlecona!

Gwarantowane emocje i dobra zabawa! Twój bet-at-home.com Team

Ale pieniadze nadal mam na koncie? tez tak mielsicie? bo przy innych bukach w takim momencie mi zawsze pieniadze z konta zdejmowali
dzieki za odpowiedz
Nom też tak mam jak i pewnie każdy kto tam gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kase odejmują dopiero jak naprawde przelew zostanie zrealizowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487249 06/02/2006 21:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dzieki myszka
Pozdrawiam

#487250 06/02/2006 21:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ??

150 pln wpalcasz drugie tyle dostajesz

#487251 06/02/2006 21:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
Quote
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ??

150 pln wpalcasz drugie tyle dostajesz

Hagi skąd to info? na stronie BaH nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#487252 06/02/2006 21:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Quote
Quote
Czy jest jakas promocja przy wplacie w tej firmie obecnie ??

150 pln wpalcasz drugie tyle dostajesz

Hagi skąd to info? na stronie BaH nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dokładnie , na stronie nic nie ma o takiej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#487253 06/02/2006 21:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487254 06/02/2006 22:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
haha jak sie rzucili jak dzik na szyszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487255 07/02/2006 06:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Maciek jak mu dają bonusa to pisze maile z prośbami do supportu żeby mu go zabrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#487256 07/02/2006 09:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
to jest ta promocja czy jej nie ma?!

#487257 07/02/2006 10:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Nie ma była do 5tego

#487258 07/02/2006 10:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
pomylka zaszla, domin dobrze napisal byla do 5 tego
Pozdrawiam i sorka za zamieszanie

#487259 07/02/2006 13:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Do 5 lutego to był promocja 50% cash od depozytu. Aż do 400 zł. Czyli jeśli wpłaciłeś 150 zł to dostawałeś tylko 75 zł. A jesli wpłaciłeś 8 stów to dostawałeś 400.

I niech ktoś z wypłacających napisze, czy przed pierwszą wypłatą trzeba wysyłać im skan dokumentów. Napisałem do supportu ale widzę, że on działa tak jak w BetAndWin, czyli nie działa :-)

#487260 07/02/2006 15:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
wejdz na live chata i zagadaj szybka i fachowa obsługa. Na maila faktycznie możesz czekać wieki, chociaż z tego co wiem to odpowiadają w kilka godzin

#487261 07/02/2006 15:45
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Quote
wejdz na live chata i zagadaj szybka i fachowa obsługa. Na maila faktycznie możesz czekać wieki, chociaż z tego co wiem to odpowiadają w kilka godzin
Odnosonie livesupport to mi osobiscie nie dziala. Klikam juz od paru dni i nic. Pisalem do nich maile i zero odzewu, zreszta zapraszam na moj temat : "bet-at-home______ZŁODZIEJE!!!!!!!"
Osobiscie nikomu nie polecam tego buka !!

#487262 07/02/2006 15:51
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Witam, mam pytanie , czy jak zrealizuje bon 5 zl to bede mogl w przyszlosci skorzystac z jakiejs promocji?

#487263 07/02/2006 15:56
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Quote
Witam, mam pytanie , czy jak zrealizuje bon 5 zl to bede mogl w przyszlosci skorzystac z jakiejs promocji?

servus! Ja osobiscie realizowalem juz kiedys bon 5 zl i pozniej byla promocja 50% wiecej od wplaconej sumy i dopisali mi. Jak juz wyzej napisalem ODRADZAM grania w tuym buku , wejdz i przeczytaj w moim temacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1