Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#487547 04/02/2006 14:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
na przykładzie: jesli obstawiłeś zakład na gospodarzy @ 2.3, strzelają on gola na 1-0, kurs na nich leci do poziomu 1.7, jeśli chcesz zamknąć interes obstawiasz wtedy w drugą strone tak aby zysk byl po równo ( w zależności od Twoich preferencji). Aby to sobie ułatwic w USTAWIENIACH powyżej danego rynku warto zaznaczyć najniższy kwadrat.
Grając w ten sposób Betfair nie pobiera nowych środków gdyż korzystasz wtedy z 'zakładanego zysku' z pierwszego zakładu.

Powiem wiecej, jezeli skontrujesz i bedziesz all green to stawka za zaklad ktory zagrales wczesniej jest zwracana na Twoje konto.

Zawsze jest tak, ze Betfair pobiera taka stawke z Twojego konta ktora mozesz maksymalnie stracic, jesli zagrales powiedzmy za 100 pln na jedna opcje z kursem 2.0 a potem dasz ta opcje lay z kursem 2.1 z ta sama stawka to z Twojego konta BF pobiera 10 pln, co prawda wtedy nic nie wygrasz, a mozesz stracic, ale przedstawilem to tak dla przykladu..

Bonus: Unibet
#487548 04/02/2006 14:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
ile trzeba czekac w bf na rozliczenie zakładu live i czemu nie którzy mogawystawiaćkursy za 3 euro minimum a jak minimum za 4 tylko moge gram tam od nie dawna

#487549 04/02/2006 15:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Quote
ile trzeba czekac w bf na rozliczenie zakładu live i czemu nie którzy mogawystawiaćkursy za 3 euro minimum a jak minimum za 4 tylko moge gram tam od nie dawna
Każdy może minimalnie za 4 wystawiać... może zobaczyłeś, że było 3 euro, ale to nie oznacza, że ktoś za 3 wystawił, poprostu mógł ktoś za 7 wystawić, a potem ktoś za 4 postawił więc zostało 3.

#487550 04/02/2006 16:22
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zakłady live są zawsze rozliczane po zakończeniu spotkania.

#487551 04/02/2006 16:50
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Zakłady live są zawsze rozliczane po zakończeniu spotkania.

Niekoniecznie, np. zaklady na "dokladny wynik" sa rozliczane kilka minut po tym jak padnie czwarta bramka dla ktorejkolwiek z druzyn... i moze to byc nawet w trakcie meczu.

#487552 04/02/2006 18:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
Czy jest w betfair jakies demo na jakim mozna sobie pocwiczyc wystawianie kursow itp.. a jesli jest to gdzie? bo na stronie glownej nie moge znalezc nic takiego, a duza czesc pomocy nie chce mi sie wczytac

#487553 04/02/2006 18:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
link do demo jest na stronie głównej, w prawym górnym rogu. znajdziesz go pod warunkiem, że będzie Ci się chciało wejsć na stronę główną.

#487554 04/02/2006 18:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
poprostu nie zauwazylem, jak na codzien tez jestes taki uprzejmy, to wspolczuje Twoim rodzicom/zonie/dziewczynie*

*niepotrzebne skreslic

#487555 04/02/2006 18:45
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
poprostu nie zauwazylem, jak na codzien tez jestes taki uprzejmy, to wspolczuje Twoim rodzicom/zonie/dziewczynie*

*niepotrzebne skreslic

Jak na codzien jestes taki leniwy, to wspolczuje Twoim rodzicom/zonie/dziewczynie*

*niepotrzebne skreslic

Jak na codzien jestes taki nieobiektywny (akurat puntera podziwiam za cierpliwosc i nieustanne udzielanie sie w temacie i odpowiedzi na podobne do Twoich pytania), to wspolczuje Twoim wspolpracownikom/rodzinie/dziewczynie/kochance

*niepotrzebne skreslic

P.S. Jezeli nieuprzejmoscia nazywasz taka odpowiedz, to zachowujac odpowiednie proporcje, Twoj post jest bezczelny i ... tyle...

#487556 04/02/2006 19:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Eowin, ja nie mam na celu nikomu bez potrzeby dokuczać, staram się zawsze pomóc ale jak ktoś stwierdza, że mu się NIE CHCE czegoś zrobić i oczekuje, że znajdzie się szybko ktoś kto mu pomoże to naprawdę, ręce opadają...

acha, jest jeszcze strona http://www.playbetfair.com/ , tam też możesz poćwiczyć.

#487557 04/02/2006 19:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
hmm, przeczytaj jeszcze raz moj post, napisalem: "a duza czesc pomocy nie chce mi sie wczytac"
majac na mysli, ze wchodzac na stronie batfair w pomoc, duza jej czesc nie chce mi sie wlaczyc, klikam na jakis temat, jednak poprostu nie wczytuje mi jej

w kazdym razie dzieki za pomoc !

#487558 04/02/2006 19:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Czy mógłby ktoś ładnie wytłumaczyć na czym polega LAY (Nie wygra)?
Bo z tego co zrozumiałem patrząc na ten formularz- to w okienko gdzie wpisujemy kwotę będzie to naszą wygrana, a nieco nirzej- obciążenie (czyli nasze włożone pieniądze).
Czym mniejszy kurs na czerwono to tym większa kasa dla nas.
Czy dobrze zrozumiałem?!

#487559 04/02/2006 19:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
W największym uproszczeniu można porównać LAY do klasycznego X2. Z tym, że iczczej jest to obliczane. Im mniejszy kurs na różowym polu tym mniej naszych własnych pieniedzy ryzykujemy.
przykładowo, chcemy wygrać 100 EUR, klikamy na rózowe pole wpisaując 100 i tak:

Lay 100 EUR @2 , ryzykujemy 100 by wygrać 100 na czysto

Lay 100 EUR @1.5 , ryzykujemy 50 by wygrać 100 nz czysto

Lay 100 @1.12, ryzykujemy 12 by wygrać 100 na czysto

Lay 100 @1.01, ryzykujemy 1 by wygrać 100 na czysto

ps. dla klarowności pominąłem przy kakulacjach odliczaną prowizję

#487560 04/02/2006 19:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
punter UK- dzięki wielki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Utwierdziłeś mnie w moim toku myślenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#487561 06/02/2006 10:07
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Od kilku dni przy logowaniu pojawia się komunikat o jakiś zmianach w "private policy",które wchodzą od dziś w życie.Z moim angielskim nie jest najlepiej,dlatego pytanie-czy te zmiany mają istotne przełożenie na polskich graczy?

#487562 06/02/2006 11:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
polska wersja zapewne niedugo się pojawi. zaakcepuj ją po prostu, zaznaczając odpowiednie pole.

#487563 06/02/2006 14:17
Dołączył: May 2005
Posty: 79
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 79
Niedawno zaczałem obstawianie w BF. Uzbierałem juz 55 pkt betfair i liczyłem na 20funtów freebeta (polecil mnie jeden z forumowiczów przy rejestracji). Jak do tej pory nic nie dostałem. Mało tego dzisiaj zauważyłem, że mam juz tylko 46 pkt Betfair i odjeli mi 9 pkt jako tzw. Weekly decay 15%:-( ?. Chciałem to wyjasnić i wysłałem maile do supportu ale jak do tej pory zarówno na moj wczorajszy mail jak i dzisiejszy nikt nie raczył odpowiedzieć.
Może ktoś się zetknął z podobna sytuacją i mi wyjaśni co jest grane?
Czy tak długie oczekiwanie na odpowiedź email to normalka w BF?

#487564 06/02/2006 14:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
-20 funtow dodawane jest z 30 dniowym opoznieniem ( w regumalninie to jest jasno opisane)
-te odjete 15% to normalna rzecz
-support BF wooolno odpisuje, przynajmniej mi woooolno odpisuja

#487565 06/02/2006 18:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
czy posiadanie 2 kont to złamanie regulaminu? szukałem na ten temat czegoś ale nie znalazłem, wkońcu nie jest to buk tylko pośrednik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#487566 06/02/2006 19:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Jeśli mi dobrze wiadomo, to można mieć dwa konta, np. na dwie rózne waluty.
Oczywiście nie ma mowy o referowaniu samego siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1