|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
na przykładzie: jesli obstawiłeś zakład na gospodarzy @ 2.3, strzelają on gola na 1-0, kurs na nich leci do poziomu 1.7, jeśli chcesz zamknąć interes obstawiasz wtedy w drugą strone tak aby zysk byl po równo ( w zależności od Twoich preferencji). Aby to sobie ułatwic w USTAWIENIACH powyżej danego rynku warto zaznaczyć najniższy kwadrat. Grając w ten sposób Betfair nie pobiera nowych środków gdyż korzystasz wtedy z 'zakładanego zysku' z pierwszego zakładu. Powiem wiecej, jezeli skontrujesz i bedziesz all green to stawka za zaklad ktory zagrales wczesniej jest zwracana na Twoje konto. Zawsze jest tak, ze Betfair pobiera taka stawke z Twojego konta ktora mozesz maksymalnie stracic, jesli zagrales powiedzmy za 100 pln na jedna opcje z kursem 2.0 a potem dasz ta opcje lay z kursem 2.1 z ta sama stawka to z Twojego konta BF pobiera 10 pln, co prawda wtedy nic nie wygrasz, a mozesz stracic, ale przedstawilem to tak dla przykladu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
ile trzeba czekac w bf na rozliczenie zakładu live i czemu nie którzy mogawystawiaćkursy za 3 euro minimum a jak minimum za 4 tylko moge gram tam od nie dawna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
ile trzeba czekac w bf na rozliczenie zakładu live i czemu nie którzy mogawystawiaćkursy za 3 euro minimum a jak minimum za 4 tylko moge gram tam od nie dawna Każdy może minimalnie za 4 wystawiać... może zobaczyłeś, że było 3 euro, ale to nie oznacza, że ktoś za 3 wystawił, poprostu mógł ktoś za 7 wystawić, a potem ktoś za 4 postawił więc zostało 3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zakłady live są zawsze rozliczane po zakończeniu spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Zakłady live są zawsze rozliczane po zakończeniu spotkania. Niekoniecznie, np. zaklady na "dokladny wynik" sa rozliczane kilka minut po tym jak padnie czwarta bramka dla ktorejkolwiek z druzyn... i moze to byc nawet w trakcie meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
Czy jest w betfair jakies demo na jakim mozna sobie pocwiczyc wystawianie kursow itp.. a jesli jest to gdzie? bo na stronie glownej nie moge znalezc nic takiego, a duza czesc pomocy nie chce mi sie wczytac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
link do demo jest na stronie głównej, w prawym górnym rogu. znajdziesz go pod warunkiem, że będzie Ci się chciało wejsć na stronę główną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
poprostu nie zauwazylem, jak na codzien tez jestes taki uprzejmy, to wspolczuje Twoim rodzicom/zonie/dziewczynie*
*niepotrzebne skreslic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
poprostu nie zauwazylem, jak na codzien tez jestes taki uprzejmy, to wspolczuje Twoim rodzicom/zonie/dziewczynie*
*niepotrzebne skreslic Jak na codzien jestes taki leniwy, to wspolczuje Twoim rodzicom/zonie/dziewczynie* *niepotrzebne skreslic Jak na codzien jestes taki nieobiektywny (akurat puntera podziwiam za cierpliwosc i nieustanne udzielanie sie w temacie i odpowiedzi na podobne do Twoich pytania), to wspolczuje Twoim wspolpracownikom/rodzinie/dziewczynie/kochance *niepotrzebne skreslic P.S. Jezeli nieuprzejmoscia nazywasz taka odpowiedz, to zachowujac odpowiednie proporcje, Twoj post jest bezczelny i ... tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Eowin, ja nie mam na celu nikomu bez potrzeby dokuczać, staram się zawsze pomóc ale jak ktoś stwierdza, że mu się NIE CHCE czegoś zrobić i oczekuje, że znajdzie się szybko ktoś kto mu pomoże to naprawdę, ręce opadają... acha, jest jeszcze strona http://www.playbetfair.com/ , tam też możesz poćwiczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
hmm, przeczytaj jeszcze raz moj post, napisalem: "a duza czesc pomocy nie chce mi sie wczytac" majac na mysli, ze wchodzac na stronie batfair w pomoc, duza jej czesc nie chce mi sie wlaczyc, klikam na jakis temat, jednak poprostu nie wczytuje mi jej
w kazdym razie dzieki za pomoc !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Czy mógłby ktoś ładnie wytłumaczyć na czym polega LAY (Nie wygra)? Bo z tego co zrozumiałem patrząc na ten formularz- to w okienko gdzie wpisujemy kwotę będzie to naszą wygrana, a nieco nirzej- obciążenie (czyli nasze włożone pieniądze). Czym mniejszy kurs na czerwono to tym większa kasa dla nas. Czy dobrze zrozumiałem?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
W największym uproszczeniu można porównać LAY do klasycznego X2. Z tym, że iczczej jest to obliczane. Im mniejszy kurs na różowym polu tym mniej naszych własnych pieniedzy ryzykujemy. przykładowo, chcemy wygrać 100 EUR, klikamy na rózowe pole wpisaując 100 i tak:
Lay 100 EUR @2 , ryzykujemy 100 by wygrać 100 na czysto
Lay 100 EUR @1.5 , ryzykujemy 50 by wygrać 100 nz czysto
Lay 100 @1.12, ryzykujemy 12 by wygrać 100 na czysto
Lay 100 @1.01, ryzykujemy 1 by wygrać 100 na czysto
ps. dla klarowności pominąłem przy kakulacjach odliczaną prowizję
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
punter UK- dzięki wielki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Utwierdziłeś mnie w moim toku myślenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Od kilku dni przy logowaniu pojawia się komunikat o jakiś zmianach w "private policy",które wchodzą od dziś w życie.Z moim angielskim nie jest najlepiej,dlatego pytanie-czy te zmiany mają istotne przełożenie na polskich graczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
polska wersja zapewne niedugo się pojawi. zaakcepuj ją po prostu, zaznaczając odpowiednie pole.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 79 |
Niedawno zaczałem obstawianie w BF. Uzbierałem juz 55 pkt betfair i liczyłem na 20funtów freebeta (polecil mnie jeden z forumowiczów przy rejestracji). Jak do tej pory nic nie dostałem. Mało tego dzisiaj zauważyłem, że mam juz tylko 46 pkt Betfair i odjeli mi 9 pkt jako tzw. Weekly decay 15%:-( ?. Chciałem to wyjasnić i wysłałem maile do supportu ale jak do tej pory zarówno na moj wczorajszy mail jak i dzisiejszy nikt nie raczył odpowiedzieć. Może ktoś się zetknął z podobna sytuacją i mi wyjaśni co jest grane? Czy tak długie oczekiwanie na odpowiedź email to normalka w BF?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
-20 funtow dodawane jest z 30 dniowym opoznieniem ( w regumalninie to jest jasno opisane) -te odjete 15% to normalna rzecz -support BF wooolno odpisuje, przynajmniej mi woooolno odpisuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
czy posiadanie 2 kont to złamanie regulaminu? szukałem na ten temat czegoś ale nie znalazłem, wkońcu nie jest to buk tylko pośrednik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Jeśli mi dobrze wiadomo, to można mieć dwa konta, np. na dwie rózne waluty. Oczywiście nie ma mowy o referowaniu samego siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|