|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
przykro nam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Jak rozpoznać czy sie ma zweryfikowane konto? Jak sie dostanie Veryfication ID ? Trzeba to gdzieś słać, czy coś? Z góry dzieki za pomoc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yaaho ja zagralem za lacznie nie wiem cos okolo 100e i zadnego sponsorshipa nie otrzymalem... ;/ a mi konto zweryfikowali przez mniej niz 24h widac juz skonczyli z tym nastepnym sponsorshipem, bo za duzo na pierwszym stracili, a nacisnales na stronce PokerInside na "Confir deposit" przy sponsorshipie z CD Poker?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jak rozpoznać czy sie ma zweryfikowane konto? Jak sie dostanie Veryfication ID ? Trzeba to gdzieś słać, czy coś? Z góry dzieki za pomoc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wejdz na stronke pokerinside, zaloguj sie daj na "Account overview" potem na tym czerwonym po prawej nacisniej na napis "Clic here to view your tickets" i po prawej masz teraz: "Your account veryfication status" i tam masz napisane czy jestes VERYFIED czy UVERYFIED <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
yaaho chodzi i 4 ptk ? jezeli tak to kliknolem a jezeli nie to napisz gdzie to sie znajduje bo znalezc nie moge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Nie wiem czy skonczyli dawac drugi ticket, ja pare godzin temu dostalem do Pacific, z tymze do CD Poker dostalem kase bez weryfikacji na samym poczatku, moze nowo zarejestrowanym ludziom nie daja, choc w to watpie, bo jak daja pierwszy to i drugi dadza:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
ja narzie dostalem tylko 5 $ i to nie na netellera tylko na ich stronie ;o to znaczy ze nie dostane tych 20 $ ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704 |
dostaniesz,te 5$ to za updata ktorego robili dali kazdemu uzytkownikowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
No ja dzisiaj patrze na konto w pokerinside i tam mam 5$, a na Netellerze się nic nie zmieniło. Napisałem do nich maila z zapytaniem czy dostane 20$ aby móc przelać je doCD Poker, czekam na odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
a co trzeba zrobic z tym 5$? mozna od razu przelac do netellera?, bo do cdpoker, to chyba minimum 20$
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ja również dostałem te 5$ za update. Tą kasę można wypłacić na netellera. Jest tylko jeden szkopuł - minimum wypłaty na netellera to 25 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No nic poczekam może kiedyś uzbiera się te 25 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169 |
ja dostałem dzis 20 usd warto było czekac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169 |
dokładnie od wysłania ponownego ze strony skanu 6godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
a jaki trzeba skan ze strony wyslac ? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
niewiem o co tam chodzi po co mi te 5 $ heh jak nic z nimi nie można zrobić chyba sobie kpią że coś wpłace <lol2>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Witam. Gdzie jest teraz bonus bez depozytu?? Pozdrówko:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
wrrr.. o co im biega? Wyslalem im skan dowodu.A Ci mi ciagle pisza: "We now have a new automated upload and verification process. Please login to your PokerInside account and go to "Sponsorship" section then to "Verify My Account". Please upload and enter your address in Option 2.Thanks! "
U mnie nie ma w "Verify My Account" Option 2, tylko Option 1,z tym numerem telefonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 7 |
Hello!! No wlasnie gdzie jest teraz "bonus bez depozytu", bo widze ze tutaj kazdy probuje rozwiazac swoje prblemy z wyplata, a powinny byc utaj podawane promocje bez depozytu, czy moze sie myle?? Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|