|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
50 sekund ch.j doliczył , k..wa jakbym tam był to bym mu rozj..ł auto czarny sprzedajny ch.j !!! haha zmiany ,2 czerwa i nawet minuta nie doliczona Ojebali Vecchio z kasy  Dawaj namiary, Vecchiunio... Załatwimy sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
sędzia chyba na 0:0 postawił w bundeslidze Nie sędzia tylko bukmacherzy pomaścili sędziemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Leverkusen trzeci mecz z rzedu z czystym kontem.
Ale wichura na zewnątrz....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
50 sekund ch.j doliczył , k..wa jakbym tam był to bym mu rozj..ł auto czarny sprzedajny ch.j !!! haha zmiany ,2 czerwa i nawet minuta nie doliczona Ojebali Vecchio z kasy  Dawaj namiary, Vecchiunio... Załatwimy sprawę. truskawkowy był dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
oczywiście do ciebie sie bezdomny tamto tyczyło co wczesniej napisałem. .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Żyrondyści! Bramkę poproszę! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
no ku.rwa wracam sobie do domu ,patrze wyniki chelsea ov2,5 ok, Liverpool ov2,5 ok, Hamburg ov2,5 ok ,Bayern win ok, no to Wisła przegrała z mocno osłabiona Lechia no niech ch.uj strzeli ta chora lige. sorry co w tym smiesznego? ,pusciłem sobie z rana tasme ,po czym pojechałem do pracy ,pozniej na rybki ...wracam patrze pokolei na livesporcie ,wszytsko elegancko ,zostaje tylko odsłonic polska lige i albo +480zł/albo -50zł ... 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
no ku.rwa wracam sobie do domu ,patrze wyniki chelsea ov2,5 ok, Liverpool ov2,5 ok, Hamburg ov2,5 ok ,Bayern win ok, no to Wisła przegrała z mocno osłabiona Lechia no niech ch.uj strzeli ta chora lige. sorry co w tym smiesznego? ,pusciłem sobie z rana tasme ,po czym pojechałem do pracy ,pozniej na rybki ...wracam patrze pokolei na livesporcie ,wszytsko elegancko ,zostaje tylko odsłonic polska lige i albo +480zł/albo -50zł ... 0:1 A co z tym zrobić tylko się śmiać bo newów szkoda ,nie jesteś sam kolego ... Dałem Lechia x2 + bolton +1,5 poszło za 300 i qwa bolton 3-1 w pizdę  ...litości i tak od zeszłego tygodnia braknie jednej bramki do wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wisla byla blisko wygranej 23 celne strzaly mowi samo za siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
cos ta 3 sie wkleja przy strzalach Wisly dodatkowo
przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
wlasnie widzialem pudlo kirma szooooooook ale lebioda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jutro Szczęsnego czeka ciężki dzien na Old Trafford paddy power w razie wygranej Arsenalu zwraca zakłady chyba na 1-szego strzelca bramki W której lidze gra to Twoje Rugby? spadli z tego ogarniam... ten Kolodynski dobry Polskie korzenie Franek szuka ludzi niech zadzwoni ja namiary dam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Jutro Szczęsnego czeka ciężki dzien na Old Trafford paddy power w razie wygranej Arsenalu zwraca zakłady chyba na 1-szego strzelca bramki W której lidze gra to Twoje Rugby? spadli z tego ogarniam... ten Kolodynski dobry Polskie korzenie Franek szuka ludzi niech zadzwoni ja namiary dam  Już Ci pisałem... Żadnych, qrwa, Jutkiewiczów ani innych "wynalazków" do naszej repry... Niech ten Perquis będzie już ostatnim... Koniec. To jest reprezentacja kraju  a nie zbieranina parodystów z polskimi korzeniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Bordooooo! 1-1  Trzymać teraz! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
no ku.rwa wracam sobie do domu ,patrze wyniki chelsea ov2,5 ok, Liverpool ov2,5 ok, Hamburg ov2,5 ok ,Bayern win ok, no to Wisła przegrała z mocno osłabiona Lechia no niech ch.uj strzeli ta chora lige. sorry co w tym smiesznego? ,pusciłem sobie z rana tasme ,po czym pojechałem do pracy ,pozniej na rybki ...wracam patrze pokolei na livesporcie ,wszytsko elegancko ,zostaje tylko odsłonic polska lige i albo +480zł/albo -50zł ... 0:1 A co z tym zrobić tylko się śmiać bo newów szkoda ,nie jesteś sam kolego ... Dałem Lechia x2 + bolton +1,5 poszło za 300 i qwa bolton 3-1 w pizdę  ...litości i tak od zeszłego tygodnia braknie jednej bramki do wygranej rozsmieszył mnie ten post i tyle  PS: Grajcie single.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Ten Łukasz Jutkiewicz lepszy od 2 klasy od grajków z tej błaznowatej ekstraklasy.Snajpera nam brakuje.Polowanie na Jelenie ? aktualne.Niec oleje pseudo-trener reprezentacji.15 Żydów niech weźmie,8 Murzynów i kadra jest na Euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
under4.5 na live izi  idę spąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Tyle spotkań dzisiaj a Wy o Wiśle  ja mam zagrane 2 kupony narazie i na dzisiaj mi wystarczy singielek Tychy @2,30dubelek Baya + HSV o2,5 @2,55Takie Tychy ta liga to cuda na kiju.Lepiej zagrać Wisłe bo wiadomo jaka jest klasa drużyny. więcej na stronie 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Tigre  @ 4.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Valencia DNB @2,15 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|