Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 42 1 2 39 40 41 42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by end
Po czesci to kazdego z nas :-)
Mysle, ze po Maćkowej Levadii wiekszosci bardziej pasi wizja Holendrów, nawet jesli chwilowo bez różowych okularów jest megachjwo ;-)

nie siedzie tak w tej calej wislackiej otoczce ale rozmawialem ze znajomym wislakiem i powoli wszystko opiera sie na taktyce Maaskanta ( nie wiem ile w tym racji ) - zebrali niby druzyne na LM, ktora grala naprawde niezle w eliminacjach ( oprocz wyjazdu do Nikozji gdzie grali jak KSZO Ostrowiec ) a tutaj nagle brakuje checi ? mobilizacji ? totalni najemnicy ktorym zalezalo tylko na LM ? przegrac w domu mecz z jedna z najslabszych ekip w cienkiej lidze polskiej - NIE PRZYSTOI MISTRZOWI

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Originally Posted by craax
jednak z najemnikow nie ma zadnej druzyny - MISTRZEM POLSKI BEDZIE LEGIA

NO wkurza mnie to - powinien być limit co najmniej 51% zawodników urodzonych w kraju... Athletic Bilbao ma nawet 100%...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by tangerine
Originally Posted by craax
jednak z najemnikow nie ma zadnej druzyny - MISTRZEM POLSKI BEDZIE LEGIA

NO wkurza mnie to - powinien być limit co najmniej 51% zawodników urodzonych w kraju... Athletic Bilbao ma nawet 100%...

kontrowersyjna sprawa - sa argumenty za i przeciw, bardzo ciezka dyskusja

Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
Ja bym sie wcale nie zdziwil jak Slask zostalby mistrzem ;>

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
ad1
nie przystoi, ale jest w nich moc, zdaja sobie sprawe, że do konca sezonu jest sporo czasu.

2.
Jesli chcemy wyjsc na swiat nie ma o czym gadac, na zachodzie mozna wprowadzać limity obockrajowców. W PL klepanie nawet w Lidze E. bez urazy Polczakiem jaki ma sens?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
+ do 1.
mozna miec żal, że nie gryźli trawy, że profesjonalisci, że powinni odpokutować za apoel, ale na prawde w takich upałach ludzie rozważali czy wyjść na mecz a co dopiero oni, którzy mieli grać.
Wiadomo, kasa ich zawód, ale to tylko ludzie.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
Jebać PZPN za mecze o 18 w srodku lata i o 21 w november rain.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
cyrk w jaki sposob usprawiedliwiasz druzyne najemnikow - istny cyrk

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
Wiadomo, ze dla takiej postawy ciezko znalesc jakies okolicznosci lagodzace, powinno byc 4-0 i wypierdalac, ok! mecz przyjazni no to 4-2.

Porzuc gniew i powiedz że są ch. warci.

Moim zdaniem po prostu drugi z rzedu meczowy skwar w tym tyg dał taki a nie inny wynik. Gralem w tym tyg 2x wieczorem ~20 - po 30min biegania kosmos w płucach.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by end
Jebać PZPN za mecze o 18 w srodku lata i o 21 w november rain.

laugh jak już w jednym artykule o tym pisali:

w Niemczech graja prawie cala kolejke o 15:30, w Anglii o 16:00, w Hiszpanii o 17:00, a u nas piłkarzykom przeszkadza, że co 3 tygodnie muszą o 14:30 zagrać albo później. piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
to o ktorej chcesz te mecze, zeby gwiazdom nie przeszkadzalo?
o 7 rano maja grac bez kibicow?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by end
+ do 1.
mozna miec żal, że nie gryźli trawy, że profesjonalisci, że powinni odpokutować za apoel, ale na prawde w takich upałach ludzie rozważali czy wyjść na mecz a co dopiero oni, którzy mieli grać.
Wiadomo, kasa ich zawód, ale to tylko ludzie.

No tu mnie rozbawiłeś totalnie. O jakich upałach mówisz? Tylko Wiśle pogoda przeszkadzała? Ludzie rozważali czy wyjść na mecz?? heheh Zapomniałem Polak przyzwyczajony jest do zimy!! Piszesz,że to ich zawód!! Powiedz to kierowcą autobusów(gdzie w większości nie ma klimatyzacji,bo jak może być jak mają po 30 lat i więcej),którzy jeżdżą w te upały i na dodatek muszą być ubrani najczęściej pod krawat.
Wiślacy nie dosyć,że w przewiewnym stroju,to jeszcze odżywki i zimne napoje. Odnowa biologiczna i masażyści.

Ilu prawdziwych Wiślaków gra w tej drużynie??
Każdy klub odnoszący sukcesy musi mieć swoich wychowanków lub piłkarze ze swojego kraju.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Brazylia - USA over 178.5 @1.85 boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Rafik ja mysle, ze on sobie jaja robil i tyle


czesc piwo dzis tez zapowiadaja sie kolejne pewniaczki ale po wczorajszej Wiselce strach zabrac glos

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
cos na dzis ciekawego tongue ?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Siemanko piwo

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
ma ktos prawdopodobne sklady na mecz Slaska ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Chciałbym jeszcze dodać kilka zdań w jednej kwestii. Mamy wspaniałych kibiców, ale Ci piknikowi, którzy przychodzą tutaj tylko po to żeby zjeść kiełbasę i pooglądać mecz to proponowałbym dla nich, żeby poszli na drugą stronę bo tam ich miesce. Mam na myśli tych którzy gwizdali. Jest to niedopuszczalne, bo wydaje mi się że kibice powinni być z drużyną tak jak Ci za bramką - zawsze najwet jak przegrywamy są z nami. To co dzisiaj zrobiły pikniki to nie są dla mnie kibice. Wolałbym grać przy 5tys kibiców super fanatyków takich jak Ci którzy są za bramką. Denerwuje mnie to, bo jak jest dobrze to cię klepią a jak źle to gwiżdżą. Tacy kibice niech nie przychodzą na mecze, bo ani nam nie pomagają a przedewszystkim przeszkadzają.



KTO JEST AZ TAK GLUPI ZEBY TAKIE COS POWIEDZIEC ?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Originally Posted by craax
Chciałbym jeszcze dodać kilka zdań w jednej kwestii. Mamy wspaniałych kibiców, ale Ci piknikowi, którzy przychodzą tutaj tylko po to żeby zjeść kiełbasę i pooglądać mecz to proponowałbym dla nich, żeby poszli na drugą stronę bo tam ich miesce. Mam na myśli tych którzy gwizdali. Jest to niedopuszczalne, bo wydaje mi się że kibice powinni być z drużyną tak jak Ci za bramką - zawsze najwet jak przegrywamy są z nami. To co dzisiaj zrobiły pikniki to nie są dla mnie kibice. Wolałbym grać przy 5tys kibiców super fanatyków takich jak Ci którzy są za bramką. Denerwuje mnie to, bo jak jest dobrze to cię klepią a jak źle to gwiżdżą. Tacy kibice niech nie przychodzą na mecze, bo ani nam nie pomagają a przedewszystkim przeszkadzają.



KTO JEST AZ TAK GLUPI ZEBY TAKIE COS POWIEDZIEC ?

daj sobie już spokój z tym Małeckim bo trąbisz o nim od wczoraj smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Dlaczego głupi? Chyba, że uraziła Cię ta druga strona to rozumiem, ale rzecz jasna, że lepiej 5tys fanatyków niż zgraja pikników.

Strona 41 z 42 1 2 39 40 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1