|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Po czesci to kazdego z nas :-) Mysle, ze po Maćkowej Levadii wiekszosci bardziej pasi wizja Holendrów, nawet jesli chwilowo bez różowych okularów jest megachjwo ;-) nie siedzie tak w tej calej wislackiej otoczce ale rozmawialem ze znajomym wislakiem i powoli wszystko opiera sie na taktyce Maaskanta ( nie wiem ile w tym racji ) - zebrali niby druzyne na LM, ktora grala naprawde niezle w eliminacjach ( oprocz wyjazdu do Nikozji gdzie grali jak KSZO Ostrowiec ) a tutaj nagle brakuje checi ? mobilizacji ? totalni najemnicy ktorym zalezalo tylko na LM ? przegrac w domu mecz z jedna z najslabszych ekip w cienkiej lidze polskiej - NIE PRZYSTOI MISTRZOWI
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
jednak z najemnikow nie ma zadnej druzyny - MISTRZEM POLSKI BEDZIE LEGIA NO wkurza mnie to - powinien być limit co najmniej 51% zawodników urodzonych w kraju... Athletic Bilbao ma nawet 100%...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jednak z najemnikow nie ma zadnej druzyny - MISTRZEM POLSKI BEDZIE LEGIA NO wkurza mnie to - powinien być limit co najmniej 51% zawodników urodzonych w kraju... Athletic Bilbao ma nawet 100%... kontrowersyjna sprawa - sa argumenty za i przeciw, bardzo ciezka dyskusja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792 |
Ja bym sie wcale nie zdziwil jak Slask zostalby mistrzem ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152 |
ad1 nie przystoi, ale jest w nich moc, zdaja sobie sprawe, że do konca sezonu jest sporo czasu.
2. Jesli chcemy wyjsc na swiat nie ma o czym gadac, na zachodzie mozna wprowadzać limity obockrajowców. W PL klepanie nawet w Lidze E. bez urazy Polczakiem jaki ma sens?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152 |
+ do 1. mozna miec żal, że nie gryźli trawy, że profesjonalisci, że powinni odpokutować za apoel, ale na prawde w takich upałach ludzie rozważali czy wyjść na mecz a co dopiero oni, którzy mieli grać. Wiadomo, kasa ich zawód, ale to tylko ludzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152 |
Jebać PZPN za mecze o 18 w srodku lata i o 21 w november rain.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
cyrk w jaki sposob usprawiedliwiasz druzyne najemnikow - istny cyrk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152 |
Wiadomo, ze dla takiej postawy ciezko znalesc jakies okolicznosci lagodzace, powinno byc 4-0 i wypierdalac, ok! mecz przyjazni no to 4-2.
Porzuc gniew i powiedz że są ch. warci.
Moim zdaniem po prostu drugi z rzedu meczowy skwar w tym tyg dał taki a nie inny wynik. Gralem w tym tyg 2x wieczorem ~20 - po 30min biegania kosmos w płucach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jebać PZPN za mecze o 18 w srodku lata i o 21 w november rain.  jak już w jednym artykule o tym pisali: w Niemczech graja prawie cala kolejke o 15:30, w Anglii o 16:00, w Hiszpanii o 17:00, a u nas piłkarzykom przeszkadza, że co 3 tygodnie muszą o 14:30 zagrać albo później. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
to o ktorej chcesz te mecze, zeby gwiazdom nie przeszkadzalo? o 7 rano maja grac bez kibicow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
+ do 1. mozna miec żal, że nie gryźli trawy, że profesjonalisci, że powinni odpokutować za apoel, ale na prawde w takich upałach ludzie rozważali czy wyjść na mecz a co dopiero oni, którzy mieli grać. Wiadomo, kasa ich zawód, ale to tylko ludzie. No tu mnie rozbawiłeś totalnie. O jakich upałach mówisz? Tylko Wiśle pogoda przeszkadzała? Ludzie rozważali czy wyjść na mecz?? heheh Zapomniałem Polak przyzwyczajony jest do zimy!! Piszesz,że to ich zawód!! Powiedz to kierowcą autobusów(gdzie w większości nie ma klimatyzacji,bo jak może być jak mają po 30 lat i więcej),którzy jeżdżą w te upały i na dodatek muszą być ubrani najczęściej pod krawat. Wiślacy nie dosyć,że w przewiewnym stroju,to jeszcze odżywki i zimne napoje. Odnowa biologiczna i masażyści. Ilu prawdziwych Wiślaków gra w tej drużynie?? Każdy klub odnoszący sukcesy musi mieć swoich wychowanków lub piłkarze ze swojego kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Brazylia - USA over 178.5 @1.85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Rafik ja mysle, ze on sobie jaja robil i tyle czesc  dzis tez zapowiadaja sie kolejne pewniaczki ale po wczorajszej Wiselce strach zabrac glos
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
cos na dzis ciekawego  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Siemanko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ma ktos prawdopodobne sklady na mecz Slaska ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Chciałbym jeszcze dodać kilka zdań w jednej kwestii. Mamy wspaniałych kibiców, ale Ci piknikowi, którzy przychodzą tutaj tylko po to żeby zjeść kiełbasę i pooglądać mecz to proponowałbym dla nich, żeby poszli na drugą stronę bo tam ich miesce. Mam na myśli tych którzy gwizdali. Jest to niedopuszczalne, bo wydaje mi się że kibice powinni być z drużyną tak jak Ci za bramką - zawsze najwet jak przegrywamy są z nami. To co dzisiaj zrobiły pikniki to nie są dla mnie kibice. Wolałbym grać przy 5tys kibiców super fanatyków takich jak Ci którzy są za bramką. Denerwuje mnie to, bo jak jest dobrze to cię klepią a jak źle to gwiżdżą. Tacy kibice niech nie przychodzą na mecze, bo ani nam nie pomagają a przedewszystkim przeszkadzają.
KTO JEST AZ TAK GLUPI ZEBY TAKIE COS POWIEDZIEC ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
Chciałbym jeszcze dodać kilka zdań w jednej kwestii. Mamy wspaniałych kibiców, ale Ci piknikowi, którzy przychodzą tutaj tylko po to żeby zjeść kiełbasę i pooglądać mecz to proponowałbym dla nich, żeby poszli na drugą stronę bo tam ich miesce. Mam na myśli tych którzy gwizdali. Jest to niedopuszczalne, bo wydaje mi się że kibice powinni być z drużyną tak jak Ci za bramką - zawsze najwet jak przegrywamy są z nami. To co dzisiaj zrobiły pikniki to nie są dla mnie kibice. Wolałbym grać przy 5tys kibiców super fanatyków takich jak Ci którzy są za bramką. Denerwuje mnie to, bo jak jest dobrze to cię klepią a jak źle to gwiżdżą. Tacy kibice niech nie przychodzą na mecze, bo ani nam nie pomagają a przedewszystkim przeszkadzają.
KTO JEST AZ TAK GLUPI ZEBY TAKIE COS POWIEDZIEC ? daj sobie już spokój z tym Małeckim bo trąbisz o nim od wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Dlaczego głupi? Chyba, że uraziła Cię ta druga strona to rozumiem, ale rzecz jasna, że lepiej 5tys fanatyków niż zgraja pikników.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|