|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Narazie nie ma zadnych promocji bez deopozytu,nie martw sie,jak beda jakies to pojawia sie w tym temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Wystarczy przejrzec wczesniejsze posty, bonusy sa podane, nikt nie bedzie co 5 post wklejal aktualnych promocji, dla ludzi ktorzy chca miec wszystko podane pod nos:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Po drugie mysle ze o bonusie z PI lepiej pisac w dziale 'Kasyna i gry hazardowe', bo to nie jest zaden bukmacherski bonus, tym bardziej, ze istnieje juz tam ten temat. Jak tak dalej pojdzie to bedziemy tu niedlugo pisac o pronmocjach w kasnach:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Po drugie mysle ze o bonusie z PI lepiej pisac w dziale 'Kasyna i gry hazardowe', bo to nie jest zaden bukmacherski bonus, tym bardziej, ze istnieje juz tam ten temat. Jak tak dalej pojdzie to bedziemy tu niedlugo pisac o pronmocjach w kasnach:) Popieram w 100%oby sie tylko nie okazalo ze promocje,bonusy bez depozytu juz calkiem wygasly dla Polakow bo ciezko cos na dana chwile wylapac jak sto juhuw
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Już dawno nie było żadnych bonusów dla Polaków... Chyba już o Nas zapomnieli:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Dla Chińczyków, Mongołów, Irakijczyków, Hiszpanów i innych nacji też nie było. Więc przestańcie już płakać, że czujecie się zakompleksinymi Polakami. Jeśli ktoś nie otrafi wygrywać bez bonusów to niech nie gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Dla Chińczyków, Mongołów, Irakijczyków, Hiszpanów i innych nacji też nie było. Więc przestańcie już płakać, że czujecie się zakompleksinymi Polakami. Jeśli ktoś nie otrafi wygrywać bez bonusów to niech nie gra. W tym rzecz, że tacy panowie, którzy nie potrafią normalnie wygrywać łapią każdą lepszą okazję na kilka eurocentów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Myślę jednak że kilkanaście godzin zabawy nie jest warty tych kilka PLNów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Dla Chińczyków, Mongołów, Irakijczyków, Hiszpanów i innych nacji też nie było. Więc przestańcie już płakać, że czujecie się zakompleksinymi Polakami. Jeśli ktoś nie otrafi wygrywać bez bonusów to niech nie gra. W tym rzecz, że tacy panowie, którzy nie potrafią normalnie wygrywać łapią każdą lepszą okazję na kilka eurocentów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Myślę jednak że kilkanaście godzin zabawy nie jest warty tych kilka PLNów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Nie, nie Polak darmochy nie wezmie bo niby po co , bo niby dlaczego nie ma bonusow dla Polakow bo wzgardziliscie darmocha???? nie rukwa dlatego ze jak wam dadza te o ktorych piszecie kika ojrocentow to po 50kont walicie na lep i teraz zdziwko ze jakies kompleksy itp. panowie porownujecie siebie do mongolow , chinczykow , irakijczykow czy to niejest kompleks nizszosci bo ile ja ubolewam nad mentalnoscia Polakow o tyle jestem z mojego pochodzenia dumny , i nie potrzebuje takiego zakompleksionego poronania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
a skad wiecie czy w innych krajach nie rzucaja sie na promocje tak jak w Polsce?.A nie tylko z polakow takich robicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
a skad wiecie czy w innych krajach nie rzucaja sie na promocje tak jak w Polsce?.A nie tylko z polakow takich robicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Szczerze mowiac nic mnie to nie interesuje czy w innych krajach jest tak czy inaczej,bo mieszkam tutaj i jestem zdany na lojalnosc Polakow a nie jakis mongolow.Czy ja mam moze jeszcze wolami do pracy jezdzic bo w mongolii jezdza ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Jesteś zdany na Bukmachera a nie na lojalność rodaków. Jak jakiś pierd....y bukmacher wyklucza z bonusów Polaków to jego sprawa. Są inni. Jakoś Expekt, Unibet, Sportingbet, BAW i jeszcze paru nie bojkotują nikogo za to, że mieszka w Warszawie, Lublinie, czy Krakowie. Jeśli bukmacher nie ma strony z polska czcionką, nie daje możliwości grania za złotówki, nie ma konta w polskim banku i nie organizuje akcji promocyjnych nie jest nic wart. Może mieć najwyższą ocenę SBR a ja i tak nie założę u nigo konta, bo mi szkoda na to czasu. Są tacy bukmacherzy, którzy nie szanują Polaków i ja nie mam zamiaru błagać ich o kilka Euro. A widzę, że wielu europejczyków z tego forum, woli się poniżać. A dowartościowują się pisząc o wyższości innych nacji nad Polakami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Marcovia - nie zgodze się z Tobą. Jeżeli uważasz, że wszyscy zagraniczni bukmacherzy nie szanuja Polaków to jesteś w błedzie, poprostu skoro nie masz tam konta i nie grasz tam to skąd możesz wiedzieć jak on traktuje klientów. Moim zdaniem jest wiele lepszych buków anglo czy niemieckojęzycznych niż BaW, Expekt czy Sportingbet. W wiekszości przyoadkówfirmy te mają stokroć lepszy support i pracowników sprzyjających uzytkownikom. Sa mniejsze problemy z wypłatami, ale jest wielki komfort i to sie opłaca. Więc może najpierw spróbuj zagrać gdzie indziej, a poxniej wypowiadajsie na temat buków bez polskiej szaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Powiem krótko - w 100 % się zgadzam !!!! Jesteś zdany na Bukmachera a nie na lojalność rodaków. Jak jakiś pierd....y bukmacher wyklucza z bonusów Polaków to jego sprawa. Są inni. Jakoś Expekt, Unibet, Sportingbet, BAW i jeszcze paru nie bojkotują nikogo za to, że mieszka w Warszawie, Lublinie, czy Krakowie. Jeśli bukmacher nie ma strony z polska czcionką, nie daje możliwości grania za złotówki, nie ma konta w polskim banku i nie organizuje akcji promocyjnych nie jest nic wart. Może mieć najwyższą ocenę SBR a ja i tak nie założę u nigo konta, bo mi szkoda na to czasu. Są tacy bukmacherzy, którzy nie szanują Polaków i ja nie mam zamiaru błagać ich o kilka Euro. A widzę, że wielu europejczyków z tego forum, woli się poniżać. A dowartościowują się pisząc o wyższości innych nacji nad Polakami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Powiem krótko - w 100 % się zgadzam !!!! Jesteś zdany na Bukmachera a nie na lojalność rodaków. Jak jakiś pierd....y bukmacher wyklucza z bonusów Polaków to jego sprawa. Są inni. Jakoś Expekt, Unibet, Sportingbet, BAW i jeszcze paru nie bojkotują nikogo za to, że mieszka w Warszawie, Lublinie, czy Krakowie. Jeśli bukmacher nie ma strony z polska czcionką, nie daje możliwości grania za złotówki, nie ma konta w polskim banku i nie organizuje akcji promocyjnych nie jest nic wart. Może mieć najwyższą ocenę SBR a ja i tak nie założę u nigo konta, bo mi szkoda na to czasu. Są tacy bukmacherzy, którzy nie szanują Polaków i ja nie mam zamiaru błagać ich o kilka Euro. A widzę, że wielu europejczyków z tego forum, woli się poniżać. A dowartościowują się pisząc o wyższości innych nacji nad Polakami. No to co zamykajmy temat "bonusy bez depozytu " bo to zbyt duza ujma na honorze dla wiekszosci lapac promocje.Nie schylajmy sie po lezaca na hodniku5cio zlotowke nie kupujmy z promocjii ,nie czekajmy na wydanie reszty w sklepie, placmy za wszystko wiecej niz trzeba , zeby ktos nie pomyslal ze nas nie stac. w koncu to bogaty kraj.Nawet afrykanscy lekarze przyjezdzaja na zarobki do polscy (polscy juz tyle sie nachapali ze z nudow wyjezdzaja do szwecji itp. juz w kilka lat moze miesiecy po pracy w polsce stac ich na dozywotnie wczasy za granice) zarabiscie bogaty kraj bogaci ludzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
tk0mas: Z tym supportem to zgoda. Ale dalej już nie. Ja nie uogólniam. Nie wszyscy zagraniczni bukmacherzy są do bani. Mi chodzi o to, że niektórzy narzekają, że im jakiś bukmacher nie chce dać bonusa. Są firmy, które walczą o polskiego klienta. Robią wiele, żeby grać właśnie u nich. Żebym grał za granicą musi mi się to opłacać. Przewalutowania, banki pośredniczące, dłuższe terminy oczekiwania na pieniądze. To zniechęca. Dlatego bukmacher powinien mi to jakoś zrekompensować. I pownien robić promocje bonusowe, rozdawać freebety, żeby mnie przyciągnąć. A jak jakiś bukmacher (o którym 99.9% forumowiczów słydszy po raz pierwszy) robi problemy to sobie myślę: Pies go j...ł i zakładam konto u innego. A niektórzy na forum tak nie potrafią. I wywysuwają obłędne teorie, że prawdopodobnie jacyś przedsiębiorczy rodacy próbowali okraść bukmachera i dlatego teraz jesteśmy dyskryminowani. BAW, Expekt, Unibet co jakiś czas robią różne promocje. I jakoś nie narzekają na Polaków. No może czasami komuś zamkną konto. Ale jestem pewien, że obywatele innych państw też mają poblokowane konta. Też próbowali wyłudzić bonusy startowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ok w tych aspektach sie z Tobą zgadzam. Ja gram zarówno w polskojęzycznych bukach jak i obcojezycznych. To, że niektórzy prubója walczyć o każdy grosz za darmo spoko, nie mam nic przeciwko, bo może nie ażdy może sobie pozwolic na złożenie depozytu. Jeżeli chodzi o promocja to faktycznie buki z polskimi napisami naprawde zachęcaja do grania. Ale stwarzają inne problemy zniechęcające. Ja wiem, że nigdy juz nie wpłace pieniędzy do Expekta ani do Sportingbet, oni odepchnęli mnie strasznymi problemami z serverem. Strona expekta potrafiła czasami szwankować kilka dni, natomiast Sportingbet tlumaczył sie raz zamknięciem strony z powodów "update server" na kilka minut przed rozpoczęciem meczy z AO. Tak jakby nie mogli poinformowac o tym kilka godzin wcześniej, że taka sytuacja może sie zdażyć. Ogólnie najlepiej jest sprawdzić prawdomówność buka, jego oferte i wszystkie za i przeciw, dopiero kiedy u niego agramy mozemy sie przekonać czy nam odpowiada czy nie.
P.S. do tych co naprawde zakładaja po kilka kont aby dostać to 5 zł. Na tym świecie sie nie da zarobić tak łatwym sposobem, i później niech te osoby nie płaczą, że bukmacher ich oszukał i nie chce wypłacić pieniędzy.
Dziękuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169 |
co to za targ na privie sobie pogadajcie tutaj tylko info o bonusach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
http://www.betandgamebacker.com/nie sprawdzalem tego, dostalem link od jakiegos kolesia na poczte na tlenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
niby wszystko ok... ale z tego co zrozumiałem, ale slaby z anglika jestem muszą Cię zweryfikować po karcie kredytowej... trzeba obrócić te 10$ dziesiec razy w zakładach przed wypłatą... coś takiego chyba... jest w regulaminie napisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Weryfikacje karty mozna pominac, a kase podobno sie dostanie po 3-4 dniach. Zobaczymy co z tego bedzie. Pozdro i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|