|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Witam.
Jako, że aktualnie jest weekend to dział marketingowy, który przydziele w/w bobus może nie pracować.
Zastanawia mnie fakt czy w tą gre można zagrać progresją. Obstawiając jedynie zakłady w których szanse są 50/50.
Trochę grałem sobie w play for fun i zauważyłem, że jeżeli jakiś zakład padł już 3 razy pod rząd (w tym przypadku "even") to za jakieś 2-3 kolejki padł zakład przeciwny. Nie wiem jak to się ma to gry za prawdiwe pieniądze, jeżeli ktoś się już w to bawił to prosze o zabranie głosu. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hmm.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jakoś mało inteligentna wypowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Hmm.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jakoś mało inteligentna wypowiedź. nie musi byc inteligentna, wystarczy, ze trafna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Ja własnie dostałem te 10 tokenów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale nie bardzo czaje o co biega z tymi gierkami... Zaraz cos pokombinuje !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
a kiedy sie zarejestrowales na tej stronie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
17 wieczorem
Ale juz niestety przegrałem bo zagrałem w jakas gre gdzie prawdopodobienstwo wygranej było 50 do 50%
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
jadostalem juz bonus i pogram sobie za jakies pare godzin bo widze cos zta strona nie chodzi;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 77 |
Witam! Zarejestrowalem sie w pointbet a nie w pointbetgames.....mam nadzieje ze nie robi to roznicy aby otrzymac bonus...interesuje sie tylko normalnym typowaniem u bukmachera i nigdy nie mialem jeszce doczynienia z takimi grami.....bede bardzo wdzieczny jezeli ktos mi da wskazowki jak moge najbezpieczniej sprobowac obrocic tym bonusem zeby moc go wyplacic.....domyslam sie ze chyba powinienem zagarc w jakies gry z prawdopodobienstwem 50:50.......ale niestety nie mam pojecia nawet ktore to gry.....prosze kogos o doradzenie mi w co mam zagrac.....i jak mam dysponowac budrzetem.....progresja ? a moze macie jakies inny sposob? pozdrawiam i dziekuje z gory wszystkim ktorzy sprobuja mi pomóc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
hmmm masz tam takie cos jak HELP ... :x
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Nowa promocja bez depozytu. Rejestrując się na http://www.nojuice.net/index.htm otrzymamy 25$ na zakłady sportowe. Bukmacher amerykański. Mała oferta, wyłącznie ich sporty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> olimpijski hokej i piłka nożna. Należy otworzyć nowe konto. Następnie napisać na csd@no-juice-sports.com maila z potwierdzeniem rejestracji. Warunkiem wypłaty jest obrót bonusem 10 razy. Maxymalna wypłata to 250$ Pozdrawiam i życzę wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Aha jeszcze jedno.
Bonus zostanie dopisany w ciągu 24 godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
Możesz napisać jak ma przykładowo wyglądać ten mail z potwierdzeniem rejestracji, bede bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
sorki, że tu zaśmiecam, ale dostałem maila z beteuro i już sam nie wiem o co im teraz chodzi ... ;/
Thank you for contacting BetEuro.
We would like to inform you that we received your document in good order. We checked your account and noticed that you did meet the rollover requirements which you needed to wager the bonus 5 times in Sportsbook.
However, you need to provide us with your Moneybookers email address in order for us to process your withdrawal for you.
Be informed that the cut off time for Moneybookers is 3:00 p.m. EST.
If you have any questions or comments, feel free to contact us at anytime.
Kind regards,
Dayanara
Proszę o pomoc ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
coś jest nie tak z e-mailem, czy co, bo w sumie to w beturo to nawet nie wiem gdzie ten e-mail jest, bo nie widzę żadnych ustawień oprócz preferowanych. Na pewno na początku e-mail podawałem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Teraz jak to na spokojnie przeczytałem to chyba mniej więcej chodzi im o to, że mam spokojnie czekać, ale może ktoś mnie w tym utwierdzi, bo ang. u mnie na poziomie troszkę powyżej średniego, więc mogłem coś przekręcić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
po jakich 24h,po ilu dostałeś??
to jest zwykły freebet,na podobienstwo actionbet. po otworzeniu konta mamy automatycznie freebeta 25$.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
prosza Cie ladnie zebys podal im Twoj adres moneybookers
poza tym spelniles wszystkie wymagania i dostaniesz kaske
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
prosza Cie ladnie zebys podal im Twoj adres moneybookers
poza tym spelniles wszystkie wymagania i dostaniesz kaske dzięki kazow! ogólnie to to beteuro jakieś dziwne jest i całe szczęście, że mogę już się stamtąd wynieść (z tego wychodzi, że nie było e-maila do podania, a jak mi ktoś pokaże gdzie tu się zmienia swoje dane to ma "mistrza";))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Możesz napisać jak ma przykładowo wyglądać ten mail z potwierdzeniem rejestracji, bede bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Napisałm w ten sposób. I register in nojuice sport several minutes ago. I would like get 25$ free bonus. My login is: ...... Póxniej zagadałem do nich na livechat i babka powiedziała, że bonus jest rozpatrywany. W mailu zwrotnym dostałem, że bonus będzie dopisany po 24godziach. Tzn. nie jest to free bet na podobieństwo actionbet. Za tą kase można grac cały czas, ale wypłacić można wszystko to co się wygra bez tych 25$. Pozdrawiam. Napisałem wszystko w tym poście, żeby nie robć więcej postów. Jeszcze prosiłbym o podanie stronki z tym rankingiem bukmachwerów SBR.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|