|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Schalke  Niuniu, Raiders dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Getafe wturlalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
kurw.a mac gladbach... 2sytuacja bardzo dogodne marnuja ,i nici z overu Szelki na 2 wcisną  i kto tu ma pecha kolego? przez te 25 minut ,samo Gladbach powinno strzelic te 2bramki ,no ale jak sie nie ma ostatniego podania, albo strzela nie krytym z odległosci 18metrow leciutko po ziemi... chu.nia bo nawet nie bylo jak skontrowac... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Panowie zostalo mi jakies 10zl na moneybookers i puscilbym sobie jakas tasiemke.U ktorego buka mozna wplacic przez MB taka kwote?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
pecha miec tzn tracic bramki w 90min 88 czy 85min a nie 1:0 gdzie over 2,5 mialess....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Lillestrom 0-2
co za dziady omg
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Panowie zostalo mi jakies 10zl na moneybookers i puscilbym sobie jakas tasiemke.U ktorego buka mozna wplacic przez MB taka kwote? Sportingbet bodaj ma 10zl min wplata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Schalke  Niuniu, Raiders dzięki  spoko jednak liczyłem na więcej bramek . kurw.a mac gladbach... 2sytuacja bardzo dogodne marnuja ,i nici z overu Szelki na 2 wcisną  i kto tu ma pecha kolego? przez te 25 minut ,samo Gladbach powinno strzelic te 2bramki ,no ale jak sie nie ma ostatniego podania, albo strzela nie krytym z odległosci 18metrow leciutko po ziemi... chu.nia bo nawet nie bylo jak skontrowac...  Chłopie mój pociąg z AKO 76 wykoleił się na remisie Feye 2-2 ,a grali od 65minuty z przewagą jednego zawodnika od 80 minuty z przewagą 2 zawodników .Przez 5 minut nie wychodzili z 18 metra przed pramką herenve tyle okazji i nie wturlali ... to jest qwa pech jedna bramka i było by 760zl ... jutro wkleje ten kupon w TO i OWO  ... żal dupę ściska
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Panowie zostalo mi jakies 10zl na moneybookers i puscilbym sobie jakas tasiemke.U ktorego buka mozna wplacic przez MB taka kwote? Sportingbet bodaj ma 10zl min wplata. W Centrebet na 100% wplacisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Lillestrom 0-2
co za dziady omg Brak słów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Coentrão; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema. Jest paka, ja gram ov 2.5 Realu po 2.1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
co sądzicie o zakładzie: Time of 1st Card - No Card Before 22:00 1,85 ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Schalke  Niuniu, Raiders dzięki  spoko jednak liczyłem na więcej bramek . kurw.a mac gladbach... 2sytuacja bardzo dogodne marnuja ,i nici z overu Szelki na 2 wcisną  i kto tu ma pecha kolego? przez te 25 minut ,samo Gladbach powinno strzelic te 2bramki ,no ale jak sie nie ma ostatniego podania, albo strzela nie krytym z odległosci 18metrow leciutko po ziemi... chu.nia bo nawet nie bylo jak skontrowac...  Chłopie mój pociąg z AKO 76 wykoleił się na remisie Feye 2-2 ,a grali od 65minuty z przewagą jednego zawodnika od 80 minuty z przewagą 2 zawodników .Przez 5 minut nie wychodzili z 18 metra przed pramką herenve tyle okazji i nie wturlali ... to jest qwa pech jedna bramka i było by 760zl ... jutro wkleje ten kupon w TO i OWO  ... żal dupę ściska ok rozumiem,widocznie nie dokładnie przeczytałem. tutaj moje 2kuponiki bliźniaki:D http://www.wzbmilenium.pl/index.php?m=10kody 018104110828123139-8395 018104110828123133-4865
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
co sądzicie o zakładzie: Time of 1st Card - No Card Before 22:00 1,85 ???? chodzi o mecz Real Zaragoza - Real Madrid
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co sądzicie o zakładzie: Time of 1st Card - No Card Before 22:00 1,85 ???? chodzi o mecz Real Zaragoza - Real Madrid na takie pytanie nie ma odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
co sądzicie o zakładzie: Time of 1st Card - No Card Before 22:00 1,85 ???? chodzi o mecz Real Zaragoza - Real Madrid na takie pytanie nie ma odpowiedzi Trochę zakład loteryjny....ale chyba się skusze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
real po over 2,5  i po hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Real-1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Morda śmieciu niedojebany
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|