Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 52 1 2 36 37 38 39 40 51 52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Yakeri
dzis jest grugdzien i gwiazdka? 1.8-1.9 na Real -1.5 to niezly prezent laugh
w nastepnym kolejkach juz tak pieknie nie bedzie frown
Prezent , nie prezent...ja nie lubię ujemnych handi w cokolwiek.
Choć przyznam,że dziwne byłoby (sądząc po przebiegu gry) gdyby Real nie wygrał tu przynajmniej trzema bramkami....

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
"Mogę jednak powiedzieć, że Messi ma pewną przewagę, jakiej nie mieli wymienieni przeze mnie piłkarze. Jest dużo bardziej chroniony przez arbitrów. I dobrze, że tak jest. Może grać swój futbol i demonstrować swój talent."

Brawo, Platini przyznaje, ze sedziowie graja dla Barcy smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by milano
chyba tobie manekinie



loda swiniaku

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
HAGIi - olej gościa, to jego ostatnie godziny na forum.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
ja mysle ze barca znow bedzie mistrzem w tym roku po przyjsciu fabregasa i sancheza jest jeszcze silniejsza real nie ma 2 napastnika dobrego oprocz ronaldo benzema nieskuteczny a igła kontuzjogenny

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by MagiK
HAGIi - olej gościa, to jego ostatnie godziny na forum.


ja lubie takich szczeniakow grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by milano
ja mysle ze barca znow bedzie mistrzem w tym roku po przyjsciu fabregasa i sancheza jest jeszcze silniejsza real nie ma 2 napastnika dobrego oprocz ronaldo benzema nieskuteczny a igła kontuzjogenny

przestan barca jest bez formy

Iniesta to nawet u Smudy grzalby lawe

real po majstra

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Gaske
"Mogę jednak powiedzieć, że Messi ma pewną przewagę, jakiej nie mieli wymienieni przeze mnie piłkarze. Jest dużo bardziej chroniony przez arbitrów. I dobrze, że tak jest. Może grać swój futbol i demonstrować swój talent."

Brawo, Platini przyznaje, ze sedziowie graja dla Barcy smile
Ciekawy cytat Gaske - mógłbym poprosić o całą wypowiedź - chętnie przeczytam wink

Co do Messiego to z jednej strony dobrze,że chronią jego nogi...szkoda tylko,że jego poza sportowe wybryki na boisku również zostają niezauważone blush

a teraz Wasz ulubiony temat:
Kto jest lepszy Messi czy Ronaldo? Tylko proszę o poważne argumenty.
Moim zdaniem na tą chwilę lepszy jest Argentyńczyk.
Dodałbym tylko dość ważną sprawę. W mojej ocenie osiągnął już swoje maksimum - lepszy nie będzie. Natomiast dla mnie Christiano ma wciąż niewykorzystany potencjał...

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Gaske
"Mogę jednak powiedzieć, że Messi ma pewną przewagę, jakiej nie mieli wymienieni przeze mnie piłkarze. Jest dużo bardziej chroniony przez arbitrów. I dobrze, że tak jest. Może grać swój futbol i demonstrować swój talent."

Brawo, Platini przyznaje, ze sedziowie graja dla Barcy smile

to wie kazdy oprocz kibicow Barcelony ktorzy sa slepo zapatrzeni w swoj klub grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by MagiK
HAGIi - olej gościa, to jego ostatnie godziny na forum.


ja lubie takich szczeniakow grin

laugh dwuznaczne zdanie wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Gaske
"Mogę jednak powiedzieć, że Messi ma pewną przewagę, jakiej nie mieli wymienieni przeze mnie piłkarze. Jest dużo bardziej chroniony przez arbitrów. I dobrze, że tak jest. Może grać swój futbol i demonstrować swój talent."

Brawo, Platini przyznaje, ze sedziowie graja dla Barcy smile

Platini musi dobry towar brac bo ladnie go poniewiera

Gaske Platini jest z pokolenia Bonka i byl od Zbyszka lepszy to bez dwoch zdan

teraz po latach mecz w klatce 1n1 na kogo postawilbys swoj majatek

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Steaua boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by MagiK
Kto jest lepszy Messi czy Ronaldo? Tylko proszę o poważne argumenty.

Wg mnie nie mozna tak powiedziec, chcialbym kiedys zobaczyc Messiego w innym zespole, innej lidze i czy poradzilby sobie tak samo jak w reprezentacji Argentyny, bo mogloby sie okazac, ze bez kumpli z Barcy nie istnieje.

Tak samo czekam na Guardiole w innym zespole, a Ci ktorzy mowia, ze jest lepszym trenerem od Mourinho sa smieszni. smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Wg mnie nie mozna tak powiedziec kto jest na pewno lepszy*

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Bartez_Gambler
ktoś napisał, że między wielką 2 a pozostałymi będzie jeszcze większa przepaść niż rok temu, zgadzam się.
Ale dodał bym do tego, że róznica między Realem a Barca jednak będzie mniejsza niż rok temu.
Też tak mi sie wydaje, w super pucharze Real zaprezenował sie bardzo dobrze, widac polot w grze i niesamowita szybkosc z jaka przenoszą pilke pod bramke przeciwnika po jej przechwycie, martwi troche słaba skutecznosc, podobno efekty pracy Mourinho wychodzą dopiero w drugim sezonie wink Gdyby Benzema lub Higuain mieli skutecznosc Inzagiego lub Van Nisterlooya mistrzem byłby Real tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Benzema dalej na boisku, frown puke

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by Gaske
Benzema dalej na boisku, frown puke
co Ty chcesz od Benzemy ? Higuain bez formy jest

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Na fanpage'u Ruuda VN na FB:
"You are all invited to Arsenal relegation Party in May, 2012. Cheers! :-)" wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by Gaske
Benzema dalej na boisku, frown puke
co Ty chcesz od Benzemy ? Higuain bez formy jest

Wole Higuaina bez formy niz Benzeme nie trafiajacego w pilke i potykajacego sie o wlasne nogi od 6 miesiecy.

Strona 38 z 52 1 2 36 37 38 39 40 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1