Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 52 1 2 37 38 39 40 41 51 52
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
reale po gole boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Gaske - zabiłeś mnie źródłem grin
przecież tam są dwa wycinki wink

Mnie to ogólnie śmieszy ta cała 'napinka' na linii Barcelona - Real.
Pisanie na stronie Realu co powiedział Platini na temat Messiego (wiem,że to polska strona fanów) - po prostu żal dupę ściska. Co do trenerów to wyżej cenię Mou (chociaż ostatnio stracił trochę w moich oczach - zachował się jak totalny burak i idiota)... Natomiast Guardiola ma 'samograj', a że do tego jest dobrym trenerem to ma i wyniki. W żadnym innym zespole nie będzie miał takich wyników to chyba oczywiste.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by Gaske
Benzema dalej na boisku, frown puke
co Ty chcesz od Benzemy ? Higuain bez formy jest

Wole Higuaina bez formy niz Benzeme nie trafiajacego w pilke i potykajacego sie o wlasne nogi od 6 miesiecy.
no już nie przesadzaj, kilka ważnych bramek strzelił +asysty

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
W meczu dwóch 'Realów' dla mnie już pozamykane...dzisiaj OM zgarnia pełną pulę wink

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by MagiK
Kto jest lepszy Messi czy Ronaldo? Tylko proszę o poważne argumenty.

Wg mnie nie mozna tak powiedziec, chcialbym kiedys zobaczyc Messiego w innym zespole, innej lidze i czy poradzilby sobie tak samo jak w reprezentacji Argentyny, bo mogloby sie okazac, ze bez kumpli z Barcy nie istnieje.

Tak samo czekam na Guardiole w innym zespole, a Ci ktorzy mowia, ze jest lepszym trenerem od Mourinho sa smieszni. smile
Mourinho to co gra teatr ostatnimi czasy zwłaszcza to aż się rzygać chce. Nie zmienia to jednak faktu, że jest najlepszy na świecie, to nie podlega żadnej dyskusji. Ciężko powiedzieć czy jest to wybitny trener. Jeśli przejdzie do takiego Interu tylko nie na gotowo ale stworzy zespół, który wygra LM to wtedy bedzie można powiedzieć, że jest wybitny bo w tej chwili to nawet Smuda no dobra Smuda nie ale takiej sredniej klasy trener europejskiego klubu z Barceloną by wygrywał(prawdopodobnie)
Messi nie robi różnicy na kadrze, w klubie gra kosmos ale no wlasnie ciekawe czy utrzymałby ten poziom gry w innym zespole. W tej chwili liczy sie tylko Messi, Ronaldo i długo, długo nic. Jako kibic Realu musze uznać Messiego za najlepszego grajka bo jednak te tutuły zapewnia tej Barcelonie z dużą pomocą Iniesty i Xaviego, ale jednak, zreszta z pomocą całej Barcelony bo gra zespołu jest ustawiona typowo pod niego ale w klubie gośc robi różnice kolosalną

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
czemu źródło? że słowa są nieprawdziwe? czy że ogólnie piszą o tym? ;-)

Też mnie ta napinka nie obchodzi zbytnio, wole sobie poogladac tylko te mecze, gdzie zawsze walka jest o kazda pilke, ale denerwuje mnie to, ze sedziowie swoimi 'bledami' rozstrzygneli juz kilka meczow na korzysc Barcelony i denerwuja mnie sezonowi kibice, ktorych nagle sie zrobilo nie wiadomo ilu. smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
*z tym Interem to o Guardiole chodziło

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
@Blackman, kilka bramek a przy tym kilka zmarnowanych setek m.in. w pierwszym meczu o superpuchar czy w zeszlym sezonie. Jedyna przewaga Benzemy nad Higuainem to to, ze Karim sie cofa czasem i moze rozgrywac, a Higuain by latal tylko w 16tce.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
ten Benzema to musi miec z 10 setek zeby cos strzelic z dupy taki grajek ;/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
No i wlasnie teraz Benzema dal probke swoich umiejetnosci w tej akcji.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
Najlepszy jest Xavi ale do konca kariery bedzie w cieniu Messiego.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Tym,że o tym piszą wink
Chciałem wywiad - a nie cytaty tongue
Poszukam sobie wink

Moim zdaniem suma błędów zazwyczaj wychodzi na 0. Taka jest piłka, gdyby wyeliminowali te błędy nie byłoby o czym tyle dyskutować piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Originally Posted by spirolek
ten Benzema to musi miec z 10 setek zeby cos strzelic z dupy taki grajek ;/

to prawda, nie ma instynktu strzeleckiego chłopak

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Di Maria + Benzema PLEASE nie grajcie dla buka - tylko dla publiczności futbol futbol futbol

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Tak sobie oglądam Lille - OM i nie wiem skąd te kursy?!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
marsylia po zwyciestwo 3.6 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by MagiK
Tak sobie oglądam Lille - OM i nie wiem skąd te kursy?!
i gol Lille grin

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
lille 1

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
kurde w Belgii nic nie strzelają frown

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
3333333333

Strona 39 z 52 1 2 37 38 39 40 41 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1