|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
free betem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Wyplacal ktos cos z tej promocji z Pointbetgames.com ?, ja zlecilem 2 dni temu przelew do moneybookers i do tej pory nic nie ma.. Ja zleciłem wypłate wczoraj. Ojro w swoim poście o tej promocji napisał, że kasa doszła po 3-4 dniach na moneybookers. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
Partystakers ponownie otworzyło zapisy !!!!!! Nie wiadomo na jak długo więc spieszcie sie ! 75 $ czeka ! LINK DO PROMOCJI : Partystakers [ partystakers.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Dzisiaj otrzymałem już pieniążki z pointbetgames na Moneybookers bez żadnych problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Tez dostalem, 3 dni szly mi na Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Teraz podobno dają 2 inne bonusy też po 20$ A dla tych którzy nie wiedzą co i jak: 1. Odwiedzasz witrynke www.pokerinside.com [ pokerinside.com] , wchodzisz w zakładke join now, rejestrujesz sie, w miejscu KOD: wpisujesz ELKOZL lub link: http://pokerinside.com/index.php?bonus=ELKOZL , w miejscu refferal: ELKOZL (bede bardzo wdzieczny) - radze nie zakladac wielu kont prawdopodbnie skonczy sie to blokada z 0 kożyści 2.Nastepnie wchodzisz w zakladke Sponsorship pobierasz oprogramowanie CD POKER-a rejestrujesz sie w CD Pokerze 3. Wracasz do Pokerinside wbijasz swoje dane z CD Poker-a (twoj nick z Cd Pokera) 4. Zakladasz swoje konto w Neteller (link: http://x1.neteller.com/referrals/signup?9056D022106114420 ), podobnie wracasz na poker inside i wstukujesz dane z Netteler-a ID itd. 5. Weryfikacja danych: przesylasz w bardzo latwy sposob poprzez witryne Poker Inside scan lub zdjecie swojego dowodu tożsamości 6. Po udanej weryfikacji otrzymujesz maila (kilka godzin), nastepnie pieniążki wpływają na twoje konto w Neteller 7. Ostatnim krokiem jest wejscie do CD Poker, zakladka Cashier-Netteler, wpisanie kwoty 20$ i przelanie jej do CD POKER. Odradzam przeznaczania pieniedzy z Neteller-a na inne cele niz CD POKER poniewaz automatycznie udzial w dalszym sponsorowaniu zostanie zablokowany (dowiesz sie z e-maila), a czeka jeszcze kolejne 20$ so Pacific Poker i inne roomy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Eh przy rejestracji w CD Pokerze wyskakuje mi bład i nie chce strony otworzyc . Ale rejestruje sie poprzez to oprogramowanie ktore sciagnalem a nie przez www !Dobrze?:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Tak, dobrze ogolnie trzeba sie rejestrowac i grac przez program <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
bluevex.de daje 5 euro za rejestracje + 5 euro za wyslanie skanu dowodu na support@bluevex.de , jesli chcesz wyslij mi PW z imieniem, nazwiskiem i mailem to wysle Ci zaproszenie, poczta wp.pl, www.o2.pl [ o2.pl] i interia.pl uzaje te wiadomosci jako spam i nie dochodza
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
bluevex.de daje 5 euro za rejestracje + 5 euro za wyslanie skanu dowodu na support@bluevex.de , jesli chcesz wyslij mi PW z imieniem, nazwiskiem i mailem to wysle Ci zaproszenie, poczta wp.pl, www.o2.pl [ o2.pl] i interia.pl uzaje te wiadomosci jako spam i nie dochodza Czy aby dostac bonus za rejestracje Ty musisz zaprosić czy można odrazu ze stronki się zarejestrować? I czy odrazu po rejestracji bonus będzie na moim koncie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
Kaupa czytanie ze zrozumieniem... jesli chcesz wyslij mi PW z imieniem, nazwiskiem i mailem boze ludzie miejcie troche rozumu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
jezeli ktos sie orientuje jak liczą obrót bonusem 25$ z tego no juice sportsbook to niech napisze. przetumaczyłem translatorem ale i tak za duzo nie wiem moze ktos gra w amerykanskich bukach podobne wagerweb,actionbet:
Odnośnie zakłady sportowych: ( 1) Kiedy stawiający na pokonanym, liniach ( + 105, + 120, + 350, etc.). Na przykład , jeżeli stawiłeś na Detroit Tygrysy + 180, zaryzykować $100, by wygrać $180, policzymy $100 do wymagań refinansowania. ( 2) Kiedy stawiający na standardowe - 110 linii ( Źrebaki - 7.5 - 110, Lakers + 5.5 - 110, etc.). Na przykład , jeżeli stawiłeś na Seahawks - 6 - 110, zaryzykować $1,100, by wygrać $1,000, policzymy $1,100 do wymagań refinansowania. ( 3) Kiedy stawiający na ulubionych liniach ( - 125, - 180, - 500, etc.) wyższy niż - 110, ilość, która będzie policzona do wymagań refinansowania jest obliczona jak gdyby zakład został zrobiony w szansie - 110. na przykład , jeżeli stawiłeś na Boston Czerwonym Sox - 200, zaryzykować $200, by wygrać $100, policzymy $110 do wymagań refinansowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
To znaczy po prostu, że przy zakładach o kursie 1.91 i wyższych do obrotu liczy się postawiona stawka, gdy kurs jest niższy, to wliczana jest następują kwota: ewentualna wygrana/1.91 Np stawiasz 20zł po kursie 1.5, możesz wygrać 30zł. Do obrotu wliczy ci się 30zł/1.91 czyli ok 15.7zł Jakby co to pisałem to na podstawie twojego posta, bo sam już tam kase przegrałem na LM i nawet nie zdąrzyłem się regulaminem mocniej zaiteresować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
no juz rozumiem mam teraz 166$ i myslalem ze obrót juz zrobilem a tu piszą ze nie ze mam dopiero 127$.no nic pewnie strace kaske ale powalcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Ja całą darmową kase straciłem na LM, bonus z Juica, $100 ugrane z bonusa w Wagerweb, a potem na dokładke ze złości na dokładke $50 bonusa z pokera. Do tego wyczyściłem konto w Sportingbecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Życze więcej powodzenia w obrocie, dam ci rade, nie stawiaj na LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Hmmmm A ja w tej chwili na NO Juice mam 183,06$ i nie wiem czy wypłacac obróciłem 12 razy. Tak sobie myślę może by dziś przyłożyć wszystko na Detroit jak myślicie doradźcie coś???? Wypłata trwa 48 godzin na moneybookers. Bukamcher wypłacalny. Rozmawiałem już na livechacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wyplacaj, po co tak ryzykowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Hmmmm A ja w tej chwili na NO Juice mam 183,06$ i nie wiem czy wypłacac obróciłem 12 razy. Tak sobie myślę może by dziś przyłożyć wszystko na Detroit jak myślicie doradźcie coś???? Wypłata trwa 48 godzin na moneybookers. Bukamcher wypłacalny. Rozmawiałem już na livechacie Trudno zeby Ci na livechacie powiedzieli, ze sa niewyplacalni:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Hmmmm A ja w tej chwili na NO Juice mam 183,06$ i nie wiem czy wypłacac obróciłem 12 razy. Tak sobie myślę może by dziś przyłożyć wszystko na Detroit jak myślicie doradźcie coś???? Wypłata trwa 48 godzin na moneybookers. Bukamcher wypłacalny. Rozmawiałem już na livechacie Trudno zeby Ci na livechacie powiedzieli, ze sa niewyplacalni:) w rankingu SBR maja ocene D+ czyli nawet przyzwoicie, a co do Detroit to...Cavs u siebie, a Cavs na wyjezdzie to dwie rozne druzyny, mecz nie warty ryzyka za 183.06$, ale to Twoja kasa PS tak na marginesie to nie temat do omawiania meczu Detroit wiec sory za OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|