"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#488075 23/02/2006 23:25
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
free betem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#488076 24/02/2006 09:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
Wyplacal ktos cos z tej promocji z Pointbetgames.com ?, ja zlecilem 2 dni temu przelew do moneybookers i do tej pory nic nie ma..

Ja zleciłem wypłate wczoraj. Ojro w swoim poście o tej promocji napisał, że kasa doszła po 3-4 dniach na moneybookers.

Pozdrawiam.

#488077 24/02/2006 22:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
Partystakers ponownie otworzyło zapisy !!!!!! Nie wiadomo na jak długo więc spieszcie sie ! 75 $ czeka !
LINK DO PROMOCJI : Partystakers [partystakers.com]

#488078 24/02/2006 22:59
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384
Quote
Partystakers ponownie otworzyło zapisy !!!!!! Nie wiadomo na jak długo więc spieszcie sie ! 75 $ czeka !
LINK DO PROMOCJI : Partystakers [partystakers.com]
po pierwsze nie ten dzial a po drugie juz jest ta promocja opisana tu:
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...;amp;page=0&fpart=1&vc=1

#488079 25/02/2006 01:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dzisiaj otrzymałem już pieniążki z pointbetgames na Moneybookers bez żadnych problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#488080 25/02/2006 08:42
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Tez dostalem, 3 dni szly mi na Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#488081 25/02/2006 10:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Teraz podobno dają 2 inne bonusy też po 20$

A dla tych którzy nie wiedzą co i jak:

1. Odwiedzasz witrynke www.pokerinside.com [pokerinside.com] , wchodzisz w zakładke join now, rejestrujesz sie, w miejscu KOD: wpisujesz ELKOZL lub link: http://pokerinside.com/index.php?bonus=ELKOZL , w miejscu refferal: ELKOZL (bede bardzo wdzieczny) - radze nie zakladac wielu kont prawdopodbnie skonczy sie to blokada z 0 kożyści

2.Nastepnie wchodzisz w zakladke Sponsorship pobierasz oprogramowanie CD POKER-a
rejestrujesz sie w CD Pokerze

3. Wracasz do Pokerinside wbijasz swoje dane z CD Poker-a (twoj nick z Cd Pokera)

4. Zakladasz swoje konto w Neteller (link:
http://x1.neteller.com/referrals/signup?9056D022106114420 ), podobnie wracasz na poker inside i wstukujesz dane z Netteler-a ID itd.

5. Weryfikacja danych: przesylasz w bardzo latwy sposob poprzez witryne Poker Inside
scan lub zdjecie swojego dowodu tożsamości

6. Po udanej weryfikacji otrzymujesz maila (kilka godzin), nastepnie pieniążki wpływają na twoje konto w Neteller

7. Ostatnim krokiem jest wejscie do CD Poker, zakladka Cashier-Netteler, wpisanie kwoty 20$ i przelanie jej do CD POKER.

Odradzam przeznaczania pieniedzy z Neteller-a na inne cele niz CD POKER poniewaz automatycznie udzial w dalszym sponsorowaniu zostanie zablokowany (dowiesz sie z e-maila), a czeka jeszcze kolejne 20$ so Pacific Poker i inne roomy.

#488082 25/02/2006 10:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Eh przy rejestracji w CD Pokerze wyskakuje mi bład i nie chce strony otworzyc . Ale rejestruje sie poprzez to oprogramowanie ktore sciagnalem a nie przez www !Dobrze?:>

#488083 25/02/2006 11:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Tak, dobrze ogolnie trzeba sie rejestrowac i grac przez program <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#488084 26/02/2006 16:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
bluevex.de daje 5 euro za rejestracje + 5 euro za wyslanie skanu dowodu na support@bluevex.de , jesli chcesz wyslij mi PW z imieniem, nazwiskiem i mailem to wysle Ci zaproszenie, poczta wp.pl, www.o2.pl [o2.pl] i interia.pl uzaje te wiadomosci jako spam i nie dochodza

#488085 26/02/2006 16:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
bluevex.de daje 5 euro za rejestracje + 5 euro za wyslanie skanu dowodu na support@bluevex.de , jesli chcesz wyslij mi PW z imieniem, nazwiskiem i mailem to wysle Ci zaproszenie, poczta wp.pl, www.o2.pl [o2.pl] i interia.pl uzaje te wiadomosci jako spam i nie dochodza

Czy aby dostac bonus za rejestracje Ty musisz zaprosić czy można odrazu ze stronki się zarejestrować? I czy odrazu po rejestracji bonus będzie na moim koncie ?

#488086 26/02/2006 22:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Kaupa czytanie ze zrozumieniem... blush

Quote
jesli chcesz wyslij mi PW z imieniem, nazwiskiem i mailem

boze ludzie miejcie troche rozumu... blush

#488087 26/02/2006 23:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
jezeli ktos sie orientuje jak liczą obrót bonusem 25$ z tego no juice sportsbook to niech napisze.
przetumaczyłem translatorem ale i tak za duzo nie wiem moze ktos gra w amerykanskich bukach podobne wagerweb,actionbet:

Odnośnie zakłady sportowych: ( 1) Kiedy stawiający na pokonanym, liniach ( + 105, + 120, + 350, etc.). Na przykład , jeżeli stawiłeś na Detroit Tygrysy + 180, zaryzykować $100, by wygrać $180, policzymy $100 do wymagań refinansowania. ( 2) Kiedy stawiający na standardowe - 110 linii ( Źrebaki - 7.5 - 110, Lakers + 5.5 - 110, etc.). Na przykład , jeżeli stawiłeś na Seahawks - 6 - 110, zaryzykować $1,100, by wygrać $1,000, policzymy $1,100 do wymagań refinansowania. ( 3) Kiedy stawiający na ulubionych liniach ( - 125, - 180, - 500, etc.) wyższy niż - 110, ilość, która będzie policzona do wymagań refinansowania jest obliczona jak gdyby zakład został zrobiony w szansie - 110. na przykład , jeżeli stawiłeś na Boston Czerwonym Sox - 200, zaryzykować $200, by wygrać $100, policzymy $110 do wymagań refinansowania.

#488088 27/02/2006 00:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
To znaczy po prostu, że przy zakładach o kursie 1.91 i wyższych do obrotu liczy się postawiona stawka, gdy kurs jest niższy, to wliczana jest następują kwota: ewentualna wygrana/1.91
Np stawiasz 20zł po kursie 1.5, możesz wygrać 30zł. Do obrotu wliczy ci się 30zł/1.91 czyli ok 15.7zł
Jakby co to pisałem to na podstawie twojego posta, bo sam już tam kase przegrałem na LM i nawet nie zdąrzyłem się regulaminem mocniej zaiteresować tongue

#488089 27/02/2006 00:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
no juz rozumiem mam teraz 166$ i myslalem ze obrót juz zrobilem a tu piszą ze nie ze mam dopiero 127$.no nic pewnie strace kaske ale powalcze.

#488090 27/02/2006 00:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Ja całą darmową kase straciłem na LM, bonus z Juica, $100 ugrane z bonusa w Wagerweb, a potem na dokładke ze złości na dokładke $50 bonusa z pokera. Do tego wyczyściłem konto w Sportingbecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Życze więcej powodzenia w obrocie, dam ci rade, nie stawiaj na LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#488091 27/02/2006 13:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Hmmmm A ja w tej chwili na NO Juice mam 183,06$ i nie wiem czy wypłacac obróciłem 12 razy. Tak sobie myślę może by dziś przyłożyć wszystko na Detroit jak myślicie doradźcie coś???? Wypłata trwa 48 godzin na moneybookers. Bukamcher wypłacalny. Rozmawiałem już na livechacie

#488092 27/02/2006 14:11
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wyplacaj, po co tak ryzykowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#488093 27/02/2006 14:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Hmmmm A ja w tej chwili na NO Juice mam 183,06$ i nie wiem czy wypłacac obróciłem 12 razy. Tak sobie myślę może by dziś przyłożyć wszystko na Detroit jak myślicie doradźcie coś???? Wypłata trwa 48 godzin na moneybookers. Bukamcher wypłacalny. Rozmawiałem już na livechacie

Trudno zeby Ci na livechacie powiedzieli, ze sa niewyplacalni:)

#488094 27/02/2006 14:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Hmmmm A ja w tej chwili na NO Juice mam 183,06$ i nie wiem czy wypłacac obróciłem 12 razy. Tak sobie myślę może by dziś przyłożyć wszystko na Detroit jak myślicie doradźcie coś???? Wypłata trwa 48 godzin na moneybookers. Bukamcher wypłacalny. Rozmawiałem już na livechacie

Trudno zeby Ci na livechacie powiedzieli, ze sa niewyplacalni:)

w rankingu SBR maja ocene D+ czyli nawet przyzwoicie, a co do Detroit to...Cavs u siebie, a Cavs na wyjezdzie to dwie rozne druzyny, mecz nie warty ryzyka za 183.06$, ale to Twoja kasa


PS tak na marginesie to nie temat do omawiania meczu Detroit wiec sory za OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1