Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Po 1. to jest free bet ktrórego oczywiście nie da się wypłacić. Jak pisałem w poście należy go 10 razy obrócić. Maxymalna wypłata to 250$

Po 2. CasinoMan - ta promocja byla już podawana. najpierw poczytaj kilka postów wcześniej, a nie wklejasz link jeszcze raz w dodatku z refferalem. Bardzo mi przykro, ale pierwszy nie jesteś.

Po 3. Rodzaje zakładów w bukach amerykańskich sa na górze w zakładkach: parley, straight itp.

Aby postawić tam zakład wykorzystując ten free bet, należy sobie oblczyć jaka wygrana wyjdzie nam, stawiając dane zdarzenie za te darmowe 25$.

Jeżeli stawiamy kurs @1.50 x 25$ to wygrana wynosi 12.5$. I to należy wpisać w tym okienku i potwierdzić zakład. Jeżeli zakład dalej nie wchodzi to zmniejszyć kwote wygranej o 0.1

Da się także stawiać kupony akumulowane. Nie pamiętam w które zakładce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

Pozdrawiam, mam nadzieje, że pomogłem.
zarejstrowałem się wczoraj i nie dostałem tego free beta wyslałem do nich mój numer konta na mail.... co jeszcze trzeba zrobić....

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Piter ale ten free bet nie jest dopisany do konta. Poprostu przy potwierdzaniu zakładu masz zaznaczone free bet 25$.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
najlepiej przesłac im maila ze czekacie na freebeta.bo wczoraj dodawany byl automatycznie,natomiast dzisiaj juz nie.lepiej się upomniec.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
W sprawie bonusa to najszybciej zalatwisz jak pogadasz na live chacie, jednak ja dlugo czekalem zanim sie ktos odezwal. Czy mozecie mi powiedziec jak obstawic zaklad w pilke nozna bo ja mam tylko horse racing i casino i za chiny nie moge znalezc zakladow sportowych.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Wejdź w sportsbook.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
jak ktso wycvzaji w jakiej zakladce ejst zaklad akumulowany z kilku mecze bede bardzo wdzieczny:(bo silngli garc nie potrafie i to nei zbyt mnei ciekawi:/a tych opcji neiczaje(parloer robbin,tisser:/)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
No i tu jest problem bo nie mam sportsbook do wyboru. Po zalogowanliu mam do wyboru tylko: Open bets History Cashier Horse racing Casino log out. No nie wiem co mam zrobic. Moze cos nie tak z moja przegladarka i czegos nie wyswietla. POMOCy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
wybierz ktorakolwiek z mozliwosci ponizej -tassier pareler stright czy jakos tak no np stright i pojzawia sie dyscypliny do wyboru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />---i co wie ktso jak akumulowany tam postawic?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Jeżeli używasz Internet Explorerto zmień na Mozilla Firefox, albo Opere.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Miales racje thOmas. Wina byla swietnej przegladarki IE. Teraz mam mozille i przejrzalem na oczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Mnie denerwuje ten ich live chat. Dzisiaj musiałem dysk sformatowac i nie zapisałem sobie mojego loginu. Teraz kiedy połączyłem się z live chatem i podałem swoje dane, już miałem dostać login, a tutaj mnie rozłączyło i ponownie mam problemy z wejściem la LC. Eggg dzisiaj już chyba nie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
pleasee wie ktso gdzie ta opcja zakaldu akumulowanego u nich?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
pleasee wie ktso gdzie ta opcja zakaldu akumulowanego u nich?

jak bym się zalogował to bym sprawdził, teraz nie mam jak.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
pleasee wie ktso gdzie ta opcja zakaldu akumulowanego u nich?
parlay to jest zakład akumulowany,natomiast straight to jak z angielskiego zakład pojedynczy.
dzisiaj nie mozna bylo postawic np na lige mistrzów kuponu z kilkoma zdarzeniami z soccera.
ale hokey i nba tak.
czasami na weekendy w ofercie daja do postawienia kupon parlay.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
dzieki wielkie:)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
ale mi nie idzie ostatnio z tymi bonusami, przegrałem ostatnie trzy darmowe bonusy jednymi zakładami (najpierw dwa przegrane zakłady po 5$ w ponibetgames a teraz przegrany singiel za free bet w tym nojuice ;/ )

Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
parlay to tez z angielskiego ;] ubiegam pytania o systemowy zaklad, o dziwo tez z angielskiego round robin ;]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Quote
20$ Bez depozytu !!!

1. Odwiedzasz witrynke www.pokerinside.com [pokerinside.com] , wchodzisz w zakładke join now, rejestrujesz sie, w miejscu KOD: wpisujesz ELKOZL lub link: http://pokerinside.com/index.php?bonus=ELKOZL , w miejscu refferal: ELKOZL (bede bardzo wdzieczny) - radze nie zakladac wielu kont prawdopodbnie skonczy sie to blokada z 0 kożyści

2.Nastepnie wchodzisz w zakladke Sponsorship pobierasz oprogramowanie CD POKER-a
rejestrujesz sie w CD Pokerze

3. Wracasz do Pokerinside wbijasz swoje dane z CD Poker-a (twoj nick z Cd Pokera)

4. Zakladasz swoje konto w Neteller (link:
http://x1.neteller.com/referrals/signup?9056D022106114420 ), podobnie wracasz na poker inside i wstukujesz dane z Netteler-a ID itd.

5. Weryfikacja danych: przesylasz w bardzo latwy sposob poprzez witryne Poker Inside
scan lub zdjecie swojego dowodu tożsamości

6. Po udanej weryfikacji otrzymujesz maila (kilka godzin), nastepnie pieniążki wpływają na twoje konto w Neteller

7. Ostatnim krokiem jest wejscie do CD Poker, zakladka Cashier-Netteler, wpisanie kwoty 20$ i przelanie jej do CD POKER.

Odradzam przeznaczania pieniedzy z Neteller-a na inne cele niz CD POKER poniewaz automatycznie udzial w dalszym sponsorowaniu zostanie zablokowany (dowiesz sie z e-maila), a czeka jeszcze kolejne 20$ so Pacific Poker i inne roomy.

Jesli ta promocja ci sie spodoba, proponuje odwiedzic partystakers.com gdzie mozna rowniez uzyskac mile fundusze na gre w PartyPoker.com (w celu pierwszej wyplaty nalezy rozegrac 250 rakeheandow w Poker.com) , bede wdzieczny jesli w miejsce refferal wpiszecie: przemson
pozdrawiam... PartyPoker.com) , bede wdzieczny jesli w miejsce refferal wpiszecie: przemson
pozdrawiam...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
Stworzyłem konto w tym NoJuice. Pierwszy zonk przy rejestraci -- czemu nie potwierdza się wpisanego hasła? Wpisałem e-mail, ciągle nie dostałem żadnej wiadomości, co z tym kontem, bo nie znam loginu (nie zapisałem go, jak się pojawił po rejestracji). Nie widzę opcji "zapomniałem hasła". Guzik pod login-box'em nie działa.

Ja tu niucham wałek. Nieprofesjonalne to jest jak zbity pies.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
CasinoMan widzę, że interesują Cie bonusy przynzawane w pokerroomach. Jest do tego osobny dział "Las Vegas". Tam podaje się wszystkie promocje dotyczące pokera. Kolejna promocja którą podałeś także była już podawana w w/w dziale. Najpierw troche poczytaj zanim zaczniesz podawać promocje.

lookazh - jeżeli nie zapisałeś sobie swojego loginu, to najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie do nich na live chat. Powiesz, że zapomniałeś login. Ona to sprawdź i zapyta się Ciebie o dane. Po chwili powinna podać Ci Twój login.

Możesz też napisać do nich w mailu, ale to potrwa troszke dłużej.

Pozdrawiam.

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,908
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1