|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
siema craax ! co tam z US OPEN Ci sie widzi?  o tych malych kursach, ktore pogralem 10/10 nie bede wspominal z normalniejszych, McHale + Montanes taki mocny dubelek identyczny pograłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79 |
Berdych,Fish,Federer,Zwonariowa,Bartoli,Bartoli,Aga,Szarapowa,Monfils Ako:okolo 1,7
widzicie gdzies tu jakies mozliwe problemy?co myslicie o takim kuponie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siema craax ! co tam z US OPEN Ci sie widzi?  o tych malych kursach, ktore pogralem 10/10 nie bede wspominal z normalniejszych, McHale + Montanes taki mocny dubelek identyczny pograłem  bedzie dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
siema craax ! co tam z US OPEN Ci sie widzi?  o tych malych kursach, ktore pogralem 10/10 nie bede wspominal z normalniejszych, McHale + Montanes taki mocny dubelek identyczny pograłem  bedzie dobrze  a jakies niespodziewajki przewidujesz w 1r? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niespodziewajki - Cilic, Medina, ANDERSON ( tutaj sam nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze moze miec ciezko ), Karlovic
warta gry Oudin wg mnie po takich kursach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Amir wrócił!  Harrison jak nie wygra teraz to kiedy?  wygra juz dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
1 kupon grubo: Ryszard, Ivo, Kiri, Tipsa, Fish 2 kupon: Cipolla +7.5, Radek, 3 kupon: Mchale, Albert 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
u Oudin świetnym pomyslem jest granie na breaku,bo jej serwis nie istnieje,gra dobrze i nie raz złamie rywalki..;) ktory kort ona gra dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Horacio Zeballos +5.5 @ 2.00 Ryan Harrison +4.5 @ 1.83 Philipp Petzschner - Wygra 3-0 @ 1.90 Trebles, 1 Zakład
peefki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
F Gonzales Tipsa under30,5gema Peng hcp-5,5 to dzisiaj moje pewki:) do tego warto Cilic Tomic-5,5 Ferrero De Bakker Bellu Medina Zvona -7,5 Bartoli-6,5 Aga Radwańska dw2:1 Koliber przegrany 1set/zw w meczu Barca ov3,5 Benfica tak dzsiiaj pograłem poszly 3 triple i 3 tasmy ,wg mnie warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Wojciechowski Mistrzem Świata!! oglądałem cały konkurs w milenium, co za tym idzie nakresliłem tasm jak poje.bany:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to jakas niespodzianka z tym Wojciechowskim czy byl w gronie faworytow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
nie jest tak że Ulke prowadzi stary Radwański a Aga zmieniła trenera? znając pape będzie chciał jej udowodnić ,że to był głupi pomysł i pewnie nastawi Ulke w odpowiedni sposób granie Agi po 1.1 jest idiotyzmem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
W piotek betsafe walnol sie z kursem i wystawil 22 zamiast 2,20 wpakowalem to dla zabawy pol konta liczac ze i tak pewnie anuluja a oni kase dodali do konta zlecilem przelew i dzis kasa na koncie  jestem w szoku istnieje jakies niebezpieczenstwo ze bede musial im to oddac? bo chce dolozyc i kupic auto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie jest tak że Ulke prowadzi stary Radwański a Aga zmieniła trenera? znając pape będzie chciał jej udowodnić ,że to był głupi pomysł i pewnie nastawi Ulke w odpowiedni sposób granie Agi po 1.1 jest idiotyzmem chlooooopie - to sa siostry, co Ty wymyslasz za scenariusze - film moznaby nakrecic, daj spokoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Francuz był zdecydowanym faworytem, @1,55 na jego win był, na Polaka zwyciestwo był @10 w milenium(skoczył 5,90m) na podium ok @2,7 2miejsce zajął Kubańczyk ,który sie z dupy urwał a 5,90 skoczył... 4Miejsce zajął tez Polak Michalski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
nie jest tak że Ulke prowadzi stary Radwański a Aga zmieniła trenera? znając pape będzie chciał jej udowodnić ,że to był głupi pomysł i pewnie nastawi Ulke w odpowiedni sposób granie Agi po 1.1 jest idiotyzmem chlooooopie - to sa siostry, co Ty wymyslasz za scenariusze - film moznaby nakrecic, daj spokoj ta zmiana trenra to taka troche pod publiczke sama aga przyznala ze praktycznie codziennie rozmawia z tata przez tel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
W piotek betsafe walnol sie z kursem i wystawil 22 zamiast 2,20 wpakowalem to dla zabawy pol konta liczac ze i tak pewnie anuluja a oni kase dodali do konta zlecilem przelew i dzis kasa na koncie  jestem w szoku istnieje jakies niebezpieczenstwo ze bede musial im to oddac? bo chce dolozyc i kupic auto istnieje, mialem podobna sytuacje u nich z tym, ze wyjechalem wowczas na wakacje i nie dotykalem kasy na koncie - w takim przypadku nie wiem jak to wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Francuz był zdecydowanym faworytem, @1,55 na jego win był, na Polaka zwyciestwo był @10 w milenium(skoczył 5,90m) na podium ok @2,7 2miejsce zajął Kubańczyk ,który sie z dupy urwał a 5,90 skoczył... 4Miejsce zajął tez Polak Michalski. i to jest PIEKNE 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|