Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 80 1 2 6 7 8 9 10 79 80
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by craax
Originally Posted by GreyTiger
siema craax !

co tam z US OPEN Ci sie widzi? smile

o tych malych kursach, ktore pogralem 10/10 nie bede wspominal


z normalniejszych, McHale + Montanes taki mocny dubelek

identyczny pograłem piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
Berdych,Fish,Federer,Zwonariowa,Bartoli,Bartoli,Aga,Szarapowa,Monfils
Ako:okolo 1,7

widzicie gdzies tu jakies mozliwe problemy?co myslicie o takim kuponie?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by craax
Originally Posted by GreyTiger
siema craax !

co tam z US OPEN Ci sie widzi? smile

o tych malych kursach, ktore pogralem 10/10 nie bede wspominal


z normalniejszych, McHale + Montanes taki mocny dubelek

identyczny pograłem piwo

bedzie dobrze smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by craax
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by craax
Originally Posted by GreyTiger
siema craax !

co tam z US OPEN Ci sie widzi? smile

o tych malych kursach, ktore pogralem 10/10 nie bede wspominal


z normalniejszych, McHale + Montanes taki mocny dubelek

identyczny pograłem piwo

bedzie dobrze smile


a jakies niespodziewajki przewidujesz w 1r? smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
niespodziewajki - Cilic, Medina, ANDERSON ( tutaj sam nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze moze miec ciezko ), Karlovic


warta gry Oudin wg mnie po takich kursach

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by haku
Amir wrócił! piwo
Harrison jak nie wygra teraz to kiedy? grin


wygra juz dzis

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
1 kupon grubo: Ryszard, Ivo, Kiri, Tipsa, Fish

2 kupon: Cipolla +7.5, Radek,

3 kupon: Mchale, Albert

boks boks boks

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
u Oudin świetnym pomyslem jest granie na breaku,bo jej serwis nie istnieje,gra dobrze i nie raz złamie rywalki..;) ktory kort ona gra dzis?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Horacio Zeballos +5.5 @ 2.00
Ryan Harrison +4.5 @ 1.83
Philipp Petzschner - Wygra 3-0 @ 1.90
Trebles, 1 Zakład

peefki

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
F Gonzales
Tipsa under30,5gema
Peng hcp-5,5
to dzisiaj moje pewki:)
do tego warto
Cilic
Tomic-5,5
Ferrero
De Bakker
Bellu
Medina
Zvona -7,5
Bartoli-6,5

Aga Radwańska dw2:1
Koliber przegrany 1set/zw w meczu

Barca ov3,5
Benfica

tak dzsiiaj pograłem poszly 3 triple i 3 tasmy ,wg mnie warto boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
http://imageshack.us/photo/my-images/42/usopen.jpg/

ja pograłem taką taśme smile
może obędzie się bez niespodzianek

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Wojciechowski Mistrzem Świata!!
oglądałem cały konkurs w milenium, co za tym idzie nakresliłem tasm jak poje.bany:D

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to jakas niespodzianka z tym Wojciechowskim czy byl w gronie faworytow ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
nie jest tak że Ulke prowadzi stary Radwański a Aga zmieniła trenera? znając pape będzie chciał jej udowodnić ,że to był głupi pomysł i pewnie nastawi Ulke w odpowiedni sposób granie Agi po 1.1 jest idiotyzmem

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
W piotek betsafe walnol sie z kursem i wystawil 22 zamiast 2,20 wpakowalem to dla zabawy pol konta liczac ze i tak pewnie anuluja a oni kase dodali do konta zlecilem przelew i dzis kasa na koncie shocked jestem w szoku


istnieje jakies niebezpieczenstwo ze bede musial im to oddac? bo chce dolozyc i kupic auto

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mirasPL
nie jest tak że Ulke prowadzi stary Radwański a Aga zmieniła trenera? znając pape będzie chciał jej udowodnić ,że to był głupi pomysł i pewnie nastawi Ulke w odpowiedni sposób granie Agi po 1.1 jest idiotyzmem

chlooooopie - to sa siostry, co Ty wymyslasz za scenariusze - film moznaby nakrecic, daj spokoj

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Francuz był zdecydowanym faworytem, @1,55 na jego win był,
na Polaka zwyciestwo był @10 w milenium(skoczył 5,90m) na podium ok @2,7
2miejsce zajął Kubańczyk ,który sie z dupy urwał a 5,90 skoczył...
4Miejsce zajął tez Polak Michalski.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by craax
Originally Posted by mirasPL
nie jest tak że Ulke prowadzi stary Radwański a Aga zmieniła trenera? znając pape będzie chciał jej udowodnić ,że to był głupi pomysł i pewnie nastawi Ulke w odpowiedni sposób granie Agi po 1.1 jest idiotyzmem

chlooooopie - to sa siostry, co Ty wymyslasz za scenariusze - film moznaby nakrecic, daj spokoj

ta zmiana trenra to taka troche pod publiczke sama aga przyznala ze praktycznie codziennie rozmawia z tata przez tel.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Black243
W piotek betsafe walnol sie z kursem i wystawil 22 zamiast 2,20 wpakowalem to dla zabawy pol konta liczac ze i tak pewnie anuluja a oni kase dodali do konta zlecilem przelew i dzis kasa na koncie shocked jestem w szoku


istnieje jakies niebezpieczenstwo ze bede musial im to oddac? bo chce dolozyc i kupic auto
istnieje, mialem podobna sytuacje u nich z tym, ze wyjechalem wowczas na wakacje i nie dotykalem kasy na koncie - w takim przypadku nie wiem jak to wyglada

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Bet3654
Francuz był zdecydowanym faworytem, @1,55 na jego win był,
na Polaka zwyciestwo był @10 w milenium(skoczył 5,90m) na podium ok @2,7
2miejsce zajął Kubańczyk ,który sie z dupy urwał a 5,90 skoczył...
4Miejsce zajął tez Polak Michalski.

i to jest PIEKNE piwo

Strona 8 z 80 1 2 6 7 8 9 10 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,426 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1