|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Dobra zleciłem wypłate 183$ z bukmachera No Juice Pytałem na czacie 48 godzin mam czekać. Kase już przyjeli. Będę wam relacjonował jak wyglądała wypłata i czy były opłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
wypłaciłem kase 183$ Pobrali opłate w wysokości 15$
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
ja tez mam zamiar wypłacić.mam tam 254$. jaką metodą wypłacasz??i mam pytanie ile bede mial wliczone do obrotu postawiłem na slavie 165$ kurs 1.54.bo nie wiem czy juz mam obrót.jezeli ktos wie niech napisze stawka:165$ kurs 1.54.ile obrotu jest z tego zakladu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
WOW już mam kase na Moneybookers wypłata trwała 1-2 godziny Niesamowity Bukmacher!!!! EXTRA!!!! POLECAM http://www.nojuice.net/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
musiales wyslylac jakis skan dowodu albo cos w tym rodzaju ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
ja obracałem po kursach 2.0- 2.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Jets jeszcze aktualna ta promocja???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
Jets jeszcze aktualna ta promocja??? nie. trwała do 23 lutego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
a co z obrotem tego bonusa z bluevex.de, wie ktoś, bo niemiecki dawno miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a co z obrotem tego bonusa z bluevex.de, wie ktoś, bo niemiecki dawno miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wyplacic mozna dopiero po 3 miechach od rejestracji, obrot z tego co sie orjentuje 5 razy
Last edited by Conrad; 27/02/2006 22:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
http://club.bet24.com/article_uk.php?aid=352 jak ktos nie ma jeszcze konta w bet24 to tutaj jest promo bez depozytu 10 funtow, ktos juz o nim pisal w temacie bet24, ale tu jest cale info co i jak
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
a co z obrotem tego bonusa z bluevex.de, wie ktoś, bo niemiecki dawno miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wyplacic mozna dopiero po 3 miechach od rejestracji, obrot z tego co sie orjentuje 5 razy właśnie chciałem o tym napisać, 3 miesiące to wieki przecie ;/ jest tam jeszcze jakaś trzecia promocja, ale nie wiem o co chodzi ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Tylko karta kredytowa potrzbena do rejstracji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
czy ktos juz otrzymal ten bonus z bet24??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
a ja mam pytanie co do no juice sportsbook. wczoraj postawiłem na slavie 3 single jeden za 92.5 $,drugi za 65 $ i trzeci za 8 $. kurs wynosił 1.54. ile wliczy mi sie z tych zakładów do obrotu tym freebetem. jeżeli ktos wie na jakiej zasadzie oni to liczą to proszę o odpowiedz. juz ktos mi pisał o tym ale nie jestem jeszcze pewny jak to sie liczy. prosze o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
podziel sobbie to co wygrales przez 0,91 i wyjdzie ci obrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
oczywiscie sam zysk, bez stawki podziel
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
luss jezeli postawie powyzej 1.91 kurs to liczy sie do obrotu cała stawka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
podziel sobbie to co wygrales przez 0,91 i wyjdzie ci obrot przez 0.91 czy przez 1.91 się dizeli zysk??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
tak powyzej 1.91 normalnie cala stawka, a ponizej zysk dzielimy przez 0,91
|
|
|
Link skopiowany do schowka