|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
W unibecie każdy nowy gracz dostaje 100 zł W betandwin kazdy nowy gracz dostaje 30 euro promocje na swieta dla nowych graczy. pewne polecam Ktos sprytny mógłby bez ryzyka zarobić około 200zł złotych grając te same zdarzenia u 2 buków tylko przeciwnie je obstawiając,robiąc w ten sposób obrót i wypłacic kase. Mnie to akurat nie interesuje bo i tak zamierzam sobie pograć dluzej ale kasa pewna jakby nie patrzył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Nalezy dodac, ze sa to promocje od depozytu i trzeba dokonac odpowiedniego obrotu. Pomysl z graniem na przeciwne kursy np. handi w NBA nie jest wedlug mnie najlepszy. Bardziej oplaca sie obrocic bonusami i je wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Wystarczy sie tylko zarejstrowac u w/w bukof i ma sie kaske do obrotu na starcie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Mowie o : betandwin 30 euro Mr bookmaker 3 euro Betsense 5 euro wettpunkt 5 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
mozesz podac link gdzie mam sie zaresjtrowac w betandwin zeby dostac te 30euro?! Pewnie trzeba zlozyc najpierw depozyt w wysokosci 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
nie Fox do unibetu wpłata 100 zl dostajesz bonus 100 zl, do betandwin 30 euro dostajesz bonus 30 euro . Obracasz samymi bonusami i jak pomyslisz to masz czysty i pewny zysk Bonusami musisz obrucić 3 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Thiago: [qb]mozesz podac link gdzie mam sie zaresjtrowac w betandwin zeby dostac te 30euro?! Pewnie trzeba zlozyc najpierw depozyt w wysokosci 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Idziesz tu [ goal.pl], klikasz w baner B&W (trudno go nie zauwazyc). Teraz pozostaje zalozenie konta i wplata 30E. Jezeli to zrobisz dostajesz bonus, ktory mozesz wyplacic po 3krotnym obrocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał -=FoX=-: [qb]Mowie o : betandwin 30 euro Mr bookmaker 3 euro Betsense 5 euro wettpunkt 5 euro[/qb] Poza B&W sa to bonusy typu 'no deposit'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34 |
korzystal moze ktos z promocji w Mr Bookmaker? w moim przypadku wygladalo to tak: zarejestrowalem sie, po czym dostalem pustego maila potwierdzajacego nie wiem jak jest z ich supportem ale wyslalem dwa maile niestety bez skutku no i juz nie wiem czy jest sens ich atakowac dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63 |
Do kiedy trwa promocja w Unibecie i czy jest to promocja tylko dla tych co zaloza nowe konto czy od depozytu bez zakladania nowego konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Pajdan ja tak samo miałem ale nie atakowałem ich @ nie chcieli dać to ok przecież się nie powieszę dla 3 EUR
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34 |
Pajdan ja tak samo miałem ale nie atakowałem ich @ nie chcieli dać to ok przecież się nie powieszę dla 3 EUR nie chodzi o te 3 EUR i tak bym je zaraz przegral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale troche dziwne ze ktos zaklada konto a oni strzelaja takiego babola i jeszcze nie odpowiadaja na maile to mnie po prosto lekko zdziwilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Baron2121: [qb]Do kiedy trwa promocja w Unibecie i czy jest to promocja tylko dla tych co zaloza nowe konto czy od depozytu bez zakladania nowego konta?[/qb] Dla nowych tylko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
A ktos moze wie co z pozostalymi 2 promocjami ? Wettpunkt i BetSense ? Moze tam tez robia w balona ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Oryginalnie wysłał -=FoX=-: [qb]A ktos moze wie co z pozostalymi 2 promocjami ? Wettpunkt i BetSense ? Moze tam tez robia w balona ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to "tylko" 10E za przelew, obstawianie ma "klasyczne" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Probowalem sie dowiedziec od supportu ale nie bylo odowiedzi wiec moze ktos z was wie do kiedy nalezy wplacac te 150 PLNów i do kiedy nimi mozna obracac zeby moc wyplacic bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to tylko 10E za przelew, obstawianie ma klasyczne . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta . Pozdr
A jest gdzies ten link z rekomendacja ? Jak to wyglada bo ja zielony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ? A co do Wettpunkt to wystarczy new account wziasc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
...chodzi mi oczywiscie o expekta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał -=FoX=-: [qb]"No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to "tylko" 10E za przelew, obstawianie ma "klasyczne" . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta . Pozdr"
A jest gdzies ten link z rekomendacja ? Jak to wyglada bo ja zielony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ? A co do Wettpunkt to wystarczy new account wziasc ?[/qb] Link z rekomendacja masz w pierwszym poscie w tym dziale. W Wettpunkt klikasz na baner na glownej (5 Euro free) i zakladasz konto.
|
|
|
Link skopiowany do schowka