Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#48842 03/12/2003 18:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Czas juz zalozyc nowy temat, oto aktualne promocje:

Wettpunkt [wettpunkt.com] 5 Euro
BetSense [betsense.com] 5 Euro
Mr Bookmaker [mrbookmaker.com] 3 Euro

Bonus: Unibet
#48843 03/12/2003 19:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
W unibecie każdy nowy gracz dostaje 100 zł
W betandwin kazdy nowy gracz dostaje 30 euro
promocje na swieta dla nowych graczy.
pewne polecam
Ktos sprytny mógłby bez ryzyka zarobić około 200zł złotych grając te same zdarzenia u 2 buków tylko przeciwnie je obstawiając,robiąc w ten sposób obrót i wypłacic kase.
Mnie to akurat nie interesuje bo i tak zamierzam sobie pograć dluzej ale kasa pewna jakby nie patrzył.

#48844 03/12/2003 19:33
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Nalezy dodac, ze sa to promocje od depozytu i trzeba dokonac odpowiedniego obrotu. Pomysl z graniem na przeciwne kursy np. handi w NBA nie jest wedlug mnie najlepszy. Bardziej oplaca sie obrocic bonusami i je wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48845 03/12/2003 19:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Wystarczy sie tylko zarejstrowac u w/w bukof i ma sie kaske do obrotu na starcie ???

#48846 03/12/2003 19:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Mowie o :
betandwin 30 euro
Mr bookmaker 3 euro
Betsense 5 euro
wettpunkt 5 euro

#48847 03/12/2003 20:18
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
mozesz podac link gdzie mam sie zaresjtrowac w betandwin zeby dostac te 30euro?! Pewnie trzeba zlozyc najpierw depozyt w wysokosci 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48848 03/12/2003 20:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
nie Fox do unibetu wpłata 100 zl dostajesz bonus 100 zl, do betandwin 30 euro dostajesz bonus 30 euro .
Obracasz samymi bonusami i jak pomyslisz to masz czysty i pewny zysk
Bonusami musisz obrucić 3 razy.

#48849 03/12/2003 20:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Thiago:
[qb]mozesz podac link gdzie mam sie zaresjtrowac w betandwin zeby dostac te 30euro?! Pewnie trzeba zlozyc najpierw depozyt w wysokosci 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Idziesz tu [goal.pl], klikasz w baner B&W (trudno go nie zauwazyc). Teraz pozostaje zalozenie konta i wplata 30E. Jezeli to zrobisz dostajesz bonus, ktory mozesz wyplacic po 3krotnym obrocie.

#48850 03/12/2003 20:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]Mowie o :
betandwin 30 euro
Mr bookmaker 3 euro
Betsense 5 euro
wettpunkt 5 euro[/qb]
Poza B&W sa to bonusy typu 'no deposit'.

#48851 03/12/2003 20:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
korzystal moze ktos z promocji w Mr Bookmaker?
w moim przypadku wygladalo to tak:
zarejestrowalem sie, po czym dostalem pustego maila potwierdzajacego
nie wiem jak jest z ich supportem ale wyslalem dwa maile niestety bez skutku
no i juz nie wiem czy jest sens ich atakowac dalej

#48852 03/12/2003 21:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
Do kiedy trwa promocja w Unibecie i czy jest to promocja tylko dla tych co zaloza nowe konto czy od depozytu bez zakladania nowego konta?

#48853 03/12/2003 21:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Pajdan ja tak samo miałem ale nie atakowałem ich @ nie chcieli dać to ok przecież się nie powieszę dla 3 EUR

#48854 03/12/2003 22:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
Quote
Pajdan ja tak samo miałem ale nie atakowałem ich @ nie chcieli dać to ok przecież się nie powieszę dla 3 EUR
nie chodzi o te 3 EUR i tak bym je zaraz przegral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale troche dziwne ze ktos zaklada konto a oni strzelaja takiego babola i jeszcze nie odpowiadaja na maile
to mnie po prosto lekko zdziwilo

#48855 03/12/2003 23:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Baron2121:
[qb]Do kiedy trwa promocja w Unibecie i czy jest to promocja tylko dla tych co zaloza nowe konto czy od depozytu bez zakladania nowego konta?[/qb]
Dla nowych tylko.

#48856 04/12/2003 01:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
A ktos moze wie co z pozostalymi 2 promocjami ?
Wettpunkt i BetSense ? Moze tam tez robia w balona ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#48857 04/12/2003 04:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]A ktos moze wie co z pozostalymi 2 promocjami ?
Wettpunkt i BetSense ? Moze tam tez robia w balona ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to "tylko" 10E za przelew, obstawianie ma "klasyczne" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#48858 04/12/2003 16:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Probowalem sie dowiedziec od supportu ale nie bylo odowiedzi wiec moze ktos z was wie do kiedy nalezy wplacac te 150 PLNów i do kiedy nimi mozna obracac zeby moc wyplacic bonus?

#48859 04/12/2003 16:58
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to tylko 10E za przelew, obstawianie ma klasyczne . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta . Pozdr

A jest gdzies ten link z rekomendacja ? Jak to wyglada bo ja zielony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?
A co do Wettpunkt to wystarczy new account wziasc ?

#48860 04/12/2003 17:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
...chodzi mi oczywiscie o expekta...

#48861 04/12/2003 18:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]"No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to "tylko" 10E za przelew, obstawianie ma "klasyczne" . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta . Pozdr"

A jest gdzies ten link z rekomendacja ? Jak to wyglada bo ja zielony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?
A co do Wettpunkt to wystarczy new account wziasc ?[/qb]
Link z rekomendacja masz w pierwszym poscie w tym dziale. W Wettpunkt klikasz na baner na glownej (5 Euro free) i zakladasz konto.

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1