Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#48862 04/12/2003 22:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Pajdan:
[qb]korzystal moze ktos z promocji w Mr Bookmaker?
w moim przypadku wygladalo to tak:
zarejestrowalem sie, po czym dostalem pustego maila potwierdzajacego
nie wiem jak jest z ich supportem ale wyslalem dwa maile niestety bez skutku
no i juz nie wiem czy jest sens ich atakowac dalej[/qb]
Tak, ja korzystałem. Dostałem te ich 3 euro po pół godzinie, ale daj sobie spokój. Jak zobaczysz ich ofertę to ci szczena opadnie. Kursy niższe niż średnia rynkowa o 15-30%. Do tego żałośnie mały wybór zdarzeń i większość do grania tylko w kombinacjach.

Ja zrobiłem z tych 3 euro 5 potem przegrałem 3 i rzuciłem to w cholerę. U takiego buka tej kasy po prostu nie rozmonżysz. A jeśli rozmnożysz to zarobiłbyś trzy razy więcej wpłacając depozyt i grając u jakiegoś normalnego buka.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#48863 04/12/2003 23:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Tak, ja korzystałem. Dostałem te ich 3 euro po pół godzinie, ale daj sobie spokój. Jak zobaczysz ich ofertę to ci szczena opadnie. Kursy niższe niż średnia rynkowa o 15-30%. Do tego żałośnie mały wybór zdarzeń i większość do grania tylko w kombinacjach.

Ja zrobiłem z tych 3 euro 5 potem przegrałem 3 i rzuciłem to w cholerę. U takiego buka tej kasy po prostu nie rozmonżysz. A jeśli rozmnożysz to zarobiłbyś trzy razy więcej wpłacając depozyt i grając u jakiegoś normalnego buka.

Pozdrawiam[/qb]
Masz racje. Wedlug mnie te promocje nie nadaja sie aby na nich zarabiac jakies duze kwoty. Polecam je przede wszystkim moim znajomym zaczynajacym zabawe z bookami. To dobra lekcja, a nie ryzykujesz swoich pieniedzy.

#48864 05/12/2003 00:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Quote
jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku.
Ja rowniez w tej sprawie czy ktos otrzymal juz te 10 euro i jakie warunki nalezy spelnic bo nie stety nie znam niemieckiego.jakby ktos mogl to mile wiedziane

#48865 05/12/2003 01:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał thomasss13:
[qb]
Quote
jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku.
Ja rowniez w tej sprawie czy ktos otrzymal juz te 10 euro i jakie warunki nalezy spelnic bo nie stety nie znam niemieckiego.jakby ktos mogl to mile wiedziane[/qb]
Przetlumacz [babelfish.altavista.com] sobie.

#48866 05/12/2003 02:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
DZIEKI RADJ ZA TEGO LINKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#48867 05/12/2003 03:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
pomozcie mi zarejestrowac sie w wettpunkt.Wypelnilem wszystkie pola i klikam na otwarcie konta,jest tam napisane ze wysla maila z kodem promocji ale jak kilkam na to,to jakby wogole nic nie bylo,zadnego maila,tylko taki efekt jakbym odswiezyl stronke.Co robic,gdzie szukac?

#48868 05/12/2003 03:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
czy ktoś się może orientuje ile kosztuje przelew z wettpunkt na konto?

#48869 05/12/2003 03:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
mam takie pytanie odnosnie tej promocji w Unibet czyt.100PLN=200PLN...itd..itp,to jak to jest z ta wplata 100zl skoro minimalny depozyt to 200Pln,to mozna wplacic tylko 100PLN czy jak????

#48870 05/12/2003 03:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Podczas trwania promocji minimalny depozyt wynosi 100 zł lub równowartość w euro lub usd...

mfG art

#48871 05/12/2003 05:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]czy ktoś się może orientuje ile kosztuje przelew z wettpunkt na konto?[/qb]
Rozne wersje krazyly po tym dziale, ostatnia mowi, ze ok. 8-10 Euro. Proponuje aby ktos bawiacy sie u tego booka napisal do nich i sie dowiedzial.

#48872 05/12/2003 05:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]pomozcie mi zarejestrowac sie w wettpunkt.Wypelnilem wszystkie pola i klikam na otwarcie konta,jest tam napisane ze wysla maila z kodem promocji ale jak kilkam na to,to jakby wogole nic nie bylo,zadnego maila,tylko taki efekt jakbym odswiezyl stronke.Co robic,gdzie szukac?[/qb]
Masz najnoszego IE?

#48873 05/12/2003 15:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Zapraszam do nowego KONKURSU

#48874 05/12/2003 16:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Zapraszam do nowego KONKURSU [/qb]
fajne ale musisz wymyśleć najpierw do konkursu jakąś promocje, by twój post pasował do tego tematu.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48875 05/12/2003 19:08
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Czy z betonbet mozna wyplacac lacznie z tym 5 euro czy tylko to co sie ugra ?

To samo pytanie tyczy sie lay107...

#48876 05/12/2003 19:23
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Czy z betonbet mozna wyplacac lacznie z tym 5 euro czy tylko to co sie ugra ?

To samo pytanie tyczy sie lay107...[/qb]
W lay107 maksymalnie mozesz wyplacic 500$, czyli najlepiej ugrac >525$, bo tych promocyjnych 25$ nie mozna. Jezeli chodzi o BetOnBet to nie wiem, ale chyba mozna wyplacac z tymi 5 Euro a jezeli nawet bez nich to i tak przelew jest za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48877 05/12/2003 21:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Probowalem sie dowiedziec od supportu ale nie bylo odowiedzi wiec moze ktos z was wie do kiedy nalezy wplacac te 150 PLNów i do kiedy nimi mozna obracac zeby moc wyplacic bonus?[/qb]
Ze strony Expektu:

Od 30 Listopada , do 7 Grudnia - to jest okres trwania tej promocji.
Bonus i depozyt musi być trzykrotnie zainwestowany w zakłady zanim będzie go można wypłacić .

#48878 06/12/2003 20:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Probowalem sie zarejestrowac na BetSense ale natrafilem na bariere ktora mysle wiekszosc z Was potrafi przejsc. Mianowicie przy wypelniania formularza natrafilem na 2 pozycje w ktorych nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Sa to:
Locality of Residence oraz ZIP/Postal Code .
Bylbym wdzieczny za pomoc w rozszyfrowaniu tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .Po prostu nie wiem co znacza te 2 pozycje i nie wiem co wpisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Z gory dzieki za pomoc.

#48879 06/12/2003 20:23
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Miejsce zamieszkania i kod pocztowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48880 06/12/2003 22:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam !!!

Mam takie pytanko odnosnie promocji w www.wettpunkt.com [wettpunkt.com] a mianowicie czy wyplacil ktos kase z tego bonusa ? jesli tak to ile trzeba obrocic tym bonusem zeby go moznabylo wyplacic

POZDRAWIAM

#48881 07/12/2003 03:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Nowe 5 Euro free - Dobets [dobets.com]. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1